Jste zde


Horoskop na červen 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na červen 2013

Horoskop pro červen 2013 od Marie Gity Gabrielli je zde.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4.- červen 2013

BeranV květnu jste se museli s těžkým srdcem s něčím rozloučit a do června chcete vstoupit s odvahou a odhodláním. Je nutné si na spoustu věcí v klidu počkat, přestože jste v první dekádě nažhaveni na vše nové. Ve druhé dekádě se nedaří podle vašich plánů a nastupují mocenské boje. Ve třetí dekádě se od vás chce mentální bdělost a samostatnost v rozhodování. Nejste tomu nijak nadšeni, a proto zmizíte po anglicku.
Nedržte se zuby nehty minulostí, neshromažďujte materiální ani mentální smetí. Otevřete se dennodenním možnostem života.

 

Býk - 21.4.-21.5.- červen 2013

BýkÚčastnili jste se v květnu dění ve světě a to vám pomáhá více snít a dělat si naděje. V první dekádě června jste trpěliví a každodenní práce přináší své ovoce nebo spíše peníze. Druhá dekáda je jistota sama. Zodpovědnost a vytrvalost vám zpevňuje půdu pod nohama a vy můžete hledět do budoucnosti s úsměvem. Závěrečná třetina měsíce je o lásce, případně zásnubách. Velmi podařený měsíc.
Objevujte neobjevené a bez předsudků kráčejte s každým novým dnem s dětskou důvěrou. Vznikne něco nového, když to dovolíte.

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- červen 2013

BlíženciTaké v květnu jste se otevřeli všem a vyšli ze sebe. Hned začátkem června si vizualizujete budoucnost a to ruku v ruce s láskou. Je opětovaná a tak si to užíváte. Ve druhé dekádě se nabízejí široké možnosti až riskantní. Z toho ale máte špatné spaní. Také třetí dekáda se může vydařit, kdybyste si ovšem nepostavili hlavu a nebouřili se proti citům. Váš rozum převezme vládu a to vám ubere sílu. Je dobré jít mezi přátele a rozptýlit se.
Zanášíte si mysl kdejakými nesmysly. Nechte osudu, ať si žije. Nebojte se přijímat, co přichází a užívejte si to hravě, nezávazně.

 

Rak - 22.6.-23.7.- červen 2013

RakDošli jste v květnu k jisté vyrovnanosti ve všem, co jste dělali. Může se na vás chystat v červnu zátěž, ale kam na vás. V první dekádě cítíte pevnou půdu pod nohama a tak si odpočíváte a užíváte z plna hrdla. Ve druhé třetině měsíce se vám dostává hluboké náklonnosti a citovosti. Rakům v jejich životě o nic jiného ani nejde. V závěru měsíce se dění pozastaví. I to je pro vás velmi dobře. Sedíte pevně v sedle a očekáváte nové příležitosti.
Oslavujte s ostatními a radujte se. Klidně zpomalte a nezapomeňte na kompromis.

 

Lev - 23.7.-24.8.- červen 2013

LevŘídili jste se v květnu spíš pocitově, ale začínáte být rozmrzelí. V první třetině června se situace mění každým dnem, vám to ale nevadí. Rozprostíráte své síly do všech světových stran. Ve druhé dekádě zavadíte o nabízené příležitosti, hlavně finanční a tak radikálně změníte své postoje. Třetí dekáda je úžasná a vy jste na místě, na které patříte. S tím přichází i povýšení a finanční ocenění.
Úspěch vás oblažuje, tak si to užijte, všeho do času. Nezapomeňte dát něco do prasátka. Neprohloupíte, když poslechnete vnitřní hlas.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- červen 2013

PannaV květnu jste se hodně vraceli do minulosti, kde jste čerpali odpovědi na současnost. V červnu si sníte o tom, jak by se situace měla vyvíjet. V první dekádě se vám to skutečně podaří. Ve druhé dekádě pomáháte někomu v nouzi. Jste silní a nabízíte zázemí a jistoty. Až ve třetí dekádě nemíníte pokračovat v chlebodárství, když se ostatní uzavírají. I tak je ve vás citovost, kterou jste ochotni rozdávat v horších časech.
Moc se sebeovládáte. Zmatek ve vás stejně nepotlačíte. Proberte se a nic nepředstírejte. Nestyďte se ze sebe udělat i klauna.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- červen 2013

