Jste zde


Horoskop na březen 2013
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na březen 2013

Březen 2013 bude obecně příznivý měsíc. Pro ty z vás, kteří netrpělivě očekáváte tradiční měsíční horoskop jej právě přinášíme.

 

Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

Beran - 21.3.-20.4. - březen 2013

BeranAni únor nesplnil všechna očekávání a tak už nedoufáte v lepší zítřky. Ostatní vám v první dekádě března nabízejí dobrodružství a překvapení, vy se však nechcete probudit ze zlého snu. Až ve druhé třetině měsíce jste otevření, přestože se nic moc neděje. I třetí dekáda je příznivá bez velkých zvratů. Berte tento měsíc střídmě s každodenními radostmi i starostmi.
Prožívejte vše naplno a uvědomujte si i nejmenší závan vánku.

 

Býk - 21.4.-21.5. - březen 2013

BýkBěhem února jste se řídili víc intuicí a vše bylo spravedlivé. V první dekádě března nastoupí vaše konkurence či vaši odpůrci. Máte však dobrou pozici a tu uchráníte a zabezpečíte své jisté. Od druhé dekády a do konce měsíce máte šťastnou hvězdu nad sebou a tím také velkou naději na úžasné dny.
Nezapomínejte na kompromis, ale do ničeho se nenuťte. Jen žijte každý okamžik naplno, pohlceni přítomností.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - březen 2013

BlíženciV únoru se vám dostávalo finančních prostředků, ale také jste si je uměli užít. V březnu vám úspěch přinese skromnost a vytrvalost. V první dekádě nezapomeňte na disciplínu a pragmatický způsob jednání. Ve druhé dekádě se rozloučíte s něčím, v čem jste citově zainteresovaní. Zabolí to, ale na druhou stranu Vám to umožní materiální vzestup. Ve třetí třetině měsíce dojde na rozhodnutí, které je nutné udělat. Zůstanete na to sami, ale o to víc posíleni. Zde se ukáže váš pevný charakter.
Jste nuceni potlačit svou těkavou energii i smutek, kterému se někdy nelze vyhnout. Důvěřujte vnitřnímu vedení a budete tam, kde máte být.

 

Rak - 22.6.-23.7. - březen 2013

RakAsi toho na vás v únoru bylo moc. Přesto se cítíte vnitřně silní. V první dekádě března se setkáváte s úskokem, ale neřešíte to, zůstáváte nad věcí. Ve druhé třetině měsíce má navrch temperament a netrpělivost. Vy se ale nenecháte zmást a jdete svým tempem. Závěr měsíce je příjemný, vyrovnaný, přesto jste ale o něco víc nuceni zpomalit a trpělivě se připravit na další běh událostí. Až přijde ten správný čas, bude vaše reakce okamžitá.
Zůstávejte v harmonii a lásce. Ničím jiným se nezaobírejte.

 

Lev - 23.7.-24.8. - březen 2013

LevSe vším jste si v únoru museli poradit sami. Březen je plný náhlých zpráv. V první dekádě je nutné opustit něco, co bylo vašemu naturelu blízké. Vezmete to sportovně. Druhá dekáda je velmi příznivá a vy si ji užijete i s překvapeními. Naopak třetí dekáda je trochu na ostří nože. To, co se zdálo stabilní, spadne. Snažíte se zůstat morálně bez poskvrny.
Lpění na majetku i na vašich zásadách, které s vámi ostatní nemusí sdílet, vám přinese smutek. Nic neodkládejte a nepoužívejte neustálé, co kdyby.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - březen 2013

PannaÚnor všeobecně nebyl špatný. Vás však mrzí, že jste něco museli opustit a to vám v první dekádě března moc nepomůže. Zůstáváte odkázáni na vlastní zkušenosti. Druhá dekáda je již příznivější. S vaším umem a moudrostí se umíte s ostatními podělit. Třetí třetina měsíce je velmi dobrá. Vše je spravedlivé a možná i pro tuto spravedlnost musíte začít z nové vody.
Láska vás provází. Jste dokonalí a celiství, tvořte a vynášejte tuto bohatost navenek. Nelpěte ale na tom, aby ostatní byli jako vy.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - březen 2013

