Jste zde


Čínský horoskop na rok 2014 - rok Koně
Marie Gita Gabrielli

Čínský horoskop na rok 2014 - rok Koně

Nejste si jisti jaké jste znamení podle čínského horoskopu? Zde to můžete jednoduše zjistit: www.esoterika.cz/rejstrik/cinska-znameni

 

Krysa v roce Koně - 2014
Rok 2014 vás svádí k rozhazování peněz. Neriskujete při finančních transakcích a nepořádáte večírky, na kterých je vám předložen účet. Nenechte se přesvědčit a nepůjčujte si. Při neopatrnosti se můžete dostat i před soud. Také vztahy se naruší. Méně mluvte a více naslouchejte. Zůstaňte konzervativní. Šetřete mozek na další rok Kozy, kdy ho budete potřebovat na zlepšení vaší situace.

Buvol v roce Koně - 2014
V tomto roce 2014 si musíte pečlivě zvážit, kolik si naberete na svá bedra. Máte tendenci jednat ukvapeně a nandat si víc než zvládnete. Opatruje si své zdraví, peněženku i partnera. Vše se zklidní koncem roku. Zůstaňte trpěliví, nenechte se do ničeho nutit a rozhodujte střízlivě. Počkejte, co čas přinese. V roce Ovce se vaše situace zlepší.

Tygr v roce Koně - 2014
Tento rok 2014 vše probíhá hladce. Je pro vás jeden z nejlepších. Jediné negativní co vás může čekat je závist ostatních. Zprávy jsou příznivé a rodinný život by se měl vyvíjet bez problémů. Kariéra se daří, proto neodmítejte povýšení ani metály. Nebojte si najít i další vedlejší příjem. Peníze vyděláváte snadno a tak je ukládejte do bezpečné kampeličky na horší časy. V roce Kozy se budou hodit.

Králík v roce Koně - 2014
V roce 2014 se nemusíte bát nepřízně osudu. Přátelé i užiteční lidé vám pomohou. Ale dejte si pozor, ať za vás příliš netahají za nitky. Práce se daří, vynahradíte si předchozí ztráty. Nemusíte se bát převratných změn. Zdraví se vás drží. Potěší vás mnoho příjemných oslav i společenských událostí. Cestujte a užívejte zábavy. Teď na to máte ty nejlepší roky.

Drak v roce Koně - 2014
Měli jste i lepší roky než je pro vás rok 2014. Mohou vás pronásledovat skutečné i domnělé starosti. Je důležité, abyste nevyvolávali spory a potlačili co nejvíce svou agresivitu. Pak se i problémy vyřeší samy. Někdo z rodiny může odejít a to vám naruší plány, případně změní váš postoj k životu. Připravte se na nepředvídatelné události, které je lepší nechat vyšumět. Rok Ovce vaši situaci částečně vylepší.

Had v roce Koně - 2014
V porovnání s loňským rokem bude rok 2014 dost podobný. Na co si ale musíte dát pozor je zdraví.  Příliš se vydáváte citově a z toho se odráží váš zdravotní stav. Lék najdete v pracovní aktivitě. Pro vaše dobro změňte zaměstnání nebo vyhledejte úplně jinou činnost, než jste se věnovali doposud. Tímto postojem vyřešíte i finanční záležitost. Rok Kozy je pro vás o něco bezpečnější.

Kůň v roce Koně - 2014
Je to váš rok a tak rok 2014 je dobrým a prosperujícím. Vaše odhady jsou správné a tak přijde i povýšení a zadostiučinění. Využíváte příležitostí a to přináší i finanční dobré ocenění. Chce se vám rušit či rozbíjet vztahy, avšak naopak je dobré vztahy obnovovat. Pozor na přenosná onemocnění. I tak při vás stojí štěstí a v roce Ovce se až tak moc nevzdálí.

Koza v roce Koně - 2014
Příjemný a poklidný rok 2014. Jistě se dobře bavíte na různých oslavách. Snadno překonáváte překážky a využíváte výzvy vám nabídnuté. To co se mohlo v minulosti zdát jako překážka, stane se přínosem. Citové i finanční záležitosti jsou v rovnováze. Vyhýbejte se styku s nemocnými lidmi, ať něco nechytnete. Příští rok Ovce je vaším rokem a tak se nemusíte bát.

Opice v roce Koně - 2014
Stále je pro vás rok 2014 ještě dobrým. Ale neočekávejte víc, než můžete dostat a vyhne se vám pocit frustrace a zklamání. Zachovávejte klid a jednejte s rozvahou. Pak se zdánlivě nekonečným zkouškám a potížím vyhnete. Nevyhrocujte riskantní situace, a jestliže nemůžete opozici přemoci, přidejte se k ní. To vám problém nedělá. Šetřete zdraví, jinak vám příští rok doktor zaklepe na dveře.

Kohout v roce Koně - 2014
Diplomacie je pro vás v roce 2014 velmi důležitá. Počátkem roku se sice namlsáte, ale pak si musíte zvyknout na hořkou pachuť. V kariéře jde vše pomaleji, dojde i k hádkám a vy jste nuceni ke kompromisům. Díky různým překážkám nepůjde nic rychle. To dobré očekávejte v rodině a od skutečných přátel. V roce Kozy se opět nadechnete.

Pes v roce Koně - 2014
Rok 2014 je pro vás dost slušným rokem. Jediné negativní vás může čekat v rodině. Budete se muset vzdát i nějaké věci nebo části majetku. Na druhé straně si finančně polepšíte, možná i povýšíte. Také cestování a zábava se uskuteční. Zapněte mozek a vytěžte to nejlepší z toho, co se nabízí. Užívejte ten rozmach a pokrok. V roce Ovce už takové štěstí mít nebudete.

Vepř v roce Koně - 2014
V roce 2014 si hlavně hlídejte své finance a nesvěřujte je lidem, které neznáte. Přesto se dostaví prospěch, jehož jste se v minulosti nedočkali. Také až nyní uvidíte, čeho jste mohli v loni využít a nevyužili. To už ale nezměníte a tak je nutné, abyste se nevyčerpávali minulostí a využili energii do nových příležitostí a nápadů. Pak je tento rok prosperující a šťastný. Příjemné věci, které vám byly odpírány, přicházejí ze všech stran a vy si jich užíváte.

Zde naleznete podrobně Čínský horoskop

Horoskop pro vás napsala Marie Gita Gabrielli, www.gabrielli.cz

Zde naleznete Horoskop na rok 2014 pro sluneční znamení
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno