Jste zde

Kozoroh - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 vám dá příležitost dát se novou cestou, kterou zvažujete už přes dva roky. Čeká vás tedy období, kdy budete bojovat s příliš mnoho omezeními, ale na druhé straně se dočkáte osobního posunu jak v životě, tak i v práci. Nemějte strach, budou to dobré časy. V první polovině roku se zaměřte na produktivitu, abyste pak mohli zúročit nabyté zkušenosti a schopnosti. Ty vám pomohou zazářit už na začátku léta a právě tehdy se dočkáte nabídky, kterou rozhodně nebudete moci odmítnout. Navzdory nadšení však přece jen neříkejte hned ano, nechte si vše ještě jednou projít hlavou a poraďte se s někým blízkým. Nestranný názor bude v té chvíli k nezaplacení. V osobním životě se ocitnete na rozcestí a odpověď, kam a s kým se chcete posunout, už více nebudete moci odkládat. Nebojte se rozloučit s tím, co vás bolí, možná je to jako těžký balvan na duši - až když se ho zbavíte, můžete jít dál a zažít štěstí. V oblasti zdraví budete bojovat zejména s přejídáním a následnou nadváhou, to se nemusí jevit jako závažné, ale přece jen budete muset vyhledat pomoc, abyste i zde mohli začít znovu a jinak.

 

Práce
Kolem sebe byste si měli vytvořit takovou atmosféru, ve které se vám bude dobře pracovat. Zejména na začátku roku by proto měla být na denním pořádku reorganizace a eliminování všech negativních vlivů. Dejte si však pozor a nesnažte se do svého nového systému násilím nutit ostatní, mělo by to opačný efekt. Prostě jen buďte příkladem. Pokud byste chtěli požádat o povýšení, tak určitě až v druhé polovině roku, kdy už budou jasně zřetelné výsledky práce, ale i rozhodnutí o tom, kde budete působit nejbližší období. Cestování se letos nedočkáte, o to více byste měli ušetřený čas zužitkovat na vzdělání. Konflikty vás ohrožují na přelomu května a června, nedejte se však zaskočit a řešte je s chladnou hlavou. A v neposlední řadě nezapomeňte poslouchat i své protivníky, možná vás upozorní na detail, který by vám jinak utekl.

Vztahy
Spoléhejte zejména na soudržnost, ta je v roce 2014 přímo klíčová jak v rodinných, tak i partnerských vztazích. Nemůžete totiž budovat pevné základy na něčem, co má ve zvyku se v kritické chvíli rozbít. Rok začne velkým přehodnocováním a při tom, co budete cítit, si zřejmě i popláčete. V klidu přijměte všechny emoce, které vám hvězdy nadělí, protože mají velký význam pro vaši budoucnost. Aniž byste pochopili, koho a proč máte ze svého života nechat odejít a koho a proč do něj naopak vpustit. Ať už bude tak či onak, váš bol nebude trvat dlouho a už v červenci vykročíte novou cestou, která zaplaví vaše srdce a zejména milostný i rodinný život štěstím a láskou. Po celou dobu při vás stojí vaši dlouholetí a skuteční přátelé a možná i někteří takoví, od kterých byste to nečekali. Díky tomu si tím vším nejen snadněji projdete, ale poznáte co znamená nebýt sám a mít u sebe v těžkých chvílích oporu. Tak si toho važte.

Peníze
Pokud chcete vydělat, zapracujte v roce 2014 na dobrém finančním plánu. Nejde jen o vaši představivost, kterou máte v tomto směru jasnou už pěkně dlouho a bez úspěchu, ale právě následující období je jako stvořené pro profesionální kroky. Pokud se rozhodnete správně, v krátkodobém horizontu se vám podaří dobře investovat a docela slušně vydělat. V žádném případě si však nedělejte dluhy, abyste pak nevydělávali jen na ně, pokud vám nějaké finance navíc chybí, tak raději rychle ušetřete a až potom začněte plnit svůj plán. Bez porad s někým, kdo dané problematice rozumí to nepůjde, ale dejte si pozor, v tomto roce vás ohrožují podvodníci a budete muset umět správně rozlišit ty dobré, od špatných. V první polovině roku si dejte pozor na utrácení z rozmaru, v druhé si už budete moci dovolit více. Třeba jen vyčkat.

Zdraví
Navzdory všemu pozitivnímu v tomto roce se se zdravím trochu potrápíte, ale jen v souvislosti s vašimi stravovacími návyky. Právě pro energii a radost, kterou překypujete už od začátku, se zapomenete kontrolovat a výsledkem může být roztažený žaludek. Zvýšenou váhu zaregistrujete už na jaře a bude jen na vás, jak se k problému postavíte. Poslechněte svůj instinkt a najděte si někoho, kdo bude vaší hnací silou. Sami to určitě nezvládnete a proto vás na přelomu dubna a května zastihne deprese z toho, co si velmi dobře uvědomujete a neumíte s tím zabojovat. Hlavu vzhůru, hvězdy jsou vám nakloněny a v polovině května vám do života vstoupí někdo, kdo vám se všemi zlozvyky a nesprávnými návyky pomůže. Přivede vás k sportu, který bude časem vašim každodenním koníčkem a díky kterému po létě zazáříte v plné formě. Kromě toho je vaše zdraví v pořádku, jen se snažte dodržovat alespoň v takové zdravotní kondici jako dosud, v roce 2014 prostě nesmíte polevit.

Vaše nejdůležitější oblasti zájmu v příštím roce budou:

  • finance
  • zdraví a práce
  • láska a romantika
  • libido
  • spiritualita

 

Kozoroh

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014