Jste zde


Horoskop na květen 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na květen 2013

A máme tu pro vás ještě novotou vonící horoskop na květen 2013.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4.- květen 2013

BeranStále jste se v dubnu drželi svého jistého a přitom cítíte, že se musí už něco konečně změnit. Nejlépe tak jak si to sami vymyslíte a nalajnujete. V květnu nemůžete od okolí chtít, aby vám šlo na ruku, ale v první i v druhé dekádě se vás nepřízeň nedotýká. Cítíte se silní a všeho schopní. Až ve třetí dekádě dochází i u vás k rozloučení s něčím nebo někým, kam jste vložili mnoho citu. Chápete, že to tak musí být a to vám připraví nové možnosti v dalším měsíci.
Nevnímejte cíl jako hlavní doménu. Cesta vedoucí k cíli je důležitější. Oslavujte každý den jako by byl poslední a celý svět se vám otevře.

 

Býk - 21.4.-21.5.- květen 2013

BýkSvé výhody a kvality jste v dubnu ukázali i obhájili. I v květnu se spoléháte na sebe. První dekádu si vyloženě užíváte a citově jste také obdarováni. Druhá dekáda naopak přináší tlak mentálním směrem. Cítíte se sice rozpolcení, ale i tentokrát vše zvládáte. Třetí dekádu si užíváte víc pracovně, ale nic vám není upřeno a proto se cítíte obdařeni. Přesto ve vás zůstává melancholie.
Jste uvolněni a nenuceni a rozpoznáváte možnosti dřív než ostatní. Vaše spolupráce s druhými vytváří mnoho krásného a nadčasového.

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- květen 2013

BlíženciV dubnu jste se zmítali mezi rozumem a citem. V květnu záleží na vás, zda si náklonnost osudu získáte svými činy. V první dekádě projevujete své zkušenosti a vítězíte. Ve druhé dekádě rozpoznáváte dřímající možnosti, a jestliže se úplně vzdáte svých doposud nabytých vědomostí a zažitých postupů, dílo se vydaří. Nebojte se riskovat. Závěr měsíce je sice jak na fotbalovém hřišti, ale vy to vyhrajete. I tak ve vás zůstávají starosti a zklamání z dřívějška.
Jste v souladu s existencí. Nepřemýšlejte, nespekulujte, neposuzujte, jen pozorujte. Žijte tady a teď.

 

Rak - 22.6.-23.7.- květen 2013

RakVaše pevná vůle vám v dubnu pomohla k úspěchům. Jste ale vyčerpáni a nechcete již takto pokračovat. Také v první dekádě května to dáte vybubnovat a snažíte si víc užívat. Ve druhé dekádě dostáváte tolik, kolik dáváte. Předvádíte svoji šikovnost a čilost. Tak je tomu i ve třetí třetině měsíce. Navíc rozdáváte dobrou náladu, pokojnou atmosféru a kde v okolí chybí úsměv, tam ho přidáte.
Jednou je u vás smutek, podruhé zdravý odstup od toho, co vám smutek vyvolává. Nakonec nacházíte vyrovnaný přístup k životu a pravdě ve vás.

 

Lev - 23.7.-24.8.- květen 2013

LevSluníčko se v dubnu na vás konečně začalo usmívat a vy jste to od něj okoukali. V první dekádě května stojíte nohama na zemi a to přitahuje hodně pozitivně naladěných lidí a přátel. Ve druhé dekádě opět něco nevychází. Jste na to zvyklí a rozumově to chápete. Třetí dekáda je víc cestovní a vy se vydáváte i na cesty ze svých vnitřních hradeb. Ale i tak máte někde vzadu v hlavě zasunutý vykřičník.
Vaše krédo je dobrodružství. Snad se i povede shodit nějaké břemeno, které už dlouho vláčíte na svých bedrech. Nezapomínejte být hraví.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- květen 2013

PannaVaše trpělivost musela být v dubnu veliká. Něco se rozbořilo a vy v první dekádě května víte, že musíte jít dál a znovu. Jste zaměřeni na city a to vám ve druhé dekádě oplácí i okolí. Komunikujete a to je dobře. Ve třetí dekádě přijde celkově větší zatížení, které se nevyhne ani vám. Naštěstí máte realistický a analytický rozum, takže není se čeho bát. Pomůže vám citlivější muž či příbuzný.
Nenechte se udolat rozumem, který vás v hlavě stále k něčemu honí a ovládá. Procitněte a užívejte života. Zůstaňte spokojeni sami se sebou s tím, co je.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- květen 2013

VáhyCitlivost, která hrála hlavní roli v dubnu, způsobila, že vaše duše je zmatená. Avšak v první dekádě května si užíváte lásku a sympatie s mnoha dobře naladěnými lidmi. Tato družnost se ve druhé dekádě může zvrátit k požitkářství, se kterým už ovšem nechcete nic mít. Ve třetí třetině měsíce se toto bratříčkování rozpadne, což má za následek váš pozitivní růst a obohacení. Rozvinou se nové možnosti dobrodružství bez očekávání a předpojatosti.
Splývejte s proudem a důvěřujte životu. Přichází mnoho lidí, kteří s vámi tančí v tom velkém zázraku existence.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- květen 2013

ŠtírSvé sportovní utkání v dubnu jste bravurně sehráli, a proto se těšíte na zářný květen. Hned v první třetině měsíce jste nuceni se od něčeho odloučit a tak jednáte rychle a impulsivně. Ve druhé dekádě používáte svou chytrou mysl, abyste se prosadili proti konkurenci. Ve třetí dekádě se vám nabízí překvapivé nápady. Jen vy sami se musíte podílet na vzniku něčeho nového, ale je dost možné, že to necháte plavat.
Pozor, abyste svojí přímočarou intenzitu nepoužili nevhodně. Vnitřně se pak můžete cítit rozpolceně, i když to na sobě nedáte znát.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- květen 2013

StřelecNarazili jste v dubnu na své nedozírné možnosti, ze kterých jste vykonali úžasný kus života. Jste přátelsky naladěni a ostatní vám to vracejí. Začátek května nabízí příležitosti. Vy o nich víte a dáváte jim zelenou. Jen druhá dekáda je o chytrosti až po chytráctví, které použijete, abyste dostali, po čem vaše ďábelskost touží. Třetí dekáda je hravá, přizpůsobivá. Jste citově naladěni a tak umíte i ustoupit. Přesto si své city chráníte za pomyslnou hradbou.
Zúčastňujte se veškerého dění. Život je změna a nic se neopakuje. Svůj domov máte sami v sobě. Tam se můžete vrátit, ať jste kdekoliv.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- květen 2013

KozorohV dubnu jste předvedli světu své řemeslo, svůj um. V květnu díky tomu očekáváte nabídky. Ty sice přijdou hned v první dekádě, ale vy se k nim stavíte s jistou neupřímností. To se ve druhé dekádě změní v opak. Okolí s vámi chce skoncovat a v tom momentě nacházíte tisíc představ a vizí, jak by mohla vypadat budoucnost. I ve třetí dekádě dojde k jistému rozpadu šancí. Pro vás to je požehnáním. Vytvoříte si vlastní cestu a tvůrčí proces.
Dost se otevíráte všemu, ale je třeba se transformovat. Vaše sebeovládání dostává zabrat.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- květen 2013

VodnářTrochu znuděni světem v dubnu si sníte o krásách, které přijdou v měsíci květen. Mohli byste v první dekádě naslouchat dobrému učiteli, ale vy nemáte náladu. Ve druhé dekádě se na vás snese pokárání, vy si ale užíváte bezstarostnost. I ve třetí dekádě byste se měli zachovat zodpovědně, ale vaše útočnost a nakonec nepříjemné názorové střety nejsou zrovna to pravé ořechové pro nikoho.
Žijte každodenním životem. Nelpěte na minulosti, tu už nikdo nevrátí. Je jen teď a tady.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- květen 2013

RybyPocit osamělosti z dubna bohužel přetrvává i v květnu. Špatně spíte, a když se vám v první dekádě nabízí láskyplná pomoc, stále štkáte a nemíníte z hlubokých tůní vyplavat. Přesto se ve druhé dekádě vzchopíte a díváte se na věci budoucí v dobrém světle a to hlavně díky úspěchům druhých. I třetí dekáda je jen na vašem rozhodnutí. Obracíte vaši pozornost k tomu pozitivnímu. Sluníčko na obloze vám pomáhá.
Toužíte po někom druhém. Přijměte, že lidé přichází i odchází. Odpoutejte se a uvolněte. Nechte klec otevřenou, nebe je pro všechny.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno