Jste zde

Kozoroh - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Všichni Kozorozi budou mít šanci změnit svůj život v březnu. Pokud této šance nevyužijete, pak vám nebesa ke změně výrazně pomohou od poloviny dubna do poloviny května. V těchto měsících můžete na svou stranu obrátit všechny nepříznivé okolnosti. Především ti z vás, kteří se narodili v prosinci, budou muset ještě do konce dubna zatnout zuby a poprat se s nepříznivým vlivem Urana, který bude dráždit vaše nervy a rozbíjet všechny zastaralé jistoty. Pod vlivem Pluta můžete být příliš kritičtí a jít za svou kariérou bez ohledu na potřeby druhých. To by mohlo ve vašem životě způsobit rozpad vztahů i ztrátu zaměstnání. Naštěstí jste schopni za pomoci Saturna v dalších měsících zase najít pevnou půdu pod nohama. Zda se vám podařilo ze svého života vyloučit vše nefunkční, prověří Uran opět od října do konce roku. Je o vás známo, že nemáte rádi změny, ale v tomto roce byste se jim neměli bránit. Ony proběhnou a jenom na vás záleží, zda harmonicky nebo zda budou provázeny dramatickými okolnostmi a ztrátami. 

 

Vztahy a rodina
Změny se budou týkat i vašeho rodinného prostředí, ale nebudou to vždy změny nepříjemné. Je pravděpodobné, že se pustíte do hledání vhodnějšího bytu nebo stavby domu. I když vám představa stěhování nedělá příliš dobře, neměli byste se jí bránit, nakonec budete spokojeni. Věnujte zvýšenou pozornost dětem, začínají se bouřit. Tuto malou revoluci zvládnete zažehnat hned v zárodku. Velké potěšení vám přináší léto, kdy se o vás bude snažit více protějšků najednou. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vaše vztahy v tomto roce budou naplněny. 

Práce a finance
Vaše svědomitost a zodpovědnost vám tento rok umožní postoupit na společenském žebříčku do vyšší pozice. Dařit se bude především podnikatelům, ale úspěch čeká i na ty z vás, kteří jste v zaměstnaneckém poměru. Očekávat můžete povýšení, odměny nebo jinou formu uznání. Nepřijímejte ale bezhlavě každou nabídku, Jupiter vás v první polovině roku naplní přesvědčením, že stihnete mnohem víc, než na co stačí vaše síly. V letních měsících byste ale mohli pocítit přetížení a únavu. Využijte svého smyslu pro plánování a odmítejte to, co už je navíc. Na společenský úspěch to nebude mít vliv ani neutrpí vaše finance, které budou po celý rok stabilní. 

Zdraví
Celoživotně jste náchylní k nemocem velkých kloubů a letos jsou nejvíce ohrožena vaše kolena. Bdělí a opatrní byste měli být převážně v dubnu, kdy je ohroženo vaše zdraví. Dbejte na správnou životosprávu, nevynechávejte zeleninu, která dodá vašemu organismu dostatek vitamínů a důležitých minerálů. Podaří se vám tak předejít žaludečním problémům a vyhnete se nepřiměřené únavě.

Kozoroh

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013