Jste zde


Horoskop na prosinec 2012
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na prosinec 2012

Jak již bývá pravidlem, přinášíme vám na konci měsíce horoskop pro měsíc následující. Dnes pro prosinec 2012.
Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

 

Beran - 21.3.-20.4. - prosinec 2012

BeranPředposlední měsíc tohoto roku listopad byl pro vás jedním velkým dobrodružstvím. Museli jste se začít nově orientovat a přestože vás tohle Berani baví, trochu se uzavíráte před dalšími nepředvídatelnými překážkami.  V první třetině prosince dokážete díky praktickým schopnostem zvládnout úkoly, kterým se nelze vyhnout a ještě mít srce na dlani. Druhá dekáda je úžasná pro vás i pro okolí, dlouho na ni nezapomenete. Pro jistotu si vsaďte. Ve třetí dekádě se naopak vše zbrzdí. Vy ale najdete i zde příležitosti jak vyzískat něco pro sebe. Nezapomeňte odpočívat.

 

Býk - 21.4.-21.5. - prosinec 2012

BýkV listopadu jste prožili mnoho  nového a obohacujícího a tak si vysníváte prosinec až v nereálných vizích. V první dekádě je vám na vaše bedra dost naloženo.Poprat se s tím musíte sami. Druhá dekáda je orientována na duševní i fyzickou aktivitu se zcela novým zaměřením. Tím si vybudujete pevnou půdu pod nohama a můžete dlouhodobě plánovat. Ve třetí třetině měsíce musíte projevit samostatnost a odpovědnost. Jestliže se dostanete do stavu strnulosti a uzavřenosti přijde někdo, kdo vám tu ochrannou skořápku rozbije.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - prosinec 2012

BlíženciMěsíc listopad se finančně povedl, ale do prosince vcházíte osamoceni. Jakoby vedle vás nikdo nebyl, kdo by vám poradil nebo byl oporou. Dokonce se v první dekádě může okolí cítit dost mizerně a to vás naštěstí nenechá lhostejnými. Pomůžete nebo půjčíte peníze. Druhá dekáda je rozporuplná a také vy se uzavřete, včetně peněženky. Závěrem měsíce se můžete bavit, je vám nabídnuta náklonnost i přátelé jsou nablízku. Vy jste ale duchem jinde. Myslíte stále jenom na to, co z čeho nebo z koho se dá něco vytřískat.

 

Rak - 22.6.-23.7. - prosinec 2012

RakRozhodně a samostatně jste se rozhodovali v listopadu a tak tomu je i v prosinci. V první dekádě co vás nezahubí, to vás posílí. Máte možnost nahlédnout do své duše a i když vám vše není po chuti, ve druhé dekádě svůj jemnocit a přátelskost využijete pro blaho své i ostatních. Závěr měsíce můžete nazvat sportovním utkáním. Vy opět z těchto dnů vykřešete to nejlepší. Všechno je harmonické, vyrovnané a s pravou mírou. Případně s Mírou nebo Mirkou.

 

Lev - 23.7.-24.8. - prosinec 2012

LevMáte pocit, že se toho v listopadu mohlo stát víc. Možná propadáte únavě a ochromení. V první dekádě prosince stále musíte samostatně rozhodovat a nakonec i rázně s něčím skoncovat. Ve druhé dekádě se nerozejdete s něčím nebo s někým jednoduše. Hlavně musíte jednat rychle. Až závěr měsíce je příjemný a každodenní úkoly vás zklidní. I přesto pomocnou ruku musíte hledat na konci své paže. Pozor na vlastní lstivost a zchytralost.

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - prosinec 2012

PannaListopad pro vás byl hravý. Nebrali jste vše až tak vážně, což chcete v prosinci napravit. První dekáda je pro vás úžasná. Dveře máte všude otevřené a štěstí vám sedí na ramenou. Ve druhé dekádě začnete mít neoprávněně špatné spaní. Neanalyzujte tolik. Ve třetí třetině měsíce jste plodní a to také nezůstane bez finančního ocenění. Náročné výzvy zvládnete, i když s pocitem maratónského běhu.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - prosinec 2012

VáhyTo co proběhlo během měsíce listopadu bylo spravedlivé. Vy však máte pocit, že se nedělo vše normálně. Prosinec si ale hned v první dekádě užijete a také okolí je s vámi rádo. Druhá dekáda je pracovní, rutina se vám ale moc nelíbí a tak vycházíte vstříc jen sporadicky. Realita bývá většinou neočekávaně tvrdá. Vám ve třetí dekádě přináší štěstí, které je příjemné a zdárné. Nezapomínejte na trpělivost a pomalý růst.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - prosinec 2012

ŠtírOstrá výměna názorů v listopadu vás trochu pozastavila. Začátek prosince ale začíná odvážně a jistě narazíte na lidi, kteří vám pomohou opět rozhořet lásku i vášeň. Ve druhé dekádě můžete pocítit znechucení a nespokojenost ostatních a tak si začnete hrát na vlastním písečku. A až se ve třetí dekádě pro vás situace rázně ukončí, najdete si nový cíl i technologii k vaší další činnosti. To vám pomůže zajistit pevný základ vnitřní jistoty.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - prosinec 2012

StřelecNakonec jste závěr listopadu prožili v objetí upřímné lásky. To očekáváte ruku v ruce i s finančními trvalými výsledky během prosince. První dekáda je o setkávání s příjemnými lidmi. Druhá dekáda je také více o vztazích. Je vám dáno láskyplné náklonnosti, vy se však s něčím do čeho jste vložili hodně nadějí i citu, musíte pustit. To sice okolí ve třetí dekádě také citově sejme, ale vy už zase přijmete nové impulsy k vytváření něčeho nového, vitálního. Očekávajte náhlé příznivé zprávy.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - prosinec 2012

KozorohV listopadu jste se podívali do své duše a připoměli se vám zážitky z dětství. První třetina prosince je úžasná. Jen láska a radost. Ve druhé dekádě musíte dokázat soběstačnost a samostatnost. Proto je ale nutné rychlé rozhodnutí, což je pro vás dost nepříjemné. Ve druhé dekádě nečekejte ani upřímnost ani náklonnost. To vás nijak nerozhodí, naopak posílí. Dojdete ke smírnému a rovnovážnému jednání. Silvestr se jistě povede.

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - prosinec 2012

VodnářMožná jste sklidili v listopadu kritiku, na kterou jste ovšem nemohli mít odpověď. Do prosince ale vstupujete nažhaveni až nedočkavě. První dekáda je velmi pozitivní a může dojít i na přátelská posezení. I druhá dekáda nabízí příležitosti nejen nabídnout svou práci či dílo, ale i citově a intuitivně se projevit. Jen třetí dekáda je citům vzálená. Můžete dojít k neporozumění v mentální oblasti nebo pro samotnou práci se nemáte čas uvolnit a pobavit. Na vás záleží, jak se Silvestr povede.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - prosinec 2012

RybyŠtěstí se vám v listopadu sice nevnucovalo, ale vy jste ho objevili. A tak v prosinci očekáváte jen radost. V celku se vám to splní. Hned v první dekádě přijde zpráva, která určitě překvapí, ale přiložíte ruku k dílu a vezmete ji pozitivně. I druhá dekáda se ubírá  tím nejlepším směrem, především tvořivě. Přidáte k tomu ještě cit, intuici a dobrotu. Závěrečné dny roku si vytvoříte více sami pro sebe, přestože můžete být s blízkými. Spoléháte na své síly i rozum. O realitě také už něco víte.

 

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)