VáhyOpět jste se v únoru projevili v duchaplnosti a nezávislosti. Do měsíce března vcházíte trochu uzavření. Máte obavy, aby se vám opět neotevřely staré rány. V první dekádě nic nejde dopředu, vy to ale vidíte jako dar shůry. Ve druhé dekádě se na vás klade vysoká zodpovědnost. Nejste v této situaci poprvé a tak ji zkušeně zvládnete. Třetí třetina měsíce je v láskyplném duchu.
Jste v souladu se svou vlastní podstatou, tak si užívejte. Žádné hranice, vše je možné. Škoda, že opět sáhnete po kompromisu.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - březen 2013

ŠtírKonec dobrý všechno dobré. Závěr února jste zvládli a nažhaveni očekáváte v březnu i nemožné. Skoro se vám to splní, přestože v první dekádě jste trochu nerozhodní. To se o zbytku měsíce nedá říci. Ve druhé dekádě splníte vše, co se od vás čeká. I závěr měsíce je v příznivém duchu. Citlivá osoba vás povzbudí a naskytnou se dobré budoucí vyhlídky. Vaše sebedůvěra se posílí.
Odpoutejte se od toho, co došlo ke svému konci. Jsou nové cíle, ke kterým je třeba intenzivně jít. Jen nemoralizujte.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - březen 2013

StřelecMnoho příležitostí jste v únoru využili a z toho žijete i počátkem března. V první dekádě si vysníváte, co byste mohli, kdyby... Ve druhé dekádě vám padají k nohám jak peníze, tak i nehmotné bohatství. A vy je seberete. Třetí dekáda je plná žhavých situací i přátelství. Zůstáváte bystří, chápající a duchaplní.
Velkou výzvou je pro vás trpělivost. Dostaví se i harmonie. Následuje nesmírná spousta možností bez hranic, jestliže je násilím nestanovíte.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - březen 2013

KozorohV únoru jste nezůstali nikomu nic dlužni, ale ani nikdo vám. S vnitřní vyrovnaností vstupujete do měsíce března. V první dekádě se sami musíte podívat do své duše a strachů. Nijak vás to nerozhází. Možná si to i masochisticky užijete. Ve druhé dekádě nic nepůjde vpřed a proto sáhnete k intrikám a objevíte i svou stinnou stránku. Třetí dekáda je přiměřená. Jste samostatní, můžete počítat i s podporou citlivé ženy.
Dojde k velké přeměně a znovu objevení a rozkrytí vaší osoby. Víte, kdo jste a kam patříte.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - březen 2013

VodnářŠťastně pro vás skončil únor a tak si láskyplnou náklonnost nesete do března. Ta vám v první dekádě nedá moc spát. Ve druhé dekádě nepříjemné záležitosti vnímáte kupodivu jako vnitřní obohacení duše. I ve třetí dekádě při vás stojí šťastná hvězda a tak i rozloučení se s něčím, kam jste vložili své srdce, berete jako zkušenost.
Odpoutáváte se od minulosti a to vám přidává na energii. Smiřujete se sami se sebou a vším, co přichází i odchází. Váš život nabývá nové kvality.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - březen 2013

RybyVaši šetrnost jste v únoru obhájili a v březnu míníte odpočívat. Přesto vás zprávy v první dekádě nenechají. Naštěstí berete vše hravě. Ve druhé dekádě pracujete skrze intuici, což vás zavádí do stínů a vašich hlubokých vod nejistot a ustrašenosti. Ve třetí třetině měsíce se okolo vás rozprostírají šťastné okolnosti. Zdá se, že vám to nic neříká a sami si můžete za destruktivní myšlení. Škoda.
Můžete být sami sebou ve volnosti a rozhodování. Přesto smutek z promarněného času v životě vás zahání do osamělosti. Důvěřujte víc osudu a vše bude v pořádku.

 

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno