Jste zde


Horoskop na září 2014
Markéta Švarcová

 

Slunce vstoupí třiadvacátého srpna do znamení Panny a 23. září se přesune dál do znamení Vah. Novoluní proběhne 24. 9. 2014 a přinese možnosti dosažení životního cíle pomocí lidí či skupiny. Úplněk ve znamení Ryb nastane 9. 9. 2014. Tento úplněk bude velice silný a dotkne se našich emocí. Otevřou se brány do minulých životů, probudí se jasnovidné cítění, schopnost komunikace se světem za zraky, ale také deprese a smutky.

 

Beran - 21.3.-20.4.- září 2014

Beran

Tento měsíc je pro Berany zvlášť vhodný k tomu, aby udělali něco pro své zdraví. Detoxikační kůry, hubnutí i preventivní prohlídky jim přijdou vhod. Pod vlivem úplňku pocítí velikou touhu nastartovat zdravější životní styl. Mars naznačuje, že si musí hlídat finanční záležitosti, zejména v souvislosti s úřady či bankou. Takže finančně si moc nepolepší, naopak je lepší dát tento měsíc přednost opatrnosti před hazardem. V polovině měsíce se planeta Mars přesune do Střelce a Beranům se značně uleví. Příval nových sil jim umožní rozletět se za svými plány. Změna se blíží a říjnový úplněk Beranům již chystá zásadní, ale naštěstí spíš pozitivní, změny v jejich životě.

 

 

Býk - 21.4.-21.5.- září 2014

Býk

Lidé narození v Býku se budou pod vlivem planety Venuše a stejně jako Berani zabývat svým zdravím. Úplněk, který přichází, bude silný a magický a posílí jejich intuici. Hledáte-li odpovědi na zásadní otázky života, v období úplňku se je můžete dozvědět. Dejte si ale také pozor na deprese. V pracovní rovině se bude dařit. Září je především o práci, ale vyplatí se také dodržet vše, co jste slíbili. Můžete očekávat, že se bude něco důležitého dít se spolupracovníky a kolegy. Ostatně celý podzim vám bude přinášet možné změny v pracovní oblasti. Naštěstí ale pozitivně laděné. Konec měsíce věnujte setkání s přáteli a hledání lásek. Váš sexappeal bude na maximu!

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- září 2014

Blíženci

Na Blížence má silný vliv planeta Merkur a může jim do života přivést důležitou osobu, která zásadně ovlivní jejich vnímání světa. Neseďte proto tento měsíc doma, tam ji nenajdete, ale vyrazte do společnosti ji hledat. Hledejte ji však s úsměvem. Úsměv to je nejlepší klíč k lidským srdcím a vás se bude v září držet. Dejte si ale pozor na nevěru, Saturn je blízko a všechny nepravosti odhalí. Obchody půjdou jako po másle a s trochou opatrnosti a zdravého rozumu se dá předpokládat, že si v oblasti financí polepšíte. Můžete také zahájit nové podnikání či začít nový projekt. Obchodní dovednosti jsou u vás tento měsíc v kurzu.

 

Rak - 22.6.-23.7.- září 2014

Rak

Na Raky má vliv Luna. Novoluní bude tentokrát velmi silné a plné emocí. Intuice bude zaktivována v plné síle. Věnujte se vzdělávání, půjde vám to jako po másle. Prosperita bude i tento měsíc vzkvétat. Váš dům financí bude i nadále hodně silný. V září sice utratíte spoustu peněz na svou rodinu. Budete mít ale jejich maximální podporu ve všem, co se rozhodnete udělat. Koncem měsíce se mohou vyskytnout další nečekané výdaje, tak doufejte, že na ně budete mít. V tomto čase se vyhněte spekulacím a riskantním investicím. Po 23. září se sníží vaše energie a tak byste si měli odpočinout. Pokuste se načerpat nové síly v přírodě.

 

Lev - 23.7.-24.8.- září 2014

Lev

Lvi v měsíci září ovlivní Saturn a Mars, později i černá Luna. Takže situace může být napjatá a plná nečekaných zvratů. Ochránit vás může jenom notná dávka zdravého rozumu a hlavně klid a potřebný odstup. Není všechno zlato, co se třpytí, a mějte na paměti, že žádná kaše není tak horká, jak se uvaří. Koncem měsíce ovlivní Lvi Slunce a bude jim přát. Nastává dobrý čas na vzdělávání a také v lásce se jim bude dařit, opačné pohlaví zaručeně okouzlí svým šarmem. Na konci měsíce si dávejte pozor na cestách, při řízení a v riskantních situacích. Vyhněte se i jakýmkoliv konfrontacím a hádkám.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- září 2014

Panna

Panny mají v září Slunce a Venuši ve svém domovském znamení a čeká je tedy velmi šťastný měsíc. Nudit se nebudou, o překvapení není nouze, ale díky jejich neodolatelnosti budou situace vycházet v jejich prospěch. Panna se nachází na společenském výsluní, a také může počítat s větším obnosem peněz. Budou plny energie a dobré sebevědomí jim umožní splnit si své sny a realizovat své plány. Jen by si měli dát pozor v období úplňku, který na ně bude působit velmi emotivně. Je zapotřebí se vyhnout kritickému pohledu na své okolí, určitě by toho později litovaly. A proto bude nejlepší úplněk přečkat v náručí milované osoby nebo alespoň s knihou pod dekou.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- září 2014

Váhy

Váhy čeká jeden z nejlepších měsíců. Finanční situace se stabilizuje, vaše rozhodnutí, která jste už dlouho zvažovali, dozrají a vy najednou budete mít ve všem jasno. Vaše rozhodnutí budou dobrá, nemáte se čeho bát. Dejte na svou intuici a zkušenosti a nebojte se i váš partner vás maximálně podpoří. Všechny nabídky akceptujte, povýšení přijímejte a štěstí vycházejte vstříc. Několik měsíců jste se dřely a tak přišel čas zasloužených odměn. Jděte mezi přátele, pořádejte večírky i dobročinné akce. Vše se vydaří, jak má a navíc ani vaše peněženka nebude strádat. Novoluní nastartuje nová rozhodnutí a nové smělé plány.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- září 2014

Štír

Tento měsíc se mohou zdát Štíři trochu tvrdí a sobečtí. Je to tím, že nastává průlom v jejich světě a oni cítí, že musí jít tvrdě za svým. Mají na to tento měsíc sílu, a i když jim nic nepůjde hladce, změny, které učiní, budou mít trvalejší ráz. Mohou potkat vlivnou osobu a i přátelé jim půjdou na ruku. Finanční situace bude sice napínavá, ale schopní a intuitivní Štíři se bát nemusí. Trpělivost růže přináší. Toto období je skvělé pro nastartování nové cesty, realizaci nových nápadů, planety stojí na straně Štírů. Měli by pomalu začít rekapitulovat své roční aktivity a těšit se na příští měsíc, který přinese novoluní ve Štíru a tím i uskutečnění nových plánu a velmi silné energie.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- září 2014

Střelec

Střelci mají zajímavé postavení své vládnoucí planety vůči Uranu, tento aspekt přináší tvůrčí talent a inspiraci a také nenadálé štěstí. Proto buďte Střelci připraveni chytit štěstí za pačesy! Celkově září však bude spíše náročný měsíc, který Střelce prověří. Vyhněte se zbytečnému riskování a postupujte vpřed uvážlivě. V polovině měsíce vystoupí do popředí téma rodiny a Štírům nezbyde než se do celé věci vložit. Emocionální napětí však Štírům moc neprospěje, ve svých citech se nevyznají a zbytečné hádky je mrzí. Proto by bylo dobré se jim vyhnout. Tedy pokud to půjde. Anebo se naplno zabývat prací, tam je situace o mnoho příznivější.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- září 2014

Kozoroh

Planety Kozorohy nutí tento měsíc zpomalit. Dát si dostatek času na promyšlení plánů a případných investic. Riskování, které se Kozorohům jinak vcelku vyplácí, by tento měsíc nemuselo dopadnout dobře. Berte to tak, že nyní máte čas popřemýšlet, co lze kolem vás vylepšit, chápejte to jako přípravu na přicházející finanční rozkvět. Novoluní je pro Kozorohy přívětivé, neboť jim pootevře dvířka v oblasti postupu práce či kariérního růstu a do života jim přinese příležitost k prosazení se. Koncem měsíce se mohou ale vyskytnout nečekané problémy s technikou.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- září 2014

Vodnář

Vodnáři pocítí duševní rovnováhu a klid. Jejich rozhodnutí budou správná, a i když se vše zrychlí a bude se zdát velmi hektické, Vodnáři vše zvládnou na výbornou. Ostatně celý podzim jim bude přát, musí si však dobře ujasnit, co je jim vlastní a co ne. Více než kdy jindy je zapotřebí naplňovat své životní poslání nebo ho alespoň začít už konečně hledat. Dobré nápady jim rozhodně chybět nebudou a své okolí svým šarmem oslní. Budou stále při chuti a tak, pokud máte doma Vodnáře, užijete si s ním báječné milování.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- září 2014

Ryby

Přestože se bude Rybám tento měsíc vcelku dařit, úplněk, který je v Rybách, s nimi pořádně zacloumá. Před úplňkem budou vnímat značné napětí, podrážděnost a smutek. Nečekaný příval emocí jim pořádně zamotá hlavu a zbaví je na chvilku zdravého rozumu. Hlavně klid, to brzy přejde! Věnujte se svému zdraví, vyžaduje vaši pozornost. Ve zdravém těle zdravý duch a v září je vhodná doba na očistu všeho druhu. Koncem měsíce cestujte, učte se a rozšiřujte své obzory, doma za pecí vás žádné štěstí nečeká.

Ve spolupráci s laskavou pomocí www.pristav69.cz/
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Markéta Švarcová

Zaměření:

Šamanská poradna Přístav 69 Léčba nemocí těla: bolesti zad, hlavy, kloubů, alergie, rakovina, onemocnění žaludku, srdce, neplodnost. Pomoc vaší duši: léčba závislostí, traumat a fobií, nedostatek lásky, špatné mezilidské vztahy, deprese, úmrtí blízých aj.

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.pristav69.cz

Telefon: 774 696 059Další články autora
více