Jste zde

Rak - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Čeká vás klidný rok, s výjimkou těch z vás, kteří jste se narodili na konci června. Vy budete muset čelit nějaké změně, která do vašeho života vstoupí zcela nečekaně. Může jít o změnu zaměstnání, ale neměli byste se rozhodovat ukvapeně. Poraďte se s někým, komu důvěřujete. Ostatní Raci rokem proplují jen s mírnými výkyvy. Osud vám bude nakloněn spíše příznivě, protože vašeho znamení se svým blahodárným vlivem dotkne Jupiter. Významné období je pro vás v únoru a březnu, a také v červnu a červenci, kdy vás podporuje více planet najednou. V tyto měsíce můžete očekávat zlepšení životních podmínek, novou práci, příliv sil, zlepšení zdraví i finanční situace a také duchovní probuzení nebo objevení uměleckých talentů.  

 

Vztahy a rodina
Jste rodinný typ a každý problém v domácím prostředí vás dokáže vyvést z rovnováhy. Výraznou péči bude třeba věnovat některému členu rodiny. Zvláště na děti bude zapotřebí dohlédnout a vnést do jejich života určitý řád. Možná by bylo vhodné pořídit jim domácího mazlíčka, aby získaly více zodpovědnosti. Ve vztazích si budete muset udělat pořádek a poodhalit partnerovi své citlivé nitro skryté pod tvrdou skořápkou. Upřímná komunikace vyčistí vzduch, odplaví pochybnosti a ve vztahu zavládne harmonie. Na konci roku zjistíte, že se vaše životní podmínky výrazně zlepšily a také vztahy získaly duchovnější rozměr. 

Práce a finance
Vaše zaměstnání příznivě ovlivní významná osoba, se kterou se seznámíte v první polovině roku. Výrazně se také rozvine váš umělecký talent, který se může na konci roku stát i zdrojem vysokých příjmů. Budete velice zaměstnaní, a proto pro vás bude složité rozdělit svou pozornost mezi rodinu a práci. To by ve vás mohlo vyvolat mírný stres, ale určitě najdete vhodné řešení. Příliv financí můžete očekávat v létě, investujte do příjemného lenošení na pláži u moře. Očekávat můžete také finance, které přijdou z dávno odvedené práce a se kterými jste už nepočítali. Opatrní buďte při půjčkách. Jste dobrosrdeční, ale někteří lidé by toho mohli zneužít a o finance vás připravit. 

Zdraví
Po zdravotní stránce se mohou objevovat žaludeční nevolnosti, ke kterým jste celoživotně náchylní. Pokud si uvědomíte, že jsou způsobeny vaším strachem z budoucnosti, tyto problémy rychle zmizí. Měli byste pravidelně cvičit jógu a v každé situaci hledat i její duchovní rozměr. Hlavně v létě máte šanci nalézt takovou životní filozofii, která vás zbaví nejen zdravotních problémů, ale i všech strachů.

Rak

Rak - 22.6.-23.7.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013