Jste zde


Horoskop na říjen 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na říjen  2013

Již zítra vchází do našich životů říjen 2013 a s ním přinášíme aktuální horoskop na tento měsíc. Tak ať vám vše vyjde tak jak si přejete.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - říjen 2013

BeranV září jste se vyčerpali své finance tak i nápady. V říjnu se práce nebojíte. Scházíte se s dobře naladěnými lidmi a své pracovní aktivity si skutečně užíváte. V každém případě jste samostatné osobnosti. Ve vztazích jde vše dobře, jste všem otevřeni a ostatní vás rádi vítají. Jen tak dál. Tento měsíc pro vás svítí slunce, i když je pod mrakem. Vítáte nová dobrodružství a novinky vůbec, využíváte výhody svého postavení. Může se vám ozývat špatné svědomí z toho, že se vám až neuvěřitelně daří.
Žijte totálně v hojnosti. Vše se samo děje, tak proč myslet na to, co bude zítra.

 

Býk - 21.4.-21.5. - říjen 2013

BýkVaše svědomí během září nemělo moc klidu. V měsíci říjnu máte dost příležitostí k výdělkům, ale i k darům. Nemusíte si kvůli práci dělat velkou hlavu, spíš berte vše hravěji. Avšak ve vztazích dochází k pročištění ovzduší. Po výměně názorů přichází nové nastartování od znova. Tento měsíc je třeba vynést na světlo i vaše stinné stránky a využít toho. Začínáte řešit věci i jinak. Až vám vše začne padat na hlavu, požádejte  přátele o pomoc.
Splývejte s proudem, nelpěte na minulosti a zůstaňte sami sebou.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - říjen 2013

BlíženciJednou dole jednou nahoře, tak jste se cítili v září. To se v říjnu změní. Pracovně více cestujete, držíte se zásad, které zaručují finanční přínosy. V lásce si připadáte z počátku ochuzenější a dáváte najevo svou rozmrzelost. To zabírá a oba si přijdete na své. Dostává se vám tento měsíc všeho, po čem toužíte, záleží na vás, zda si toho užíváte plnými doušky. Přitom nezapomínáte na kritický rozum. Finance u vás jsou a budou.
Jste odpočinutí a v pohodě. Teď můžete i skály lámat. Pozor na stres, který si můžete přivolat jen vy sami.

 

Rak - 22.6.-23.7. - říjen 2013

RakEnergie a síla začít v září nabyla vrcholu. V říjnu se vám pracovně daří hlavně díky dobrým kolegům. Váš sen si plníte, neboť reagujete okamžitě. Akorát vztahy jsou pro vás tento měsíc nad vaše síly. A tak si vzpomenete, že se musí dávat, ale i přijímat. Jinak si zachováte odstup, i když ne bez přátelskosti. Tento měsíc si sáhnete na dno své duše, pomůže vám láskyplný člověk vedle vás. Neuzavírejte se před ostatními, myslí to s vámi dobře.
Jste dost dospělí, abyste šli za tím, čím jste a na co máte

 

Lev - 23.7.-24.8. - říjen 2013

LevVše co se dělo v září bylo pro váš mozek a důvtip výzvou. Další měsíc říjen je akční pracovně. Ale i v pracovním procesu se může objevit láska. Nejspíš je to důsledek vašeho vztahového půstu. Pocitově na to máte, ale nezapomínáte být také realisté. Jste plni nových informací a vědění, které máte chuť předávat dál. Chce se vám začít od znova, jako znovunarození. Pozor na přepracování. Není třeba tlačit na pilu.
Nelpíte na minulosti a otevíráte se novým zážitkům i láskám. Přitom se nezapomínáte ovládat, abyste něco nepokazili.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - říjen 2013

PannaV září jste se opírali o to, co jste načerpali v minulosti nebo dokonce v dětství. Pracovně se pro vás říjen moc nevyznamená. Víte, že vám pomáhá jen trpělivost. Naopak ve vztazích nacházíte obohacení až splynutí duší. Tento měsíc jste mentálně nastraženi, držíte se svých jistých a o nedosažitelném si necháváte maximálně snít. Je při vás dobrý člověk, skrze něho můžete zpytovat svědomí.
Klid a pohodu naleznete ve své jedinečnosti a výjimečnosti. Pak se vám splní to, po čem toužíte.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - říjen 2013

