Jste zde

Blíženci - horoskop na rok 2014
astroservis

Následující rok můžete vnímat jako novou příležitost dokončit všechny sny, kterých jste se kdysi vzdali. Nikdy není pozdě a vás v tomto období překvapí hned několik věcí, ale i lidí najednou. Nebojte se nahlas přiznat své omyly, jste přece jen člověk, a abyste mohli začít znovu, musíte to udělat s čistým štítem. Neuvážené kroky z minulosti ať jsou vám ponaučením a stejně se nezapomeňte spolehnout na pomoc těch, kterým důvěřujete. První pololetí se bude nést ve znamení pokušení, jak v práci tak i v soukromí a dokonce i v otázce financí a je jen na vás, kam až si dovolíte zajít. V mezilidských vztazích se letos budete muset naučit naslouchat potřebám druhých a přehodnotit některé své zásady. Nerozhodujte se však příliš rychle, impulzivnost by se vám nevyplatila. Lepší je dopřát si čas, ať věci vidíte jasněji, proto všechny zásadní změny v životě přesuňte až na druhé pololetí. Pozor si dejte i na nepřející, kterých máte ve svém okolí stále dost. Pokud někomu opravdu nedůvěřujete, tak si ho klidně vyzkoušejte a prověřte, na kolik stojí na vaší straně.

 

Práce
Už na začátku roku bez obav zkuste prosadit své nápady a myšlenky o lepším fungování a organizaci, nápomocná vám bude vaše intuice, kterou postavte vždy na první místo. Nedejte se však zlákat pokušením poroučet, lepší volbou je spolupráce s ostatními členy týmu. Těsně před letem vás zřejmě přepadnou pochybnosti, ale i pocity nedocenění a budete se zamýšlet nad změnou zaměstnání. Pokud však vytrváte a dokážete v sobě najít sílu povznést se nad menšími neúspěchy, již v září dostanete na starosti projekt, který vás může vrátit do hry o lukrativní postavení. Zatím byste se měli zaměřit na užitečné změny a zejména maličkosti, které se mohou jevit málo důležité, ale ve skutečnosti se dá i na nich postavit nová strategie a lepší efektivita. V neposlední řadě mějte na paměti, že soukromý život se nevyplatí míchat s tím pracovním, zdržte se proto jakýchkoliv citových výlevů mezi kolegy.

Vztahy
Letos poznáte skutečný význam rodinného krbu. Vztahy s nejbližšími už rozkvetly, ale zejména v druhé polovině roku krásně dozrají. I když narazíte na překážky, překonáte je společně a mnohé věci uvidíte jasněji než dosud. Odpusťte si uštěpačné poznámky a zapomeňte na svou hrdost, ze začátku vám to zřejmě nepůjde snadno, protože jste byli příliš dlouho v převaze, ale pokud vytrváte a bude vám více záležet na druhých než na sobě, pochopíte, o čem láska je. Ať už půjde o přátelství, partnerství nebo rodinu, na vrchol svého štěstí se můžete těšit už v květnu. Je pravděpodobné, že na podzim se vám opět zatřese zem pod nohama, protože potkáte někoho z minulosti. Nedovolte si ale podlehnout klamavým pocitům, to vše je již dávno pryč, ať by to mělo být jakkoliv lákavé.

Peníze
S penězi budete muset být letos doslova chladnokrevnými. Máte před sebou příliš mnoho obchodů a investic, a pokud je správně nevyhodnotíte, mohli byste hodně ztratit. Soustřeďte se proto jen na to, co je důležité, najděte si dostatek informací a pokud o něčem pochybujete, neváhejte poprosit o radu. Na koupi nemovitosti bude nejvhodnější období až v druhé polovině roku, ale pokud se chystáte koupit auto nebo něco většího do domácnosti, udělejte to již na jaře. V oblasti podnikání si nehledejte přátele a svůj soukromý život do obchodů nezatahujte. Před každým podpisem si uvědomte, že ačkoli vás intuice nemá ve zvyku zklamat, fakta jsou to, co by mělo rozhodnout.

Zdraví
Koncem loňského roku jste, ne že nestihli, ale vědomě jste se vykašlali na preventivní prohlídky, čehož už v únoru budete litovat. Nedejte se ale srazit na kolena pro první špatné výsledky, nic závažné vám ve skutečnosti nehrozí. To je jen varovný prst pro budoucnost, abyste se o sebe více starali. Počkejte si na jaro, kdy si po zimě pořádně odpočinete a pak se pusťte do změny životního stylu. Promyslet byste měli zejména své stravovací návyky, protože nejvíce vás v tomto roce potrápí právě žaludek. Doplňte vlákninu, pozorujte, co všechno vám dělá špatně a nečekejte s návštěvou lékaře. Je třeba vyloučit některá onemocnění, jakými může být i alergie či potravinová intolerance. Vše by se mělo vyjasnit již v červenci a zbytek roku se budete těšit z relativně dobrého zdraví.

Vaše nejdůležitější oblastí zájmu pro rok 2014 jsou:

  • tělo
  • image
  • ego
  • sebevědomí
  • finance
  • společenské zájmy

 

Blíženci

Blíženci - 22.5.-21.6.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014