Jste zde

Býk - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 bude pro vás rokem změn. Něco z vašeho života se konečně vyřeší a něco nadobro skončí. Vůbec se toho však nemusíte bát - naopak, vše co vás dosud na srdci těžilo a co vám nedalo spát, zmizí. Otevřou se vám nové možnosti a vy najednou můžete sáhnout na sny, které jste si původně naplánovali až za několik let. Pamatujte však, všeho s mírou. To, že se vám začne dařit ještě neznamená, že se máte do všeho pustit po hlavě a bez rozumu. Ideální bude, pokud první polovinu roku budete plánovat a dotahovat detaily a druhou věnujete realizaci. Přestože je tvrdohlavost vašim poznávacím znamením, nastal čas, abyste se naučili krotit své vášně. Vyhnete se tak tvrdým pádům na dno. V tomto období je pro váš klíčová zejména vnitřní proměna, kdy začnete lidem okolo více věřit a přestanete se bát lásky a přátelství. Ať už vás poslední roky strašilo cokoliv, i vy si zasloužíte štěstí a oporu v lidech, kteří vás bezmezně milují a podporují. Nezapomeňte však, že na vztazích je třeba pracovat a to co dostanete, byste měli umět vrátit i zpět. Pokud existují ještě otázky, na které byste chtěli vědět odpověď, tak rok 2014 jim dá jasný smysl a obrovský význam.

 

Práce
Tento rok je vhodnou příležitostí popustit uzdu své kreativitě, bude se vám pracovat snadněji než dosud. Nebojte se vyjádřit kým jste, v okolí najdete pochopení. Jste na vrcholu svých možností, proto otevřeně mluvte o svých nárocích a určitě to dělejte přímo, žádné řeči za zády by se vám nevyplatily. Připravte se na to, že díky odhodlání bude váš profesní život dynamičtější a vy se musíte naučit jej stíhat. Pokud chcete požádat o zvýšení platu, učiňte tak ještě v první polovině roku, kdy jste nabuzení sebejistotou. Pak si však dejte na práci i přiměřeně záležet, ať prosperuje jak má, abyste se nenechali nachytat na hruškách. Pouze byste utržili ostudu a ztratili důvěru nadřízených. Je důležité promyslet své reálné možnosti. Mezi vašimi spolupracovníky bude naštěstí letos více těch, kteří drží s vámi a tak se nemusíte bát žádných podrazů. Druhá polovina roku bude bohatá na nová obchodní partnerství a úspěšné projekty, proto podporujte všechny spolupráce a pokud to bude nutné, dělejte ústupky. V konečném důsledku se vám vyplatí.

Vztahy
Nad vašimi vztahy se konečně přestalo smrákat. To znamená, že vaše pochybnosti zmizí, protože budete s pravdou přímo konfrontováni a nezodpovězené otázky si budete muset vyřešit jednou provždy. Něco z toho vás možná zabolí, ale to vyřeší čas. Vězte, že je lepší vědět s čím a hlavně s kým můžete do života opravdu počítat. Nepotřební lidé vás opustí a ti ostatní vám budou ještě bližší. Naučte se provokovat osud i sami a těšte se z každé nové příležitosti. S jistotou se však dá říci, že v roce 2014 u vás bude převládat více lásky a vášně, než přátelství. Nesnažte se však přeskočit důležité kroky, abyste si neublížili. Pokud již ucítíte pověstnou jiskru a naději na jistotu, přibrzděte a nebojte se mluvit o společných plánech otevřeně. V druhé polovině roku se konečně dočkáte vnitřního klidu a uspokojení.

Peníze
Připravte se, že letos to bude běh na dlouhé tratě. Budete muset být trpěliví a intenzivněji se starat o své finance, zisky, ale i výdaje. Je velmi důležité, abyste si sepisovali všechno, co se vašich financí týká a pečlivě naplánovali změny. Nedělejte je však do dubna, tento čas věnujte zkoumání, na rázné kroky bude příhodnější dobu právě kolem května až června. Další měsíce se situace vykrystalizuje a vám přímo pod nos padnou příležitosti na výhodné investice. Pokud přemýšlíte nad koupí nemovitosti, tak to určitě udělejte v září. Předtím si však nezapomeňte zhodnotit všechny dostupné informace a pokud to bude třeba, poraďte se s někým, kdo se této oblasti profesionálně věnuje. Hlavně v žádném případě neplýtvejte energií ani penězi na obchody, které za nic nestojí nebo je nepotřebujete.

Zdraví
Ačkoliv se na začátku roku budete cítit unavení a vyčerpaní, s přibývajícími měsíci poroste vaše energie i vitalita. Vrchol vás čeká již v dubnu, kdy vám výrazně prospěje i pozitivní myšlení a radost ze života. Pokud vás láká adrenalin a aktivní sport, tak se do něj pusťte v letních měsících, mimo toho je lepší volit střídmější pohyb, například chůzi nebo jógu. Po celý rok však určitě dbejte, abyste se co nejvíce zdržovali na čerstvém vzduchu. Sami víte, že organismus vám už několikrát jasně naznačil, že hodiny strávené v kanceláři a za počítačem se podepisují na vašem zdraví více, než byste si přáli. Vyrovnat to vše škodlivé můžete jedině tak, že každý den strávíte alespoň chvíli v přírodě.

Mezi nejdůležitější oblasti pro rok 2014 patří:

  • finance 
  • kariéra
  • komunikace
  • psychologie
  • osobní transformace

 

Býk

Býk - 21.4.-21.5.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014