Jste zde


Horoskop na srpen 2014
Markéta Švarcová

Horoskop na srpen 2014

Slunce vstoupí dvaadvacátého července do znamení Lva a bude jím procházet celý měsíc, 23. 8. 2014 se přesune do znamení Panny. Novoluní proběhne 25. 8. 2014 ve znamení Panny a úplněk ve znamení Vodnáře bude 10. 8. 2014.

 

Beran - 21.3.-20.4.- srpen 2014

BeranV letních měsících budou lidé narození v Beranu pod silným vlivem planety Mars. Přináší jim kreativitu a dobré nápady, které mohou využít v oblasti práce a podnikání, ale také v osobním životě. Budou plodní po všech stránkách. Láska a sex vstoupí do jejich života a rozpálí jejich už tak horkou krev. Vášeň jim však může připravit i nejedno nepříjemné překvapení, zvláště koncem měsíce. Rozhodně se vyplatí víc naslouchat druhým lidem. Co kdybyste se konečně naučili umění kompromisu? V srpnu by se vám to mohlo hodit!

 

Býk - 21.4.-21.5.- srpen 2014

BýkLidé narození v Býku jsou pod silným vlivem Venuše. Budou řešit domov, bydlení a rodinné vazby. Pokud plánují stěhování, pak je léto ideální doba pro přesuny všeho druhu. Venuše se přiblíží k planetě Jupiter. Později se přidá i Slunce, Luna a Černá luna. Toto skvělé seskupení bude působit celou druhou polovinu srpna. Býky čeká zásadní rozhodnutí v souvislosti se zaměstnáním či kariérou. Mohou se posunout nebo změnit práci, pokud po změně touží. Pokuste se tento měsíc hrát podle pravidel, Černá luna vás bude svádět k různým nekalostem. Tak se raději držte na té správné straně…

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- srpen 2014

BlíženciSrpen bude pro Blížence hodně inspirující. Ať už se bude jednat o zajímavá setkání nebo nějaké originální situace, vynesete si z něj mnohem více pro budoucnost než ze zbylých měsíců tohoto roku. Blíženci pod vlivem planet budou úspěšní a vše se bude točit kolem nich. Užijte si veškerou pozornost plnými doušky a při rozhodování vsaďte na originalitu. Tento měsíc vycítíte příležitosti na sto honů a vaše intuice nezklame. Slunce stojí nad vaší hlavou, užijte si její životadárnou energii!

 

Rak - 22.6.-23.7.- srpen 2014

RakNovoluní a úplňky vždy výrazně ovlivňují citlivé Raky a nic s tím nenadělají. Tento měsíc má na ně navíc Luna silný vliv. Může se otevřít téma úřadů a nepříjemných jednání ohledně peněz. Nic neodkládejte a pokuste se mít ve svých věcech pořádek, ať jste připraveni, kdyby něco. Ukliďte si ale také ve své duši a ve svém jídelníčku. Uvolněte prostor novým věcem, myšlenkám a nápadům, které už stojí za dveřmi. Nic těžkého s sebou dál už zbytečně nevláčejte. Nestojí to za to!

 

Lev - 23.7.-24.8.- srpen 2014

LevLvi jsou nejsilněji ovlivňováni Sluncem. Slunce bude do třiadvacátého srpna ve Lvu, ve svém domovském znamení. Novoluní, které proběhlo koncem minulého měsíce, bude působit na Lvi i v srpnu. Energie působí na plné obrátky a nutí Lvi k zásadním životním změnám. Protože ve Lvu je i Merkur a Jupiter, planeta štěstí a rozmachu mohou jít za svým úspěchem, ovšem na vše dohlíží Černá Luna, která může škodit nebo přinášet jistá pokušení. V lásce doporučuji být obezřetní, protože pokušení bude číhat na každém kroku. Mohou se objevit pomluvy nebo jiná nepříjemnost. Lidé narození ve Lvu by však bez ohledu na pomluvy měli využít naplno energii planet pro svůj rozvoj. Prostě se tento měsíc bude dařit vše, na co sáhnou.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- srpen 2014

PannaZačátek měsíce by bylo dobré věnovat úklidu. Měli byste popřemýšlet, co se vám v minulém roce povedlo a co ne. Ohlédnout se a dokončit potřebné lekce. Panny totiž čeká koncem měsíce novoluní, a s ním i nové začátky. Některé věci se budou otřásat v samých základech, nedržte je, raději je nechte padnout. Mohou také vyjít na povrch nějaké utajované informace a vzít vám zbytek iluzí. Neplačte pro staré. Nové je před vámi a jen na vás záleží, s jakou vykročíte. Štěstí přeje připraveným!

