Jste zde

Štír - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 bude pro vás optimističtější, než jste zažívali dosud. Můžete se těšit na mnohé nové příležitosti, dobrodružství, ale i zvraty, které vás posunou o velký krok vpřed. V citovém životě pochopíte význam toho, co znamená mít jistoty a budete o ně muset zabojovat. V práci se můžete dočkat úspěchu, pokud v první polovině roku zaberete a vytrváte i tehdy, když už nebudete mít chuť pokračovat. Důležitá rozhodnutí nakonec i tak zůstanou jen na vašich bedrech a ty, které uděláte, ovlivní všechno, co bude následovat. V září vás čeká nepříjemnější období, kdy se vyselektuje okruh vašich skutečných přátel, proto buďte během ostatních měsíců pozornější a sledujte, jak se vaši blízcí chovají. Připraveni zareagujete rozumněji a s chladnou hlavou. Zdraví vám přeje, energie máte i za dva a v této oblasti vás nečekají žádné problémy, proto si užijte každé jedno dobrodružství, které se nabídne a nebojte se zkusit ani adrenalinové sporty. Nebezpečí ani úraz vám v roce 2014 opravdu nehrozí.

 

Práce
První měsíce roku budou trochu hektické, na své cíle neváhejte použít i své charisma a určitě se do ničeho nepouštějte jako osamělý jezdec. Pomoc, rada a vzájemná spolupráce s ostatními přinese své plody ještě v první polovině v podobě zvýšení platu, a pokud ve své snaze vytrváte, již na podzim přijde nabídka na nový projekt, který by vás mohl vystřelit až do kariérních výšin. Dejte si však pozor, přijímejte pouze takové výzvy, kde jste si jisti, že je zvládnete. I odmítnutí je projevem moudrosti a odpovědnosti, které se nadřízeným může líbit. Změny zaměstnání ani nezvažujte, je pravděpodobné, že byste toho velmi rychle litovali. Rok 2014 je mimořádně příznivý pro vaši kariéru a podle toho ke své práci každý den i přistupujte. Při obchodních debatách se však vyhněte soukromým tématům, mohli by se obrátit proti vám.

Vztahy
Letos doplatíte na svou minulost. Na to, že jste byli zvyklí brát všechno na lehkou váhu a mysleli jste si, že mít vztah nebo přátelství není ničím výjimečným a že na něm není třeba pracovat. Už na jaře se budete potýkat s prvními velkými problémy a konflikty, je dost možná že se budete muset prokousat i nevěrou. Ať to ustojíte, nebo ne, závisí na vašeho rozhodnutí bojovat či nechat jít. Pokud se rozhodnete poslechnout svou intuici, tak někdy v létě počítejte s druhou šancí. V pořádku budou naštěstí vaše rodinné vztahy. Hned začátkem roku se vyřeší všechny nedorozumění ohledně společných financí a více se k tomuto tématu nebudete muset vracet. Díky tomu si společně užijete dostatek společných chvil, setkání a zábavy až do konce roku. Jedné ze své spřízněných duší budete muset být na podzim oporou, dejte si pozor, abyste dotyčného nezklamali.

Peníze
Rok 2014 vás konečně naučí hospodařit s penězi. Mezery, které jste měli doposud, zmizí a díky tomu se vypořádáte s dluhy z minulosti a podaří se vám něco i uspořit. V tomto roce však určitě zapomeňte na všechny investice, nemůžete si dovolit ani ty menší, nejenže na to nemáte, ale obchodu nyní nepřeje ani postavení hvězd. Pokud tedy plánujete v budoucnu koupit nemovitost nebo investovat do něčeho velkého, prozkoumejte terén, poraďte se s odborníkem, ale definitivní rozhodnutí přeložte až na další rok. Uvidíte, co přinese. V otázce rodinných financí neobcházejte svou polovičku a nastavte si pořádně svůj rozpočet. Výnosy a výdaje sepsané na papíře přesně ukážou, pokud až si můžete dovolit zajít. Pozor na zloděje a podvodníky, nejvíce vás budou ohrožovat v květnu a pak v říjnu.

Zdraví
Těšíte se perfektnímu zdraví, ale přece byste se také v roce 2014 měli věnovat sobě. Tentokrát určitě neobcházejte péči o svůj zevnějšek, zejména o vaše vlasy. Možná vás to překvapí, ale kdy jste si naposledy dopřáli výživný zábal? Každé ráno můžete začít pohledem do zrcadla, povzbuzujícím úsměvem a každý den zvládnete levou zadní. Díky neskutečné energii, kterou vám hvězdy na tento rok dopřáli, můžete zkusit překonávat své vlastní limity. Určitě si však dejte pozor, aby někdo nezneužil vaše nadšení. Takový člověk by mohl ohrozit nejen vaše zdraví, ale i finance, které jste do sportu či dobrodružství investovali. Proto si vybírejte jen takové aktivity, které vás opravdu baví a které na druhé straně nevyžadují žádné extra velké finanční zatížení. Vaším heslem ať tento rok je - užívej, ale všeho s mírou.

Nejdůležitější oblasti zájmu v příštím roce jsou:

  • Finance
  • Domů
  • Transformace dluhu a splacení dluhu
  • Vzdělávání

 

Štír

Štír - 24. 10.-22. 11.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014