Jste zde

Beran - horoskop na rok 2014
astroservis

Připravte se na rok, který ve vás probudí dosud nepoznané schopnosti a názory. Záležitosti, které se vám zdály jednoduché a jisté, najednou získají  zcela jiný rozměr a jejich řešení vás posune mílovými kroky vpřed. Projdete pozitivní vnitřní změnou a své okolí možná vícekrát překvapíte. Konečně si však budete umět vyselektovat upřímné přátele od falešných nepřejících a ty druhé  bez mrknutí oka zatratit. Díky tomu ušetříte spoustu energie. Jako celek bude rok 2014 pro vás mimořádně příznivý, v červnu a červenci dosáhnete vrcholu úspěchů a zbývající měsíce s přehledem dotáhnete všechny své projekty do dokonalosti. Pozor byste si však měli dát na své zdraví, zejména v první polovině roku vás zřejmě potrápí žaludek. Proto byste měli co nejdříve přehodnotit své stravovací návyky a všem podobným problémům předcházet ještě dříve, než vzniknou.

 

Práce
Připravte se na rok, kdy nebudete moci být osamělým jezdcem. Kolektiv a týmová spolupráce je vaším klíčem k úspěchu, tak na to rozhodně nezapomínejte. Každý den si dejte záležet a poslechněte si názory ostatních kolegů, pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat, přijmout, ale i podat pomocnou ruku. Hra na šéfa by se vám nevyplatila, musíte se naučit být efektivní i jinak. V dubnu očekávejte průlomovou situaci, kdy se budete muset postavit všem problémům čelem a na rozhodnutí, které v tu chvíli uděláte, bude záviset váš další posun. Pokud byste se náhodou vydali špatným směrem, nezhroutí se sice svět, ale návrat by byl nesmírně těžký a náročný. Proto si vše dobře promyslete a určitě se poraďte s někým, komu důvěřujete. Nad změnou zaměstnání nepřemýšlejte ani na chvíli, v tomto roce by se to opravdu nehodilo a více byste ztratili, než získali.

Vztahy
V novém roce vás už od začátku propadne sentiment. Dejte si však pozor, aby to celé nepřešlo do sebelítosti. To, že vás dojímají osudy druhých, ještě neznamená, že máte vše přenést na sebe. S rukou na srdci si přiznejte, o co ve skutečnosti jde. Velmi dobře víte, že některé vaše vztahy potřebují uklidit a ten čas, kdy to už nejde odložit, právě nastal. Není ale na místě, aby přešli do konfliktů, naopak. Rok 2014 bude rokem smíření a vyrovnání se starými křivdami. Budete čelit okolnostem, které vám ukáží, že není dobré plavat proti proudu, ale právě naopak. Naučte se mluvit otevřeně a přitom klidně, najděte konečně vytouženou harmonii a nebojte se přijmout chyby ostatních. Velkým štěstím je pro vás vaše polovička, která po celou dobu oddaně stojí při vás připravena podržet, poradit a přitom dostatečně odolná snést vaše malé emoční výbuchy.

Peníze
V tomto roce si budete muset posvítit na všechny, kteří vám dluží peníze. Není na místě neustále přivírat oči jen proto, že jste dobrou duší. Ani se nenadějete a budete všechny tyto finance potřebovat pro sebe. Stejně se to týká i finančního ohodnocení v práci. Pokud máte pocit, že dostáváte málo, musíte se ozvat a udělat byste to měli již v první dekádě roku, nejlépe hned v lednu nebo únoru. Tehdy je vám nakloněna i konstelace hvězd. Na investice, zejména do nemovitostí, bude nejlepší období v srpnu až září. Do té doby pracujte na informacích. Pokud chcete investovat a získat zpět pěkný balík peněz, musíte si ověřit všechny možnosti, dostatečně znát trh a bez porady s odborníkem to nepůjde. Pokud jde o menší částku, na nemovitost zapomeňte a vaší investicí ať je raději výhodné spoření či pojištění. Stejně platí, že výhodnější je ho uzavřít začátkem druhé poloviny roku 2014.

Zdraví
Energie budete mít začátkem roku na rozdávání, ale pozor na to  jakým způsobem se rozjedete, buď ji zas velmi rychle ztratíte nebo naopak. Zásadní otázkou roku 2014 je totiž váš životní styl a chybějící energie, a to nejen ta pozitivní. Aby vaše tělo správně fungovalo, potřebuje i dostávat, nejen dávat a vy jste se poslední období po zdravotní stránce dost zanedbali. Výsledkem jsou zejména zažívací problémy a časté bolesti žaludku. Jako první tedy napravte své stravovací zlozvyky, doplňte si dostatek vitamínů ve formě ovoce a zeleniny, a když vám už bude lépe, než dříve odpozorujte, co vám nejvíce ubírá energii. Toho se pak ihned vzdejte v plné míře. Hned po jaru můžete pociťovat i nepříjemnou vnitřní nervozitu, což se zřejmě projeví třesem rukou. Proto čím dříve se začněte věnovat nějakému sportu  možná tomu celému i předejdete. Nedělejte sporty, které jste pěstovali dosud, ale zkuste něco zcela nového. Hlavně ať vás to baví a dodá dostatek životodárné energie.

Vaše nejdůležitější oblasti zájmů v příštím roce jsou:

  • přátelství
  • komunikace
  • domov a rodina
  • náboženství
  • vyšší vzdělání

 

Beran

Beran - 21.3.-20.4.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014