Jste zde

Vodnář - horoskop na rok 2014
astroservis

Rok 2014 bude zejména o impulsech a poznání. Vůbec poprvé v životě vás začne lákat mystika jako taková a díky ní vám v srdci zavládne klid. Upnete se na myšlenky a hvězdy a najednou dosud tak velké problémy, už nebudou tak hrozné a pomoc nenajdete jen pro sebe, ale velmi dobře poradíte i druhým. V první polovině roku zaberete na plné obrátky, a přestože už toho bude chvílemi až příliš, zkuste vytrvat, protože již v červenci přijde sladká odměna. Čeká vás i jedno velké poznání z kruhu rodiny a možná nebude příjemné, ale pokud zachováte chladnou hlavu, uvidíte řešení. Nezatracujte někoho jen proto, že pochybil, obzvláště pokud toho upřímně lituje. Do dědických řízení se však letos určitě nepouštějte, v tomto směru je ještě potřebný nějaký čas nechat věci dozrát. I ve zdraví se dočkáte novinek, první problémy nastanou hned po jaru, ale z diagnózy lékaře nemusíte dělat konec světa. Berte to jako upozornění a ponaučení, že vaše zdraví si zaslouží vaši každodenní pozornost.

 

Práce
Vaše vnitřní odvaha a iniciativa, kterou v roce 2014 budete přímo překypovat, pozitivně ovlivní vaše vztahy na pracovišti, ale hlavně vám pomůže uspět. V první polovině si získáte přízeň nadřízených i kolegů, kteří budou až do konce vaší skvělou oporou. Usilujte pracovat společně, žádná akce v duchu hesla "každý sám za sebe" by neměla význam. Kolem června čekejte výzvu, která by mohla posunout vaši kariéru, ale nemyslete, že to bude jako lusknutím prstů. Budete mít vážné dilema - vnitřně totiž cítíte, že ten správný čas ještě nenastal, ale na druhé straně budete mít velké oči na vše, co byste tím mohli získat. Trpělivě a zejména upřímně si proto zvažte všechna pro a proti a pak nahlédněte do svého srdce. Na to, co vám napoví, se tentokrát můžete bez obav spolehnout. Od září si už budete užívat plody své námahy.

Vztahy
V roce 2014 nebude nic bílé nebo černé, ale pěkně barevné ve všech odstínech. Vaše vztahy projdou různými etapami, čekají vás i menší potíže a chvílemi budete muset pořádně zabojovat o své štěstí. Pokud se však naučíte poslouchat své instinkty, neztratíte nic a nikoho pro svůj život tak podstatné. Začátkem roku potkáte někoho, kdo ve váš rozohní všechny vášně a bohužel zadaným velmi zkomplikuje situaci. Budete muset promyslet, na kolik má váš románek šanci do budoucna. Pokud vám rozum naznačuje, že to dobré nebude, ale srdce naopak touží, dopřejte si ještě chvíli čas, ten vše vyřeší ještě před letem. Nebojte se ani toho negativního, chvilkové trápení je cestou k lepšímu poznání sebe sama a toho, co a koho byste opravdu chtěli. V druhé polovině roku budete muset řešit i rodinné vztahy, kde dojde i na zpytování svědomí. Zdržte se přehnané tvrdosti, v tomto případě opravdu není na místě.

Peníze
V roce 2014 upevníte svou pozici ohledně dlouhodobých finančních plánů. Již v prvních měsících přijde ten popud, kvůli kterému se více nedáte odradit a uskutečníte pro vás velmi důležitou investici. Nebojte se ji udělat co nejdříve, hvězdy vám dopřejí nejvíce přibližně do konce března. V květnu byste měli popřemýšlet nad novým pojištěním, vzhledem k momentální stavu na účtu. Zvláště v druhé polovině roku si dejte pozor na zloděje a podvodníky, ve chvílích nejistoty se spolehněte na svůj instinkt a lety posbírané znalosti. Nepodepisujte nic, čemu nerozumíte, to se raději vzdejte na oko výhodného obchodu. Celkově bude rok 2014 pro vás velmi plodný, budete schopni vykrýt všechny své finanční náklady a bez obav si k tomu můžete dovolit šetřit a investovat zároveň. Nezapomínejte při tom všem však na staré známé - všeho s mírou.

Zdraví
Ihned po jaru se začnete cítit trochu nervózně, což ze začátku připíšete práci a únavě, ale ve skutečnosti vás sužuje jiný problém. Vyhněte se komplikacím brzkou návštěvou u lékaře a nedejte se odbýt jednoduchým - to nic není. Bude zapotřebí více testů, aby se váš problém začal řešit správně, ale až se tak stane, tak už vše nabere ten správný směr. Pomozte svému organismu úpravou životního stylu - dopřejte si více rostlinné stravy, bylinek a čerstvých potravin a zapomeňte na maso a uzeniny. Už v září pocítíte změny, které i vás překvapí. Organismus bude najednou plný síly, energie budete mít na rozdávání a hlavně se vyřeší vaše poruchy se spánkem. Vaše napravené zdraví výrazně přispěje k celkovému pocitu štěstí a spokojenosti, v němž prožijete zbytek roku 2014.

Vaše nejdůležitější oblasti zájmu v příštím roce budou:

  • tělo a image
  • sebevědomí
  • sebepojetí
  • děti
  • zábava

 

Vodnář

Vodnář - 21. 1.-19. 2.

 

 

 

Horoskop na rok 2014 pro všechna znamení

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2014
Býk
horoskop na rok 2014
Blíženci
horoskop na rok 2014
Lev
horoskop na rok 2014
Kozoroh
horoskop na rok 2014
Vodnář
horoskop na rok 2014
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2014
Panna
horoskop na rok 2014
Váhy
horoskop na rok 2014
Štír
horoskop na rok 2014
Střelec
horoskop na rok 2014
Rak
horoskop na rok 2014