Jste zde

Lev - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Tento rok byste měli tříbit svou intuici a pracovat na zdravém sebevědomí. Mnoho z vás se bude buď podceňovat nebo přeceňovat, což může vést k nepříjemným zkušenostem. Do vašeho života ale také zasáhne příznivě Uran, který vám do cesty postaví nečekané náhody a vy tak budete moci prožít mnoho dobrodružství, po kterých toužíte. Určitou opatrnost je zapotřebí zachovat v prvních měsících roku, kdy vám nebude příliš příznivě nakloněn Merkur. To by mohlo vést k nedorozuměním a následným hádkám. To je ovšem pouze nepatrný mráček na celém roce, protože na Lví hvězdné obloze bude převážně slunečno, bez obtížných mraků. 

 

Vztahy a rodina
Na konci ledna a počátku února je třeba zachovat opatrnost a diplomacii, zejména ve vztazích vám hrozí hádky a komplikace.  Nejen nezadaní Lvi mají velkou šanci potkat v tomto roce svou lásku v podobě silně originální bytosti, která svým šarmem okouzlí nejednoho z vás. Pozor ale na nevěru, mnoho těchto Lvích vztahů nebude mít dlouhé trvání a důsledky takového okouzlení by pro stabilní manželství mohly být katastrofální. Pro rodinnou dovolenou je vhodný konec května a červen, což je nejvhodnější datum pro zkvalitnění vztahů s rodiči a dětmi. 

Práce a finance
Vás, kteří jste narozeni ve třetí dekádě znamení, čeká úspěšný rok, který vám do profesní cesty neklade žádné překážky. Vy ostatní budete muset převážně v prvních měsících roku vyvinout určité úsilí a také ochotu odříci si zábavu. Nevyhne se vám jednání s úřady, ani různé kontroly. Výraznou změnu vám může přinést červen, který mnoho z vás posune na vedoucí místo nebo vám nabídne zahraniční dovolenou, či zajímavou pracovní cestu nebo obchodní příležitost. Podzim pak přináší zaslouženou odměnu ve formě finančního zisku. V tomto roce se vám bude dařit především ve spolupráci a v kolektivní činnosti, což může být pro vás stresující, protože vás situace bude nutit k podřízení se a přijetí autority. 

Zdraví
Velkou opatrnost byste měli zachovávat na konci ledna a v únoru, kdy mimo konfliktů hrozí také úrazy. Máte citlivé srdce a dlouhodobý stres vám způsobuje problémy v podobě kolísání krevního tlaku. Mnoho starostí se odráží i v bolestivosti páteře. Každodenní pohyb, alespoň krátké cvičení nebo pobyt v posilovně, vám zlepší kondici a zbaví vás nepříjemných problémů s pohybovým aparátem.

Lev

Lev - 23.7.-24.8.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013