Jste zde

Střelec - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Mimo drobných problémů, o které se každý Střelec postará sám, nepřináší vám rok žádná výrazná omezení. Nenechejte se Jupiterem svést k nereálným cílům, po celý rok budete mít tendenci přepínat své síly a slibovat víc, než můžete splnit. Svou aktivitu byste měli směřovat na duben a poté na říjen, kdy budete mít silnou podporu ve všem, co děláte. V těchto měsících můžete ukončit to, co jste započali dříve, udělat ve svých životech změnu nebo výrazně zlepšit své zdraví. V cestě za svým cílem byste měli dbát na to, abyste měli pod nohama pevnou půdu a v kapse dostatek peněz na placení pokut. V první polovině roku byste se mohli dostat do střetu se zákonem. I když to bude nepříjemné, nakonec prohřešek vyřeší pokuta. V druhé polovině roku budete mít dostatek času a možností, abyste splnili vše, co jste slíbili a k čemu jste se zavázali od března do poloviny května. Pro tento rok je pro vás vhodnější  studium, cestování, umělecká inspirace a rozvíjení intuice, než materiální cíle. 

 

Vztahy a rodina
Tento rok bude pro vaše vztahy velice netradiční. Můžete očekávat mnoho překvapení a náhlých obratů. Láska k vám přijde nečekaně a v situacích, kdy byste to nejméně očekávali. Buďte proto připraveni na rychlá vzplanutí, která změní váš pohled na lásku. Především v březnu a dubnu se k vám budou upírat obdivné oči opačného pohlaví. Domácím záležitostem tento rok nebudete věnovat příliš pozornosti a proto pro vás budou spíše zdrojem rozčarování a zklamání. O nepříjemná překvapení se také postarají domácí spotřebiče a skrytá potrubí ve vašem domě nebo bytě. Od září se situace zklidní a do vaší rodiny konečně přijde vytoužený klid. 

Práce a finance
V první polovině roku se ještě nedá očekávat příznivá finanční situace. Je však možné, že se rozhodnete samostatně podnikat a v tom případě bude oslabení financí souviset s potřebnými investicemi. Tento rok vám dává možnost zúročit nabyté vědomosti a nalézt takovou práci, kde tyto znalosti budete moci využít. Zvláštní nabídky můžete očekávat v září. Je možné, že vás pracovní příležitost odvede do zahraničí nebo budete za prací dojíždět do většího města. Pokud práci hledáte, pak své úsilí soustřeďte právě do větších měst. Na konci roku už bude vaše finanční situace stabilní. 

Zdraví
Váš přirozený optimismus je velkým pomocníkem při zvládání stresů, které jsou příčinou mnohých zdravotních problémů. Přesto nedokáže zamezit všem problémům. Proto si v únoru dávejte pozor na úrazy nohou a v červnu na problémy s průduškami. Z těchto důvodů se vyhněte i dovolené v červnu. Svůj zdravotní stav můžete výrazně vylepšit v dubnu a v říjnu, kdy budete mít silnou hvězdnou podporu k provedení změn ve své životosprávě.

Střelec

Střelec - 23. 11.-21. 12.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013