Jste zde

Beran - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Rok 2013 vám nese vítanou pozitivní změnu. Jen pro narozené mezi 26.–28.3. se může jednat o změnu nečekanou a někdy i dramatickou. Zda se odehraje v oblasti práce, vztahů nebo zdraví, záleží na vašem individuálním horoskopu. Pro všechny Berany bude výzvou jejich měsíc – duben, kdy znamením bude procházet skupina až pěti planet a přinese jim tak příval sil i rozmanité příležitosti. Uran, který prochází znamením Berana, zvyšuje vaši originalitu a vybízí vás k návštěvám společenských akcí, na kterých se blýsknete svým šarmem. Pozitivní zpráva, která zásadně změní váš život k lepšímu, pak na sebe nenechá dlouho čekat. Podzim vás naplní takovým přívalem energie, že pro vás nic nebude nemožné. Je však třeba zachovat rozvahu, opatrnost a ovládnout ohnivé emoce. Pluto vás bude vybízet k mocenským akcím, ale ty vám štěstí nepřinesou. Rozvážnost a dlouhodobé plánování je cestou k výrazným úspěchům v dalších letech. 

 

Vztahy a rodina
Rok 2013 je vhodný pro legalizaci vztahu. Někteří z vás se ocitnou ve svatební síni, jiní v síni rozvodové. Ať už se bude jednat o jakoukoliv změnu, bude prospěšná, protože vás zklidní a navodí ve vašem nitru klid a mír. Některé tyto změny mohou být způsobeny nečekaným seznámením a neplánovaným vznikem nového vztahu. Každý Beran, který chce potkat novou lásku, by se neměl vyhýbat společnosti. Stabilnější budou však vztahy navázané v druhé polovině roku. Máte možnost potkat protějšek, se kterým se rozhodně nebudete nudit, což je přesně to, co ve svém vztahu potřebujete. Vaší pozornosti neunikne ani domácí prostředí, které se dočká inovace nebo nějaké stavební úpravy. Výrazně se také zlepší váš vztah s rodiči. Práce a financePříznivého vlivu pro zvýšení finančního toku můžete využít v dubnu, květnu a červnu. Můžete založit vlastní firmu, změnit zaměstnání nebo být povýšeni. Jen byste každou tuto změnu měli mít pečlivě naplánovanou a promyšlenou.  Pokud byste se rozhodovali ukvapeně, ve zlosti nebo po hádce s nadřízeným, mohli byste delší dobu zůstat bez práce. Proto se vám vyplatí občas zatnout zuby, abyste si udrželi svou pozici a počkat na vhodnou příležitost, která se vám během roku určitě naskytne. Největšího růstu prožijí ti z vás, kteří pracují v týmu nebo odvětví, které ovládá Uran – což je práce s komunikačními technologiemi, mezi které patří také internet. Díky pracovnímu úsilí a také originálním nápadům se v první polovině roku zvýší i vaše finanční prosperita. 

Zdraví
Po zdravotní stránce se nemusíte ničeho obávat. Vaše odolnost bude stoupat, zdravotní stav se bude zlepšovat. Pouze na počátku a konci roku hrozí prochladnutí, angíny a bolestivost kloubů, kterým můžete předejít každodenním pohybem na čerstvém vzduchu a otužováním. Také odpočinek bude pro vás velice důležitý, protože po celý rok budete velice aktivní. Zvláště od srpna byste mohli začít pociťovat únavu a tento signál těla byste neměli přehlížet. Pokud byste si nedopřáli regeneraci v podobě delší dovolené, tělo by vás formou nemoci k odpočinku přimělo samo.

Beran

Beran - 21.3.-20.4.

 

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013