Jste zde

Vodnář - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Čeká vás úspěšný rok bez větších komplikací. Už první dva měsíce roku vás naplní energií a pozitivní silou. Mocný Jupiter vás obdaří přízní nadřízených, úřadů a společenským úspěchem. Uran přidá originální nápady a šťastné náhody, které vám umožní uskutečnit vítanou změnu.   Od poloviny května do konce června vás čeká období plné štěstí a splněných snů. Optimismus, kterým vás naplní letní měsíce, bude základním stavebním kamenem pro úspěchy v druhé polovině roku. Rozhodně byste měli uskutečnit změny, které vás lákají. Někteří z vás mohou změnit práci, jiní se přestěhovat nebo vycestovat do zahraničí. Chopte se šancí, které se vám nabídnou a neváhejte jít za svým cílem. 

 

Vztahy a rodina
Štěstí vás čeká také v milostných záležitostech. V únoru se můžete setkat s novou láskou nebo posílit stávající vztah. Pokud jste měli se svým partnerem nějaké rozpory, Venuše s Jupiterem vám tento rok pomohou uvést vztah opět do souladu a harmonie. Chybět nebudou ani romantické zážitky, kterých si nejvíce užijete v březnu. Rychlý průběh roku vám však může přinést drobné domácí problémy, protože dětem bude chybět vaše výchovná přítomnost. Nezapomínejte proto vytvořit pro své rodinné příslušníky jakýsi pracovní plán, který ale musíte dodržet i vy. Nakonec se vám podaří stabilizovat i tuto oblast života a ve vašem domově zavládne harmonie, kterou potřebujete pro svůj odpočinek. 

Práce a finance
Tento rok vám dá mnoho příležitostí ke změně vaší kariéry. Jupiter se postará o zajímavé nabídky a Uran zase o originální příležitosti. Nedejte se v jarních měsících znechutit počátečními nezdary a určitým zdržením, vaše záměry nakonec vyjdou přesně podle vašich představ. Vaše tvůrčí a originální nápady vás dovedou k týmové spolupráci, která je pro vás velice přínosná. Neváhejte své nápady zveřejnit a nabídnout, skromnost v tomto roce opravdu není na místě. Buďte obezřetní, abyste nepřecenili své síly, ale zároveň neváhejte uchopit svou šanci, protože se už nemusí opakovat. O finance se bát nemusíte, díky vaší aktivitě budou v průběhu roku neustále přibývat. 

Zdraví
Saturn, který na vás působí ze znamení Štíra, je předzvěstí problémů s vylučovacím ústrojím. Proto dbejte na správnou životosprávu a také na dostatek pohybu. Ve svém nabitém kalendáři si udělejte čas na pravidelné masáže a návštěvy relaxačních center. Prospěje vám také pobyt v lázních nebo dovolená v teplých krajích. Dostatek slunečních paprsků prohřeje vaše vnitřní orgány a zamezí tak nepříjemným zdravotním omezením.

Vodnář

Vodnář - 21. 1.-19. 2.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013