Jste zde

Ryby - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Pro vás je důležitý únor, který vám nabídne mnoho různorodých možností a příležitostí. V květnu budete přecitlivělí a náchylní k tomu, abyste udělali chybu v podobě nepromyšleného rozhodnutí. V červnu hrozí úrazy z unáhlenosti, ale od července do konce roku se můžete těšit z přízně hvězd. Neptun zvýší vaši citlivost a vnímání, podpoří vás v realizaci uměleckých děl i duchovních předsevzetí. V červenci budete zaplaveni tou největší možnou mírou pozitivních vibrací, které vám umožní zhmotnění všeho, co si jen dokážete představit. Důležité je, abyste přesně věděli, co si přejete, protože s následky svých přání se budete muset vyrovnávat až do konce roku. Srpen a září vám otevřou dveře k aktivitám, které jste si vysnili a po kterých toužíte. Všechny šance, které se vám na podzim nabídnou, byste měli přijmout, přinesou vám štěstí. Tento rok vás vybízí, abyste jen pasivně nečekali, ale sami vzali osud do svých rukou. 

 

Vztahy a rodina
Ve vztahu je pro vás důležitá romantika a velká dávka snění. Duben vám právě tuto kombinaci nabízí, ale dejte pozor, abyste nepřeháněli ve svých požadavcích na vysněný protějšek. Nejprve se zamyslete a zkuste zcela realistiky posoudit, zda opravdu může existovat člověk, ve kterém se snoubí všechny vlastnosti, které po něm požadujete. Rok přinese hodně příležitostí k romantickému svazku i těm z vás, kteří jste zadaní a žijete ve stabilním vztahu a proto bude i prověrkou vaší lásky a stability. Pokud nenarušíte nemanželskou aférkou rodinný soulad, pak bude rodina po celý rok klidnou oázou, ve které naleznete dostatek pochopení a soucítění. 

Práce a finance
V pracovní sféře vás velké změny nečekají. Saturnův vliv způsobí, že budete spíše řešit záležitosti všedních dnů. Jen v srpnu a září se vám otevřou dveře k aktivitám, které jste si vysnili a po kterých toužíte. Nesmíte však pasivně čekat, že příležitost zaklepe na dveře vašeho domu, ale je třeba vyvinout aktivitu a jít vstříc svému štěstí. Finanční situace bude proměnlivá, budou se u vás střídat období, kdy k vám penízky budou proudit plnou měrou s obdobími, kdy zdroj vyschne. Proto se ve chvílích hojnosti vyvarujte neuvážených výdajů a šetřete na časy, kdy se vám úspory hodí. Od října získáte pevnou půdu pod nohama v podobě trvalých a pravidelných financí i přízně vlivných osob. 

Zdraví
Důležité pro vás je, abyste rozvíjeli svou vnímavost, dbali na správnou životosprávu a byli v co nejtěsnějším spojení s přírodou. Jste velice citliví na stres a chaotické situace, které u vás vyvolávají psychosomatické choroby. Zvláště citliví budete v červnu, kdy by vám prospěla dovolená. Šetřete své nervy, Saturn vás v jarních měsících bude svádět k depresi a zasmušilosti, což je živná půda pro bacily a viry. Vyšetřete si čas na lymfatické masáže a neopomíjejte ani dostatek odpočinku. Rovnováha mezi prací a odpočinkem je pro vás klíčová.

Ryby

Ryby - 20. 2.-20. 3.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013