VáhyKvěten jste prožili pod heslem všeho s mírou. Přesto máte vnitřní pocit, že červen nebude úplně bezproblémový. V první dekádě využíváte svých profesních výhod a tím si zajišťujete trvalé hodnoty. Ve druhé dekádě rychle reagujete na návrh či zprávu a opět dosahujete hmatatelných výsledků. Jen v závěrečné třetině měsíce se něco zhroutí. Náhle nečekaně a s okamžitou platností. Jste připraveni odvážně zakročit, ale nejspíš by to byl boj s větrnými mlýny.
Prožívejte každý okamžik, pak souzníte s tím klidem a tichem ve vás. Z tohoto základního zdroje vycházejte.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- červen 2013

ŠtírZase se vám v květnu něco povedlo. Víte, že na vás záleží, jak si v červnu zařídíte svůj spokojený život, jak využijete ve vás dřímající možnosti. V první dekádě se vám někdo citově oddá. Vy se k této přízni postavíte velmi rozumově. Ve druhé třetině měsíce využijete svých předností, abyste si naklonili mnoho lidí okolo vás. Závěr měsíce je také příznivý, ale vy držíte pevně na uzdě svůj image. Své city pouštíte z vodítka po troškách. I tak se před vámi rozprostírá bohatství.
Začínáte nově vidět dění okolo vás. Nenechávejte se zotročit a plňte si vlastní sny. Sílu na to máte.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- červen 2013

StřelecTrpělivost se vám v květnu vyplatila. Začátek června se radujete s ostatními a to jak v pracovní oblasti, tak i ve volném čase. Ve druhé dekádě jsou ostatní skoupí a nechtějí se ničeho vzdát. I vy se stáhnete do ústraní a ani neprovokujete. Až ve třetí dekádě pochopíte neupřímné chování druhých. Zachováte se jako dítě a vaše spontánnost až nepředpojatost vás zachrání od slovního útoku.
Dobrodružství vás baví. Tento měsíc si ho užívejte, je to energie, která vás nabíjí. Naopak nebojte se i zalenošit.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- červen 2013

KozorohV květnu jste se ocitli na místě, kde je vám dobře a kam patříte. Jste nezávislí individualisté a to vám v červnu pomůže. V první dekádě máte možnost dospět k trvalým hodnotám. Okamžitě si stavíte vzdušné zámky. Ve druhé dekádě je vám nablízku citlivá žena. Vám to pomáhá podívat se na dno své duše. Závěrečná třetina měsíce je velmi příznivá a vyrovnaná. To vás připraví i na další různorodé úkoly v příštím měsíci.
Zmítáte se mezi rozumem a citem. Zastavte se a pozorujte noční oblohu. Pak jistě přijde stav uvolnění a odpoutání.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- červen 2013

VodnářVaše nezkrotnost, pýcha a temperament nabyly v květnu vrcholu. V červnu chcete něco dořešit a v první dekádě udáváte tón. Ukazujete ostatním svoje schopnosti a um. Ve druhé dekádě vás okolí tlačí do nových nevyzkoušených situací. Na to neslyšíte a držíte se osvědčených struktur a postupů. Ve třetí třetině měsíce máte slovo se spřízněnou duší. Je vám dobře a užíváte si to. Jste zodpovědní a jistí v kramflecích.
Jste odvážní a neznáte co je překážka. Jen někdy potlačíte své vize, abyste vyšli s druhými. Nechoďte do kompromisu.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- červen 2013

RybyDost často jste se v květnu vraceli do minulosti a to se v červnu vystřídá s představami a sněním o budoucnosti. Jen v první dekádě se nemusí vaše vize splnit. Toto období na vás štěstí trochu pozapomnělo a vy to dáváte znát. Ve druhé dekádě je situace okolo vás již v pohodě, vy jste však ještě ze setrvačnosti na pozoru. Až ve třetí třetině měsíce vás okolí přesvědčí o láskyplnosti.
Máte už leccos za sebou, tak proč ty výkyvy mezi rozumem a citem? Když žijete tady a teď, žádné rozpolcení neexistuje.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno