Jste zde


Horoskop na září 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na září  2013

Září roku 2013 klepe na dveře a s ním i aktuální horoskop na tento měsíc. Tak ať vám vše vyjde tak jak si přejete.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4.- září 2013

BeranV měsíci srpnu jste došli k duševnímu i materiálnímu obohacení. V září cítíte rozpolcenost mezi rozumem a citem. V první dekádě více cestujete. Vidíte v tom pozitivní příležitost jak dobře přijít k penězům. Ve druhé dekádě vás zažene konkurence. Jste nuceni jinak přemýšlet. V závěrečné třetině měsíce jsou ostatní rozkolísaní. Spravíte to láskyplnou pozorností.
Sdílejte s okolím svou moudrost i materiální bohatství. Chápejte rozdílnost vnímání ostatních a otevřou se vám dveře vlastní duše.

 

Býk - 21.4.-21.5.- září 2013

BýkSrpen byl ve znamení nepříjemných ataků na vaše nervy a tak v září očekáváte finanční i duševní vzpruhu. V první dekádě se vyžaduje vaše dovednost a um, ale vám se vůbec nechce obětovat. Až ve druhé třetině měsíce je pro všechny zúčastněné pohoda i výdělek. I třetí dekáda není tak špatná. Ale spíš spoléhejte na sebe než na ostatní. To, že jsou na výsluní, jim ale nezáviďte. Užívejte života, vyjděte sami ze sebe.
Buďte hraví a udělejte ze sebe i klauna. Stres vám nepomůže, co můžete udělat dnes, můžete udělat i zítra. Víc meditujte.

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- září 2013

BlíženciJistou rozkolísanost jste v srpnu zvládli a cítíte se vítězi. V září v první dekádě se vám nabízejí slušné penízky, ale vy jste laxní snad unavení pohnout malíčkem a vložit je do své peněženky. To ve druhé dekádě, kdy projekty váznou, a vše se zdá zbytečné, projevíte se jako moudrá a zabezpečená banka. Ve třetí dekádě ostatní trpí špatným svědomím, avšak vy jednáte rychle a vstřícně. Jste soběstační a samostatní jedinci.
Chápete, že vaše mysl je váš sluha a že k moudrosti dojdete vnitřním uvědoměním. Pak můžete být kdekoli na světě sami, ale ne osamoceni.

 

Rak - 22.6.-23.7.- září 2013

RakV srpnu jste rozvíjeli vlastní osobnost, ochotni odvážně zariskovat. To se vám vyplatí i v září. Zvláště v první dekádě jste vyzváni k podnikavosti a tu využíváte. Ve druhé třetině měsíce je vám okolí citově nakloněno, s vámi to ale ani nehne. Vaše láskyplnost má dovolenou na Riviéře. Ve třetí dekádě projevíte svůj důvtip a chytrost a za to jste královsky odměněni. Máte sebedůvěru a víru v sami sebe.
Stále se moc sebeovládáte. Žijte každodenním životem bez držení se toho, co bylo anebo co by mohlo nastat a uzdravíte se.

 

Lev - 23.7.-24.8.- září 2013

LevI když se to nezdá, v srpnu bylo vše spravedlivé. Začátek září se tváří přátelsky, dokonce v první třetině měsíce jste všemi vítáni, ale vy nechcete, odmítáte. Ve druhé dekádě se tedy ostatní odvrátí a vás zabolí u srdce. Nálada ve třetí dekádě je pod psa. Vy to berete jako zkušenost, kterou máte projít a tím také obstojíte. Očekávejte i láskyplnou podporu a nabídku od dobré duše.
Vaše osamělost vás může vyčerpávat. Jste pod bičem rozumu. Najděte více pochopení pro druhé a vyjděte z této podmiňující klece.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- září 2013

PannaSluníčko vás v srpnu prohřálo a to vám udělalo dobře. Rádi vidíte šťastnou budoucnost. Přesto v první dekádě přijde rozloučení. Tuto zprávu očekáváte a je k dobru. Ve druhé dekádě jsou vám nakloněny múzy a vše povznášející. To není momentálně naladěno na vaši strunu a tak mozek se staví na odpor. Třetí dekáda je plná příležitostí a vy to zužitkujete. Jste mistři svého oboru.
Lenošení vám udělá dobře. Odpoutejte se od všech přání a tužeb a naslouchejte tomu, co nic se nazývá.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- září 2013

VáhyCo jste ze sebe v srpnu dali, to jste také dostali. V září myslíte na to, jak si tento měsíc z plna hrdla užijete. Hned v první dekádě na vás zaútočí mnoho starostí. Mohli byste se cítit přetíženi, ale vás to naopak baví. Ve druhé dekádě jste nuceni se pohroužit do mystických záležitostí. Máte temperament, víte, co chcete a jste schopni vést. Jen třetí dekáda už tak vlídná není. Nevědomé síly na vás stále doráží, vy však takto nechcete dál pokračovat. Co nemá pevné základy, ztroskotává.
Otvírá se vám mnoho možností, vycházíte snadněji s ostatními, vidíte jim až na dno duše. Zůstávejte v této otevřenosti.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- září 2013

ŠtírŠtěstí při vás stálo celý srpen. A září je také dobré. Víte, že když poctivě pracujete, jde všechno pěkně od ruky a přitom nabýváte nových zkušeností. Tak to je i v první dekádě. Ve druhé dekádě je vám někdo velmi přátelsky nakloněn, vy jste však nuceni tuto bohulibost odepřít. Ve třetí třetině měsíce jste obohaceni novými technologiemi či dobrodružstvím a skvěle si to užíváte. Pozor abyste nenalítli.
Zpomalte. Všechno je jak má být, tak kam pospíchat. Udržujte si odstup od své mysli a nahlédněte občas do svého nitra. Dostaňte se až ke kořenům vlastní duše a uzdravíte se.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- září 2013

StřelecOpět jste dosáhli v srpnu harmonie a vyrovnanosti. V září jste intelektuálně na výši. V první dekádě je vám někdo velmi nakloněn. Všichni si přijdete na své. Ve druhé třetině měsíce jsou ostatní spíše skoupí, vy ale sedíte štěstěně na klíně a ta si vás hýčká. V poslední dekádě se někdo zachová neseriózně, případně vás chce opít rohlíkem. Přesto nacházíte cestu i tam, kde není a tak se vám daří na co sáhnete. Hlavně ve vztazích.
Nepotlačujte napětí v sobě. Neizolujte se, ať se necítíte osaměle. To raději střelecky vystřelte.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- září 2013

KozorohProšli jste si v srpnu něčím, co vás zranilo. Od září očekáváte přátele, znovu přijetí a bezpečí. I když v první dekádě není okolí zrovna příznivě naladěno, vy se nenecháte zmást a jednáte jako znovuzrození. Ve druhé dekádě jsou všichni a všechno v láskyplném objetí. To se to vůkol rozdává, když přetékáte citem. Jen ve třetí dekádě se setkáte s nepoctivým případně úskočným jednáním. Jste trpěliví a tak zvítězíte. A ještě na tom vyděláte.
Neodkládejte nic, co můžete udělat hned. Podmínky jsou stále neměnné. Zažijete úspěch a to vás povzbudí k úplně novému pojetí života.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- září 2013

VodnářTrochu jste se v srpnu zmítali mezi rozumem a citem. Máte ďábelské myšlenky. V první dekádě září se musí jistá záležitost rázně rozhodnout. Je to pro všechny dobré. Druhá dekáda jste pracovně naplněna, jste samostatní i soběstační. Třetí třetina měsíce je víc o duši a pocitech. Chováte se trpělivě a vyčkáváte, protože vám ani nic jiného nezbývá. V určitý čas se musíte něčeho vzdát.
Je vám nabízena upřímná láska i radost ze života, něco jako zpívání v dešti. Změňte, co změnit máte.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- září 2013

RybySrpen pro vás byl jednou dole jednou nahoře. Září nabízí příležitosti, které sami musíte objevit a využít. První dekáda se jeví úžasně, škoda, že tomu nevěříte. Ve druhé dekádě využíváte dobré výdělky, které jsou vám na dosah ruky, ale máte obavy, že vám to někdo vyčte. Ve třetí dekádě se vám toho už moc nepředvádí. Jste také někde jinde. Citliví a mimo realitu. Ale v tom vám nikdo nepomůže.

Nemáte se čeho bát. Jste vedeni paní Náhodou tak se nedržte zatuchlé minulosti, uzavřené ve vlastní kleci. Otevřete dvířka a vylétněte do reálné současnosti.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno