Jste zde

Ryby - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 bude o vašem společenském životě, který nabere na obrátkách zejména v druhé polovině a za tím vším se vlastně skrývá vaše rostoucí touha po svobodě. Je důležité si to uvědomit, protože jinak vám hrozí několik přešlapů, které vás budou neskutečně mrzet. V počátku roku vás přepadne menší deprese a sklouznete do období sebelítosti a neustálého tápání po odpovědi na otázku proč. Řešením by mohla být práce, pokud se na ni upnete, vysněný úspěch a uznání už někdy v květnu, vám zvedne náladu a dodá novou pozitivní energii. To je přesně ten zlom, který vás otočí, a vy si začnete užívat. Léto bude plné dobrodružství a nových známostí, ale pokud se necháte příliš unést, tak si zaděláte nejen na pěkný problém v citové oblasti, ale zanedbáte svou rodinu a staré přátele, což bude mít za následek ochladnutí vzájemných vztahů. Hvězdy vám v tomto roce nedopřejí ve financích, proto se zcela vyhněte investicím i náročným obchodním transakcím. Vaše zdraví neohrozí žádné onemocnění, ale uškodíte si závislostmi. Pokud nezapracujete na své pevné vůli, propadnete více neduhům.

 

Práce
Dá to zabrat, ale přece se vám podaří převzít v kolektivu iniciativu a přijít s novými, převratnými nápady. Prvotní menší úspěch přijde již v únoru a nakopne vás na tolik, že začnete postupovat dravě jako lev. Při svém úsilí si nezapomeňte krýt záda, nepřející některé vaše úskoky pořádně vytočí a budou hledat cestičky, jak vám zmařit plány. Nejdůležitější je představit svůj talent, dovednosti a držet se při tom při zemi. Ve druhé polovině roku už budete odlehčení ode všech povinností, práce sice neubude, ale nebude už tak náročná jako předtím. Díky tomu získáte více volného času, zkuste jej však využít na další kreativní nápady, protože pokud byste usnuli na vavřínech, tak byste se z úspěchu netěšili tak dlouho, jak byste si zasloužili. Čekejte i služební cesty, zejména během léta budete více mimo, než doma. Při jednáních a jednáních v žádném případě nesklouzněte do osobních rozhovorů, hlavně kolem června by to někdo mohl nepěkně zneužít.

Vztahy
O lásce a vášni ve všech jejích obměnách, bude celý rok 2014. Tolik jisker a tolik vzplanutí jste zřejmě nezažili nikdy dosud, přesto, že mohou být vaší zkázou, zvláště pokud jste zadání. První velké pokušení přijde již v dubnu a s vysokou pravděpodobností mu neodoláte. Máte tendenci hned uvěřit, že jde o lásku na celý život. Nepleťte si však lásku s "chtíčem" a vyhnete se nepříjemným procitnutím. Osudové setkání vás totiž čeká až na přelomu července se srpnem a trnité rozhodnutí věru nebude jednoduché. Vždy  však zkuste být upřímní, volte otevřené rozhovory a ne zádumčivé domýšlivosti. V rodinném kruhu zavládne napjatá atmosféra, protože některé blízké jste zklamali a ti druzí se k tomu obávají vyjádřit. Pokud se to alespoň trošku dá, poslouchejte více svůj rozum a mějte své milované na blízku. Přestože bude celý rok nabitý romantikou, měl by být také o rodinné lásce a soudržnosti. Záleží jen na vás.

Peníze
Finance umíte řešit pouze v krátkodobém horizontu, tak se i v roce 2014 budete muset podle toho zařídit. Zapomeňte na koupi jakékoli nemovitosti, na tu teď nemáte vůbec, a pokud zvažujete nějakou menší investici, tak to udělejte až poté, co si sestavíte jasný finanční plán. Musíte nejprve znát své výdaje a příjmy, abyste mohli rozhodnout o způsobu šetření. V první polovině roku si naneštěstí naděláte i menší dluhy u příbuzných, ale ještě během léta byste je měli splatit. Další dluhy si nedělejte v žádném případě. Možná vás to zklame, ale letos si odpusťte i nálety na obchody a u každé položky pořádně přemýšlejte. Přestože vás přemáhá silná touha řešit bydlení či koupi auta, uvědomte si, že právě toto období je vaše zkouška, zda dokážete splácet všechno, co si půjčíte. Pokud jí projdete, tak až potom, někdy ke konci roku oslovte odborníka a zvažte své možnosti.

Zdraví
To, jak se celý rok chováte se odrazí i na vašem zdraví. Období bujarého společenského života zanechá následky na vaší psychické i fyzické kondici. Závislosti u vás dostanou zelenou, ale naštěstí v druhé polovině roku i sami pocítíte, že to nebyla nejvhodnější volba. Pokud překonáte sami sebe, tak se bez větších problémů přenesete přes všechny své neduhy a začnete opět od začátku. Problémy s trávením vyřešíte změnou jídelníčku, bolesti hlavy tím, že přestanete kouřit, případně se vzdáte své oblíbené každodenní skleničky před spaním. Energii, kterou čerpáte ze všech akcí, zkuste využít raději na nějaký druh sportu, klidně i adrenalinového. Na podzim vás možná přepadne série viróz, ale to je jen odrazem oslabené imunity, nedělejte hned paniku, ani nevysedávejte zbytečně u lékaře. Postačí přírodní léčba a zdravější způsob života.

Vaše důležité oblasti zájmu v příštím roce budou:

  • Spiritualita
  • Domov
  • rodina a domácí záležitosti
  • děti 

 

Ryby

Ryby - 20. 2.-20. 3.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014