Jste zde


Horoskop na prosinec 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na prosinec 2013

Jak již bývá pravidlem přinášíme vám na konci měsíce horoskop pro měsíc následující. Dnes pro prosinec 2013.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - prosinec 2013

BeranUrčité zklamání si nesete z listopadu do prosince. Máte pocit osamocení, ale v počátku měsíce vám pomůže intuice a moudrost vašeho ducha a vy se v první dekádě naštěstí opět uklidníte a pocítíte pevnou půdu pod nohama. Ve druhé dekádě jde vše dobře a vy si to užíváte. Závěr měsíce vás povzbudí novými vyhlídkami a to vám dovolí snít o tom, co by se všechno mohlo odehrávat. Zůstáváte přesvědčivými a samostatnými.
V roce 2014 při vás stojí šťastná hvězda. Vydělávejte peníze, zbytečně nerozhazujte a chraňte si své jisté. Také se ale nemusíte kvůli práci přerazit. Nezapomínejte odpočívat.

 

Býk - 21.4.-21.5. - prosinec 2013

BýkVaše otrávenost a znechucenost přehlédla v listopadu příležitosti a pomocné ruce. Tím jste si odehnali dobré náhody a tak je pro vás první dekáda prosince nula od nuly. Ve druhé dekádě se máte projevit samostatně, ale i zodpovědně a to vám vyhovuje. Také třetí dekáda je tvořivá a vy pochopíte, že se k vám štěstěna přitočila. Využíváte toho a všem je přiměřeně dobře.
V roce 2014 se můžete cítit více přetíženi prací i jinými požadavky na vás kladenými. Pomáhá vám slunce v duši, ale i blízcí přátelé. Nemáte se čeho bát.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - prosinec 2013

BlíženciHlavně finanční příležitosti v listopadu, které se nevyřešily úplně dobře, vám kazí náladu. To se ale v první dekádě prosince změní. Nacházíte nové přátelské lidi, přesto se raději obracíte k vlastnímu postoji i moudrosti. Ve druhé třetině měsíce se v okolí cosi pozastaví. Vy nezapomínáte na štědrost vám vlastní a nabízíte pomoc. Také ve třetí dekádě dojde k ne úplně ideálnímu řešení s okolím. Víte, že musíte začít od znova. K tomu vám pomáhá realita života a někdo tam nahoře.
V roce 2014 nastanou mocenské boje i nečisté hry. Budete muset něco rozetnout, aby se pohnuly ledy. I nadále si zachovejte trpělivost a hlavně pěstujte pomalý růst.

 

Rak - 22.6.-23.7. - prosinec 2013

RakMuseli jste v listopadu začít tak trochu jinak a od znova a to vám přineslo rozmrzelost. V první třetině prosince jsou vám k dispozici láskyplné ruce, ale vy se cítíte samostatní a svobodní a tak toho ani moc nevyužijete. Ve druhé dekádě přichází náhlá zpráva či událost a vám nezbývá, než se s tím sportovně utkat. Třetí dekáda je plná nápadů, ale vy si neděláte velkou hlavu s nějakými aktivitami.
V roce 2014 projdete nějakým smutkem či zklamáním, ale pomáhá vám jak realita života, tak i láska a soucit. Vše bude dobré.

 

Lev - 23.7.-24.8. - prosinec 2013

LevListopad jste si vychutnali, ale do prosince se vám moc vesele nevykračuje. Cítíte finanční absťák na obzoru a to by vám v první dekádě mohlo přinést špatné spaní či nevrlost. Naopak ve druhé dekádě přichází bohatá tvorba až do vyčerpání. Také třetí dekáda je pracovní, hlavně cestovní. Jste trochu osamoceni, ale to vám nebrání očekávat další příležitosti, které visí ve vzduchu.
V roce 2014 musíte jistou situaci rozseknout. Přinese vám to hodně zkušeností, ale hlavně peněz. Přesto zůstávejte v klidu a rozhodněte se pouze pro jedno řešení.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - prosinec 2013

PannaVše bylo v listopadu vůči vám spravedlivé. Očekáváte v prosinci příležitosti, možná i obdarování. Musíte být v první dekádě trpěliví. V myšlenkách se vracíte se do minulosti, neboť jste již tuto situaci dříve prožili. Ve druhé dekádě se radujete s ostatními a vycházíte mezi lidi. Závěr roku můžete oslavovat se svými bližními. Uvědomíte si, že pro trvalé hodnoty vám pomůže dennodenní tvořivá práce.
V roce 2014 se může dočkat nabídky k sňatku někdo z rodiny. Tento rok bude přiměřený, bez přehánění a hektičnosti. Jenom musíte Panny také občas vypnout.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - prosinec 2013

VáhyMěli jste v listopadu mnoho vysněných obrazů a bylo nutné vybrat jen jeden k uskutečnění. I nadále můžete počítat s podporou někoho milujícího. V prosinci je to jen na vás, protože okolí je nějak mimo a to hned v první dekádě. Také ve druhé dekádě jsou ostatní ochromeni, vy se však zachováte jako dobrý učitel a vůdce. Závěrem měsíce se ostatní chovají rozvážně, ale i důležitě. Ve vás zůstává sluníčko, které ostatní rozehřívá. Nakonec se můžete cítit přetaženi.
V roce 2014 se i nadále musíte s něčím poprat. Těžko na cvičišti, lehko v atomovém hřibu. Události se budou dít rychleji, než očekáváte a tak častěji meditujte, bubnujte nebo si vezměte prášek na spaní.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - prosinec 2013

ŠtírTrochu jste se v listopadu uzavřeli před ostatními, aby vás nezraňovalo jejich jednání. Chcete se v prosinci znovu otevřít, ale to se vám v první dekádě vůbec nepodaří, spíš si na někom zchladíte žáhu. Naopak druhá dekáda je pro všechny zúčastněné úžasná. V závěrečné dekádě se na vás ostatní usmívají, ale vy se opět oddělujete a zůstáváte samostatnými osobnostmi.
V roce 2014 se můžete cítit bez opory druhých a dokonce ve své zatrpklosti nemusíte rozeznat nabízené rady a pomocné ruce. A tak jako samostatní jedinci budete dělat, co sami uznáte za vhodné.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - prosinec 2013

StřelecVaše trpělivost vám v listopadu přinesla růže. Možná to byly narozeniny. Věříte v realitu a tak, když v první dekádě prosince ostatní oslavovali úspěchy, vy jste dění viděli jinýma očima. Druhá dekáda přináší velké zkušenosti a peníze, vy se s nimi spíše loučíte. Ovšem v závěru roku se karta obrací. Co ostatním nejde a nevychází, vy zaskočíte s láskyplnou pomocí a radou. Jste prostě osobnosti.
V roce 2014 pro vás svítí slunce. Jen si chraňte zdraví a materiální hodnoty. Stejně pro ně uděláte hodně. Budete nažhaveni na každou příležitost a to vám udělá dobře.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - prosinec 2013

KozorohDostalo se vám v listopadu náklonnosti a to vám pomáhá v prosinci od znova vykročit s nenuceností a bezstarostností. Jen v první dekádě je vše ještě zbrzděno. Okolí je bez nápadů a aktivit a tak se cítíte rozpolceni. Až ve druhé dekádě realizujete nové a od začátku. Třetí dekáda je úžasná. Milí lidé a blízcí jsou okolo vás. Přichází náhlé dobré zprávy a události.
V roce 2014 se se sportovním duchem utkáte s hojností, která se vám nabídne a také vás obdaruje. Použijete duchaplnost, logiku a vtipný rozum.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - prosinec 2013

VodnářFinančně se vám v listopadu dařilo. V prosinci dostanete tolik, kolik zasloužíte. V první dekádě narazíte na slušnost i moudrost, ale zachováte se úplně opačně. Až ve druhé dekádě vám to dojde a tak si můžete gratulovat. Také třetí dekáda je pro vás příznivá. Jste obklopeni přátelskými lidmi a diskutujete. Nechte zaznít i názory ostatních, které nemusí být zrovna vaším kávou, ale také nejsou proti ničemu ani nikomu.
V roce 2014 dojde k náhlému přerušení vaší cesty. Máte ale spoustu přátelských lidí vedle vás a příležitost ukrytou ve vás samotných, kterou musíte objevit a rozvíjet.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - prosinec 2013

RybyMohli jste v listopadu uspět pouze v tom, co jste sami uznali za vhodné a na co jste měli. V prosinci se musíte hned v první dekádě s něčím nebo s někým dost rychle rozloučit. Až od druhé dekády se cítíte volní, milovaní a moudří díky nové zkušenosti. Ve třetí dekádě je všechno akorát, příjemné a příznivé. Jste hraví, přizpůsobiví a očekáváte jak nové příležitosti, tak i obdarování.V roce 2014 jste na správném místě, na které patříte, a je pro vás ideální. Ale tvrdá realita života vás bude stejně dohánět a tím pádem i zraňovat. Toto zklamání se musíte naučit snášet.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno