Jste zde


Horoskop na duben 2014
Daniela Hannah

Horoskop na duben 2014

Aktuální pohyby a vliv planet v dubnu na jednotlivá znamení. Co nás čeká, na co se připravit?

 

Slunce vstoupí dvacátého března do znamení Berana, a bude jím procházet do devatenáctého dubna. Zajímavé seskupení Slunce, Luny a Uranu v Beranu přinese zvraty a překvapující situace, které ovlivní všechna znamení, zejména Berany, Lvi, Býky, Váhy a Vodáře. Trojnásobná síla a k tomu nepříjemný úhel na Jupiter a Pluto nám říká, že je třeba si dávat pozor na ukvapené a zbrklé jednání, které může velice často zhatit promyšlený plán. Impulzivita může ohrožovat úspěch. Skandály, procesy, extrémismus, dogmatismus, potíže s majetkem, prohrané spory, konflikty s úřady, politická činnost, přehnaná expanze, a pak téměř okamžitý pád, ztráty a prohry, jež přichází rychle a znenadání.

Novoluní proběhne 29.4.2014 ve znamení Býka a bude velice důležité pro Býky. Pro všechny znamení přináší situace, které nám připomenou, jak jsme na tom se stabilitou, vlastněním, vztahem k přírodě a s naším zdravím.

Úplněk ve znamení Váhy 15.4.2014 nastolí řešení vztahů. Vztahy máme pracovní, partnerské, rodinné, ale i se sousedem. Vždy den před úplňkem je nejrizikovější, tedy 14.4.2014 buďte obezřetní a hlídejte si své emoce.

 

Beran - 21.3.-20.4. - duben 2014

BeranLidem narozeným v  Beranu přináší novoluní, které proběhlo koncem měsíce března zásadní obrat. Společně se Sluncem přináší novoluní energii a sílu Beranům k novým začátkům. Jaro je tak ideální pro nastartování nového projektu. Plánování dovolené. Vládnoucí planeta Beranům má zpětný chod, takže se bude rekapitulovat, přemýšlet a vracet do minulosti. Také mohou přijít lidé z minulosti, kteří mají co říci k budoucnosti. Mohou se řešit a uzavírat dohody a smlouvy, na přetřes přijdou různé druhy spolupráce. Pokud budete cokoli podepisovat, tak s rozvahou. Jelikož je ve hře i Luna, která vládne touhám, budou se řešit partnerské vztahy.

 

Býk - 21.4.-21.5. - duben 2014

BýkDuben přinese Býkům důležité novoluní, které proběhne až koncem měsíce. Tlak planet bude v souvislosti s řešením problémů ve všech vztazích. |Partnerské vztahy projdou otřesem, nastává marné hledání milostného ideálu. Býci pod Vládou Venuše, planety lásky a hodnot, která je v nepříjemném úhlu a mračí na přísný Saturn, prožijí nepříjemnosti nejen kolem lásek, ale i majetku nebo úřadů a soudů. Venuše bude v pěkném rozpoložení na planetu Mars, díky ni by mohli Býci potkat zajímavou osobu. Důležité je, věnovat se svému zdraví, neodsouvat zdravotní problémy, ale ihned je řešit.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - duben 2014

BlíženciPlaneta komunikace Merkur se přesunul v březnu do znamení Ryb a tím otevřel zájem Blíženců o esoteriku, umění, intuici a svět fantazie. Mysl bude díky vibracím Ryb velmi citlivá, schopná vstřebávat velké množství informací. Nápady a řešení se mohou vynořovat samy od sebe. Myšlenky budou inspirativní a poetické, než technické, přesto mohou vzniknout vědecké i umělecké vize. Blíženci by měli udělat ze svých snů a představ cíl, čeho chtějí dosáhnout. Hovořte o svých plánech. Úplněk ve Vahách zaktivuje téma vztahy, kdy vztahy a přátelé, přijdou na přetřes. Úplněk přinese obtížnou volbu spojenou s láskami. Někdo velice důležitý se objeví v životě Blíženců. Děti je důležité téma na duben. Kdo plánuje dítě, jeho touha může být vyslyšena. Doporučuji hlídat si své zdraví a věnovat se prevenci.

 

Rak - 22.6.-23.7. - duben 2014

RakRaci jsou závislí na svém vládci Luně. Novoluní koncem března ovlivnilo Raky tím, že mají pomýšlet na nové životní plány a situace. Nová práce se přímo nabízí. Úspěch nebo povýšení je na dosah. V polovině měsíce se bude Luna příjemně usmívat na dům vztahů a přibližuje se Plutu, které narovnává a opravuje karmické záležitosti. Raci budou zářit ve společnosti a určitě si jich někdo důležitý všimne. Také se mohou dostat do společenství, kam chtějí patřit. Věnujte se svému zdraví, jezte zdravě a dělejte něco pro své tělo, které je domovem pro Vaší duši. Duše si žádá, mít v pořádku domov, a to jak ten Váš, tak ten její. Merkur Rakům přinese v dubnu příjemnou zprávu.

 

Lev - 23.7.-24.8. - duben 2014

LevSlunce v Beranu přeje lidem narozeným ve Lvu. Budou v akci. Cesty, cestování, cizina zahraničí, kontakty s cizinou, to jsou témata, která budou víc než aktuální. Lvíčkům se bude dařit, pokud se věnují psaní, komunikaci, přednáškám, kurzům, a všude tam, kde se rozšiřují obzory vědění. Lvi budou cestovat, řešit a podepisovat listiny a úřední dokumenty. Také přichází nepříjemný zpráva, a dohady v rodinných záležitostech. Úplněk v polovině měsíce přinese zajímavé kontakty. Duben je pro Lvi o posunu a zlepšení v kariéře a pracovní aktivitě.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - duben 2014

PannaÚplněk bude působit na Panny v tématu financí a majetku, který sdílí společně s někým dalším, jako je rodina, společník, partner nebo banka. Zde se jim konečně uzavře toto téma. Vydělat můžete v souvislosti s dalšími osobami, skupinou lidí či společenstvím. Jelikož je v blízkosti Merkuru a zkreslující Neptun, je třeba si dát pozor na vše, co píšete, domlouváte a říkáte. Je dobré prověřovat sliby svého okolí, protože toto postavení může přinést problémy na základě nekorektních informací. Neptun přináší představivost, zájem o psychologii, parapsychologii a mystiku. Sklon ke snění, výlety do jiných sfér. Je třeba pracovat na vlastní zodpovědnosti, na tom, aby se mohli všichni spolehnout na dané slovo. Pozor, aby člověk nezačal žít ve vysněném světě a nepřestával tak získávat kontakty s realitou. Pracovat na své psychice je velmi důležité. Mohou se otevřít jasnovidné schopnosti a můžete v určitých fázích nahlížet i do budoucnosti , Neptun v konjunkci s Merkurem, otevírá rovinu vize. Ovšem pozor, aby lidé nepodléhali falešným, nebo nepravdivým vizím. Venuše, planeta lásky a hodnot se příjemně postavila k Uranu. Přináší náhlé a nečekané lásky a přátelství, prudké citové prožitky, ale i mimomanželské vztahy. Novoluní přinese Pannám touhy po rozšiřování obzorů buď cestováním, a nebo vzděláváním.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - duben 2014

VáhyPlaneta aktivity Mars se posunuje ve zpětném chodu Váhami. Váhy čeká velice rušný měsíc i díky úplňku ve Vahách, kdy budou řešit vše, co se týká partnerství, nové spolupráce, smluv a dohod, jak po pracovní stránce, tak i v partnerství. Úplněk uzavírá, ale jen proto, že se okamžitě otevře nová možnost a příležitost. Koncem měsíce budou Váhy řešit vše, co se týká majetku a financí ve spojitosti s úřady nebo bankami. Podpisy, komunikace a mluvené slovo jsou v akci díky propojení aktivního Slunce, toužebné Luny a ukecaného Merkuru, který vládne komunikaci a písemnostem.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - duben 2014

ŠtírŠtíři by měli řešit své zdraví. Dobít si baterky, protože energie bude na bodu mrazu. Mars je ve zpětném chodu, takže Štíři budou přehodnocovat, vzpomínat a žít minulostí. Emoce a city budou na pochodu a je dobré jim nepodléhat. Spojení karmického Pluta s emotivní Lunou vytáhnou na povrch smutné pocity, ale i skrytá přání. Nespokojenost se svým životem přinese nepříjemné postavení Pluta na Jupiter. Do tohoto dění přichází koncem měsíce novoluní, které zatřese se vztahy a shluk Slunce, Luny a Merkuru v příjemném postavení na vládce Štírů Pluta. Tato konstelace přináší Štírům možnost potkat nového partnera, ale to už bude pomalu květen, kdy proběhne pro Štíry nejdůležitější úplněk v tomto roce.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - duben 2014

StřelecStřelcům se Jupiter, jejich vládce, postaví do nepříjemného úhlu s Uranem, který přináší zvraty. Uran otevře téma banky, úřady, majetek, který vlastní s další osobou nebo institucí. Další výzva přichází z postavení Slunce k Jupiteru. Je zde třeba si dávat pozor na ukvapené a zbrklé jednání, které může velice často zhatit promyšlený plán. Mohou se přeceňovat schopnosti. Proto je třeba na sobě velmi intenzivně zapracovat. Naučit se trpělivosti a sebekázně, vytvořit si pevný základ a tím dosáhnout své seberealizace. Je třeba být opatrní na různé druhy uzavírání smluv, nebo dohod. Na nějaké problematické spojení s lidmi, kteří mohou Střelcům negativně ovlivnit život. Je třeba sledovat a preventivně pracovat na svém zdraví. V polovině měsíce přináší úplněk a také Jupiter v pěkném postavení na Venuši lásku, peníze a další hodnoty. Ovšem přichází i možné zklamání, protože úplněk ve Vahách ovlivňuje skupiny a lidi kolem. Bude nutné si udělat pořádek v přátelích a s tímto úplňkem ukončit co nefunguje.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - duben 2014

KozorohKozorozi by měli zapracovat na svém domově. Změnit, nebo zkvalitnit bydlení. Jako by stále nebyli spokojeni s tím, jak to mají. V polovině měsíce přichází úplněk ve Vahách a sním přichází na přetřes téma kariéra a práce. Důležité rozhodnutí ve vztahu k práci. Změny ve spojitosti se spolupracovníky, výměna křesel , míst a pozic v pracovní rovině. Opatrnost je zde namístě. Saturn, vládce Kozorohů, nabere v dubnu zpětný chod a Kozorozi tuto situaci jistě zaznamenají. Budou řešit opět finance a majetek. Bude se přehodnocovat, přemítat a vracet do situacích z minulosti. Přísný Saturn bude tentokrát v hezkém postavení na Venuši, planetu lásky a hodnot. Konstelace poukazuje na téma kolem partnerství, věrnosti, stálé a pevné city, vytrvalost v lásce, oddanost, zodpovědnost, a vztah ke starším lidem.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - duben 2014

VodnářVodnářům dubnové postavení planet přináší touhu po cestování a aktivitu spojenou se vzděláváním. Úplněk ve znamení Vah bude tlačit na rozhodnutí ve spojitosti s aktivitami ve společenství, kam by Vodnáři rádi zapadly. Mezi jakými lidmi se chtějí pohybovat. Koncem měsíce budou řešit hodnoty, majetek a finance. Probírat minulost, vracet se do vzpomínek. Je třeba být opatrní na smluvní ujednání a různá písemná sdělení. Naopak všechny důležité dohody jsou třeba mít písemně. Merkur ve spojitosti s přísným Saturnem znepříjemňuje snažení a přináší všelijaké překážky. Proto je důležité se nevzdávat a myslet na to: že „Co nás nezabije, to nás posílí“.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - duben 2014

RybyRybám se Jupiter, planeta štěstí , postaví do nepříjemného úhlu s Uranem, který přináší prudké zvraty. Uran otevře téma banky, úřady, majetek, který vlastní s další osobou nebo institucí. Finance budou Ryby řešit dlouhodobě. Liknavostí a neřešením, nebo naopak zbrklým jednáním by si Ryby mohly ve svém životě přivodit smůlu, ztrátu peněz, nebo přivolat právní spory. Bude nutné zkvalitnit rodinné vztahy. Jupiter bude v nedobrém postavení na karmické Pluto. Pozor na podvod, poškození, extrémní touha po bohatství, požitkářství, přepjatost, výstřelky, nespokojenost, dobrodružnost, buřičství, možnost získání moci nebo podíl na ní pučem. Mohou přijít neúspěchy zaviněné vlastní hloupostí a nepoctivostí. Neptun je v příjemném postavení na planetu Jupitera, planetu štěstí. Tato konstelace rozvíjí duchovnost, plodnost, okultní a léčitelské schopnosti. Proto je dobré poslouchat své intuici a vyhnout se tak možným problémům. Duben je vhodný na rozšiřování obzorů cestováním nebo studiem, či účastí na kurzu. Pokud toužíte po novém dopravním prostředku, duben je vhodný pro koupi.

 

Ve spolupráci s www.astrokarty.cz

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Daniela Hannah

Zaměření:

výklad karet

horoskopy

Kontakt:

http://www.astrokarty.cz/objednavka-sluzeb/

Web: http://www.astrokarty.cz/

Telefon: 736 201587 smsDalší články autora