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- srpen 2014

VáhyNa Váhy má nejsilnější vliv planeta Venuše, která se aktuálně pohybuje Rakem a ve druhém týdnu srpna se přesune do znamení Lva. Věnujte své síly zkrášlování domova a svým dětem, rodina bude jen vzkvétat. Vaše šikovné ruce umí vykouzlit nádherný domov a tento měsíc jsou vám hvězdy nakloněny. Tak čarujte! Koncem měsíce se Venuše dostane do spárů Černé Luny a může nastolit nepříjemnosti kolem lásky nebo partnerů, ale též přivodit ztrátu ve spojitosti s financemi. Zachovejte klid a nenechte se vyhodit ze stavu vlídnosti a harmonie. Hádky a konflikty nikomu neprospějí. A vám teprve ne.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- srpen 2014

ŠtírŠtíři mají planetu Pluto jako svou vládnoucí planetu, ale také Mars a Saturn a tak se od nich očekává, že si udělají pořádek ve svém životě. Vše nevyhovující musí ustoupit novému. Mars do všeho ještě přidá bojovnost a chuť se prosadit. Ovšem pokud to Štíři pochopí špatně, mohou propadnout depresivní náladě. Štíři si musí udělat jasno ve svých vztazích s přáteli. Měli by se rozhodnout, kam chtějí patřit, mezi jaké přátelé nebo skupinu. Po úplňku se jim naštěstí zvedne nálada. Nadále však platí hlídat si penízky a svůj majetek.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- srpen 2014

StřelecStřelci by měli sledovat pohyb planety Jupiter. Střelci mohou řešit pod vlivem planet úřední záležitosti. Také se otevře téma cizina, zahraničí, a cesty. Zde je nutná opatrnost v souvislosti s doklady a řešením dopravního prostředku. Černá Luna ve spojení s Merkurem může zavinit problém s komunikací. Střelci si musí dávat pozor na to, co kde a komu říkají a také co píší. Nedorozumění může vyvolat nepříjemnosti. Hlídejte si zvláště rodinné vztahy. Tento měsíc vám chystá veliké překvapení! A tak doufám, že bude dobré …

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- srpen 2014

KozorohS Kozorohy zahýbe sexuální apetit a tak pozor na mimomanželské zálety, zejména ty pracovní. Saturn, vládnoucí planeta je ve zpětném chodu a v blízkosti planety Mars, díky jejich vlivu hrozí prozrazení každého utajovaného sexuálního dobrodružství. Tak opatrně! Pro tento rok platí, být opatrný všude tam, kde se jedná o majetek a finance. A výjimkou není ani srpen, kdy se můžete podívat až na dno své peněženky. Vyhněte se tedy raději zbytečným investicím. Věnujte se raději rozšiřování svých obzorů a vzdělávání. Tam by se vám mělo dařit.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- srpen 2014

VodnářVodnáři to mají v srpnu nabité. Partneři, lásky a sexualita je budou zaměstnávat na plný úvazek. Také může přijít nový pracovní partner, nová práce, možná zajímavá nabídka. Kolem úplněk se Vodnářům může dít vše. Takže pořádný kolotoč… Něco ukončit a uzavřít, změnit, aby si udělali místo pro nové situace. Příležitost je nutné využít. Mohou se ale oprášit i staré milostné aférky, ale nic není tak, jak bývalo, proto se nedejte nachytat. Nové je vaše cesta. Návratů už bylo přeci dost.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3.- srpen 2014

RybyPlaneta Mars se pohybuje Štírem, díky vlivům planet budou Ryby řešit peníze. V tomto směru si musí dát pozor, aby nepřišly do dluhů, nebo aby neuvážlivě neinvestovali. V pracovní oblasti je však čekají nové příležitosti. Nová práce je na dosah a tak je dobré pustit uzdu své fantazii a kreativitě a přestat se bát. Příští měsíc se bude uzavírat a dokončovat, ale snít se může už teď. Měli by přemýšlet, co chtějí ve svém životě změnit, nepříjemnosti neodkládat a naslouchat volání dálek.

 

Ve spolupráci s www.pristav69.cz/

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Markéta Švarcová

Zaměření:

Šamanská poradna Přístav 69 Léčba nemocí těla: bolesti zad, hlavy, kloubů, alergie, rakovina, onemocnění žaludku, srdce, neplodnost. Pomoc vaší duši: léčba závislostí, traumat a fobií, nedostatek lásky, špatné mezilidské vztahy, deprese, úmrtí blízých aj.

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.pristav69.cz

Telefon: 774 696 059Další články autora
více