Jste zde


Horoskop na měsíc prosinec 2014
Esoterika.cz

horoskop na prosinec 2014

Dobrá věc se podařila a na zítřejší první prosincový den jsme připraveni s novým horoskopem. Tentokrát je to horoskop na prosinec 2014, který připravuje věštírna Měsíční kočka a tento horoskop, spolu s týdenními horoskopy naleznete na stránkách horoskopy-vestirna.com.

 

 

Beran - 21.3.-20.4.- horoskop na prosinec 2014

Beran – nejhorší bude první polovina měsíce. Budete v jednom kole jak z důvodu práce, tak i z důvodu blížících se vánočních svátků. Ale přibližně po patnáctém by se situace měla postupně uklidňovat a vy zjistíte, že máte dost času na všechny povinnosti i plány. Svátky prožijete ve velmi příjemné atmosféře, prožijete i nějaké velmi zajímavé setkání, se kterým jste vůbec nepočítali. Pamatujte si, že někdy je lepší nechat jiné lidi udělat nějakou chybu než jim pořád stát za zády a je chránit.

 

Býk - 21.4.-21.5.- horoskop na prosinec 2014

Býk – v prosinci byste podle horoskopu měli začít realizovat své sny a přání. Nemá už smysl čekat, nyní přichází ten nejlepší čas. Díky sváteční atmosféře a nastavení mnoha lidí nebudete na to sami, jiní vám rádi pomohou a uvidíte, že to čeho jste se dlouhou dobu obávali, vůbec není nějak extrémně náročné. Můžete mít velký úspěch v práci, nyní je také větší šance na to, že dáte do pořádku záležitosti svého srdce. Na konci roku popřemýšlejte, co vám vyšlo a co se vám letos moc nepovedlo.

 

Blíženci - 22.5.-21.6.- horoskop na prosinec 2014

Blíženci – i když prosinec je měsíc, kdy bychom měli být k lidem nastavení co nejpozitivněji, vy si raději až do svátku dávejte pozor. Někteří nectí sváteční přístup k okolí a jen touží po tom jiným škodit. Když budete ostražití a nebudete si lidi, kteří jsou ve skutečnosti jen cizí, pouštět příliš k tělu, tak vám nic nehrozí. Čekají vás větší výdaje, i když pokud se zohlední svátky, tak to rozhodně není až tak hrozné, jak by to mohlo být. V osobních záležitostech si poslechněte i rady někoho neutrálního, rozhodnutí je ale stále jen na vás.

 

Rak - 22.6.-23.7.- horoskop na prosinec 2014

Rak – podle horoskopu byste v prosinci měli potkat někoho, kdo bude mít v následujícím roce velký vliv na váš život a myšlení. Nejde o lásku, spíše čekejte cosi, jako duchovního vůdce či přítele, jehož názor bude mír pro vás obrovský význam. V první třetině měsíce si dávejte pozor na zdraví, byla by škoda chytit nějakou ošklivou nemoc a nebo si způsobit nějaký nepříjemný úraz před svátky. Nezapomínejte na setkání s přáteli, nikdy to není ztráta času.

 

Lev - 23.7.-24.8.- horoskop na prosinec 2014

Lev – budete mít hodně pochybností, jestli plány a změny, které jste si na prosinec a leden nachystali, opravdu mají smysl. Mají. Nemá smysl na poslední chvíli měnit názor, to co už je připravené je nutno dokončit. Slibujte pokud možno co nejméně, z důvodu svátku a také konce roku budete mít spoustu starostí a spíše nedostatek času. Volné chvíle věnujte odpočinku a seberealizaci. Měl by to být váš čas, o který se nemusíte dělit. Horoskop vám doporučuje trošku upravit jídelníček.

 

Panna - 24. 8.-23. 9.- horoskop na prosinec 2014

Panna – je sice dobré mít nové zájmy a koníčky, ale nesmíte zapomínat, že vše vás bude stát trochu času navíc. Jste si jisti, že zrovna v prosinci se všemi těmi zmatky, co se kolem tohoto měsíce točí, ho opravdu budete mít dostatek? Do svátků se koncentrujte na práci a snažte se vyřešit všechny své povinnosti, abyste potom mohli prožít velmi příjemný závěr roku bez nějakých větších stresů a dohánění opomenutých záležitostí. Na konci měsíce vaše srdce začne bušit rychleji.

 

Váhy - 24. 9.-23.10.- horoskop na prosinec 2014

Váhy – vaše cesta k cíli nebude snadná. Mnoho věcí bude odvádět vaši pozornost, často získáte dojem, že už nemáte dostatek sil. Ale podle horoskopu je máte, jen je musíte v sobě objevit a využít své nejsilnější stránky. Bylo by dobré se ozvat přátelům a známým a poprosit je v krizových momentech o pomoc. Protože se blíží Vánoce, lidé budou mnohem vstřícnější než obvykle a rádi přiloží ruku k dílu. Možná by stálo za to na Silvestra někam vyjet.

 

Štír - 24. 10.-22. 11.- horoskop na prosinec 2014

Štír – celkově by se měl prosinec pro vás zařadit k těm povedenějším měsícům roku 2014. Podle horoskopu většina minulých neúspěchů bude zapomenuta a vy zjistíte, že jste obklopeni spoustou přejících lidí. Je to dobrý čas i na změnu práce či požadavek o povýšení. Příjemnou náladu vám může pokazit jen nějaká nemoc, ale pokud budete dbát o svou imunitu a pohlídáte si správné oblékání přizpůsobené počasí a ne módě, vše by mělo být v pořádku.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12.- horoskop na prosinec 2014

Střelec – společenský život se snažte vtlačit do prvních dvou týdnů prosince, podle horoskopu je to nejlepší období, kdy navážete mnoho velmi zajímavých a hlavně perspektivně užitečných kontaktů. Vánoce se snažte mít vyřešené co nejrychleji, nemá smysl všechno honit na poslední chvíli, pak by se vám mohlo nedostávat času. Čerstvě zamilovaní Střelci by měli začít více přemýšlet o společné budoucnosti a také ji pořádně prodiskutovat s partnerem. Ve vztazích se mohou objevit nějaké hádky o nevýznamné hlouposti. Nemají moc smysl.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1.- horoskop na prosinec 2014

Kozoroh – musíte se připravit na to, že vaše nálada bude hodně proměnlivá a občas budete mít menší problémy se rozhodnout co vlastně chcete. Bohudík prosinec je měsíc, kdy jsou lidé mnohem shovívavější než obvykle a z několika menších přešlapů nikdo nebude dělat velký problém. Finanční situace by se měla trochu zlepšit, ale nezapomínejte na rezervy. Není možné všechno obětovat na oltáři Vánoc a dárků. I v následujícím roce budete potřebovat peněžní stabilitu.

Vodnář - 21. 1.-19. 2.- horoskop na prosinec 2014

Vodnář – podle horoskopu budete na začátku měsíce plni energie a nadšení, která ale začne pomalu vyprchávat. Nebude to mít žádný důvod, prostě občas člověk ztratí náladu a chuť cokoliv dělat. Pokuste se vydržet alespoň do svátků, pak si budete moci odpočinout a možná poklidná atmosféra Vánoc vám dobije příslovečné baterky. Poslední týden měsíce na tom budou velmi dobře ti Vodnáři, kteří se v nějakém smyslu věnují umění a nebo tvůrčí práci.

Ryby - 20. 2.-20. 3.- horoskop na prosinec 2014

Ryby – pokuste se být co nejkonkrétnější. Budete mít sklony k mluvení v hádankách a pro lidi může být část vašich myšlenkových pochodů naprosto nesrozumitelná. Chápat vás budou jen nejbližší. Mělo by se vám podařit ukončit nějakou úřední či právní záležitost. S výsledkem budete spokojeni, protože se vám podaří získat mnohem více než jste původně čekali. Před Byste podle horoskopu měli nechat partnerovi trochu více svobody na setkání se známými a kamarády. Pak se vám bude až do konce roku plně věnovat.

Ve spolupráci s laskavou pomocí Horoskopy-Vestirna.com.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno