Jste zde

Věštění on-line

Nově také SMS výklad po telefonu - nyní pouze za 46 Kč

Níže naleznete rozcestník pro výklady několika různými způsoby. Nejoblíbenější jsou výklady z karet. Karet opět existují spousty, nejznámější jsou taroty, andělské karty a karty Lenormand.

Pokud si chcete nechat vyložit karty anonymně, po e-mailu, podívejte se na stránky Výklad od kartářky - výklad na vztah, minulé životy, budoucnost a mnoho dalších. Pokud máte zájem o věštění zdarma, čtěte níže.


 • je nespočet cest, které vedou k sebepoznávání, uvědomování a k touze po návratu domů - a plné prožívání daru Života na planetě Zemi, je jednou z nich. Přitom nezapomínejme, že odpovědi na všechny naše otázky jsou v nás a Tarot je jen jedním z mnohých, které nám odpověď mohou dát a dávají.

  Přeji nám všem hodně štěstí, radosti a nalezené Lásky, při hledání rovnováhy mezi materiálními potřebami a duchovními touhami.

 • Runy jsou nejstarší psané znaky Germánů a jejich stáří se odhaduje na 2000 let. Byly používány jako magické obrazy, které měly přinést štěstí, přivolat ochranu či zajistit úspěch. Každý znak samozřejmě má svůj specifický význam, je mu přiřazena barva, božský patronát, polarita, strom či rostlina... a to jej předurčovalo k použití. Byly vyrývány na zbraň, aby dodali svému majiteli sílu, byly kresleny na plátno aby matkám ulehčily porod či „nabíjely“ talismany, aby přinesly úspěch a hmotné statky svému nositeli. Také odpradávna byly používány při věštění budoucnosti. Ale nejen budoucnosti. Abyste se mohli podívat vpřed, je nezbytné zjistit, odkud jste přišli, a kde se právě nacházíte.

  Proto když svůj dotaz vyšlete ke hvězdám, v odpověď dostanete hned tři znaky spolu s vysvětlením. Zde můžete zanalizovat původ svého problému - tedy minulost, stávající stav - tedy přítomnost, a pak také jednu z pravděpodobných alternativ budoucnosti. Alternativ proto, neboť nejsme loutky, zmítané božskými rozmary, ale myslící, jednající bytosti, které mají ve svých rukách svůj osud.
  Sophianne

 • I Ching neboli Kniha proměn existuje v různých formách již 4000 let. Legendárnímu císaři Číny, Fu Hsi je přiznáváno vynalezení osmi trigramů.

  V naší západní kultuře nejčastěji pracujeme s překlady Jamese Leggeho – přeložil texty do angličtiny v roce 1899 a stexty Richarda Wilhelma – přeložil do němčiny 1924 a pak z němčiny do angličtiny. U nás vyšel v roce 1995 překlad W.Jamnické s předmluvou C:G:Junga.

  Knihu změn je třeba velmi zevrubně prostudovat. Názvy jednotlivých hexagramů se mohou lišit, v zásadě však vždy vystihují význam tématu. Používám názvy dle Richarda Wilhelma. Tato moje velice zjednodušená interpretace má sloužit k základnímu náhledu a spíše jako inspirace k vašemu dalšímu hlubšímu studiu této nejstarší a jedné z nejslavnějších knih věštění na světě.

  Přeji hodně poučení při eventuelním studiu I CHINGU a nalezení inspirace pro řešení úkolů, které nám život přináší.

  Zdeňka Kavalová
 • Věštění z křišťálové koule je v Evropě používáno už přes 1500 let, ale jeho obliba neměla stálého trvání. Především díky tvrdým trestům, které katolická církev uvalila na jasnovidce, praktikující právě touto metodou. Unikátní je tento způsob věštby v tom, že nabízí doslova pohled do budoucnosti. Přesnost a reálnost vize je pochopitelně závislá na zkušenostech i schopnostech věštce, předpovědi z křišťálové koule ale bývaly většinou neobyčejně přesné.

  Tento čtvrtý způsob věštění online nabízí zcela jiný pohled na věštbu. Odpověď, která se vám dostane, bude zcela konkrétní ANO či NE - jen je třeba tomuto přizpůsobit svůj dotaz

 • Magické tabulky osudu kombinují prvek náhody a okultní význam čísel. Patří mezi nejstarší druhy věštění a také nejjednodušší. Má se za to, že je používali ti, kdož si nemohli dovolit využít drahých služeb věštíren a jasnovidců.

  Je sedm tabulek, každá má svůj specifický význam a je třeba zvážit, kterou na konkrétní problém použít. Venuše odpovídá ve věcech lásky, Marsovu tabulku použíjte, pokud chcete zbohatnout či máte trable v zaměstnání či podnikání. Slunce je třeba se ptát pro konkrétní časové údaje...

 • Říká se, že ve snu máme přístup i do těch nejtajnějších databank informací. Vědomí je náhle propojeno s nevědomím a co nám v bdělém stavu zůstává skryto, je najednou zjevné, otevřené, často dokonce burcující. Sny byly vždy považovány za nejosobnější způsob věštby, často velmi přesné a leckdy, jak se ukázalo, také pravdivé.

  Dříve snáře, tedy jakési výkladové lexikony našich snů, nechyběly téměř v žádné rodině. Snáře se dědily a schraňovaly, aby se k nim chodilo pro radu a pomoc.

  Také my vám chceme zprostředkovat možnost věštění ze snů. Ponořte se do tohoto tajemného orákula a odhalte skryté smysly svých snových vizí.

  Velký snář Věštění.cz obsahuje více než 1800 výkladových hesel a k nim přes 6700 popisků.

Astrologie - Astrologické rozbory online zdarma, nativní horoskop, tranzitní horoskop pro jakýkoliv den, planetární hodiny, postavení planet právě teď.

Výklad karet e-mailem - peníze, vztahy, kariéra

Vyzkoušejte si SMS výklad po telefonu - nyní pouze za 46 Kč