VáhyVaše motto v září znělo: jen víc a žhavěji. Říjen se vám zdá pracovně i finančně rozkolísaný. Začínáte jinak přemýšlet a používáte i lsti, aby se zadařilo. Ve vztazích si nenecháváte nic líbit, přesto si sexuálně přijdete oba na své. Nakonec se v tomto měsíci musíte s někým nebo něčím rozloučit. Když využijete svých výhod, dostane se vám i obdarování. Připravte se na období introspekce, abyste za pomoci svého moudra a zkušenosti mohli vyjít opět do světa.
Jste duševně zdraví a nebojíte se otevřít srdce druhým. Je to dobrodružné a velmi zajímavé.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - říjen 2013

ŠtírMěli jste v září pocit, že si svůj osud řídíte sami a nikdo a nic nemá na vás vliv. Jak to ve skutečnosti je se projevuje naplno v říjnu. Ať děláte, co děláte, nemůžete se pracovně rozvinout. Na vině je nečekaná zpráva. Také ve vztazích očekáváte náklonnost, na kterou jste byli zvyklí, ale musíte se začít dívat jinýma očima. Zůstáváte sami sebou, vaše vnitřní síla vás ochraňuje před nepřízní druhých. Očekávejte přepracovanost, ale co si svojí pílí zasloužíte, to dostanete.
Nic nepřehánějte. Nalézejte rovnováhu, mnohé si uvědomíte.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - říjen 2013

StřelecPřipravili jste si v září pevnou půdu pod nohama. To se vám hodí, protože v říjnu si zbytečně zaděláváte proti všem. Pracovně vcházíte dobrodružněji do nových oblastí, avšak jste plni kritiky a tak se práce moc nerozvíjí. Vztahy jsou v pořádku, přesto se vám zdá, že byste měli do nich vkládat víc. Zbytečně se trápíte. Zažíváte lásku i náklonnost, tak si to rozumovými pochody nekažte. Dejte si dovolenou.
Potřebujete víc harmonie. Musíte vyjít z vnitřní uzavřenosti a důvěřovat tomu, že všechno je jak má být.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - říjen 2013

KozorohDostalo se vám v září přátelských přijetí a bylo dobře. Během října přichází pracovní impulsy a nabídky. Vám se však zdají neuskutečnitelné a nejisté. Hledáte vlastní řešení. Ve vztazích jste opatrní, ale nemusíte se bát. I když opačné pohlaví má jiné názory, táhnete za jeden provaz. Všichni jsou opatrní, vy se přesto můžete cítit spokojení, ať se děje co se děje. Na další období se můžete těšit. Přijdou noví lidé a s tím i zajímavá činnost.
Vyjděte z vlastní uzavřenosti, zaposlouchejte se do ticha a zažijete spokojenost sami se sebou.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - říjen 2013

VodnářV září se vám dostalo vnitřní síly, se kterou můžete v říjnu disponovat. To se vám hodí zvláště v pracovní oblasti. Nic se nechce pohnout kupředu, ale váš pozitivní přístup vše rozhýbe. Dokonce i díky vztahům se vám naplní peněženka. Daří se vám, i když jsou ostatní kriticky naladěni. To bude mít dohru ještě další měsíc, kdy budete muset kategoricky zakročit, abyste opět nastolili vlastní klid a pohodu.
Můžete vzlétnout až k nebesům jestliže odhodíte zátěž, kterou jste si na svá bedra naložili. Zamilovanost k opačnému pohlaví vám pomůže.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - říjen 2013

RybyBylo toho na vás v září trochu moc. V říjnu je to víc o vztazích než o penězích. To znamená, že i v práci narazíte na vztah, o který zabojujete. Bohužel nebo bohudík neúspěšně. Ve vašem momentálním vztahu je vše v pořádku, zůstanete-li i u reality a ne jen u snění. Můžete v tomto měsíci odkrýt možnosti k vašemu růstu i obohacení. Překonejte lenost a nebojte se vydat na cestu. Další měsíc tomu bude naopak.
Zůstaňte hraví. Z toho vycházejte. Škoda, že jste melancholicky naladěni. Izolujete se tím od ostatních.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno