Jste zde


Horoskop na duben 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na březen 2013

Jak již bývá pravidlem přinášíme vám na konci měsíce horoskop pro měsíc následující. Dnes pro duben 2013.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - duben 2013

BeranMěsíc březen se tvářil přátelsky a tak se můžete cítit pohodově a hlavně vítězně. V první dekádě se chce přátelství rozvinout v něco víc. Váš smysl pro realitu tento návrh zcela zbrzdí a to především ve druhé dekádě. Závěrem měsíce se vám nabídnou možnosti, které vám lahodí a jsou pro vás jak ušité. Začnete snít o tom, co kdyby atd. Teď již nastupujete cestu, které se nelze vyhnout a je navíc pro vás prospěšná. Neudržujte v chodu nepřirozenou rutinu. Buďte totální teď a tady ať se děje co se děje..

 

Býk - 21.4.-21.5. - duben 2013

BýkV březnu jste ukázali citlivost své duše. V dubnu víte, že je třeba něco skončit, aby mohlo začít nové období. V první dekádě se ukazuje realita, na kterou nejste úplně připraveni. Cítíte se nešťastně, ale to vás ve druhé třetině měsíce přejde. Víte o svých kvalitách oproti jiným. Nejlepší je třetí dekáda. Něco se zrodí, znovu povstane. Sportovně se s tím utkáte.
Splývejte s davem a dopřejte si trochu lenošení. Na ničem nelpěte. Nazí jste přišli a nazí odejdete.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - duben 2013

BlíženciNa cestování a otevření se družnému životu jste si v březnu nemohli stěžovat. Další měsíc přinese vzestup a složení zkoušek. Jen ještě v první dekádě dubna jste na všechno sami a odříznuti od dění světa. Druhá dekáda je o dobrých výdělcích a slibných úkolech, na kterých se ještě přiučíte. Třetí dekáda je o lásce, intuici a milostném vzplanutí. Jste horkokrevní, impulsivní, náruživí.
Jste v trysku a provokujete. Zpomalte a uvidíte, že se všechno děje samo. I hojnost, které se nevyhnete.

 

Rak - 22.6.-23.7. - duben 2013

RakJakoby se všechno v březnu zbrzdilo, až skoro zastavilo. A tak se snažíte v dubnu věci rozbíhat ke zdárnému cíli. V první třetině měsíce proběhnou přátelská setkání. Berete to jako užitečnou a příjemnou záležitost. Ve druhé dekádě je na vás kladena větší zátěž, ale vy to za pomoci ostatních s přehledem zvládnete. I třetí dekáda je přiměřená a rovnovážná.
I když můžete mít pocit, že toho musíte hodně stihnout, nalaďte se na intuici a zůstaňte v čisté otevřenosti. Tím se oddáte energii, z níž se vše rodí.

 

Lev - 23.7.-24.8. - duben 2013

LevBudovali jste si v březnu pevné základy a jste do budoucna roztouženi. V první dekádě dubna toto očekávání dostane na frak. Pevné základy asi nejsou dost pevné. Naopak ve druhé dekádě se nebojíte vstoupit před hradby svého opevnění. A když ve třetí dekádě ostatní umdlévají, vy vydržíte a půjdete příkladem jako dobrý učitel a vůdce. Chcete mít přece své jisté.
Žijte tady a teď a nesrovnávejte se neustále s někým. Není to pro Lvi důstojné. To si raději vysněte něco hezkého o vaší lásce.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - duben 2013

PannaProžili jste březen v realitě a víte, že dávej a ber, musí být vždy fifty fifty. To se dřív nebo později dozví každý. Na první dekádu dubna chcete raději zapomenout. Vaše city projdou tvrdou zkušeností. Ve druhé dekádě se vzchopíte a utvoříte si nové prostory pro dobrou budoucnost. Tím si vyberete tento měsíc to dobré. Třetí dekáda se projeví také drsněji, i když na mentální úrovni.
Vaše životní zkušenosti a to něco nepojmenovatelné vás vede. Teď musíte mít nekonečnou trpělivost a až přijde čas, vložíte poslední kousek puzzle do obrazu a vše se dovrší.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - duben 2013

