Jste zde


Horoskop na květen 2014
Daniela Hannah

Horoskop na květen 2014

Aktuální pohyby a vliv planet v květnu na jednotlivá znamení. Co nás čeká, na co se připravit?

 

Slunce vstoupí dvacátého dubna do znamení Býka, a bude jím procházet do jednadvacátého května, kdy se přesune do Blíženců. Novoluní proběhne 28.5.2014 ve znamení Blíženců a bude velice důležité pro Blížence. Pro všechny znamení přináší situace, které nám přináší budování vztahů, rozvoj komunikace, a touha po vzdělání. Úplněk ve znamení Štíra 14.5.2014 nastolí řešení finančních záležitostí. Toto je velice důležitý den pro Štíry. 

Beran - 21.3.-20.4. - duben 2014

BeranLidé narození v Beranu mají nad sebou v květnu planetu lásky a hodnot Venuši. Jednou za rok budou nepřehlédnutelní, úžasní, prostě budou svítit. V této době mohou potkat velice důležitou osobu pro budoucnost. Využít příznivé energie Venuše lze různě. Na fotkách budou Berani vypadat skvěle, ve společnosti zářit, na pohovoru dostanou příležitost a konkurz mohou vyhrát, být nejlepší. Každopádně díky Uranu, planety zvratů, přes který se přežene Venuše přichází láska, rychlé vzplanutí citů. Je na každém jednotlivci, jak se svými city naloží. Mohou nastat i potíže s láskami, pokud se “zaláskují“ do zadané osoby. Venuše je ale i planety hodnost a tudíž budou Berani řešit peníze. V polovině května bude stát Venuše v nepříjemným úhlu na planetu štěstí Jupitera a karmického Pluta. Proto je nutné si hlídat finanční ztráty, které Berani mohou nastartovat. Úřady spojené s financemi, peníze, které sdílíte společně s partnery, s bankami. Berani dostanou chuť zahájit novou činnost. Všechny aktivity jsou v tomto období vítány.

 

Býk - 21.4.-21.5. - duben 2014

BýkDíky novoluní, které proběhlo koncem dubna, květen přinese Býkům mnoho energie a aktivity. Přijde chuť na nové začátky. Venuše, vládnoucí planeta se pohybuje aktivním Beranem, proto je dobré využít příval energie na sto procent. Pracovat na svých vztazích. A to jak partnerských, tak pracovních i rodinných. Vztahy jsou vztahy, a je nutné na všech úrovních mít vztahy v pořádku. Jelikož se Venuše v květnu přežene přes Uran, planetu zvratů, mohou Býci očekávat neočekávané. Hlídat si musí finance a své lásky.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - duben 2014

BlíženciPlaneta komunikace Merkur se přesune v květnu do Blíženců a tím dává signály všem Blížencům k sebeprosazení. Vládnoucí planeta se bude pohybovat na domácí půdě. O Blížencích uslyšíme, uvidíme je, budou všude a hlavně dostanou svou šanci ukázat, co v nich dříme. Koncem května se přidá Měsíc a toto novoluní pro Blížence bude velice silné. Otevřou se jim nové možnosti a příležitosti. Ty by se měly využít. Také přijdou změny se spolupracovníky a partnery. Merkur je krásně aspektován na Mars. Tento přívětivý úhel přináší uskutečnění všech plánů. Merkur se bude usmívat na Uran. To přinese Blížencům bleskové vnuknutí, zajímavé myšlenky a obohacení o zajímavou aktivitu nebo skupinu lidí.

 

Rak - 22.6.-23.7. - duben 2014

RakRaci jsou závislí na svém vládci Luně. Novoluní koncem dubna ovlivňuje Raky prvních čtrnáct dní v květnu. Raci potkají důležitou osobu pro svou budoucnost. Také mohou dostat důležité sdělení. Raci se zabývají od léta 2013 svými vztahy, kdy na ně působila černá Luna, Jupiter a v neposlední řadě i Saturn, planeta překážek a problémů. Saturn ukončí nevyhovující vztahy, ale jen proto, aby mohly přijít nové, kvalitnější. Úplněk v polovině května bude silný a zatřese emocemi, na které jsou Raci velice citlivý. Kritika, pomluvy a informace o sobě nemusí být vždy příjemné. Pozor na komunikační chaos. Raci musí dbát na to, co komu posílají a říkají. Změny, které mají v plánu je dobré uskutečnit až koncem června a využít příznivé období novoluní v Raku, které bude přát novým začátkům.

 

Lev - 23.7.-24.8. - duben 2014

LevSlunce se v květnu bude pohybovat Býkem. Slunce vládne Lvům. Díky pěknému úhlu se pěkně usmívá na jejich osobnost. Lvi mohou nastartovat novou životní příležitost. Budou jim přát planety celý rok 2014, ovšem nejprve zasáhne karmická černá Luna, udělá pořádek všude tam, kde je třeba, aby se mohli Lvi plně rozvinout. Mají na to do příštího léta času dost. V polovině května úplněk Lvi přinutí zrekapitulovat svou situaci s bydlením. Pokud touží po změně, je potřeba jednat. Konec května přichází důležití lidé do života Lvů. Kontakty a známosti je dobré využít ve svůj prospěch, potom dosáhnou bez problémů na své cíle.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - duben 2014

