Jste zde

Lev - horoskop na rok 2014
astroservis

V roce 2014 zažijete několik změn, jak v osobním životě, tak i pracovním a dokonce je dost pravděpodobné, že v druhé polovině roku se pustíte do přestavby své domácnosti. I sami vnitřně již delší dobu pociťujete stagnaci a nejbližší období vám opravdu otevře nové možnosti. Věci, které milujete, konečně přinesou zpětnou vazbu a vy si můžete dovolit soustředit se jen na to, co je pro vás opravdu důležité. Březen přinese první ovoce vaší námahy a už v červnu se budete cítit jako vítěz. Zbytek roku se pak ponese ve znamení dobré nálady a množství energie, díky čemuž se právě pustíte do všech změn a reorganizací. Nebojte se poslouchat svůj instinkt, určitě vám napoví lépe než leckterý samozvaný rádce. Pozor byste si měli dát na přílišný sentiment, který vás ohrožuje. V partnerském životě se dočkáte posílení pouta, ale může se objevit i menší zrada. Jak se s ní vyrovnáte, určí právě váš další společný směr. V oblasti zdraví si dejte pozor zejména na ledviny, nezatěžujte je příliš a lehčí stravou a dostatečným pitným režimem jim pomozte lépe fungovat.

 

Práce
Uspějete, ale musíte se držet opravdu dobře propracovaného profesionálního plánu. Pokud si za něčím stojíte, tak to řekněte jasně a nahlas, žádné vyhýbavé odpovědi nejsou na místě. Povýšení vás čeká v druhé polovině roku, proto na začátku musíte uplatnit všechny své schopnosti a postupovat trpělivě. Nezapomeňte na detaily a spoléhejte jen sami na sebe, naneštěstí jsou kolem vás i nepřející, kteří vám úspěch nedopřejí. Utržíte osobní ránu, kdy vás zradí někdo, od koho jste to nečekali, ale ať vás neopouští optimismus ani v těžké chvíli, všechno bude, jak má být a i tato zkušenost vás má posunout dál. Nedrážděte nadřízené poukazem na své slabiny, ty si vyřešte potichu a v soukromí. Při uzavírání obchodních investic si zejména v létě můžete dovolit i svou osobní investici. Určitě neprohloupíte.

Vztahy
Začátkem roku bude udávat rytmus váš partner a budete neustále v pohybu. Ale již v dubnu vám dojde dech a budete potřebovat zvolnit tempo. Bude to ta zásadní chvíle, proto dříve, než cokoliv z úst vypustíte, nejdříve přemýšlejte. Je dost možné, že se vaše polovička bude cítit dotčena a navrhne pauzu. Přijměte ji, utřídíte si myšlenky a někdy kolem května najednou přijdete na odpověď. Okolnosti jsou již jednou takové a pokud přistoupíte na vztah, tak bude potřebovat absolutní změnu, nesmí to být tak jako dosud. Pokud se rozhodnete zůstat raději osamělým jezdcem ještě na nějaký čas, tak přehodnoťte své nároky. Nyní se už bude láska hledat hůře, i když to není nemožné. Rodinné vztahy a přátelství letos naopak nečekají žádné otřesy, spíše se všechna vzájemná pouta utuží ještě více. Na to se můžete opravdu těšit.

Peníze
Finanční otázky letos úzce souvisí s vaším citovým životem. Jak? Nebude snadné udržet si chladnou hlavu, pokud neustále řešíte, jestli spolu být nebo ne, natož pokud již máte společný majetek. Proto nedělejte žádné velké rozhodnutí, bude zřejmě nutné udělat nějaké ústupky a některé záležitosti ještě odložit. Nemusíte měnit své priority, jen si zvažte, bez čeho se opravdu neobejdete. Pokud budete kupovat něco nákladného, tak to udělejte v dubnu naopak jakýmkoliv nákupem, investicím či obchodům se vyhněte během léta. Na podzim vám už bude i vaše celková finanční situace jasnější a až tehdy si můžete dovolit i zariskovat, ale dříve ne. Poslední tři měsíce roku se už ponesou jen ve znamení úspěchu a zisku, takže klidně můžete polevit uzdu své fantazii a splnit si některé dřívější sny.

Zdraví
Začátkem roku budete nabití energií, ale pokud si nedáte pozor, velmi rychle ztratíte i její poslední zbytky, což se odrazí na vašem zdraví. V zimě se proto dopujte vitamíny a hned na jaře se připravte na to, že vás okouzlí nový druh sportu. Nedovolte si polevit po prvotním nadšení, pro vaši kondici a celkovou vitalitu to je ideální volba. V květnu se poprvé ozvou problémy s ledvinami, pokud zajdete k lékaři a podchytíte vše včas a správně, komplikace nehrozí. Přehodnoťte ale svůj jídelníček a hlavně si uvědomte, jak málo pijete. Jinak se během celého roku budete těšit z celkem dobrého zdraví, virózy vás obejdou a jeden chronický zánět hrozí pouze v chladném období, tak si dejte pozor. Dobrou zprávou je, že zbavíte bolestí páteře, které vás trápily po minulá léta. Odpozorujte díky čemu, abyste si uměli pomoci i příště.

Vaše oblastí největšího zájmu v roce 2014 budou:

  • Děti
  • Společenské aktivity 
  • Skupinové aktivity a organizace
  • Spiritualita

 

Lev

Lev - 23.7.-24.8.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014