Jste zde

Blíženci - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

V prvním půlroce budete ještě rozmazlováni Jupiterem, který vám přináší rozkvět a expanzi. Využijte jeho vlivu beze zbytku a udělejte vše, co vás napadne. Nic neodkládejte, ani důležité rozhovory nebo schůzky. Jupiter přináší šance a příležitosti, ale vy je musíte uchopit a něco pro jejich rozkvět udělat. Vaše myšlení bude díky Marsu brilantní a rychlé, nápady k vám budou přicházet rychlostí blesku, zužitkujte je beze zbytku. Určitou opatrnost však budete muset zachovat od února do března. Z mnoha různých směrů můžete pociťovat velký tlak, který vás bude omezovat a nutit k rychlým, až útočným akcím. Zřejmě budete i hodně cestovat. Druhá polovina roku se ponese ve znamení využitých šancí a rozvíjení toho, co jste do svého života přijali. 

 

Vztahy a rodina
Domov pro vás bude oázou, ve které hledáte klid a mír. Ovšem pro udržení harmonického prostředí je třeba vyvarovat se slovních útoků a nedorozumění, ze kterých pramení zbytečné hádky. Zvlášť únor a březen jsou kritické měsíce, ve kterých by mohly vzniknout rozchodové situace. Mnozí z vás se zamilují hned v prvních měsících roku a v létě už si někteří řeknou na radnici své ano. Nakonec rychlost je jedním z hlavních rysů Blíženců. Pokud vás potká láska v červnu, pak věřte tomu, že půjde o stabilní vztah. Kritický může být podzim, kdy se některé vztahy rozpadnou, ale ty vztahy, které přetrvají až do prosince, už nikdo nerozdělí. 

Práce a finance
Všechno důležité se odehraje do konce června roku 2013, a protože se vám v této době bude dařit vše, na co sáhnete, máte možnost připravit si základy pro blahobyt v dalších létech. V zaměstnání vás čeká odměna, nové možnosti a nabídky. Každá činnost, do které se v prvním půlroce pustíte, má velkou šanci na úspěch. Úspěch může být narušen jen během února a března nepozorností při čtení smluv nebo nepromyšlenými řečmi. Proto je pro vás důležité se před každou transakcí poradit se třetí osobou a neútočit na ty, kteří mají jiný názor. I když se objeví drobné problémy, v tomto roce dokážete najít vhodné řešení a z každého problému se úspěšně vymluvit. S financemi to nebude špatné, ale také vás čekají větší výdaje. Zřejmě se rozhodnete investovat a i pro tuto transakci je rok příznivý. 

Zdraví
I když jste narozeni v pohyblivém znamení a máte rádi rychlost a akci, přepadne vás během roku často lenost a nechuť k práci, z čehož mohou pramenit různé psychosomatické nemoci. Také vaše citlivé nervy je třeba posilovat, proto je důležité, abyste se cvičili v sebeovládání a věnovali se nějakému kolektivnímu sportu. Stres vás během roku také nemine, ale bylo by pro vás nebezpečné snažit se ho zahnat alkoholem nebo nějakými omamnými látkami. Těžko byste se tohoto zlozvyku zbavovali.

 

Blíženci

Blíženci - 22.5.-21.6.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013