Jste zde

Rak - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 se dá ve vašem případě považovat za mimořádně příznivý. Všechny rozdělané projekty či plány dokončíte v předstihu a navážete spolupráci i přátelství nejen dlouhodobého charakteru, ale i se silnou citovou vazbou. V tomto roce byste měli obzvlášť poslouchat svůj instinkt, radí lépe než kdykoliv předtím. Netrapte se pro zdraví, tam bude vše v nejlepším pořádku, klidně se zaměřte více na kariérní a osobní růst, nejlépe hned v první polovině roku. Právě v červnu se totiž uzavře pomyslný kruh, který udá jasný směr vašemu životu. Nebojte se přijmout vše, co vám hvězdy podsunout, nebude toho málo. Těšte se ze štěstí a přijměte smutek s pokorou, všechno má přece svůj význam. V druhé polovině roku byste se měli vyhnout vměšování do vztahů druhých, nemuselo by se vám to vyplatit, proto poraďte jen tehdy, pokud vás vysloveně požádají.

 

Práce
Budete mít vynikající příležitost poprat se se všemi, kteří vám v loňském roce podrazili kolena. Díky energii a novým nápadům upevníte svou pozici a budete si moci vydechnout. Situace se stabilizuje a všechno najednou půjde snadněji, dokonce i vzájemná komunikace se o poznání změní. V březnu se zřejmě dostanete před otázku změny zaměstnání, ale rozhodně nedělejte ukvapené kroky. Byla by opravdu velká škoda opouštět něco, co se konečně polepšilo. Za vámi přece stojí množství poctivé práce a ne vždy by měly projevit svůj vliv peníze. Vaše ohodnocení přece stojí na něčem úplně jiném. Po létě nepodceňujte sílu jednoho týmu, a pokud chcete před koncem roku dotáhnout důležité projekty do úspěšného konce, musíte zvážit i návrhy ostatních, aby vám neunikla klíčové detaily. V první polovině roku zazáříte jako hvězda, ve druhé již budete muset přijmout i podávanou pomocnou ruku. Ale tak je to v pořádku, nechte se vést svým vnitřním hlasem, a pokud na něco nestačíte, tak to jednoduše obejděte. Není třeba mít všechno najednou, na jisté věci ještě musíte dozrát čas.

Vztahy
City, které odhalí nejbližší období, vás doslova paralyzují a nebudete chtít uvěřit, že je ve vašem případě něco takového možné. Smyslnost, vášeň a emoční exploze jste připisovali jen knihám a romantickým filmům, ale rok 2014 vám dokáže, že jste jen dosud neznali, o čem to celé je. Váš pohled na lásku a vztahy se v tomto roce radikálně změní a postaví nové základy pro budoucnost. Pozor byste si ale měli dát na ukvapené závěry a hlavně na nepromyšlené dobrodružství. Pokud vás pohltí poznání své sexuality, bude vás to lákat i tam, kde by jinak měla být cesta uzavřená. Zejména na jaře vám hrozí milostné trojúhelníky, které se mohou skončit nepříjemným fiaskem pro všechny, pokud nevycouvají včas. Nepodvádějte a nebudete podvedeni, to je zlaté pravidlo, které byste měli mít na paměti. Rozbíjení vztahů jiným, se vám může později vrátit jako bumerang. Pokud jde o rodinu a přátele, tak zde vás nečekají žádné konflikty ani problémy, naopak, vaši blízcí vám budou stejnou oporou, jako vy pro ně poslední roky. Snažte se však strávit společně o něco více času.

Peníze
Hned na začátku roku si dejte dohromady všechny své dluhy a staré faktury. Neodkládejte více své finanční otázky, hrozí vám ztráta dobrého jména a nepříjemný kolotoč zadluženosti na všechny strany. Krok za krokem se zbavte všeho, co vás obírá o peníze, sepište si seznam zbytečných a nutných nákladů, abyste získali jasný přehled vašich největších pochybení. V první řadě sledujte své vlastní finanční zájmy, až pak můžete myslet na druhé. Právě to, že jste to dělali doposud, vás dostalo až sem. Pokud dojde na důležitá rozhodnutí, nedělejte je sami, nejlepší by bylo poradit se s odborníkem, nebo alespoň s někým, kdo už má zkušenost. Nedovolte míchat city s penězi, nemají nic společného, a proto mezi nimi udělejte tlustou čáru. Potěšit vás může vědomí, že pokud to všechno uděláte poctivě, už v květnu se dočkáte nulového účtu a můžete začít šetřit od začátku a jinak.

Zdraví
Začátek roku vám ubere energii, proto byste měli mít neustále na paměti potřebu načerpat novou. V roce 2014 právě pro vás nastal ten správný čas promyslet si změny, které by příznivě ovlivnily vaše zdraví. Dejte si ruku na srdce a přiznejte, že velmi dobře víte, kde máte největší mezery. Příliš často vás zmáhá únava, pociťujete závratě a nic se vám nechce. A tak, přestože je vaše zdraví v pořádku a žádné extrémy ani problémy vám v tomto roce nehrozí, všechny tyto příznaky jsou jasným důkazem, jak málo odpočíváte. Už na jaře tedy začněte přemýšlet o tom, jak si prodloužit spánek a pobyt na čerstvém vzduchu, díky čemuž nejlépe načerpáte pozitivní energii a zejména sílu, vyrovnat se s každodenními povinnostmi. Váš život bude následující období dost hektický a náročný a bez energie to opravdu nepůjde.

Vaše nejdůležitější oblasti zájmu života v roce 2014 jsou:

  • Tělo
  • Image
  • Sebevědomí
  • Vzhled
  • Finance

 

Rak

Rak - 22.6.-23.7.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014