Jste zde


Horoskop na srpen 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na srpen  2013

Jak již bývá pravidlem přinášíme vám na konci měsíce horoskop pro měsíc následující. Tentokrát pro srpen 2013.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4.- srpen 2013

BeranKoncem července jste se namlsali a váš temperament vás přivedl k cíli. V srpnu očekáváte nová dobrodružství. Ne každý se vám v první dekádě otevře a bude chtít s vámi spolupracovat, ale vy jste vnitřně silní a nebojácní. Ve druhé dekádě si užíváte setkání s pohodovými lidmi, bezstarostně si vychutnáváte život. V závěrečné třetině měsíce se vám nevyhýbají důležitá jednání a to pro vaše dobro. Nabízejí se nové možnosti, o který si rozhodujete sami.
Naplňte své srdce i druhých láskou. Buďte trpělivý a vstupte do toho, čím se toužíte stát.

 

Býk - 21.4.-21.5.- srpen 2013

BýkSvou pozici jste si v červenci zajistili, ale začátek srpna není už tak úchvatný jako jeho závěr. V první dekádě jste kritizováni a ani vy si nenecháte nic líbit. Ovšem druhá třetina měsíce je mnohem pozitivnější. Možná nacházíte jiné cesty a jiné technologie, jak si polepšit. Ve třetí dekádě vás okolí nutí něčemu se přiučit či obnovit co už znáte, aniž to tušíte. Konec dobrý všechno dobré.
I když je vám dávána vina a vy se i tak cítíte, žijte tady a teď. Nechte minulost minulostí, nechápejte věci rozumem.

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- srpen 2013

BlíženciStali jste se v červenci dobrým učitelem i rádcem a i když srpen očekáváte rozhoupaný, opak je pravdou. V první třetině měsíce začínáte od znova, pozitivněji. Jste láskyplně naladěni a to je pro dobro věci. Ve druhé dekádě přijde zpráva, kterou vyslyšíte a která vám pomůže otevřít se světu. Ve třetí dekádě nejste líní zvednout peníze ze země, když se ostatní k tomu nemají. Slunce vám svítí a to stačí.
Nelpěte na minulosti, vypusťte ji z hlavy. Je tu pro vás nová cesta i dobrodružství. Máte energii, sílu a moc. Tak rozbijte ty staré konstrukce a omezení.

 

Rak - 22.6.-23.7.- srpen 2013

RakV červenci vás pokoušel nějaký čertovský rarášek. V srpnu hned v první dekádě máte úžasné příležitosti jak výdělku tak i zklidnění a jistot. Ve druhé třetině měsíce přichází zpráva a vy se sami staráte a rozhodujete. To pak přináší určité napětí a ve třetí dekádě můžete být vzájemně s okolím v kritickém nastavení. To se pak cítíte nesví a kladete na sebe příliš velké požadavky.
Důvěřujete si a přijímáte vše pozitivně. Ale pozor na sebeovládání. Aby se nervozita a zmatek neuhnízdili někde hluboko ve vás.

 

Lev - 23.7.-24.8.- srpen 2013

LevVšeho bylo s mírou a červenec se povedl. Srpen očekáváte plný příležitostí a nabídek a to se také v první dekádě stane, hlavně po stránce vztahů. Ve druhé dekádě nejspíš někoho zastupujete, což přináší výdělky.  Třetí dekáda není už tak slavná, ale vy se umíte vrátit do tvrdé reality a zapojit šedou kůru mozkovou. Nic jiného vám ale nezbývá, i když se vám to momentálně moc nelíbí.
Neshromažďujte věci, krámy, staré myšlení. Udělejte rázný konec a dejte se na dobrodružnou cestu.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- srpen 2013

PannaCo nemělo v červenci pevné základy, to spadlo. V srpnu vás stále pošťuchuje ďáblík a tak to vypadá na střídavě oblačno. I když vám štěstěna podává ruku, vy se v první dekádě nechcete poddat. Jen občas ji vycházíte naproti. Ve druhé třetině měsíce se naopak ostatní řídí rozumem, když zrovna vy se chcete uvolnit a pobavit. A tak i v závěru měsíce nejde všechno hladce. Rozloučení s něčím nebo s někým vám přináší rozmrzelost a nespokojenost.
Zkuste všechno od znova. Vyjděte za hradby svých hranic a možností. Teď je třeba vzlétnout jako bájný Fénix z popela.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- srpen 2013

VáhyTak trochu jako sám v poli pro vás znamenal červenec. Teď v srpnu očekáváte další příležitosti. Už v první dekádě jsou vyzvány k utváření života všechny vaše smysly. Zvítězíte. Ve druhé třetině měsíce se vám rozkrývá šťastný výhled do budoucnosti. To ale musíte vzít otěže pevně do rukou. Možná se to hned napoprvé nepovede. Ve třetí dekádě je okolí zklamáno, vy bojujete jako lev. Používáte hlavně zdravý selský rozum.
Z prázdného okamžiku nechte svou energii rozhodnosti a bujnosti vyjít do světa. Ocitnete se v nekonečné existenci.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- srpen 2013

ŠtírČervenec vyšel neutrálně, od všeho trochu. V srpnu hned v první dekádě jste někomu moc milí, ale vy si dáváte na čas. To se nemůžete divit, že ve druhé dekádě přichází kritika. Vy se hlavně odvoláváte na minulost. V závěrečné třetině měsíce dokazujete svůj um a to co ostatní neznají nebo neovládají tak dobře jako vy. Vše je spravedlivé a odměna je velkorysá.
To co je skutečné nehledejte venku, ale uvnitř. K tomu je zapotřebí rozpoznat kdo jste. Přestaňte se kontrolovat a najděte své pravé já.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- srpen 2013

StřelecVšeho bylo v červenci s mírou a dobře. Očekáváte v srpnu nové impulsy, ale místo toho dojde v první dekádě k neúspěchu určitých projektů. Vás to neodradí a jednáte třeba jen po telefonu. Ve druhé dekádě se vše zklidní a svou trpělivostí nabýváte trvalých hodnot. V závěrečné třetině měsíce se nemusí okolí cítit dobře. Víte, že tvrdá realita se s nikým nemazlí a za všechno se musí platit. Jste příkladní a ostatní si vás váží.
Nemusí se vám vždycky něco chtít. Zalenošte si, vyjeďte na dovolenou a užívejte si to, co se nic nazývá.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- srpen 2013

KozorohDostali jste v červenci nápad a na tom chcete dál stavět. Srpen si vysníváte víc pocitově, plujete na obláčku. Realita vás v první dekádě nechává nakouknout na dno vaší duše. Ve druhé dekádě se musíte s něčím poprat, ale velmi nablízku je vám nápomocná citlivá žena nebo dívka. V závěru měsíce jste nuceni něco ukončit. Máte ale své přednosti, které uplatňujete a tím zvítězíte. Co vás nezabije, to vás posílí. A tento měsíc jste posíleni.
Změna je život. Něco malinko, ale důsledně změňte a čeká vás úspěch a láskyplné přátelství.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- srpen 2013

VodnářČervenec byl zase jeden z úspěšných měsíců a srpen bude podobný. Navštěvujete se víc s ostatními lidmi. V první dekádě jste k tomu i vyzváni a vám se to daří. Ve druhé třetině měsíce přijde dobrá zpráva a vám se rozrůstá duševní i materiální bohatství. Také třetí dekáda je o jistotách na všech frontách. Skvělé. Jste sami tím, kdo rozhoduje, co platí a co skončí v troskách.
Pozor na osamělost a izolovanost. Uvolněte se a odpočívejte.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- srpen 2013

RybyNěco vás v červenci povzbudilo, ale do srpna opět vcházíte svázáni rozpolcenými pocity. V první dekádě máte možnost rozvíjet svou osobnost. Příležitostí je dost. Vy se ale cítíte odděleni od ostatních. Ve druhé dekádě je vám nabídnuta láska. S vaší pomalostí a přehnanou rozvahou ji můžete akorát odradit. Ve třetí dekádě se můžete přidat k vítězům. To vám momentálně vůbec nesedí. Nechcete s nikým nic mít. Nevidíte bohatství života, které se vám nabízí. Škoda.

Čistá a pulsující energie je každému přístupná a připravená dát vše co potřebujeme. I vy víte, ve který správný čas ji využít. Neexistuje nic jako nevhodná doba.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno