Jste zde

Střelec - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 se bude nést především ve znamení výsledků. Dosáhnete cíle, na kterých jste už déle pracovali a splníte si i několik dávných snů. Čeká vás období rozkvětu a štěstí a to jak na soukromé, tak i pracovní půdě. V první polovině roku bude ideální čas na kreativní nápady a menší změny, nedělejte však žádné zásadní, ty se postupně vyrýsují samy v dalších měsících. Již v květnu se můžete těšit na první plody své námahy, neváhejte je pořádně oslavit. Dobrodružné chvíle plné pozitivního napětí zažijete během léta a na podzim vás zaplaví vnitřní pohoda a klid z nabytých jistot. Ve vašich vztazích totiž dojde k výrazným posunem - přátelství se utužuje, rodina vám ukáže svou soudržnost a partner se konečně vysloví pro budoucnost. Velký pozor si dejte akorát na svou prchlivost. I slovy se dá ublížit a mnohé zničit, proto važte, co vypustíte z úst zejména ve chvílích, kdy jste pod tlakem. Je dost pravděpodobné, že byste to už nemohli vzít zpět. O zdraví se letos obávat nemusíte, kromě menších neduhů vám nit závažné nehrozí.

 

Práce
Nebojte se odvážně postupovat a v případě potřeby použít všechny možné zbraně k dosažení svých zájmů. Příliš dlouho se jim věnujete, abyste se vzdali, navíc těsně před cílem. Letos se určitě zaměřte zejména na detaily, pamatujte, že není třeba udělat díru do světa, ale vyšperkovat celek jako takový. V prvních měsících byste si měli rozšířit ještě nějaké obzory, naskytne se vám příležitost kurzu nebo školení, tak neváhejte. Vše zužitkujete v druhé polovině roku a výsledek bude perfektní. Pokud podnikáte, tak vynaložte více úsilí na zvelebení svých obchodů, úspěchu se dočkáte už během léta. V tomto roce se nemusíte obávat o své vztahy na pracovišti, kolem není ani žádný nepřející a v kolektivu vládne celkově velmi dobrá atmosféra. Pravděpodobně vás čeká i několik služebních cest, hlavně na jaře, pak už pozvolné tempo a nebude třeba tolik cestovat.

Vztahy
Radost a štěstí, které se v tomto roce usadí, ve vašem srdci ovládnou nejen vás, ale i vaše okolí. Mezi březnem a květnem přijde příležitost nového milostného vzplanutí a ti ve vztahu se dočkají zásadního průlomu. Navzdory všeho pozitivnímu však nezapomeňte držet se raději při zemi a pořádně přemýšlet. Největším problémem by mohla být vaše sobeckost ve chvíli, která by neměla být jen o vás. Pokud nebudete umět vrátit zpět vše, co dostáváte, tak si sami zmařítr cestu vpřed. V rodinných záležitostech budete muset zejména v druhé polovině roku projevit větší dávky trpělivosti, ale nepůjde o nic závažného, ​​spíše běžné věci, které jste až dosud odkládali. Celkově se však můžete těšit na rok plný lásky a štěstí a zejména vytoužené vnitřní harmonie. Tu jste už dlouho necítili, a pokud to nepokazíte svou prchlivostí, tak máte našlápnuto k mnoha změnám k lepšímu.

Peníze
Vaše úsilí se v tomto roce bohatě vyplatí, nad svými financemi získáte absolutní kontrolu a budete umět správně bilancovat. Výdaje byste si měli více kontrolovat mezi dubnem a červnem, investice se vám nejvíce vyplatí až v září. Chystáte se i na něco velkého, proto si dejte pozor a nedělejte nic bez porady s odborníkem. Pokud nevstoupíte do zbytečného rizika, tak vám ani žádné ztráty nehrozí. V první polovině si můžete dovolit menší půjčky druhým, ale jen v případě, že dotyčnému důvěřujete, ale od srpna už žádné peníze z ruky nepouštějte. Mějte přehled o trhu, i o svých pohybech a nebojte se i v případě obchodu poslechnout svůj vnitřní hlas. Tentokrát vám dobře radí, protože vám i hvězdy dopřejí více než dosud. Je jen na vás, jak se této šance chopíte a kolik peněz z ní dostanete.

Zdraví
V roce 2014 budete více méně mobilizovat svou energii, což je také mimořádně důležité pro správné fungování vašeho zdraví. Rok začnete energicky, ale pokud si nedopřejete i pravidelné dávky odpočinku, tak velmi rychle sklouznete do přepracovanosti a chronické únavy. Zvolte proto správnou míru svých denních aktivit, nesnažte se přepínat a dělat něco co vás nebaví. V dubnu skoncujte se sportem, který vás ve skutečnosti otravuje, a zvolte si něco, kde opravdu pochopíte význam slova relax. První pokroky se dostaví již v květnu, kdy pochopíte, co znamená vyčistit si hlavu od všech problémů, najednou ubude únavy, pravidelných nachlazení a viróz a zůstane vám času i energie věnovat se svým zájmům či blízkým. Pozor by si měli dát hlavně ti, kteří trpí na revma nebo jinou nemoc pohybového ústrojí. Důvěřujte jen konzultaci s odborníkem a určitě nezkoušejte žádné domácí recepty. V září bude vše při starém a s nastavenými pravidly se do konce roku budete těšit už jen dobrému a plnému zdraví.

Vaše oblastí největšího zájmu v příštím roce jsou:

  • Tělo
  • Self - image
  • Sebevědomí
  • Osobní vzhled

 

Střelec

Střelec - 23. 11.-21. 12.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014