Jste zde

Váhy - horoskop na rok 2013
VesteniOnline.cz

Start do nového roku bude ve znamení velkého přívalu sil a odhodlání. Saturn se svým omezujícím vlivem konečně opustil vaše znamení a Jupiter vás do poloviny roku bude podporovat ve všech vašich aktivitách. Všechna předsevzetí, nové začátky a rozhodnutí byste měli udělat v lednu nebo na konci května a v červnu. Jupiter se do té doby dotkne svým blahodárným paprskem všech Vah a umožní vám splnit si svá přání. Ale úspěch nepřijde bez vašeho přičinění, často budete muset překonávat chuť lenošit a nechat věcem volný průběh. Ovládněte se a využijte příznivých vlivů, které vám nebesa nadělila jako odměnu za předchozí obtíže. Do konce roku už poté budete žít z toho, co se vám podařilo v první polovině roku. Ve druhé polovině roku čekají změny ty Váhy, které se narodily mezi 25.–28. 9., pravděpodobně započnete úplně novou etapu svého života. Pro někoho to může být nový vztah, pro jiného práce snů. V každém případě je pro Vás rok 2013 plný úspěchů, milých překvapení a nečekané přízně. 

 

Vztahy a rodina
Venuše, vaše vládnoucí planeta, je vám příznivě nakloněna převážně v květnu a červnu, kdy bude láskyplně shlížet na ty z vás, kteří hledají vhodný protějšek. V kombinaci s Plutem, který podporuje vaše charisma, na sebe nenechá výsledek dlouho čekat a nezadané Váhy vstoupí do krásného a romantického vztahu. Ti z vás, kteří máte stabilní vztah, buďte opatrní na počátku roku, kdy hrozí neshody, hádky a konflikty. Váš protějšek se může cítit zanedbávaný a nemilovaný. Pravdou je, že v tomto období zapomínáte na sliby, které jste dali, napravte to. Uran vás bude v létě navádět ke změně a k určité nespokojenosti. Dejte pozor, abyste kvůli chvilkovému poblouznění nepřišli o stabilní vztah. 

Práce a finance
Silné charisma, kterým vás obdarovává Pluto, vám pomůže k seznámení se s vlivnými lidmi a nalezení výhodné pracovní pozice. Nejvíce z tohoto vlivu budou těžit Váhy narozené v prvních deseti dnech října. Ale ani ostatní nepřijdou zkrátka. Všem se posune život vpřed, do příznivějších podmínek a příjemnějších finančních zisků. Těžit budete především ze schopnosti spolupracovat, rozvíjet se také bude Váš umělecký jemnocit a vnímavost. Na to pozitivně zareaguje vaše okolí a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Zvýšenou opatrnost ale zachovejte v srpnu, kdy budete více popudliví a mohli byste si tak vytvořit z přátel nepřátele. Na podzim začněte šetřit, úspory se vám budou hodit na konci roku, kdy se finanční tok zpomalí. 

Zdraví
V první polovině roku se bude vaše zdraví upevňovat, nehrozí vám žádné vážnější ani chronické onemocnění. Mnozí z vás jsou po uplynulém období ještě rozrušeni a mají narušenou rovnováhu, což je pro Váhy vždy nebezpečné. Než se tento vliv upraví, budete především v jarních měsících náchylnější k virovým onemocněním a prochladnutím. Hýčkejte své ledviny, dopřejte jim dostatek tepla a nezanedbávejte pitný režim. Také byste měli dodržovat správnou životosprávu, Jupiter vám do života sice přináší dostatek příznivých příležitostí, ale také vás svádí k nestřídmosti a poživačnosti. Kontrolujte proto příjem potravy, vyhnete se tak nepříznivým trávícím problémům.

Váhy

Váhy - 24. 9.-23.10.

 

 

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2013
Býk
horoskop na rok 2013
Blíženci
horoskop na rok 2013
Lev
horoskop na rok 2013
Kozoroh
horoskop na rok 2013
Vodnář
horoskop na rok 2013
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2013
Panna
horoskop na rok 2013
Váhy
horoskop na rok 2013
Štír
horoskop na rok 2013
Střelec
horoskop na rok 2013
Rak
horoskop na rok 2013