Jste zde

Poznámka redakce

Smysl, účel a vůbec příčina existence našeho serveru je přinášet Vám, našim čtenářům, co nejvíce informací z oblastí duchovních. Snaha obohatit o tyto věci život těch, kteří o to stojí, příjemně obohatil život náš.

Spektrum mnoha žánrů a názorových oblastí je opravdu velmi rozsáhlé a my Vám jej předkládáme v plné šíři. Nestojíme o roli nějakého mentora či cenzora, který bude určovat co je dobré, zdravé a prospěšné a co nikoliv. Nechceme se však ani zříkat zodpovědnosti lacinými frázemi. Avšak i Vy sami jste - ve svých komentářích a koneckonců i v anketě - takřka jednohlasně vyjádřili svůj názor, že nestojíte o cenzora.

Proto i nadále budeme uveřejňovat všechny články, které budou kvalitní jak po informační tak i stylistické stránce a samozřejmě budou v souladu s naším duchovním a esoterickým zaměřením. A to bez ohledu na to, zda se shodují s názorovým postojem naší redakce (doposud jsme se tuto skutečnost snažili ošetřit stručnou větičkou u paty každého článku) nebo nikoliv. Koneckonců, i náš tříčlenný tým je v mnoha věcech natolik názorově odlišný, že bychom jen velmi těžko hledali společné stanovisko. Kdybychom tedy měli důvod ho hledat.

Jistě jste si už všimli novinek, které jsme pro Vás připravili v rubrice Od nás pro Vás. Pevně doufám, že se Vám budou naše tapety i pohlednice líbit a samozřejmě pokud máte doma nějaké zajímavé kvalitní fotografie (ve velikosti 1152x864 obrazových bodů) neváhejte nám je poslat a pokud se nám budou líbit, uděláme z nich tapety do Windows, kde vedle našeho loga bude i Vaše jméno. Ty, které Vám nabízíme už nyní jsou jednak naprosto originální "dušové" a pak také pár zpracovaných z obrázků, které jsme nalezli v naší e-mailové schránce ale bohužel beze jména, které bychom rádi uvedli jako spoluautora.

Chcete-li nás podpořit a pomoci nám v našem úsilí, aby se tento duchovní server dostal více do povědomí české internetové populace, přidejte si, prosím, na svůj web naši ikonku - stáhnout si ji můžete ZDE. Pokud vám žádný z formátů nevyhovuje, neváhejte nás kontaktovat a my vyrobime ikonu, která bude přesně na míru pasovat do vašich www stránek.


Tým DušeCZ.com & Esoterika.cz