Jste zde

Štír - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Saturn se přesunul do vašeho znamení a tím započal náročnější období, které se postupně dotkne všech Štírů. Letošní rok se Saturn zaměří především na ty z vás, kteří jste se narodili v říjnu a prvních deseti dnech listopadu. Od konce dubna do poloviny května by nikdo z vás neměl dělat závažná rozhodnutí, protože budete vystaveni velkému vnitřnímu tlaku. Je vhodné všechny důležité záležitosti odsunout na pozdější dobu. Výrazný posun ve vědomí vám přinášejí letní měsíce, kdy budete ovlivněni velkým vodním trigonem. Vaše citlivost, vnímání a schopnost jít ke kořenům problémů se výrazně prohloubí, takže vyřešíte záležitosti, které vás už delší dobu trápí, nebo stvoříte něco opravdu mimořádného. Pluto vás ještě podpoří vytrvalostí a prohloubí vaši schopnost ovládat druhé lidi a Jupiter přidá velkou dávku přízně. S touto kombinací vám budou příznivě nakloněny nejen úřady, ale dokážete dosáhnout kteréhokoliv cíle. Jen si dejte pozor, abyste k vlastnímu prospěchu nemanipulovali se svým okolím, Saturn by vám brzy ukázal, že to nebyl nejvhodnější postup. Ti z vás, kteří se věnují ezoterice a duchovním vědám, se mohou připojit ke své duševní skupině a objevit ve svém nitru netušené možnosti. 

 

Vztahy a rodina
Rodina pro vás bude klíčovou oblastí tohoto roku. Hlavně děti budou vyžadovat vaši plnou pozornost. Měli byste je podporovat v zájmových aktivitách, ale nevnucujte jim svou vůli. Pokud chcete, aby byly úspěšné, nechte je vybrat si podle svého. V lásce dokážete silně prožívat jakoukoliv emoci, ať už to je láska nebo nenávist. Díky Saturnu se budete muset v průběhu roku vypořádat s problémy v milostných vztazích. Věřte své intuici, která vás bezpečně provede všemi úskalími. Vaše vztahy získají v průběhu roku nový rozměr, komunikujte a nenechte žádný problém bez povšimnutí. Zajímavé milostné zážitky vás čekají v březnu a dubnu. 

Práce a finance
Tento rok přeje vašemu profesnímu vzestupu. Hned v prvních měsících roku se budete muset rozhodovat a volit mezi několika možnostmi. Výběr je zcela na vás, ale zkuste nemyslet pouze na dosažení vysoké pozice, berte v úvahu i stabilitu nabízené pozice. Jak správné bylo vaše rozhodnutí, se ukáže na konci roku, kdy Saturn prověří čisté úmysly hlavně těch z vás, kteří jste se narodili v říjnových dnech. Ode všech bude vyžadovat disciplínu, sebeovládání a přijetí zodpovědnosti. Rozhodně neuděláte chybu, když budete posilovat své umělecké talenty a někteří z vás se mohou vydat na profesionální uměleckou nebo duchovní dráhu. Vaše finanční situace se v průběhu roku bude zlepšovat, ale velkým výdajům byste se měli rozhodně vyhnout. 

Zdraví
Vážné zdravotní komplikace vás v tomto roce nečekají, ale budete se muset potýkat s několika krátkodobými nepříjemnostmi. Především byste měli očistit své tělo od toxinů a všech nečistot. Na jaře je pro vás vhodná nějaká detoxikační kůra, vyhnete se tak nepříjemným angínám a chřipkám. Také doplňujte křemík, předejdete tak křečím v lýtkách. V průběhu roku se vám nevyhnou bolesti pohybového aparátu, ale silný vliv Pluta vám pomůže k rychlé regeneraci. Po každém zdravotním problému budete brzy zase plni síly.

Štír

Štír - 24. 10.-22. 11.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013