Jste zde


Horoskop na březen 2014
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na březen  2014

Březen 2014 bude obecně příznivý měsíc. Pro ty z vás kteří netrpělivě očekáváte tradiční měsíční horoskop jej právě přinášíme.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - březen 2014

BeranSnažili jste se v únoru utvářet život podle svého tak, jak jste to cítili. Bylo to pro vás trochu neobvyklé, nové a tak jste trochu napruženi. V první dekádě března vnímáte od ostatních láskyplnost a tak i vy jste jedno velké slunce. Ve druhé dekádě je všechno vzhůru nohama. Stavíte se k této situaci neutrálně, nikomu nenadržujete, ani sobě. Závěrečná třetina měsíce se vznáší v oblasti přání a snů. Jsou to příznivé dny, pro vás ovšem trochu nemastné, neslané.
Vypněte a nechte se unášet proudem. Nic nevymýšlejte a vaše duše se uzdraví. Nemusíte druhým lidem stále vnucovat své představy.

 

Býk - 21.4.-21.5. - březen 2014

BýkByli jste v únoru nažhaveni na úspěch a příležitosti. V březnu takto chcete pokračovat i za cenu ďábelských intrik. V první dekádě se nabízí úrodná pole a sklizeň. Máte z minulosti zkušenosti a tak se sýpky mohou naplnit. Druhou dekádu musíte také zabrat. Kolik uděláte, tolik dostanete. Ve třetí dekádě je nutné myslet jinak. S láskou v srdci to zvládnete a naplněné konto vám nikdo nevybere.
Oslavujte každý den, ať prší nebo padají trakaře. Všechno se děje jak má i bez vašeho působení. Jen nelpěte na minulosti.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - březen 2014

BlíženciMáte pevné základy a tak jste si v únoru uvědomili, že se můžete v klidu dívat na obzor své budoucnosti. V březnu se musíte opírat sami o sebe. V první třetině měsíce jde vše úžasně, vy jste ale opatrní po zkušenostech z konce roku. Ve druhé dekádě si plníte sen a i to vám přináší budoucí jistoty. Třetí dekáda je také velmi dobrá, hlavně na lásku. I tak zůstáváte ostražití vůči nepřátelům.
Co nebylo pravdivé, jste opustili. Ale ještě nějaké tajemství vás přece jenom spoutává. Vyjděte mezi lidi a bavte se. Všichni máme nějaké tajemství, které nás svazuje.

 

Rak - 22.6.-23.7. - březen 2014

RakV únoru se vám naskytlo mnoho příležitostí, které jste mohli, ale i nemuseli využít. Přestože se musíte v březnu s něčím rozloučit. Ale nebojte se, březen je dobrý měsíc. V první dekádě jde o vaši samostatnost a soběstačnost a to hlavně v cestování. Ve druhé dekádě jste realisté a zajistíte si pevné zázemí, stabilitu i vytrvalost. Závěrečná třetina se týká vztahů. Jednáte hrdě, podnikavě se silnou vůlí, a když je třeba i s kočičí ohebností. Vše je spravedlivé.
Splývejte s proudem, ale přesto se nesrovnávejte s ostatními. Jsme každý jiný. Když to přijmete, uleví se vám.

 

Lev - 23.7.-24.8. - březen 2014

LevNěco jste museli v únoru opustit či se s nějakou věcí rozloučit. Cítíte, že se vám naskytují nové možnosti nebo cesta. První dekáda v březnu svědčí o úžasných dnech, nadšení i lásce. Pouze druhá dekáda je zranitelnější. Ovšem toto zranění si nesete v sobě z minulosti a máte strach z opětné zrady. Třetí dekáda je příznivá, hlavně pro humanitární projekty a práci.
Žijte na sto procent. Důvěřujte, že vás něco vede a zůstávejte trpěliví. Znáte to o těch růžích, ne?

