Jste zde


Horoskop na listopad 2012
Marie Gita Gabrielli

Horoskop na listopad 2012

Přinášíme vám pravidelný měsíční horoskop, tentokrát pro listopad 2012. Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

 

 

Beran - 21.3.-20.4. - listopad 2012

BeranI když se v říjnu zdálo, že půjde vše složitě, opak byl pravdou. Pochopili jste, že se od vás žádá trpělivost, a že nic nejde uspěchat. V první dekádě listopadu máte být tam, kam osudově patříte a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Nikdo vám nepomůže ani za vás nic nevyřeší. Druhá dekáda je více cestovní a vřelé setkávání se s ostatními lidmi. I třetí dekáda je velmi příjemná. Rozkryje se mnohé a vám se vyjasní příznivá budoucnost. Že by se objevila i nová spřízněná duše?

 

Býk - 21.4.-21.5. - listopad 2012

BýkNakonec jste říjen prožili smířeně, ale někde uvnitř vám zůstává smutek. V první třetině listopadu máte výhodu postavení a tak zboříte mnohé, co nemělo pevné základy a dobrou budoucnost. Ve druhé dekádě vaše okolí i vy jste láskyplné náladě a tak můžete romanticky snít. Třetí dekáda se vám nemusí zdát, ale vše je pod šťastnou hvězdou. Proto nemusíte namáhat svůj dokonalý mozeček. A to ani velký, ani malý.

 

Blíženci - 22.5.-21.6. - listopad 2012

BlíženciĎáblík vás navštívil a vy jste si v říjnu udělali radost, která stála peníze. Proč ne. Zasloužili jste si to. V listopadu jste si řekli a dost. Zvláště, když v první dekádě jste se podívali do peněženky. Navzdory tomu očekáváte nové přísuny šustících papírků. Ve druhé třetině měsíce se budou vaši dlužníci vykrucovat, ale vy si s tím poradíte a účty se srovnají. Třetí dekáda se povede, ale pozor opět na raráška, abyste platební kartu nedrželi moc často v ruce. Když už tak na drhnutí námrazy z okna vašeho auta. 

 

Rak - 22.6.-23.7. - listopad 2012

RakV říjnu jste se otevřeli okolí a všem vám bylo dobře. V listopadu se postaráte skvěle o rodinu, finance, no prostě spolehlivost a smysl pro realitu přinesou podzimní sklizeň. Jen v první dekádě se někdo zasnaží o kritiku. Vás to naopak posílí a zůstanete zocelenější. Ve druhé dekádě souzníte s milovanou osobou a zvítězíte v jakékoli činnosti. V závěru měsíce projevíte svou obratnost a bdělost. Přinese vám to potlesk přátel a blízkých a samozřejmě i radost, že vás berou jako rozhodnou osobnost.

 

Lev - 23.7.-24.8. - listopad 2012

LevTak nemastný a neslaný měsíc jako byl říjen, jste už dlouho neměli. Listopad si chcete zařídit už jinak. Vytvořit stabilitu a jistoty. To se vám také v první dekádě může vyplnit. Postavíte se k tomu tvořivě, ale zatím víc na papíře než fyzicky. I ve druhé dekádě se vše odehraje rychleji a akčně. Ve třetí třetině měsíce máte důkazy, že s pílí a houževnatostí dojdete ke skvělým zítřkům. Pocit vyrovnanosti ale trochu překrývá melancholie z opuštění něčeho, na čem vám záleželo. Že by splín z nicnedělání?

 

Panna - 24. 8.-23. 9. - listopad 2012

PannaCo se odehrálo v měsíci říjnu, se stalo vyváženě a spravedlivě. V listopadu se nabídnou další příležitosti, ale první dekáda všechno pozdrží. Vy sami jste opatrní, aby se neotevřely staré rány. Druhá dekáda je příjemná, jste přesvědčiví a podnikaví. Tak zůstanete i ve třetí dekádě, kdy ostatní vysadí. Také je nutné více cestování, což vás baví. Ale pozor na přepracování. Berete si toho na svá bedra příliš.

 

Váhy - 24. 9.-23.10. - listopad 2012

VáhyPochopili jste během října, že musíte vyjít za novým dobrodružstvím, do nových oblastí zkušeností či poznatků. Přesto si mylně myslíte, že tuto cestu můžete ještě nějak oklamat. V první dekádě listopadu máte projevit pochopení, shovívavost a trpělivost. Momentálně si to neuvědomíte a sedne na vás trochu smutek. Až ve druhé dekádě porozumíte a věci se také pohnou. Třetí dekáda je náročná, ale vy jste již plni energie a máte své pracovní metody. I tak ve vás zůstává bolestné poznání, kdy se vymaňujete z něčeho dosud již známého, abyste mohli jít dál.

 

Štír - 24. 10.-22. 11. - listopad 2012

ŠtírV říjnu jste nezapomněli na realitu života. Přineslo vám to užitek, ale do listopadu vcházíte velmi opatrně. První dekáda začíná celkem hravě, ale bezstarostná nerozhodnost na vás nezapůsobí. Naopak, znejistí vás to. To ve druhé dekádě když už nic nepůjde, vy se vypnete k výkonu a to vám přinese i finanční ohodnocení. Třetí dekáda je úžasná pro všechny. Při velkých oslavách se snažte moc neutrácet a nepokoušejte zadané opačné pohlaví.

 

Střelec - 23. 11.-21. 12. - listopad 2012

StřelecVaše chování v říjnu bylo upřímné a plné dobré vůle. V listopadu se dostanete do nečestného pokušení. V první dekádě na vás působí okolní přehnané nadšení až netrpělivost. Vy však nemáte náladu a vystrčíte růžky jen sporadicky. To se ve druhé dekádě změní. Nenecháte se vtáhnout do neefektivních projektů a pojedete si dle vašeho rozumu. Až ve třetí dekádě se vše srovná. Můžete ukázat své přednosti a na nich nejen vydělat, ale i očekávat další specializované příležitosti.

 

Kozoroh - 22. 12.-20. 1. - listopad 2012

KozorohÚkoly, které vám byly v říjnu zadány, jste úspěšně vykonali. Jste samostatní, soběstační a podnikaví a to se úžasně projeví v začátku listopadu. Ve druhé dekádě poměříte síly s konkurencí nebo s okolím. Neprohrajete, ale počítejte s remízou. To ve třetí dekádě nepůjde jen o nějaké strkanice, ale o hmatatelné hodnoty. Jste realisté a pracanti. Přesto ve vás zůstanou pochybnosti, zda máte víc používat logický rozum či se víc přiklonit k citům. Není to dobrodružné?

 

Vodnář - 21. 1.-19. 2. - listopad 2012

VodnářNa poraněné srdce v říjnu chcete zapomenout a tak s náruživostí a horlivým nadšením vcházíte do měsíce listopadu. To se vám vyplatí. První dekáda je přátelská a harmonická. Rozvíjíte svou osobnost. Ve druhé třetině měsíce to má z okolí pozitivní odezvu. Váš pocit mladistvé svěžesti vám naruší ve třetí dekádě trpělivost, kterou máte dát najevo. Místo toho se uzavřete a vytvoříte obranný postoj. To už jste aplikovali v minulosti, kdy jste se chtěli ochránit. Jste to ale čtveráci.

 

Ryby - 20. 2.-20. 3. - listopad 2012

RybyAč plni životních zkušeností, říjen jste prožívali s nepředpojatou otevřeností a nevyzkoušenými novými poznatky. Trochu vás v první dekádě tento prožitek znejistil, ale okolí vás povzbuzuje ke zření skvělých zítřků. Vy jste nadále rozmrzelí a nevidíte nabízenou pomoc. Druhou dekádu si prožijete víc samostatně a jak si to uděláte, takové to budete mít. Až ve třetí dekádě se s okolím spřátelíte. Možná vás vyzvou k zajímavé cestě. To už jste zase vy. Citliví, plni porozumění, ale i maličko sentimentální.

 

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)