Jste zde


Horoskop na leden 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na leden 2013

Horoskop na leden 2013 je prvním měsíčním horoskopem v Novém roce. Tak ať vám vše vyjde tak jak si přejete.
Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

 

Beran - 21.3.-20.4. - leden 2013

BeranZávěrem roku 2012 jste mohli ve velmi přátelském ovzduší oslavovat. Chcete si tento pocit vyrovnanosti ponechat v sobě i během ledna 2013. V první dekádě vás ovšem čeká spravedlivá dělba práce a ozvou se také vnitřní pochybnosti. Ve druhé dekádě může dojít k rozporům, ale vy vše obhájíte a to vás vnitřně nabudí. Závěrem měsíce proplujete nezávisle bez zasahování cizích vlivů, nestranně, ale s pevnou jistotou. Víte, že příležitosti a vítězství jsou na dosah ruky.

 

Býk - 21.4.-21.5. - leden 2013

BýkPo prosinci 2012 se můžete cítit tak trochu zničeně. Asi jste to finančně přepískli. To vám našlápnutí do ledna 2013 moc nevylepší. V první dekádě se i tak můžete setkat v přátelském ovzduší jak v pracovním procesu, tak i s blízkými. Ve druhé dekádě si snad musíte vzít vynucenou dovolenou, kterou si užijete skutečným nicneděláním. Závěr měsíce je úžasný. Chce se od vás morálka, odvaha a výsledky a to je voda na váš mlýn. Sedíte pevně v sedle, tak si to vychutnejte a nespadněte samou pýchou.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - leden 2013

BlíženciS prosincem 2012 jste se tak trochu poprali, ale leden 2013 se vám povede a to hlavně v lásce a přátelství. Hlavně v první dekádě jste naměkko. Je vám dávána pozornost a vy ji ochotně opětujete. Ve druhé dekádě nastanou finanční příležitosti, které vás nechají chladnými. Až ve třetí třetině měsíce opět zaťuká citlivost na vaše tamtamy a zafunguje, dej a bude ti dáno. Uvědomujete si, že byste měli něco uzavřít, abyste mohli vejít do nového. A je jedno, jestli duševně nebo fyzicky.

 

Rak - 22.6.-23.7. - leden 2013

RakPo nahlédnutí na dno své duše v prosinci 2012 jdete posíleni vstříc zítřkům v lednu 2013. Zajímavé, že proti protivenství seberete odvahu a vytřískáte z toho majlant a to materiálně i duševně. Ve zbytku měsíce to je už naopak. Ve druhé dekádě se máte rozhodnout pro přátelská setkání či spolupráci, ale vy zaujmete zatvrzelý postoj. I ve třetí dekádě se příjemné náklonnosti okolí nedočká. Jste raněni možná i vzpomínkou na minulost a záleží na vás, kdy splín a smutek opustíte. Díky vaší inteligenci nakonec dojdete ke srovnání vzájemné sebedůvěry.

 

Lev - 23.7.-24.8. - leden 2013

LevV posledním měsíci roku 2012 se všechno dělo úplně jinak, ale nedá se říci, že špatně. Očekáváte v lednu 2013 nové nápady, které můžete zrealizovat. Chybí sice v první dekádě ochota ostatních nebo finance, ale vy si potřebné získáte otevřeným srdcem. Pak se ve druhé dekádě jiné příležitosti objeví v jasnějších barvách. Jen musíte být trpěliví. Třetí dekáda nabízí hodnoty, které nabývají trvalejšího charakteru. Máte výhodu, kterou využijete a vítězství máte v kapse. Nebo že by v peněžence?

