Jste zde


Horoskop na únor 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na únor 2013

Únor roku 2013 klepe na dveře a s ním i aktuální horoskop na tento měsíc. Tak ať vám vše vyjde tak jak si přejete.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - únor 2013

BeranPlni údivu a překvapení jste prošli leden. Máte připravené srdce na dlani, ale v únoru v první dekádě vám zrovna dvakrát nebude do skoku. Nic nepůjde dopředu, pohltí vás smutek. Ve druhé dekádě dojde již k jistému pokroku a to vás přesvědčí, že jste ve správný čas na správném místě. Třetí dekáda se jeví velmi vyrovnaně a v pohodě, ovšem vy už toho máte dost a vyčerpaně snad až otráveně můžete přehlédnout nabízenou pomoc. Vše je dobré, tak chyťte příležitost za pačesy.

 

Býk - 21.4.-21.5. - únor 2013

BýkNejspíš jste se v lednu museli trochu prosekat ironií a jistým nepřátelstvím. Morálka okolo vás poklesla na bod mrazu a okolí vám začátkem února dává najevo, že je třeba skoncovat se zvyky, případně s určitou činností. Snažíte se ukázat v tom nejlaskavějším světle. Ve druhé dekádě se musíte projevit znalecky při plnění nových a neznámých úkolů. Splníte je na jedničku. Ve třetí dekádě uvidíte jak jste ostatním pomohli k penězům i prosperitě. To vám ovšem náladu nezvedne.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - únor 2013

BlíženciLeden se vám povedl, a přesto vcházíte do února rozpolcení mezi citem a rozumem. V první třetinu měsíce prožijete dobrodružněji. Vstoupíte do nové oblasti zkušeností. Berte záležitosti s klidem a nezapomeňte na trpělivost. Druhá dekáda je příjemná v přátelském duchu s perspektivními vyhlídkami. Ve třetí dekádě se někomu nedostane financí a vás to nenechá chladnými. Projevíte svou štědrost a blahosklonnost. Nebojte, jednou se vám to vrátí.

 

Rak - 22.6.-23.7. - únor 2013

RakV lednu jste vynesli na světlo světa laskavost a láskyplnost, přestože uvnitř vás se mimo to drží i rozcitlivělost. V první dekádě února jsou k vám všichni vstřícní a setkání s nimi by mělo být oblažující. Pro vás je to však trochu boj. Ve druhé třetině měsíce se připomene minulost a vy zaujmete vyloženě rozumovou logiku a jednostranný názor. Třetí dekáda je o povinnostech, které splníte velmi dobře a s uznáním. Potěší vás to, ale můžete pociťovat jistou přepracovanost.

 

Lev - 23.7.-24.8. - únor 2013

LevI když byl v lednu sníh a často pod mrakem, u vás svítilo sluníčko. Uvědomujete si, že je dobré být samostatným a spoléhat sami na sebe. V první třetině února se nabízí příležitost snad spíše obdarování a vy to s laskavostí přijímáte. Druhá dekáda je tvrdě realistická a musíte se velmi rozumově rozhodovat stejně jako ve třetí dekádě, kdy půjde citovost stranou. Logika a přesčasy mají navrch. Na oplátku si zaplníte konto nebo alespoň peněženku.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - únor 2013

PannaSamostatnost a sebedůvěra hrála v lednu hlavní roli. Do února vcházíte s nečestnými myšlenkami. Vezmete na milost cokoli, co vás vnitřně nabudí. Ať je to, co je to. V první dekádě jste v opatrné a obranné pozici, ale od okolí umíte nabrat energii, kterou si schováte do úložné sekce. Ve druhé dekádě se vám otevře dění v okolí i v neznámém světě a právě tuto nashromážděnou energii využijete. Během třetí dekády se naopak zboří to, co nemělo pevné základy a od vás se chce pouze trpělivost. To vás vrátí zpátky do vaší introvertnosti. Projevíte se jen v nejnutnějších případech.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - únor 2013

VáhyPoznali jste v lednu i nečestné jednání zahalené v beránčím rouchu. Toužíte po příležitostech, které byste v únoru mohli využít, ale okolí je skoupé. Sami si najdete cestu, jak ukočírovat v první dekádě svůj život a to i fyzicky. Také ve druhé dekádě se ostatní stále neprobouzí a tak i když neradi, musíte hledat oporu na konci své ruky. V závěrečné třetině měsíce očekávejte konec nějakého slibného projektu. Realita je někdy tvrdá a neočekávaná. I vaše srdce Venuše zabolí. Klid, březen to vyhladí.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - únor 2013

ŠtírLeden vnímáte jako neutrální a i to ve vás vyvolává spokojenost. V první dekádě února vám svět otevírá náruč, ale vy se najednou na to necítíte a snad i kvůli tomu nemusíte mít dobré spaní. Ve druhé dekádě se naopak ostatní uzavřou. Začnete spoléhat sami na sebe a udržovat odstup od okolí. To ostatní už úplně odradí. A tak s apatií a nezájmem procházíte třetí dekádou a možná ve vás hryže určitá nečestnost a bezuzdný chtíč. Pozor na mylné snové představy a vize.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - únor 2013

StřelecTo co nemělo pevné základy, se během ledna pobořilo. Jste samostatní a sebevědomí, takže se v první dekádě února vrháte do úkolů tak, že hrozí přepracovanost. Ve druhé dekádě jste už opatrnější a více šetříte síly. Práce i témata jsou zajímavá a vy si ve třetí dekádě uvědomujete realitu. Ostatní se projevují citově, vás oslovuje etika a morální hodnoty.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - únor 2013

KozorohBěhem ledna jste se stali ještě zodpovědnějšími. V únoru očekáváte slušný příjem peněz, a když máte po nich možnost sáhnout, nedosáhnete na ně. Druhá dekáda je příznivější. Co si máte vydělat, to dostanete a ještě vás to nabudí na příště. Ovšem ve třetí dekádě se po vás chce duchaplnost, mnohostrannost a racionalita. To vám momentálně dvakrát nesedí a tak může nastat neklid ve vašich životních zásadách. Rychle se zkoncentrujete na podstatné věci, ale hlavně si nenecháte vnutit cizí mínění.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - únor 2013

VodnářMěsíc leden byl pro vás šťastný na události a únor je podobný. Jste vnitřně posíleni a hned v první dekádě dojde k láskyplnému setkání a někým milým. Ve druhé dekádě přichází obdarování a příležitosti k růstu finančnímu i duševnímu. I třetí dekáda je v srdečném ovzduší a možná si slíbíte s ostatními přátelství a spolupráci až do vzdálené budoucnosti. Musíte ale také občas skousnout výměnu názorů.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - únor 2013

RybyNěco nepříjemného vám v lednu uvízlo v krku a tak jste se opět uzavřeli. Vaše přání, touhy a sny držíte pevně na uzdě a to vám vydrží většinu měsíce. V první dekádě února dochází k ochlazení vztahů a vy se zmítáte mezi rozumem a citem. Ve druhé dekádě vašemu okolí není do skoku a to i finančně. Vás to zahání do hluboké tůně, kde bloudí vaše citlivá duše. Až ve třetí dekádě se vše umoudří. Dochází i na návštěvy a veselí, setkávání s přáteli a nicnedělání, prostě užívání si.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno