Jste zde

Býk - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Tento rok pro vás nic nebude nemožné. Máte dostatek sil, abyste provedli změny, které váš život posunou zase o krůček dál. Je zapotřebí, abyste se rozhodli, poté už vaše odhodlání nic a nikdo nezastaví.  I když vám bude Saturn do cesty pokládat různá omezení a překážky, vy je dokážete silou vůle překonat. Navíc se bude rozvíjet vaše vnímavost a materiální hodnoty nebudou už to jediné, co vás zajímá. Pokud vás nepřitahuje duchovní sféra, pak vás zaujmou umělecká díla. Tento rok pro vás proto bude bohatý nejen finančně, ale také kulturně. Neminou vás mnohé návštěvy divadel, koncertních síní a uměleckých galerií. Klíčové dny jsou pro vás od konce dubna do poloviny května, kdy události naberou velice rychlý směr. To pro vás bude sice únavné, ale pokud vydržíte, vybudujete si v tyto dny pevný základ pro příští období. 

 

Vztahy a rodina
Ti z vás, kteří jste nezadaní, si počkáte na svou příležitost až do listopadu, kdy budete mít mnoho možností potkat lásku na celý život. I když jste uvážliví, budou vás přepadat záchvaty žárlivosti, a to by se vašemu protějšku nemuselo líbit. Možná poprvé v životě pocítíte strach, že by vás milovaná osoba mohla opustit. Ovládněte se a vyvarujete se mnohých nepříjemností.  Rodina pro vás bude v tomto roce hodně důležitá, zkrášlíte svůj dům nebo byt. Hlavně děti budou potřebovat vaši péči a pozornost. Mnoho dětí narozených v roce 2013 bude mít jednoho nebo oba rodiče se slunečním znamením Býka, proto pozor na nechtěné těhotenství. 

Práce a finance
Jste od narození trpěliví, dokážete si počkat na svoji příležitost a tato vlastnost se vám v roce 2013 bohatě vyplatí. I když v prvních měsících roku budete znechuceni ze svého nadřízeného a budete si pohrávat s myšlenkou útěku ze zaměstnání, vaše houževnatost a víra ve zlepšení pracovních podmínek bude v květnu a na konci roku odměněna. Náročné úkoly, které během roku zvládnete, vás vynesou do vyšších pozic a někteří z vás pomyslí i na samostatné podnikání. Dařit se vám bude hlavně v obchodní sféře. Ať už budete pracovat kdekoliv, je jisté, že na konci roku se budete moci usmívat při pohledu na výpis ze svého bankovního účtu. 

Zdraví
V první polovině roku byste si mohli dělat starosti s materiálním zabezpečením rodiny, což by se negativně projevilo na vašem zdravotním stavu v podobě infekcí, bolesti zad a nespavosti. Vyloučené nejsou ani úrazy z nepozornosti, které si vyžádají delší dobu léčení. Proto je pro vás důležitá relaxace, pravidelné masáže a meditace. V druhé polovině roku bude vaše zdraví pevnější, jen si dejte pozor na přejídání, ke kterému vás bude svádět Jupiter. Zvolte střídmost, místo plného talíře zvolte menší dávky potravin, ale zato častější.

 

Býk

Býk - 21.4.-21.5.

 

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013