PannaVládnoucí planeta pro Panny Merkur se pohybuje znamením Blíženců. To znamená pro Panny komunikovat a cestovat. Panny budou přemýšlet o cestách, a o dovolené. Ti, co mají v úmyslu psát a hovořit budou mít otevřené možnosti. Merkur a jeho vliv je dobré využít, díky němu budou mít bystré myšlenky, v úžasné komunikaci mohou Panny vynikat. Toto postavení také nabádá myslet na dopravní prostředek. Auto nebo motocykl si zaslouží potřebnou údržbu. Pokud chtějí koupit, nebo prodat, je ideální čas. Panny pod vlivem Saturnu řeší dlouhodobě vztahy v rodině. V polovině května se tento tlak vlivem planet zesílí a mohou se problémy prohloubit nebo vyústit. Konec měsíce přináší předzvěst možné změny v pracovní oblasti, nebo přímo přijde nabídka na novou či zajímavou práci.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - duben 2014

VáhyNovoluní, které proběhlo koncem dubna přineslo Váhám téma finance a majetek. K řešení budou penízky, které sdílí s další osobou či bankou. Postavení Venuše, planety lásky sebou nese touhu po lásce a erotických prožitcích. Mars, planeta aktivity, který se dlouhodobě pohybuje Váhami, má stále retrográdní směr. Váhám přináší osobu z minulosti, nebo vzpomínky na minulost. Také nutí k vyřešení restů z minula. Saturn působí dlouhodobě na finance a majetek Vah. Saturn přináší problémy a velké spory, kdy je nutné v tomto roce dořešit. Čím více budou Váhy otálet, tím víc bude Saturn tlačit, do vyřešení problému týkající se majetku. Konec května bude přát kurzům, školením a jiným rozšiřování obzorů, ale také plánování cest a dovolené.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - duben 2014

ŠtírŠtírům v květnu přejí planety. Příznivé postavení pro veškeré vztahy a lásky. Může se jednat o nové partnerství v lásce, ale také navazování pracovních vztahů. Štíři dostanou skvělou pracovní příležitost. V polovině května planety postaví Štíry před životní rozhodnutí. Úplněk v domovském znamení spolu se Saturnem vytvoří planetární vliv, kdy se bude dít něco zásadního, co změní a nasměruje život Štírům. Přichází důležitá zpráva. Něco se ukončí, aby mohlo vzniknout cosi nového. Staré a nefunkční uvolní prostor novým věcem. Druhá polovina měsíce bude o financích a majetku. Ještě do konce roku si musí Štíři hlídat své finance a naučit se s nimi hospodařit.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - duben 2014

StřelecJupiter, vládce Střelců poukazuje na téma zdraví. Zdraví je nade vše a pokud se mu nebudou Střelci věnovat, přinese jim deprese a smutky v duši. Merkur přináší zprávy, které nemusí být vždy jen příjemné. V polovině měsíce nastává silný úplněk plný emocí. Otevírá se nitro a tajemství ukrytá hluboko uvnitř sama sebe. Je dobré si v tuto dobu naplánovat novou životní cestu. Poslouchat své vnitřní touhy a přání. Koncem měsíce bude vládnout Merkur, planeta komunikace. Merkur, planeta komunikace přeje všemu, co se týká psaní, mluvení, cest, a dopravních prostředků. Může přijít nový partner. To platí pro rovinu pracovních i partnerských vztahů.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - duben 2014

KozorohKozorohům v květnu postavení planet přináší téma děti. Kdo děti nemá, začne přemýšlet o potomkovi a kdo už děti má, bude řešit záležitosti spojené s dětmi. Kozorozi se mohou v květnu otevřít lásce. Kolem úplňku může přijít zklamání, tento úplněk bude velice silný a Kozorozi budou třídit své přátelé. Musí si ujasnit, s kým a kde chtějí žít. Na koho se mohou spolehnout, a kdo je naopak využívá. Také se koncem měsíce otevře důležité téma a tím je práce a spolupracovníci. Novoluní přináší zvýšenou aktivitu v oblasti komunikace, mluvení, psaní a cest.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - duben 2014

VodnářTéma května je domov, rodina a ženy rodu. Vodnáři budou opět myslet na své bydlení. Zda jsou spokojeni s tím jak to mají. Mohou pomýšlet na stěhování nebo zkvalitnění domova. V polovině května, kolem úplňku, se bude dít něco důležitého v oblasti práce. Saturn neustále dohlíží nad penězi a majetkem Vodnářů. Nic jim zadarmo nedá a každý špatný krok bude potrestán. Přes planetu Uran se přežene Venuše, planeta lásky a toto spojení může přinést zajímavé zvraty ve financích, ale také lásku a nebo nový vztah. Koncem měsíce přináší novoluní zvýšenou aktivitu v oblasti komunikace, mluvení, psaní a cest.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - duben 2014

RybyRyby se v květnu začnou aktivně věnovat domovu, bydlení a rodině. Planeta Jupiter po Rybách chce už od léta minulého roku, aby udělali vše pro svůj rozmach v oblasti bydlení a rodiny. Planeta Neptun je příznivě aspektována na rodinu a domov. Také budou mít hodně práce s dětmi a ženami v rodině. Ryby řeší potomstvo, manželky, milenky, tchýně a další osoby ženského pohlaví. V květnu se otevírá také téma rozšiřování obzorů. Vzdělávání, cizina a zahraničí. Budou plánovat dovolenou a své vzdělávání. Duše Ryb touží po rozkvětu, je hladová po informacích, které posunou jejich  duši.

 

Ve spolupráci s www.astrokarty.cz

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Daniela Hannah

Zaměření:

výklad karet

horoskopy

Kontakt:

http://www.astrokarty.cz/objednavka-sluzeb/

Web: http://www.astrokarty.cz/

Telefon: 736 201587 smsDalší články autora