VáhyI když byl březen víc pod mrakem, vám svítilo sluníčko. Jste v očekávání dostat v dubnu to nejlepší. Ale i hravé nic vás v první dekádě nedostane mimo. To ve druhé třetině měsíce se po vás chce až příliš a to si nenecháte líbit. Váš ostrý jazyk si vyjde na špacír. V závěrečné třetině měsíce se vám dostane nečekané zprávy, která se vám zaryje hluboko do duše. I tak zůstáváte realisticky naladěni.
Máte stále nutkání projektovat ostatním své touhy. Trochu zpomalte a úspěch vás nemine. Užijte si ho, ale nezapomeňte včas přestat.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - duben 2013

ŠtírVaše životní zkušenosti jste v březnu použili a plně využili. K tomu jste ještě přidali silnou citovou náklonnost. Hodně vás překvapí v první dekádě mentální nesoulad, kritika a následně rázný konec. Proto si ve druhé dekádě někdo dá pohov, ale vy odrazíte od dosud mentálně obydlených břehů na okružní plavbu. Třetí třetina měsíce je zklidňující a budete-li chtít vidět hvězdy, zvedněte hlavu.
Smutek, který vás přepadá je jen nad tím, co se už nedá vrátit. Přijměte sebe, nastražte obě uši intuici a ponořte se do vesmírného ticha. To je co?

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - duben 2013

StřelecV březnu se stalo něco, co vám připomnělo, že se někdy musíme na svět podívat jinýma očima. Vcházíte vnitřně posilněni do dubna a první třetina měsíce nemá chybu. Užíváte si jistot, hravosti, náklonnosti. Druhá dekáda je opakem. Použijete i úskok, abyste se dostali dál. Závěrem měsíce se dáte směrem nepředpojatým, dobrodružným, riskantním až novátorským. A to je dobře.
Společně jsme všichni děti jedné planety. Když potřebujete, jděte k sobě domů do ticha. Škoda, že se vaše mysl stala vašim pánem místo sluhou.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - duben 2013

KozorohMohli jste mít v březnu pocit znechucení a nevrlosti. To vás však hned v první dekádě dubnu přejde díky dobré zprávě. Začínáte hned reagovat a bavíte se při tom. Ve druhé dekádě se musíte omezit, snad i stáhnout zpět, což vám přivodí trochu smutku a melancholie. Naopak ve třetí třetině měsíce vystartujete novými cestami, cítíte se jako vítěz a dost si to vychutnáváte. Nechybí ani cestování.
Víte, kdo jste, nemáte potřebu se ani předvádět ani nikomu cokoli dokazovat. Nebojte se sexuálně zaskotačit.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - duben 2013

VodnářV březnu vás obohatila příjemná a obětavá žena, ale v dubnu začínáte sami. Hned v první třetině měsíce se nabízí finance, přidáte-li jen víc duchaplnosti a pokladnička je vaše. Sportovněji můžete vnímat druhou dekádu. Navíc se v tomto období chováte velmi citlivě a jako sportovec bez autů. Ve třetí dekádě se okolí nějak nedaří. K tomuto politováni hodnému stavu nezapomínáte podat pomocnou ruku a vnést opětovný řád.
Jste na svém místě a inteligence je všude přítomná. Vaším koníčkem je momentálně rebelie, ale to jen ze samé hravosti.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - duben 2013

RybyAč se to nemuselo zdát, březen k vám byl štědrý. I duben je přínosný. Jen v první dekádě opět něco skončí a vy k tomu máte spoustu kritiky a z nejistot plynoucí rozpory. Pak už se můžete těšit z jara, cest, nových nápadů. Ve třetí dekádě projevíte svoji výjimečnost a konkurenci porazíte na hlavu. Jen kdybyste tolik nelpěli na jistotách a zabudovaném trezoru za obrazem.
Ukončete vaše představy, že se bez vás nic neobejde, že všechno víte nejlépe. To se jen ve vaší mysli přehrává smyšlený film.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)