Jste zde

Panna - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Pro vás všechny bude náročnějším obdobím únor a březen. V těchto měsících se mohou odehrát zásadní změny, které ovlivní váš život. Opatrní byste měli být také v květnu a červnu. Tyto měsíce nejsou vhodné pro žádné experimenty, ani pro nové začátky. Je třeba zkvalitňovat to, čeho jste dosáhli v minulých letech a prohlubovat znalosti. Důležitá bude také komunikace s nejbližším okolím, spolupracovníky a hlavně s rodinou. První půlrok od vás žádá, abyste se více otevřeli a určili ve svém okolí taková pravidla, která vám budou vyhovovat a zbaví vás neužitečných, podřadných činností. Od léta do konce roku už budete sklízet jen úspěchy a radovat se ze života. Složitěji budou rok pociťovat jen ti z vás, kteří jste se narodili do 25.srpna, protože vaši praktickou mysl bude zastírat chaotický vliv Neptuna. Tak se mohou jinak praktické Panny stát absolutně nespolehlivými a žít s hlavou v oblacích. Pokud však vyvinete značné úsilí, abyste neztratili reálný náhled na život, pak se Saturn s Jupiterem v první polovině roku postarají o minimální ztráty a materiální škody. 

 

Vztahy a rodina
Především vás, kteří jste se narodili ve třetí dekádě znamení, může překvapit zvýšená intenzita vaší milostné touhy. Pluto nejen zesiluje vaše charisma, ale také posiluje sexuální náruživost. Následkem mohou být vášnivé románky, ve kterých praktická a rozumná Panna zcela ztratí hlavu a přestane racionálně uvažovat. Silný vliv Neptuna poznamená vztah každého z vás určitým chaosem, neporozuměním a podezíravostí. Vynoří se problémy z minulosti, které nebyly dořešeny a ležely zasuté ve vašem citlivém nitru. Spíše než do minulosti, byste ale měli směřovat svůj zrak k rodině a dětem. Zajištění jejich budoucnosti leží na vašich bedrech a to je důležitější, než hříchy minulosti, které už stejně odvál čas. 

Práce a finance
Výraznou podporu vám nabízí Saturn a Jupiter. S touto pomocí máte zajištěný společenský úspěch, popularitu, vyšší příjmy i vlivné známosti. Vše, co stvoříte v první polovině roku, se vám v druhé polovině roku zúročí. Pro všechny úspěchy i výdělky je zapotřebí vytvořit pevný základ. Především květen se jeví jako velice plodný měsíc, ve kterém můžete dosáhnout odměny za svou perfektní práci. Může to být zajímavá nabídka, finanční ohodnocení nebo povýšení. Podle toho, kolik energie vložíte do svého úsilí, bude záležet, jak velký úspěch na podzim a v zimě sklidíte. Z pohledu financí se jeví také velice zajímavě podzim, kdy máte možnost výhry. 

Zdraví
Převážně v první polovině roku mnoho podnětů oslabí vaše fyzické tělo a tak budete náchylnější k virovým onemocněním i nervovému vypětí. Neptun by mohl našeptávat, že problémy se dají vyřešit antidepresivy nebo sklenkou alkoholu. Pokud byste podlehli jeho vábení, mohli byste si vypěstovat závislost, které byste se obtížně zbavovali. Proto je důležité pohybovat se co nejvíce v přírodě a osvojit si některé z relaxačních technik. 

Panna

Panna - 24. 8.-23. 9.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013