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - leden 2013

PannaTo kouzlo života s vlastnostmi, kterými oplýváte, jste v prosinci 2012 vyčarovali. Jdete s bojovností do nového roku 2013, ale když vám začátkem ledna finanční bohatství padne k nohám, jste z toho celý vedle a nevíte jak se k tomu ohnout. Ve druhé dekádě se vám znova naskytnou pevné a neotřesitelné jistoty. Nyní se zachováte jak Alenka v říši divů. Až ve třetí dekádě se materiálně proberete a také se projeví váš jinak vrozený smysl pro realitu. A to zase přehnaně ukážete nutkavou potřebu jistoty. Uvolněte tento křečovitý strnulý postoj, ať neblokujete další příznivý vývoj.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - leden 2013

VáhyDo akcí jste se v prosinci 2012 hrnuli jen v nejnutnějších případech. Víte, že v lednu 2013 se musíte ještě stále často přesunovat a to jak fyzicky, tak i psychicky. V první třetině měsíce je nutné vyřídit záležitosti, které by dělaly starosti nejen vám, ale i ostatním. Zvládnete to. Ve druhé dekádě jste víc odkázáni sami na sebe, ale vaše dobrosrdečné srdce si hravě poradí. Třetí dekádu uzavřete po zdlouhavém úkolu jednou provždy. Máte dobrou motivaci a nové vyhlídky do budoucnosti, tak to ani nezabolí.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - leden 2013

ŠtírSoběstačnost a samostatnost bylo vaším krédem v prosinci 2012. V lednu 2013 se zdá, že by mělo dojít k zásadnímu obratu ve vašem životě. V první třetině měsíce se můžete vzdělávat a to hlavně pro své vlastní výhody. Ve druhé dekádě vám okolí předvede, jak můžete stát na vlastních nohou a dívat se do jisté budoucnosti. To ale ve třetí dekádě zrealizujete rázným koncem s ostatními a hledáním pravdivých a spravedlivých ohodnocení. Není to tak špatné. Můžete vyjít sami ze sebe a otevřít se dění v širém světě.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - leden 2013

StřelecA vše bylo dobré. Prosinec 2012 byl spravedlivý, i když se vám to nemuselo vždy tak jevit. V lednu 2013 jste dychtiví po vědomostech, ale jste i připraveni složit zkoušky. V první dekádě se po vás chce vaše specializace. Chopíte se opratí a předvedete, jak se pracuje se spřežením. Ve druhé dekádě jedni vedou čehý a vy hot. Jedni rozumem a vy citem. Ve třetí dekádě se prokáže vaše vnitřní neochvějná síla. Ostatní to ví, vyžadují to od vás a vy jim to individuálně předvedete. Zajistíte si trvalé a zralé hodnoty.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - leden 2013

KozorohŠťastná hvězda při vás v prosinci 2012 stála a vy věříte, že leden 2013 bude morálně neposkvrněn. Hned v první dekádě jste překvapeni rozumovým bolestným rozhodnutím, které ale vezmete jako vývojový proces a příležitost vykonat úkoly, které vám pomohou z nesnází. Ve druhé dekádě se všichni rozplýváte a citově rozdáváte, abyste ve třetí dekádě opět zbořili to, co je nepoužitelné, nereálné a neuskutečnitelné. Je třeba změnu a ta se v brzké době nabídne a zrealizuje.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - leden 2013

VodnářV prosinci 2012 jste dokázali vyjít ze svých hradeb a otevřít se těm, kteří s vámi chtěli být. Cítíte se jako znovuzrozeni a máte v lednu 2013 našlápnuto k realizaci vlastní osobnosti. V první dekádě se chce od vás duchaplnost a to zvládnete jakoby nic. Ve druhé dekádě se musíte trochu vydat, aby i vám bylo dáno. Tuto roli zvládnete bez hektičnosti se sportovním zápalem. Závěrečná třetina měsíce vám nic neúkoluje, ale až dostanete výzvu v podobě náhlé zprávy, okamžitě zareagujete a hlavně si to užijete.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - leden 2013

RybyOpět jste v prosinci 2012 zabloudili do svých fantazií. Je to vaše parketa. Jenže tyto představy a realita vás zklamala. Jste rozladěni a ani si nevšímáte, že je to jen váš přehnaný pocit. V lednu 2013 si můžete v první dekádě finančně pomoci, ale vy tuto příležitost zadupete do země. Přesto ve druhé dekádě aniž byste hnuli prstem může přijít odměna. To se vám líbí a tak roztajete. I když se ve třetí dekádě nic moc neděje, vy rozdáváte úklony a dobrou náladu, možná i někomu zazpíváte. Pozor na hlasivky a vysoké tóny. Hrozí, že vás to trochu zmůže.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno