Jste zde

Váhy - horoskop na rok 2014
astroservis

V roce 2014 se vám podaří rychleji pokročit a dosáhnout své sny. V osobním životě se vám pohne svědomí a začnete přehodnocovat své chování, postoj k životu, touhy, vztahy a přitom možná ne všechno, na co přijdete, bude příjemné. Pokud se však dokážete povznést nad své minulé selhání, dokážete udělat krok vpřed a najít konečně pocit absolutního vyrovnání a štěstí. Nejbližší období byste tedy měli vzít věci do vlastních rukou a zařídit vše podle svých vlastních představ. Zdraví vám dá zejména v první polovině roku jasně najevo, že nastal čas zpomalit. Pokud budete pozorně poslouchat potřeby svého organismu, od srpna vás přepadne energie, díky které dosáhnete výrazný úspěch i v práci. Důraz byste měli klást zejména na zdravější životní styl, protože nejvíce vás ohrozí kardiovaskulární onemocnění. Zhoršení zdravotního stavu očekávejte v březnu, lékaře rozhodně neobcházejte a poslechněte všechna nařízení. Pokud je dodržíte, nemusíte se až do konce roku již více ničeho obávat.

 

Práce
Připravte se na to, že v tomto roce budete muset pracovat dvakrát více, než kdykoliv předtím. Chcete-li konečně zazářit, musíte překonat i sami sebe, což znamená riskovat. Dejte na první místo své ambice a nebojte se řvát dopředu jako lev. Právě strach, který vás dosud brzdil, způsobil vaši nechuť a sebelítost. Zhodnoťte všechny své schopnosti, vytyčte si jasné cíle a krok za krokem se do nich pusťte. Jedinou podmínkou pro úspěch je odvaha a trpělivost, všechny ostatní předpoklady máte už dávno. V květnu si však dejte pozor na nepřející, přesně v té době se začnou rýsovat první uznání a někdo z blízkého okolí se přes ně nebude umět přenést. Své plány a postupy si proto nechte pro sebe, a pokud se chcete poradit, tak opravdu jen s někým, komu stoprocentně důvěřujete. Pokud přijde nabídka na změnu zaměstnání, tak ji určitě odmítněte. Svou kariéru byste tímto počinem rozhodně více než ohrozily.

Vztahy
Rok 2014 bude pro vaše vztahy intenzivní až do samého konce. Pouta které existují, se znásobí a ty nové naberou vášeň. Vždy jste byli srdeční vůči těm, které milujete, a to vše se vám v nejbližším období vrátí. Okolí nakazíte optimismem a láskou a i zdánlivě závažné problémy vyřešíte nakonec zcela jednoduše. Neměli byste se však snažit nikoho ovládat. Pokušení, že byste se snížily k manipulaci s blízkými, přijde na sklonku července a srpna. Ať by se dělo cokoliv, nezapomínejte na to, kým jste a raději se vzdejte posledního slova, než byste měli svého milovaného zatlačit do kouta. Chcete-li dosáhnout nějaký posun, tak zvolte raději otevřený, ale upřímný rozhovor, dotyčný možná potřebuje ještě jen o kousek více času a přistoupí na vaše požadavky. Toho se můžete dočkat na podzim. Pokud si právě hledáte partnera či partnerku, tak zbystřete pozornost v dubnu.

Peníze
Vaše finanční situace se konečně ustálí a štěstí bude na vaší straně. Až do jara čekejte vyšší příjmy a pokud zvolíte ten správný postup šetření nebo investice, tak už v létě přijdou první plusové úroky, které rozhodně potěší. Při rozhodování můžete vsadit na svou intuici, ale bez porady s odborníkem nic nepodepisujte. Musíte si uvědomit, jak důležité je důkladné plánování a zhodnocení všech dostupných informací. Pokud chcete kupovat nemovitost, tak to dělejte v květnu nebo pak až v srpnu, ale pokud to nepotřebujete, odkládejte to co nejvíce. Rozpočet dělejte v dlouhodobém horizontu a utrácejte opravdu jen na nezbytnosti. Při penězích se vám v tomto roce nevyplatí žádná impulzivnost.

Zdraví
Do nového roku vstoupíte možná až příliš rychle a hekticky na to, aby se s tím váš organismus sám popral. Trochu vám však pomůže znásobená energie, se kterou to potáhnete až do jara, ale pak přijdou první zdravotní problémy, kdy vám chce tělo naznačit, abyste přibrzdily. Kolísavý tlak a časté závratě nezmizí samy od sebe, budete muset přehodnotit čas, který věnujete svému zdraví a výrazně zapracovat na efektivním zlepšení. Nemusíte se proto ale vzdávat svých cílů, jen všechno lépe přeorganizujte, zařaďte do svého programu pravidelný odpočinek a vyberte si nějaký sport na každý den. Ale pozor - ať je to něco, co vás baví a přičemž dokážete relaxovat na tolik, že z hlavy vypustíte všechny zatěžující myšlenky.

Mezi nejdůležitější oblasti života v příštím roce budou patřit:

  • Komunikace
  • intelektuální zájmy
  • Zábava
  • Tvořivost
  • Děti a milostné vztahy

 

Váhy

Váhy - 24. 9.-23.10.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014