Jste zde

Panna - horoskop na rok 2014
astroservis

Už na začátku roku 2014 vás přepadne silný pocit toho, že musíte bojovat jen sami za sebe, proto se připravte na rok plný zásadních změn. Myšlenky hlavně na své vlastní zájmy budou řídit všechny vaše kroky a budou stejně pozitivní jako negativní. V práci vás to přivede k povýšení a úspěchu, ale v osobním životě zažijete několik zemětřesení a je dost možné, že pár vašich vztahů to nepřežije. Ohrožené je dlouholeté přátelství, ale i partnerství. V první polovině roku byste se měli zaměřit na konkrétní plány a promyslet je od každého detailu. Nejste z těch, kteří by se řídili svými pocity a proto se i tentokrát spolehněte jen na svůj rozum a zdravý úsudek. Druhá polovina roku se bude nést ve znamení rozhodnutí, jak v práci, tak i doma budete muset vyjádřit svůj postoj. O něco více než dosud vás potrápí i vaše zdraví. Doběhne vás všechno zanedbané , a čím dříve se poradíte s lékařem, tím lépe. V chladných měsících si chraňte zejména uši, ty jsou letos nejvíce náchylné k infekci.

 

Práce
Následující rok bude bohatý na nové možnosti a řešení, které vám dosud unikaly. Hned na začátku změníte úhel pohledu, díky čemuž postupně získáte pevnou půdu pod nohama. Nadřízení si vás všímají i tehdy, když si to nemyslíte a pokud se vyhnete zbytečným chybám z nepozornosti, povýšení přijde již v prvních měsících roku. Nečekejte však, že to bude jednoduché, bez pořádné dávky námahy, ale i odvahy vám žádný úspěch nehrozí. Pokud sami podnikáte, tak stejně zaberte v prvním pololetí, abyste v tom druhém už jen sbírali plody své práce. Opatrní byste měli být v kolektivu, tentokrát bude lepší držet se dál, ačkoli to zpočátku může být náročné, později pochopíte, jaký to mělo význam. Nezapomeňte si krýt záda před odpůrci, není jich málo.

Vztahy
Rok 2014 bude plný komplikovaných vztahů, ale i konfliktů. V prvním pololetí si užijí zejména svobodní, kdy bude dostatek příležitostí k nezávazným flirtům a druhé pololetí naopak dopřává štěstí pevným svazkům. V březnu si však dejte pozor na někoho, kdo by vás chtěl omámit sladkými řečmi a pak podrazit. Budete se muset naučit dát najevo své skutečné pocity a nepoužívat už žádné výmluvy, i kdyby to mělo být pro druhou stranu jakkoli nepříjemné. Rodinné, ale i partnerské konflikty vás potrápí hlavně během léta, ale měli byste je řešit bez výčitek a křiku, za to rázně a jasně. A pokud něco končí, tak to mermomocí nezachraňujte, ale snažte se, abyste ať už s dlouholetým přítelem nebo partnerem rozešli slušně a ve vší úctě. Pokud hledáte partnera na celý život, toto není nejvhodnější rok, tak si ještě chvíli počkejte.

Peníze
Dobrá zpráva, v roce 2014 vám nebudou chybět peníze! Díky své intuici vyděláte a ještě i ušetříte, za předpokladu, že se opět spolehnete jen sami na sebe. Poslední roky jste si důkladně shrnuli informace, proto se nepouštějte do žádných nových transakcí ani obchodů. Vsaďte na ověřená fakta a nemůžete pochybit. Z výdělků se vám podaří vyplatit všechny dluhy a nové si nenaděláte. Ve druhé polovině roku byste si měli zkontrolovat všechny body podepsané smlouvy, hrozí, že jste něco opomenuli dokladovat a mohly by vám za to vybírat vyšší úroky. Pokud něčemu sami nerozumíte, neváhejte se dožadovat vysvětlení či nápravy, jen aby nedošlo k tomu nejhoršímu. Pamatujte, hlídejte si a kontrolujte své finance stejně důkladně, jak svůj dům a žádných ztrát se bát nemusíte.

Zdraví
Pokud si už ani letos nedáte do pořádku své neduhy, tak si definitivně poškodíte zdraví. Kromě zdravějšího životního stylu, pestřejší stravy a dostatečného pohybu, byste se v roce 2014 měly zaměřit i na lepší hygienu a prevenci. Nejste už malé dítě, abyste se tvářili, že nevíte o hrozbách, které jsou kolem nás a že předpokladem neustálých viróz je nedostatečná hygiena a nedbalá ochrana. Zejména v období chřipkových epidemií a v sychravém počasí, byste si měli více mýt ruce a dbát na prostředí, ve kterém se nacházíte. Nezapomeňte, že vaše uši jsou nejvíce náchylné k infekci, proto se zcela vyhněte průvanu a noste co nejvíce čepici. Stejně si chraňte průdušky, a pokud byste i slabě nachladli, zůstaňte doma. Přechozená nemoc by u vás velmi snadno přešla do chronického stavu.

Vaše nejdůležitější oblasti života v příštím roce jsou:

  • Kariéra
  • Rovnováha rodinného a pracovního života  
  • Zdraví a práce

 

Panna

Panna - 24. 8.-23. 9.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014