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - březen 2014

PannaTrochu jste se v únoru cítili rozpolceni mezi rozumem a citem. Víte, že březen si zařídíte jinak. Vaše anténky zachycují finanční příležitosti, ke kterým ale sami ještě musíte najít klíč. První dekáda je úžasně vyrovnaná a už už vidíte vzdálený zářící horizont. I druhá dekáda je nažhavená a dotvrzuje potřebu stability a trvalosti. Také závěrečná třetina měsíce hovoří o šťastných výsledcích vaší práce. Složíte úspěšně zkoušku a potvrdíte tím svou kvalifikaci.
Nesrovnávejte jednoho s druhým. Najděte různé kvality v každém zvlášť a ty potom intenzivně využívejte. Když tuto verzi přijmete za svou, zvládnete všechno.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - březen 2014

VáhyMěli jste v únoru pocit, že se musíte ubránit přesile. To ve vás přetrvává i do března. Dáváte najevo, že taktika cukru a biče na vás neplatí. V první dekádě se otevírají možnosti, vám se však nechce angažovat. Ve druhé dekádě se pro vás může okolí citově přetrhnout, avšak kde že jsou vaše city? To už ve třetí dekádě nikoho nebaví a tak se i vám závěr měsíce moc nezamlouvá. Musíte si se vším poradit sami. Nebojte, příští měsíc vás oblaží.
Až moc se sebeovládáte. Uvolněte se a zůstaňte nevinní, mějte radost ze všeho, co se okolo vás děje. Pak dosáhnete rovnováhy uvnitř sebe.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - březen 2014

ŠtírV únoru jste vyšli ze sebe mezi ostatní. Jednáte rychle a očekáváte i rychlé reakce. Březen by mohl začít útočně, ale i vy máte argumenty tvrdé životní reality. Ve druhé dekádě se okolí snaží o trvalejší hodnoty a uváženě kráčí vpřed. To vám připadá spravedlivé. Závěr měsíce je proměnlivý a tak spíše stagnujete. Přesto ve vás zůstává radost a otevřenost k dalším skvělým příležitostem.
Trochu si zalenošte. Smutek můžete opustit a břemeno, které jste si naložili na svá ramena, odložte někomu třetímu.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - březen 2014

StřelecNecítili jste se v únoru dost jistí a tak jste se každému neotevřeli. V březnu naopak máte ukázat své vnitřní síly a odhodlání. To vám v první dekádě úplně nevychází. Přestože můžete budovat solidní a hodnotné, ustrnuli jste na tom, co doposud máte. Ve druhé dekádě se úspěšně blýsknete před konkurencí. Ve třetí dekádě se ostatním moc nedaří, vy si děláte sami pro sebe. I tím jste vzorem pro ostatní, jak si mohou poradit.
Nakládáte si na svá bedra příliš. Lpíte na minulosti a to vás drží v neustálém boji o to, co máte a kam jste to dotáhli.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - březen 2014

KozorohByli jste v únoru trpěliví a to vám přináší úspěch. V březnu zůstáváte přesvědčiví se silnou vírou v sebe sama a tím se vám dostává všeho, po čem toužíte. První dekáda je láskyplná a slunce je nejen na obloze, ale i ve vaší duši. Jen ve druhé třetině měsíce se okolí trochu zdráhá. Přesto jste podnikaví, nadšení a odvážní. Ve třetí dekádě se daří a vy víte, že je vše jak má být. A tak je to i ve vaší peněžence.
Věříte ve své nitro a svým myšlenkám. Když přijdete na to, že jste také výjimeční, můžete to oslavit.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - březen 2014

VodnářNaslouchali jste v únoru vnitřnímu hlasu a to vám udělalo dobře. Očekáváte v březnu zprávu či rychlejší jednání. Ovšem v první dekádě se okolí cítí unaveně a tak se vaše očekávání zhroutí. Naštěstí ve druhé dekádě je všeho akorát. Podobně jako v závěru měsíce. Zvláště ve třetí třetině měsíce jde víc o vztahy a náklonnost. Škoda, že jste kritičtí a navíc se bojíte kritiky i od ostatních.
Nacházíte se stále ve vnitřní uzavřenosti a nevolnosti pohybu. Že by pocit viny? Zůstávejte totální a vaše mysl přestane šrotovat. Tím se zbavíte nežádoucího a dobře se vyspíte.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - březen 2014

RybySmutek z konce února si nesete do března a vaše fyzické tělo se necítí nejlépe. To se změní. V první dekádě se okolo vás vyrojí spoustu přátel a dobrých lidí. Nehrajte s nimi falešnou hru. Škodíte jenom sami sobě. Druhá dekáda je úžasná a vy pocítíte kapičku štěstí. Třetí dekáda vás zavede opět do tvrdé reality, ze které se vám chce co nejrychleji utéci. Nejspíš se vám to podaří.
Chovejte se dospěle, a jestliže jste líní, tak si to nevyčítejte a lenošte. Nic jiného se s tím totiž nedá dělat.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno