Jste zde


Velký horoskop na rok 2019 zdarma pro všechna znamení
Esoterika.cz

 

Které znamení hledáte?

Býk | Panna | Vodnář | Kozoroh | Ryby | Štír | Rak | Blíženci | Váhy | Střelec | Lev | Beran

Ryby - horoskop na rok 2019

Milé Rybky, kolosální vesmírný gejzír roku 2019 tryská také na vaše znamení nesčetné množství energií. Nejsilnějším a vám důvěrně známým proudem prýští už řadu let váš vládce Neptun, který svým působením přímo ve svých Rybích vodách může naplno rozvinout svou životodárnou sílu.

Jeho konjunkcí jste předurčeni k nejčistějšímu poznání víry a dobra v celém univerzu! Vaším dlouhodobým úkolem je podstupování duchovních lekcí a osvojení si nových přístupů k životu, v čemž vás navíc v tomto roce začíná podporovat i originální Uran. Jeho sextil přináší vzrušující energii, osvícení a svobodné vyjádření - nyní můžete snadno ukázat své skutečné JÁ!

Určitou zkouškou je pro vás v období roku 2019 Jupiter a jeho kvadratura na vaše znamení. A co tento astrální ambasador naznačuje? Měli byste evakuovat veškeré lehkovážné chování, aby se z vašeho snažení nestala jen prázdná iluze - jako když se do něčeho opře vítr a všechno se rozletí kdovíkam. Nedovolte to!

Jakožto Neptunovi svěřenci jste velmi jemnocitní a vnímaví, což tento váš Guru v posledních letech neuvěřitelně posiluje a má v plánu v tom pokračovat až do zdárného cíle. Svou mysteriózní nekonečnou moudrostí vyzařuje do vašich duší své kouzelné, spirituální vibrace a učí vás napojit se na hlubší informace. Máte zvýšenou tendenci k tomu, že uvnitř svého JÁ objevíte skrytý potenciál a již vstupem do tohoto roku můžete díky vstřícnosti hřejivé Venuše rozšířit své duchovní vědomí nějakým krásným prožitkem.

Leden je tedy rozhodně váš super měsíc! Vaše mimořádná empatie se stává zdrojem štěstí a můžete také například navázat kontakt s osobou z nějakého vzdáleného místa, která tzv. povznese váš život na vyšší level. Novinkou v tomto roce je podpis dlouhodobého paktu s Uranem, což má v úvodní fázi nesmírný význam zejména pro vás, Rybky 1. dekády (21.2. - 1.3.). Vaše obvyklá mlčenlivost až plachost se mění na talent až překvapivě originální komunikace čili co slovo, to perla!

Mnozí začínáte vytvářet zcela nové definice svého osobního nebo profesního života a vzbuzujete zájem svého okolí. S velkou ochotou se do tohoto zapojuje také Saturn a pomáhá vám nalézt svou skutečnou identitu. Zároveň vám tento moudrý velikán připomíná potřebu smyslu pro realitu, abyste se nepropadli někam do zákrutů vzdušných ideálů. Nelze totiž přehlížet Jupiterskou pokoutnou kvadraturu, která nad vámi visí až do listopadu jako Damoklův meč. Jde o to, že expanzivní Jupiter se stává viditelným pokušitelem, který nahlodává Neptuna k velkým věcem a únikům do fantastického světa.

Ponouká vám vidinu dostat se na nejvyšší příčku své kariéry i za cenu přehánění a přehlížení určitých úskalí, stejně tak vás láká k tomu, abyste si toho na sebe naložili víc, než stačíte zvládnout. Apropó, konec srpna a září se jeví jako nejhektičtější, a to prioritně pro vás, zrozenci 2. dekády (2.3. - 11.3.) a 3. dekády (12.3. - 20.3.). Pozor, ať nezabloudíte v labyrintu, z něhož je pak problém najít cestu ven!

Ryby 2019 - Láska a partnerské vztahy

Ve vašem křehkém nitru se skrývá substance snivosti, romantiky a fantazie, přičemž ani rok 2019 nevykazuje absenci touhy a medových představ. Už první měsíce roku jsou signálem pro láskyplnou energii prýštící k vám ze všech stran. Venuše s Marsem vám výsostně přejí - jsou jako strom s tisícerými větvemi, v jejichž spleti jsou zakódovány tisíceré cesty k lásce - máte se na co těšit, milé Rybky!

Pokud už dlouho plujete v osamocených vodách, máte konečně šanci seznámit se s okouzlující a smyslnou osůbkou, pravděpodobně přicházející do vaší blízkosti z větší dálky. Poznávacím znamením je, že se objeví náhle, dominantou je až zvláštní hřejivost v jednání, a především také velmi zajímavý způsob komunikace a barva hlasu. Nejvyšší kulminaci vyhlašuje královna lásky, Venuše, v dubnu, kdy se kochá pohybem ve vašem znamení a přijímá navíc magnetické pozdravy od Urana - vládce překvapení.

Prioritně vás, zrozenci 1. dekády (21.2. - 1.3.), Kupidův šíp nemine! Naopak šmouhy na nebi lásky se mohou objevit v červnu, na přelomu srpna a září či v listopadu. Pokud chcete zejména vy, Rybky 2. a 3. dekády (2.3. - 11.3. a 12.3. - 20.3.) prožít se svým miláčkem co nejvíce krásných chvil, zaměřte se na červenec a říjen, máte garantováno, že nebudete litovat. Jak prozrazuje Jupiter a jeho kvadratura, je pro vás také vhodné, abyste nenosili do vztahu své profesní přetížení - a platí to jak pro milenecké páry, tak pro manželské.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2019 : duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2019 : červen, listopad

Ryby 2019 - Práce a finance

Z hlediska povolání a oblasti kariéry je signalizován tento rok jako poněkud protichůdný, protože lze hovořit jak o superlativech, tak i o stinnějších stránkách profesního snažení. V jarních měsících je odstartována obrovská vlna mentální energie, kdy jste schopni vytahovat nové, neotřelé nápady jako z kouzelného klobouku.

Neschází vám ani chuť do jednání a propagačních akcí, neváhejte a chopte se případných šancí pro zapojení se do projektů, které vás fascinují! Vlivem příznivého vlivu Urana se mohou objevit mnohé kariérní příležitosti a vaše originální hlavičky mohou také přijít na nový druh činnosti, ke které byste ještě před časem neměli patřičnou odvahu. Náležíte-li navíc k 1. dekádě Ryb (21.2. - 1.3.), je vám přáno v oblasti digitálních médií, ale také v podnicích týkajících se ropy, rafinerie, plynu, železa apod.

Co se týče nejvíce aktivního období, je jím květen, červen, konec listopadu a prosinec, vaším příznivcem je totiž touto dobou i Mars, jakožto garant vítězných počinů! Oříškem pro vaši profesní sféru může být v tomto roce Jupiter a jeho expanzivně působící kvadratura. Zde zbystřete především vy, kteří patříte ke 2. dekádě (2.3. - 11.3.) nebo 3. dekádě znamení (12.3. - 20.3.) a držte se dál od dobrodružných a riskantních kroků.

Jinak doslova spláčete nad výdělkem - nejenom, že byste mohli z různých obláčků spadnout na tvrdou zem, ale navíc můžete být velmi finančně ztrátoví. Držte se hesel STŘÍDMOST a MENŠÍ KVALT, obzvláště na konci roku se vám to nesmírně vyplatí.

 • Nejlepší měsíce na práci a peníze pro Ryby v roce 2019 : květen, červen
 • Nejhorší měsíce na práci a peníze pro Ryby v roce 2019 : srpen, listopad

Ryby 2019 - Domov a rodina

Ve svém domácím zázemí a vůči svým nejbližším zachováváte nesmírně laskavý postoj a dokážete být nejvíce obětaví ze všech vašich kolegů zvěrokruhu. Konjunkce Neptuna váš pocit sounáležitosti s rodinou ještě více prohlubuje, obdarovává vás mimořádným duševním propojením, a ještě silnější empatií ke svým bližním. I navzdory tomu, že rodinná sféra není až tak úplnou dominantou roku 2019, je pro vás stále důležité mít harmonické vztahy doma i se svými příbuznými.

Uran se od března může dokonce postarat o překvapující podporu vašich sourozenců, bratranců, sestřenic, tetiček nebo strýců. Na největší privilegia se těšte zejména vy, Rybky 1. dekády (21.2. - 1.3.), Uran hodlá být hodně štědrý, a to prioritně na přelomu května a června, nechte se překvapit! Je to vhodná doba také pro zateplení vašeho rodinného hnízdečka přírodními materiály, doplňky teplých barevných odstínů a originálním uspořádáním nábytku.

Květiny a obrazy by měly být nyní naprostou samozřejmostí, a aniž by bylo zapotřebí flóry z deštných pralesů či originálů od Muncha, dokážou na vás působit nezvykle kouzelným dojmem. Co se týče materiálního zabezpečení rodiny, je vhodné nezapomínat na nutnou rezervu a nebýt příliš rozšafní v investování např. za účelem kariéry, jak se říká, všeho moc škodí.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Ryby v roce 2019 : květen, červen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Ryby v roce 2019 : červenec, listopad

Ryby 2019 - Zdraví

Ve srovnání s ostatními znameními jste si nejvíce vědomi výhod zdravého těla, ovšem problém je, že více sníte a plánujete, než abyste zapracovali na tom, jak posílit své zdraví. Výjimkou není ani letošní rok, takže si s nějakou prevencí či zdravovědou rozhodně vrásky na čele neděláte.

Naštěstí na vás vesmírní aktéři nekladou v tomto roce žádnou mimořádnou zátěž a nehodlají vás sužovat vleklými zdravotními neduhy. Jste naopak schopni velké regenerace po případných dlouhodobých nepříjemnostech, Pluto s Uranem umí být ti nejlepší léčitelé! Určitým záškodníkem však může být Jupiter, který zejména u vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.3. - 11.3. a 12.3. - 20.3.), zavání přece jen občasnými problémy.

Každopádně se však jedná o přechodné záležitosti, za které si navíc v převážné většině můžete vy sami. Přistihujete se, že vás čím dál více láká při sportovních aktivitách dosáhnout svého rekordu? V tom však může tkvět Jupiterova léčka, milé Rybky, nepřeceňujte své síly! Astrálně citlivé jsou především vaše nohy, přičemž se nyní jako favorizující ukazuje oblast kyčlí - mohlo by tedy dojít k potížím nebo ke zranění. Zejména na jaře se proto nevrhejte do sportování příliš po hlavě.

Celoročně pak platí střídmost v pití alkoholu, protože může docházet také k větší zátěži na játra a v budoucnu by vám to Jupiter i s Neptunem sečetli i s úroky.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Ryby v roce 2019 : květen, červen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Ryby v roce 2019 : březen, duben

Ryby 2019 - Oblast štěstí v roce 2019

Šťastné pocity nalézáte v nově vznikajících kontaktech, nové dimenzi vzájemné komunikace s ostatními a také změně svého hodnotového žebříčku.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: KARNEOL - působí blahodárně na játra a krev

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Ulita

 

Vodnář - horoskop na rok 2019

Milí Vodnáři, na vesmírných orbitech pluje také vaše kosmická loď, aby k vám přivezla poselství roku 2019. Hlavním aktérem, který zajišťuje správný pohon, je velkodušný Jupiter, jeho sextil je tím pravým héliem! Svým příznivým působením vám tento planetární velikán poskytuje dostatečný prostor k rozvoji a příslib, že vám vaše vynaložené úsilí přinese kýžené výsledky. Podstatné je, milí vizionáři zvěrokruhu, abyste si určili, čeho všeho chcete v tomto roce dosáhnout a jaké cesty k tomu zvolíte.

Rozdíl oproti minulému roku je nyní v tom, že váš dosavadní příznivec, a navíc váš vládce Uran, otáčí již v první dekádě roku své kormidlo jiným a pro vás zánětovějším směrem. Svou vzniklou kvadraturou k vašemu znamení startují častější nepokoje a náhlé změny či překážky, na které se máte naučit hbitě reagovat. Je to sice náročnější úkol, nikoli však nemožný. Apropó, pro vás Vodnáře přece neexistuje nic, co by bylo nemožné, obzvláště kráčíte-li vstříc svým snům, hodně štěstí!

Rok 2019 zahajujete pod přátelskou taktovkou Jupitera a Urana, jejichž spojenectví je úžasnou devízou pro počátek mnohých důležitých kroků ve vašem životě. Patříte k inteligentním a idealistickým znamením, jste přátelští, zábavní a vždy pohlceni okolním životem - právě ve společenském životě vám spontánní Jupiter umožňuje být velmi ambiciózními! Kontakty a přátelství, které teď zejména vy, zrozenci 2. a 3. dekády (1.2. - 10.2. a 11.2. - 20.2.), navážete, vám mohou v budoucnu velmi pomoci. Ať už jde o rozšíření nových duševních obzorů, získání nových zkušeností či aktivní podporu, přátelská pomoc je v tomto roce nad zlato!

Nutno dodat, že nové kontakty pro vás nejsou absolutně žádným problémem, protože Jupiterův sextil z ohnivého znamení Střelce dává ještě silněji zazářit vaší zdvořilosti, otevřenosti a obětavosti, škarohlídství si rozhodně nepěstujete. Zajímavou sférou se jeví zapojení se do různých organizací nebo spolků neboť jsou odtud viditelné četné výhody, ba dokonce určitá protekce. Pokud chcete dát do pohybu své důležité záležitosti, volte začátek února, kdy se z vašeho znamení snaží s vesmírem vyjednávat i moudrý Merkur, procenta úspěchu rostou geometrickou řadou!

Trochu zamíchat kartami vám může od března chameleon Uran, který přestává být vaším komplicem a odteď roztáčí svou ruletu jako váš protihráč. Co to pro vás, milí Vodnáři, znamená? Jde o signalizaci nečekaných změn a překvapujících událostí, které vám mohou křížit vaše plány. I když jste stvořeni pro změny, nesnášíte stereotyp a bezmyšlenkovité papouškování tradičních dogmat, Uranova kvadratura může být přece jen oříškem.

V práci může docházet ke konfliktům se zaměstnavateli nebo osobami, kterým se musíte podřídit a také v osobních vztazích mohou vznikat problémy. Hvězdy doporučují i větší opatrnost na cestách, přičemž se celá tato Uranova polízanice týká prioritně vás, zrozenci 1. dekády (21.1. - 31.1.). Nejslabšími měsíci se z tohoto hlediska jeví květen a listopad, tudíž je vhodné brát je na zřetel. Heslo zní - opatrnost, tolerance a kompromis.

Vodnář 2019 - Láska a partnerské vztahy

Rok 2019 je vám po stránce lásky příznivě nakloněný, přičemž hned v jeho prvních měsících lze očekávat zajímavá seznámení a překvapivé události. Disponujete obrovskou lehkostí v komunikaci s opačným pohlavím a to jak mluveným slovem, tak vizuálními gesty. Hlavně u vás, zrozenci 3. dekády (11.2. - 20.2.), je porozumění základním článkem začínajícího vztahu, Uran chystá pro nejednoho z vás milé překvapení!

Může se jednat o výrazně originálního protějška, který vám vstoupí najednou do cesty a vy zůstanete stát jako přimrazeni - jeho pohled, gesta, názory a smýšlení jsou vaším zrcadlem. Zbystřete zejména do poloviny února a pamatujte, že nemusíte jít cestu kolem světa, vaše láska se vynoří blíž, než by vás vůbec napadlo!

Poněkud problémovější období chystá od března Uran pro 1. dekádu znamení (21.1. - 31.1.). Výbornou prevencí je nehnat se do všeho příliš po hlavě a nenechat se tímto uhrančivým aktérem vtáhnout do příliš bláznivých vod, zázračné nemožnosti jsou náplní jeho práce! Vyloučit nelze ani případné problémy v rodině kvůli výhradám některého z rodinných příslušníků vůči vašemu andílkovi. Pokud však žijete v manželském vztahu, je všechno O.K. Váš manželský partner je vám silným pilířem, navzájem se chápete a máte příležitost častěji společně cestovat. Užijte si to!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Vodnáře v roce 2019 : únor, červen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Vodnáře v roce 2019 : srpen, říjen

Vodnář 2019 - Práce a finance

Profesně začínáte rok s možností významných změn a výhodných nabídek, přičemž by byla velká škoda některé z nich ignorovat. Nemusely by se pak totiž už dlouho opakovat! Navíc Mars s Uranem obnovují na začátku roku vaši sílu, schopnosti a podnikatelského ducha. V oblasti práce se můžete doslova vyřádit, protože jste žádáni a upřednostňováni pro svou kvalitní komunikaci, geniální nápady a intelektuální um.

Jupiter souhlasně přizvukuje a signalizuje, že vaše hvězda úspěchu září čím dál více, jako trubadúři budoucnosti totiž udáváte trend a to se cení! Právě i ve finanční oblasti si můžete v tomto roce spokojeně libovat, vize pro tuto sféru je velmi uspokojivá. A poněvadž nejste žádný Strýček Skrblík nebo Dickensův Scrooge, jsou u mnohých z vás patrny mimo plánovaných investic také příspěvky na charitu či dobročinné účely.

Vesmír posílá velké DÍK především vám, Vodnáři 2. a 3. dekády (1.2. - 10.2. a 11.2. - 20.2.)! Co se týče stinnější stránky vašich profesních záležitostí, můžete být v tomto roce častěji konfrontováni s arogancí a tvrdohlavostí určitých týpků v okruhu vašeho pracoviště. A není žádným tajemstvím milí Vodnáři, že jakmile se vás snaží někdo uzemnit, neubráníte se náhlé erupci a to pak létají blesky! Pozor hlavně na zrozence znamení Býka a měsíc březen či květen, chce to klid, s trpělivostí a nadhledem můžete nakonec získat převahu.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Vodnáře v roce 2019 : leden, duben
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Vodnáře v roce 2019 : březen, červenec

Vodnář 2019 - Domov a rodina

Disponujete vlastností, které by se mohli mnozí vaši kolegové ze zvěrokruhu učit - je to příjemná uvolněnost, která z vás vyzařuje na každém kroku a kterou vnášíte i do rodinné atmosféry. Nedá se sice říct, že byste byli zrovna domácími týpky, dokážete být rozptýleni jako vítr a nikdo netuší, kdy zase přistanete pod rodinnou střechou.

Zato pak výsledek stojí za to - přiletíte a způsobíte tak příjemný a osvěžující vítr, že se všem kolem vás nadšením točí hlava! Vlivem vstřícného Jupitera máte nyní zvýšen kamarádský přístup na maximum a také se objevuje zvýšená touha po cestování. Zejména vás, zrozenci 3. dekády (11.2. - 20.2.), napadají odvážné myšlenky s exotickým nádechem, přitahuje vás zahraničí a toužíte si rodinnou dovolenou splnit svůj dávný sen.

Super období se vám nabízí v březnu nebo na přelomu září a října, tak pokud možno touto dobou neleňte a sbalte kufry! Co se týče vás, Vodnáři 1. dekády (21.1. - 31.1.), vy už po stránce rodiny tak ustláno na růžích mít nemusíte. Nevyzpytatelný Uran číhá jen na okamžik, kdy může ztropit nějakou neplechu a otočit něco vzhůru nohama. Především na přelomu května a června nezázračte s odvážnými renovacemi, zaváděním novinek do domácnosti nebo dokonce prodejem či koupí domu, předejdete tak nepříjemným překvapením.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Vodnáře v roce 2019 : březen, září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Vodnáře v roce 2019 : přelom květen/červen

Vodnář 2019 - Zdraví

Navzdory tomu, že dokážete být v mnohých oblastech velmi vytrvalí, dodržovat preventivní zásady týkající se zdraví rozhodně dlouho nevydržíte. Rok 2019 však signalizuje, že byste se měli přece jen naučit větší sebedisciplině.

Ze všeho nejdůležitější se jeví nutnost zajistit svému organismu dostatek spánku, váš hyperaktivní vládce Uran zahajuje s nástupem jara svou zátěžovou kvadraturu a hlásí snadné vyčerpání. Dobíjejte tedy své baterie, jak jen můžete!

Planetární ambasadoři informují, že favorizováni jste v tomto směru zejména vy, kteří spadáte do 1. dekády znamení (21.1. - 31.1.) a jako další možný neduh uvádějí zvýšenou tendenci k zablokování krční páteře. Nejkrizovějším měsícem je březen, pozor hlavně na průvan nebo prochlazení.

Pokud vás v tomto roce začínají zlobit problémy s krevním oběhem nebo se toto onemocnění dříve vyskytlo i ve vaší rodině, bylo by pro vás velmi prospěšné začít s cvičením. Vězte, že je to vskutku příjemnější než vyfásnout křečové žíly!

Patříte-li ke 2. dekádě (1.2. - 10.2.) či 3. dekádě Vodnářů (11.2. - 20.2.), jste ti šťastnější, protože zdravotní stav se u vás jeví v tomto roce jako uspokojivý. Neusněte však na vavřínech a nepodceňujte prevenci - v následujících letech byste tak totiž mohli mít ty samé problémy jako přes kopírák!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Vodnáře v roce 2019 : leden, říjen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Vodnáře v roce 2019 : březen, červenec

Silnou sférou se v tomto roce jeví záležitosti spojené se zahraničím a vaše větší expanze. Můžete si splnit své dlouhodobé přání například nějakou delší cestou a rozšířením obzorů.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: AKVAMARÍN - odstraňuje vyčerpání, je zdrojem dobré pohody

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Boží oko, Pyramida

Kozoroh - horoskop na rok 2019

Milí Kozorozi, také pro vás mají vesmírní ambasadoři důležité zprávy, které ukazují na dění vašeho života v roce 2019. Stěžejní zvěstí je, že se pro mnohé z vás jedná o velmi významné období. Máte neobyčejně silnou nebeskou podporu a stáváte se nevyvratitelně prominenty zvěrokruhu!

Důležitým tahem je v první dekádě roku ústup Urana ze své napěťové kvadratury a tím tečka za metáním jeho pablesků. Tento elektrizující buditel se naopak dává do vašich služeb, zaujímá pozici přejícího trigonu a chystá nečekaně krásná překvapení a úžasné životní šance. Snivý Neptun svým sextilem souhlasně přikyvuje, že teď máte příležitost kout své smělé plány!

Svůj vliv výrazně zesilují i Saturn s Plutem ve vašem znamení - hráči s monstrózním dopadem svého působení. Umožňují váš další rozvoj a pomáhají vám identifikovat a odstraňovat překážky, které vám leží v cestě. Bez záškodnické kvadratury Urana totiž Pluto přestává být po dlouhé době šedou eminencí a stává se arzenálem energie. A co za to žádá? Potlačit svou touhu po moci a svrchované autoritě - to je váš úkol roku, milí Kozorozi.

Máte potenciál neohraničené energie a elán, díky kterému mají mnozí z vás tendenci dosáhnout něčeho kolosálního. Se svou pověstnou vytrvalostí a úsilím nemáte rovnocenného soupeře, takže máte nejblíž k tomu, jak dosáhnout svých snů - jste rození vítězové! Rok 2019 je tohoto zářným neboli čítankovým příkladem, protože všechna esa vesmíru stojí na vaší straně a hodlají vás podporovat při každém kroku.

Hned první měsíce roku, respektive březen, jsou pro vás mimořádně šťastným obdobím, neboť nastává veledůležitá změna - Uran odhazuje svůj temný hábit a převléká se do hřejivých, veselých barev. Co to pro vás znamená? Především to, milí Kozorozi, že s jarem přichází nový, osvobozující nádech a s ním nesčetné šance ke šťastným prožitkům. Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 1. dekády (22.12. - 31.12.), očekávejte náhlá zamilování, objev nových koníčků, nadšení pro zábavu, nové směry v podnikání, prostě objevení své vlastní Atlantidy!

Váš vládce Saturn rozhodně nezůstává pozadu, ba přímo naopak - jeho pozice na Kozorožském území je nepřehlédnutelná, jakpak by také tomu mohlo být jinak, když se jedná o jeho domácí půdu? Tento moudrý Guru vás střeží jako oko v hlavě, zakládá na jistoty a upevňuje vaše tělo i ducha. Společně s Plutem jsou od března odblokováni od Uranovských klepet a mají schopnost odstartovat záležitosti, které později velmi znatelně ovlivní váš život.

Hlouběji si teď uvědomujete svou identitu, ale také své horší stránky, přičemž se můžete dostat do kontaktu s velmi mocnými lidmi, kteří budou testovat, jak v určitém klíčovém momentu obstojíte. Především vy, zrozenci 2. dekády (1.1. - 10.1.) a 3. dekády (11.1. - 20.1.), počítejte s radikálním posunem své osobnosti! Vaším přívržencem je i intuitivní Neptun, ale žádné obavy, nechce být majákem idealismu - žádné vzdušné zámky, nýbrž umění vycítit příležitost.

Apropó, ve vás bude vždy Saturnova barva střízlivosti a nelze ji úplně přetřít. Co se týče konce roku, přidává se ke kralování ve vašem znamení i velkorysý Jupiter. Čeká vás úspěšná rekapitulace a sklízení plodů svého snažení, zasloužíte si to!

Kozoroh 2019 - Láska a partnerské vztahy

Nejste extremisté v emocích a láskyplných vyznáních a své sebekontroly se jen tak jednoduše nevzdáváte. Nicméně, milí Kozorozi, pod vaší maskou rozumovosti a odstupu se skrývá něha, jemnost, zábavnost a vlídné srdce. Čím jste při navazování kontaktu s opačným pohlavím tišší a delikátnější, tím více si uvnitř své duše přejete dosáhnout úspěchu, jak se říká, klamete tělem!

Tento rok je pro lásku jako stvořený a přináší vám super možnosti pro seznámení, stejně tak jako řadu milostných překvapení. Patříte navíc k 1. dekádě znamení (22.12. - 31.12.)? Bingo! Centrifuga zázraků je připravena k nasednutí a vy jste V.I.P. pasažéři, jimž může láska příjemně změnit dosavadní život. Významným měsícem k odstartování vztahu je březen, kdy Mars s Uranem hrají ve stejném akordu a rozvíjí tak až magnetickou přitažlivost.

Na své si přijdete také vy, zrozenci 2. a 3. dekády (1.1. - 10.1. a 11.1. - 20.1.), konjunkce Pluta je nabita vášněmi a osudovostí! Vesmírní trubadúři napovídají, že mnozí z vás mohou potkat svou životní lásku, přičemž nejfavorizovanějším obdobím se jeví měsíc únor a prosinec. Žijete-li v manželství, lze počítat s velmi radikálními a příjemnými zásahy osudu - toužíte-li například po miminku, rok 2019 je vaším rokem!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Kozoroha v roce 2019 : březen, prosinec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Kozoroha v roce 2019 : leden, říjen

Kozoroh 2019 - Práce a finance

V pracovním kolektivu jste tahouny a dokážete vyzařovat přirozenou autoritu, což jde ruku v ruce s tím, že vás ostatní uznávají. To je pro vás velké zadostiučinění, neboť ruku na srdce, milí Kozorozi, veřejné i soukromé uznání pro vás hodně znamená, přiznáváte? V tomto roce se tedy máte na co těšit, dosahujete nejsilnějšího vlivu a obdivu či uznání z celého zvěrokruhu!

Pokud plánujete změny v podnikání nebo je ve hře například prodloužení vaší pracovní smlouvy, nabízí se vám nejskvělejší období. Přínosnými měsíci mohou z tohoto hlediska být březen a září a dařit se má nejvíc e v oblastech spojených s přírodou nebo stavebními pracemi. Pokud náležíte 2. a 3. dekádě Kozorohů (1.1. - 10.1. a 11.1. - 20.1.), máte v tomto roce obrovské skóre pro kariérní posun.

Přirozený sklon šplhat po žebříčku společenských a podnikových funkcí je vám dán do vínku, moc vás přitahuje a vábí, stejně tak jako bohatství a prestiž - k tomuto všemu máte letos neskutečně blízko! Snad jedinou vadou na kráse je napěťové období v lednu a v 1. polovině února, kdy nažhavený Mars svádí ke konfliktům s nadřízenými. Favorizováni jste vy, kteří patříte ke 3. dekádě znamení (11.1. - 20.1.), tudíž buďte obezřetní, Marsovy prskající jiskry mohou ve spolupráci s výbušným Uranem spustit nechtěný ohňostroj!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Kozoroha v roce 2019 : březen, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Kozoroha v roce 2019 : leden, 1. polovina února

Kozoroh 2019 - Domov a rodina

Po stránce rodinných záležitostí a atmosféry domova zbožňujete disciplínu, zodpovědnost a denní zajetý režim bez zbytečného zmatku. Potrpíte si na to, aby si každý plnil své povinnosti, aniž byste k tomu potřebovali zvýšený hlas, vaše přirozená autorita působí jako afrodisiakum! Navíc dokážete být velmi okouzlující, jakmile Saturn uvolní otěže disciplíny a můžete projevit své citlivé nitro.

Období roku 2019 prozrazuje, že zmíněné atributy nabývají na síle a vy jste doslova a do písmene hlavou rodiny. Nicméně u některých z vás, a to zejména u 3. dekády znamení (11.1. - 20.1.), může tomuto předcházet určitý mocenský rodinný boj.

Avšak žádné obavy, milí Kozorozi, týká se to jen začátku roku a stejně to nakonec budete vy, kdo určí pravidla, tak proč malovat čerta na zeď? Naopak úžasně hřejivým obdobím je pro celé vaše znamení měsíc srpen a září, kdy se k příznivému vlivu velkých planetárních dobrodějů přidává i láskyplná Venuše a aktivní Mars.

Svými blahodárnými trigony spouštějí šťastné události ať už v podobě společné zábavy s rodinou, úspěchů potomků nebo například projektu na nový dům. Tento rok výjimečně přeje výletům, zajímavé turistice po nezvyklých místech a také směrování na nové zájmy, které pro vás a vaši rodinu byly doposud tabu. Saturn na domácí půdě našeptává, že vše, co si v období roku 2019 osvojíte a oblíbíte, už s vámi může zůstat napořád.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Kozoroha v roce 2019 : srpen, září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Kozoroha v roce 2019 : leden, únor

Kozoroh 2019 - Zdraví

Jakožto zrozenci zemského znamení máte tendenci být přitahováni ke všemu, co má pevnou strukturu. Samozřejmě se to týká také vašeho organismu a jeho odolnosti vůči nemocem nebo zdravotním nepříjemnostem. Astrální Guruové mají v tomto směru pro vás v roce 2019 hvězdný bonus!

Ještě více násobí vaši sílu, obdarovávají vás pružností a nevyčerpatelnou energií - po fyzické stránce můžete tedy dosahovat nejvyšších výkonů. A kteří z vás jsou pasováni na největší oblíbence hvězd? Týká se to především vás, zrozenci 2. dekády (1.1. - 10.1.), a potažmo také 3. dekády (11.1. - 20.1.), máte dar mít své tělo ve špičkové formě.

Nápovědou vesmírných trubadúrů je, že velmi vhodným se jeví cvičení, protahování svalů a čerstvý vzduch - pomůže vás to udržet fit! Také žádné divácké sporty pro nedělní odpoledne, přínosnější bude, když si zahrajete golf, fotbal, půjdete si zaplavat nebo vytáhnete terénní kolo. Co se týče 3. dekády Kozorohů (11.1. - 20.1.), je zde malé upozornění a to zní, abyste to na začátku roku s přílišnou aktivitou a tréninkem nepřeháněli.

Touto dobou má na vás ještě vliv nevyzpytatelný Uran, který číhá se svou kvadraturou a zvyšuje tendenci k úrazům hlavy a zlomeninám. Je o vás známo, že se vyhýbáte lékařům jako moru ve strachu, že onemocníte už tím, že k nim jdete. Pokud byste však přece jen utrpěli zranění, lékaře vyhledejte, Uran se vyžívá v nečekaných zvratech, kterými by mohl posléze překvapit. Správným přístupem mu to zatrhněte!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2019 : březen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Ryby v roce 2019 : leden, únor

V tomto roce tkví pocit štěstí ve vymezení svého JÁ a soustředění se na vše, co přináší silný osobní prožitek. Fortuna se hlásí i v případě, že chcete založit rodinu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: PYRIT - chrání proti úrazům a různým nebezpečím

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol žáby, Křišťál

Střelec - horoskop na rok 2019

Na kolosálním vesmírném jevišti roku 2019 se také pro vás, milí Střelci, rozehrává barvitá podívaná. Je známo, že fandíte veselohrám a živým extravagantním kostýmům, spolehněte se, že vám nyní v tomto směru váš vládnoucí Guru, Jupiter, který je zároveň hlavním principálem, vychází perfektně vstříc!

Tento velký šéf vás téměř po celý rok nabíjí přímo mega dávkou energie a svými úžasnými nápady otevírá oponu k velmi úspěšnému období. Chaotický Neptun však podotýká, že byste si měli ujasnit, čeho vlastně chcete dosáhnout a formulovat si postupně cíle, protože se vám toho může nakupit více najednou.

Na scéně je totiž ještě v prvním čtvrtletí roku mimořádně talentovaný Uran a překvapivé šance jsou jeho silnou doménou. Svým trigonem vytváří na hvězdném jevišti pozoruhodné obrazy, někdy abstraktně střídmé, jindy zase jako kdyby vypadly z obalu Oldfieldových Tubular Bells. Vaším úkolem je vybrat ten správný, čili umět rozeznat z nabízených šancí tu pravou!

Jste velmi nepokojná a energická stvoření, milující svobodu, kterou vás za nic na světě nikdo nepřinutí zaprodat. V optimismu jste přímo recidivisté, každý den jste schopni probouzet se s úsměvem a vyhlížet nová dobrodružství - vaše veselost dostává i nejzarputilejšího morouse! Rok 2019 je vaším rokem, protože se všechny tyto vaše vlastnosti ještě násobí.

Váš vládce Jupiter si to užívá tzv. doma, což je přímo ve vašem znamení a dokáže být vskutku velkorysý, lze se pak divit, že se jedná o rok s velkým R? Posledních několik let se jednalo o období probuzení pravdy, čili tzv. cyklus očisty, kdy jste se snažili nalézt nové způsoby, jak se uspokojivě přiblížit životním otázkám a odpovědím. Nyní se můžete svobodněji rozmáchnout, přichází velké finále!

Prioritně vám, Střelci 2. dekády (3.12. - 12.12.) a 3. dekády (13.12. - 21.12.), doporučuje Jupiter odložit vše staré a nepotřebné, být maximálně tolerantní a nepřipustit povýšenost či aroganci. Vaše otevřené jednání vám pomůže jak v lásce, kariéře, tak i v materiální oblasti.

Nepatříte sice mezi typy, jejichž život je zúžen na: má dáti - dal, nicméně finance se v tomto roce jeví jako důležitý a úspěšný atribut. Celkově se jedná o super rok pro vzdělání v zahraničí. Favorizována je správa médií nebo například výtvarné umění a i když z vás nebude zrovna Salvador Dalí či Donatello, výsledky předčí vaše očekávání!

Apropó, příliš vzdušné zámky nejsou v tomto roce ani vhodné, nelze totiž opomíjet kvadraturu Neptuna, která zde sedí jako žába na prameni. Pokud navíc náležíte 2. dekádě Střelců (3.12. - 12.12.), držte se více při zemi a také nevěřte všem bulíkům, které vám někdo věší na nos. Rok 2019 je pro vás celkově důležitý hlavně v tom, že Uran dokončuje svou trigonovou dráhu a žádá výsledky svého snažení. Je čas, abyste vybrali tu správnou příležitost a podnikli kroky vedoucí ke stabilitě. Takže žádné střemhlavosti, milí ohniví lučištníci, tempo vašeho života je teď cílené k tomu, abyste v klidu vymezili svůj správný směr.

Střelec 2019 - Láska a partnerské vztahy

Oplýváte temperamentem, vřelostí a již na první pohled lze ve vašich očích zachytit hravé plamínky vášně. Svou spontánností a nenuceností dokážete naprosto odzbrojit milovaného protějška a co se týče tohoto roku, váš um ve svádění totálně graduje. Váš vládce Jupiter, který je pověstný svou nerafinovanou energií, mimořádně působí svou přímostí a z jeho vystřelovaných konfet sex-appealu může vzniknout velkolepý ohňostroj!

Zejména vás, zrozenci 2. a 3. dekády (3.12. - 12.12. a 13.12. - 21.12.), čeká velký úspěch v lásce a legalizace vztahu ať už v podobě svatby či početí potomka. Pokud ještě stále hledáte toho pravého a stále nic, těšte se, zvláště vy, Střelci 3. dekády (13.12. - 21.12.), na začátek roku. Láskyplná Venuše vás hodlá zahrnout hned v lednu svými sympatiemi a spikleneckým pomrkáváním na uhrančivého Urana zadělává na magickou jiskru.

Zahoření láskou na první pohled je téměř jisté! Planetární dobrodějové doporučují, abyste se snažili ve větší míře účastnit různých sportovních a zábavných akcí, protože právě tam číhá vaše šance. Žijete-li v manželském vztahu, máte letos rovněž ustláno na růžích. Váš partner je plný optimismu a má tendenci být velmi štědrý, takže dárečky, pozvání na večeři nebo krásná dovolenka určitě potěší a navíc zpříjemní vaše soužití.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Střelce v roce 2019 : leden, listopad
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Střelce v roce 2019 : duben, červen

Střelec 2019 - Práce a finance

Jakožto Jupiterovi svěřenci jste velmi ambiciózní a váš optimismus vám pomáhá řešit i ty nejtěžší situace, které se v souvislosti s vaší profesí mohou objevit. A právě vaše nasazení a nadhled jsou atributy, které vás v roce 2019 katapultují k úspěchu a formují vaši cestu ke kariéře. Začátek roku se jeví jako velmi aktivní a přínosný mimo jiné hlavně po stránce smluv a finančních investic.

Mars, Jupiter a Uran jsou vašimi excelentními pomocníky a poskytují vám kredit, který nesmíte promarnit! Silné sebevědomí a úžasný drive vám nyní ulehčují tah na vedoucí pozice a speciálně vám, zrozenci 3. dekády (13.12. - 21.12.), kteří chcete něco víc, než jde koupit za peníze, svítí zelená.

Mnohým z vás je signalizováno, že je také vhodné pustit se do hlubšího prohlubování svých znalostí a to i v poněkud širším měřítku než je váš obor. Expanzivní Jupiter napovídá, že vaše zdokonalování může být spojeno i se zahraničím, ať jsou to cesty, poznávací pobyty nebo studium prostřednictvím internetu. A které oblasti jsou v tomto roce favorizovány?

Hvězdy prozrazují, že se jedná o sféru informační technologie, obchod, filozofické obory, překladatelskou činnost nebo například různá sportovní odvětví. Co se týče financí, máte šanci získat nový zdroj příjmů, který plyne ze založení nové firmy nebo obchodního partnerství. Tak ať se vám daří!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Střelce v roce 2019 : leden, červenec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Střelce v roce 2019 : duben, září

Střelec 2019 - Domov a rodina

Otázka domova a rodinného soužití hraje u vás v tomto roce důležitou roli. Záleží vám na společném sdílení a větším časovém prostoru pro svou rodinu a s ní spojených aktivitách - celkově se vaše vzájemné vztahy, zejména porozumění s dětmi, dostávají na vyšší level! Je vysoce pravděpodobné, že vaše zlatíčka dosáhnou v tomto roce úspěchu v oblasti svého vzdělávání, takže na ně můžete být právem pyšní. Patříte navíc ke 3. dekádě Střelců (13.12. - 21.12.)?

V tom případě vám v první fázi roku chystá nepředvídatelný Uran příjemné překvapení jako dárek na rozloučenou. Poté opouští svůj trigon a přesouvá se do znamení Býka, odkud už jeho vliv na vás není tolik silný. Nicméně loučí se s grácií a snahou ještě do finále zahřmět pořádnou radostí, je to vskutku planetární borec! Na jaře, převážně v dubnu, můžete naopak zažívat poněkud slabší období.

Neptun s Venuší v nepříznivé kvadratuře přinášejí určitou psychickou dezorientaci, která se může týkat nějakého rozhodnutí. Touto dobou je vhodné nevěnovat se více činnostem najednou, takže speciálně vy, zrozenci 2. dekády (3.12. - 12.12.), nastolte větší klídek a hurá třeba na wellness pobyt. Je to číslo jedna v tom, co pro sebe teď můžete udělat k dobru! Hvězdy posílají také vzkaz, abyste v tomto roce neřešili prodej nebo koupi domu, mohli byste být podvedeni.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Střelce v roce 2019 : leden, srpen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Střelce v roce 2019 : duben, červen

Střelec 2019 - Zdraví

S Jupiterem v konjunkci jste v tomto roce energičtí, spontánní a téměř nevyčerpatelní. Díky své aktivitě vzkvétáte a jste dychtiví udělat pro svůj zdravý duch maximum. Bravo! Problémem však může být vaše vrozená tendence k přehánění, což se u vás, zejména Střelci 2. dekády (3.12. – 12.12.) a 3. dekády (13.12. – 21.12.), nyní ještě násobí. Toužíte skákat padákem či zdolávat nebezpečné hory? Jistě, dobrodružství a vzrušení – to jsou vaše klíčová slova.

Milí ohniváci, zjistěte si však všechna rizika než se rozhodnete vyšplhat na Mount Everest či sjíždět kánoí horské peřeje! Na udržení kondice vám bohatě stačí jízda na kole, týmové sporty, aerobik či běžky, a tzv. opláchnout případný stres vám pomůže například umělý vír v bazénu na zahradě.

Co se týče možných zdravotních neduhů, je zde určitou výstrahou již déle trvající kvadratura Neptuna na vaše znamení. U mnohých z vás může jít o oslabení lymfatického systému, psychické slabosti nebo sklon vašeho organismu na sebe intenzivněji vázat toxiny.

Pokud náležíte ke 2. dekádě (3.12. – 12.12.) Střelců, snažte se tyto informace nebrat, jako když hází hrách na stěnu, protože právě vy jste horkými favority Neptuna. Z hlediska nejkrizovějších období se jedná zejména o duben a konec léta, kdy se svými nepříznivými vlivy připojuje i Mars. V této době zvýšeně pamatujte na zdravou výživu, může udělat zázraky!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Střelce v roce 2019 : leden, červenec
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Střelce v roce 2019 : duben, přelom srpna – září

Velké vnitřní naplnění se může v tomto roce dostavit díky nalezení nového vlastního směrování. Přínosem se jeví hlubší studium a poznávání.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: CITRÍN - podporuje imunitní systém, odstraňuje z těla toxické látky

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol Hvězdy, Amulet z tyrkysu

Býk | Panna | Vodnář | Kozoroh | Ryby | Štír | Rak | Blíženci | Váhy | Střelec | Lev | Beran

Štír - horoskop na rok 2019

Co přináší rok 2019 vám, milí Štíři, a jaké sondy jsou vesmírem vysílány vašemu charismatickému znamení? Astrální průzkumníci plující na svých orbitech naznačují, že jejich dráhy nikterak významně nevybočují z kurzu, který byl nastaven už v minulém roce. Výjimku tvoří pouze expanzivní Jupiter, který opouští vaši Štíří základnu a tím přestává odlehčovat určité sféry ve vašem životě. Zjišťujete, že některé věci nejsou tak jednoznačné, jak jste si je původně barvili - barvičky míchané snivým Neptunem mívají hodně iluzorní odstín! S mnohými novotami a změnou chování určitých lidí se nedokážete naladit na stejnou frekvenci, což má zase na svědomí opozice Urana. Nicméně, milí Štíři, pokud dáte na moudrého Saturna, máte vyhráno. A jak zní jeho rada či úkol pro tento rok? Udělejte si v životě trochu pořádek a snažte se s mnohými věcmi vyrovnat, potřebné energie máte k dispozici víc než dost.

Jste velcí bojovníci se silnou vůlí a máte nevyvratitelně největší nasazení z celého zvěrokruhu. Kde je vášeň a kde to pulzuje, tam vás to táhne jako magnet a pro svou empatickou a pozornou stránku osobnosti máte dány obrovské výhody v různých sférách vašeho života. Planetární Guruové nesou příslib, že vás v tomto směru rok 2019 rozhodně nezklame!

Jak hlásá pohyblivý Merkur, jste hned s příchodem jara otevřeni světu a nastává vám aktivní období. Jeho přátelský trigon naznačuje, že vyzařujete do éteru pozitivní energii, která má schopnost přitáhnout více než jednoho potencionálního partnera a každopádně vás čeká spousta zábavy.

V dubnu hraje ve stejném akordu i Venuše, čímž se stejně jako Merkur stává komplicem romantického Neptuna. Společně vás katapultují na území zvané Ideálno! Saturn se však svým sextilem přimlouvá za to, abyste nezapomínali pouštět ke slovu i rozum a smysl pro realitu, přičemž favorizuje zejména vás, zrozence 2. dekády (3.11. - 12.11.).

Co se týče 1. dekády Štírů ( 24.10. - 2.11. ), zde tahá za provázky od března Uran, který může svými rebeliemi připravit nejedno nepříjemné překvapení. A pod jaký scénář se nejraději podepisuje? Jsou to manželské nebo obchodní vztahy, na tomto poli zapněte své senzory intuice a obezřetnosti!

Pokud se budete opravdu snažit, neunikne vašim detektorům žádná anomálie, která by později mohla být vaším trnem v patě. Navíc máte nad sebou, milí Štíři, dva naprosto skvělé planetární ochránce - Saturna a Pluta. Saturnské paprsky vám osvětlují i zapeklitě komplikované záležitosti a umožňují znovu nastolit potřebný řád, vaše korektnost, názory a způsob komunikace mají mocný vliv.

A co teprve, když do toho promluví i Pluto, váš vládce? Vězte, že pokud máte například politické nebo jiné ambice, tak je nyní ten pravý čas ke startu k nějakému významnějšímu postavení. Prioritně vy, Štíři 2. a 3. dekády (3.11. - 12.11. a 13.11. - 22.11.), máte na to!

Štír 2019 - Láska a partnerské vztahy

Jste známi svou silnou, ale rezervovanou povahou, chráníte si své soukromí a své skutečné emoce, které skrýváte uvnitř sebe jako v Pandořině skříňce. Kdo ji však otevře, objeví moře vášní, nikdo nepotřebuje milovat a být milován tak jako Štír!

V tomto roce je vám v oblasti lásky přáno, přičemž disponujete výrazným kouzlem osobnosti posíleným navíc o myšlenkové bohatství a dar působivé komunikace. Mezi nejpříznivější měsíce pro lásku patří letos duben, červenec a říjen, kdy Venuše svým kouzelným vlivem přitakává snivému Neptunovi a spouští milostnou záplavu.

Patříte navíc ke Štírům 2. dekády ( 3.11.- 12.11.)? Bingo! Očekávejte seznámení s charismatickým protějškem a to především na nějakém vzdělávacím kurzu, v institutech spojených nějakým způsobem s výchovou, při kratších cestách nebo například ve starobylé vinárničce.

Venuše vám hodlá cestu posypat rubíny přitažlivosti a naplnění! Jestliže už nehrajete sólo, ale naopak žijete v manželském vztahu, našlapujte od března opatrněji. Zkratovitý Uran si vychutnává svou opozici a zejména vám, zrozenci 1. dekády (24.10. - 2.11.), mává před očima odcizením nebo krátkodobými rozchody čili takovou menší Itálií. Snažte se zachovávat co nejvíce klid a nesedněte mu na lep!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Štíry v roce 2019 : duben, říjen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Štíry v roce 2019 : březen, srpen

Štír 2019 - Práce a finance

Otázka vaší kariéry a financí se v tomto roce jeví jako velmi uspokojivá, váš mozek je bystřejší než PC a žádná výzva není příliš obtížná. Ukotvující Saturn již delší dobu signalizuje, že doba je příznivá na to, abyste ve své profesní sféře převzali větší míru zodpovědnosti. Proto pozor na jarní měsíce, kdy neposedný Mars zavání spíše ukvapeností a zbrklostí - mohlo by se vám leccos vymknout z rukou. Připočteme-li neharmonický vliv Urana, lze s jistotou hovořit o nechtěných změnách důsledkem špatného soustředění při rozhodování.

Podobné období pak může zaklepat na dveře ještě v červenci a srpnu a vyžádat si určité úpravy, které vás předtím ani ve snu nenapadly. Zejména vy, Štíři 1. dekády (24.10. - 2.11.), buďte ve střehu! Co se týče celkové vize na tento rok, může se vašemu energickému znamení dařit v podnikání, důležité je, abyste se s náplní své činnosti plně ztotožnili.

Pokud by vám práce nevoněla, stane se každý váš den obtížnou anabází a tomu je zapotřebí se vyvarovat. Hvězdy šeptají, že zelenou má i politická sféra nebo pozice ve významnějších funkcích, přičemž vám může být přínosem někdo z řad seniorů. A jak to vypadá letos s financemi? Na konci roku získáte plodný výsledek vaší vytrvalé práce a rovněž vás mohou potěšit neočekávané zisky či výhody od společnosti. Hodně štěstí!

Tip: Zde najdete další horoskopy

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Štíry v roce 2019 : červenec, prosinec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Štíry v roce 2019 : březen, přelom květen/červen

Štír 2019 - Domov a rodina

Pro svou intenzitu citů a nasazení, které dokážete v případě potřeby vyvinout, jste v kruhu svých nejbližších velmi oblíbeni. Udržujete mezi sebou srdečné vztahy a hned na začátku roku jste schopni dosáhnout výjimečného duševního souznění.

Porozumění a pochopení je markantní prioritně se staršími členy rodiny, zejména s otcem. Saturn svým příznivým sextilem způsobuje, že se teď také více scházíte a navštěvujete se svými sourozenci a příbuznými, čímž se vaše pouto znatelněji prohlubuje.

Váš společný zájem se může především v únoru stočit kolem nějaké rodinné památky nebo záležitosti, se kterou jsou spojeny vaše kořeny. Z hlediska domácích aktivit a energie vynaložené do práce související s budováním vašeho zázemí, se jako nejpříznivější měsíc jeví květen.

Prim hrají zejména práce spojené s půdou nebo dřevem a favorizující jste především vy, Štíři 2. a 3. dekády (3.11. - 12.11. a 13.11. - 22.11.). Pusťte se do okrasné květinové výsadby, založte jezírko nebo se pusťte třeba do stavby zahradní chatky, výsledek vaší práce bude zcela jistě úžasný.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Štíry v roce 2019 : květen, přelom srpen/září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Štíry v roce 2019 : březen, červenec

Štír 2019 - Zdraví

V tomto roce disponujete obrovskou vitalitou a fyzická energie je to poslední, co by vám mělo scházet. Nicméně právě kvůli faktu, že jste jako pochodující Temelín, je třeba mít se na pozoru, abyste svůj energetický náboj přehnaně nekompenzovali v riskantních aktivitách.

Navíc je vám od přírody dáno, že co je nebezpečné a zavání adrenalinem, vás silně magnetizuje. Nicméně nejdůležitější zásadou k udržené vaší kondice je, že ji budete provozovat bezpečně.

V opačném případě se prioritně vy, zrozenci 1. dekády (24.10. - 2.11.), připravte na to, že přijdou nepříjemnosti s velkým N! Všichni lidé, dokonce i vy, mocní Štíři, si totiž mohou natáhnout vazy, vyvrtnout zápěstí nebo nabít nos. Uran, který si na vás od března dělá laskominy, je prevít právě na úrazy, tak proč mu to zlehčovat?

Celkově je po stránce případných drobnějších zdravotních neduhů slabším obdobím přelom února a března, stejně tak jako přelom července a srpna. Marsovské útoky mohou touto dobou přitahovat záněty nebo nějaké nákazy. A které jsou vaše citlivé oblasti pro choroboplodné zárodky? Jsou to zejména reprodukční orgány, nos a krk. Pokud vás tedy navštíví nějaký ten bacil, nepodceňujte to.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Štíry v roce 2019 : přelom květen/červen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Štíry v roce 2019 : únor, březen

Největší pocit uspokojení a zadostiučinění vám mají přinést kontakty nebo aktivity, které započnete ve vašem blízkém okolí. Významné se jeví i spojení s vlivnou osobou.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: SODALIT posílení imunitního systému a reprodukční soustavy

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Znak Štíra, Skarabeus v kruhu

 

Váhy - horoskop na rok 2019

Milé Váhy, obdobně jako v minulém roce přináší i rok 2019 vašemu vzdušnému znamení mnoho dynamiky. Moudří ambasadoři nebes plující na svých vesmírných orbitech však signalizují, že veškerá pulsace a zkoušky ve vašem životě znamenají váš další růst.

Metodický Saturn není svou kvadraturou zrovna gentleman, nicméně vás chce naučit zatnout zuby a budovat pozice, které pro vás mají být v budoucnu bezpečím. Cítíte, že jste zatím nedosáhli společenské příčky, po které toužíte? Pluto se pod tímto podepisuje rovněž kvadraturou a vybízí vás i za cenu velkého nasazení zdokonalit potřebné znalosti.

A tohoto se svým sextilem ujímá sám Jupiter - mistr na rozšiřování obzorů! Největším bonusem roku je však odchod Urana ze zátěžové opozice a tím končící salta mortale, kterými vám komplikoval život. Můžete na sobě začít víc pracovat a věřit cestě k sebezdokonalení bez pravoúhlých zatáček. Vesmír vám požehnal duší, která je okouzlující a elegantní - máte na to, abyste si vydobyli své místo na slunci!

Jste usměvavé, šarmantní osůbky, milující pozornost, dobrou diskuzi a inteligentní rozhovory. Pro vaši atraktivitu, ladnost a vnitřní klid vás ostatní obdivují - vnitřní mír a harmonie je vašim konečným cílem a to nejen v osobní rovině. Nejraději byste zharmonizovali celý svět!

Zároveň však, milé Váhy, často podléháte svému bipolárnímu peklu, protože je pro vás těžké se rozhodovat, taková menší - mission impossible. Nicméně Saturn a Pluto kladou v tomto roce důraz na to, že musíte svou nerozhodnost a pasivitu opustit, abyste mohli využít situace, které vám umožňují rozvíjet se a posouvat se k vašemu vyššímu horizontu.

Astrální trubadúři promlouvají prioritně k vám, zrozenci 2. dekády (3.10. - 12.10.) a 3. dekády (13.10. - 23.10.), netočte se v kruhu netečnosti, jestliže chcete opravdu víc, zakřičte to hlasitěji! O energii nemáte v tomto směru nouzi především v dubnu, kdy se Mars svým trigonovým vlivem bravurně ujímá vaší vyřídilky. V zákulisí tahá za provázky spontánní Jupiter, který přeje všemu, co vymyslíte, projednáte, podepíšete či vyřídíte prostřednictvím cest.

Potřebujete vyřídit nějakou právní záležitost nebo vás čeká maraton na úřadech? Máte Jupiterův slib, že by věci měly dostávat svůj šmrnc! Zlepšení je vidět v kariéře, financích a úspěšný může být například i kontakt s bývalým spolužákem nebo někým z vašeho blízkého okolí.

Bod obratu může nastat v letních měsících, respektive v červnu a červenci. V okolí vašeho domova se může naopak vyskytnout nečestná osoba, která se vám bude snažit hodit nějaký ten klacík pod nohy. V této době tedy dávejte větší pozor, kdo vám pomáhá a raději se spoléhejte sami na sebe.

V tomto roce je také signalizována úleva v partnerských vztazích, neboť Uran, nositel zkratů a zmatku, ustává svým snažením se ve svých rebeliích. Favorizováni jste v tomto případě vy, kteří náležíte 3. dekádě Vah (13.10. - 23.10.), přičemž je kýženým obdobím hned jaro, hodně štěstí!

Váhy 2019 - Láska a partnerské vztahy

Svou poetickou duší a jemným potenciálem jste k lásce přímo stvořeni, a navíc je bohyně lásky, Venuše, vládkyní vašeho znamení. Vězte, že se své zářné role v období roku 2019 náležitě chopí! Hodlá vás hýčkat a rozmazlovat, tak jak to koneckonců má ve svém popisu práce a neuznává žádné otálení.

Díky sextilovému vlivu této láskyplné dobrodějky už v lednu cítíte ono vzrušující a slastné proudění, jemuž udává směr i sám expanzivní Jupiter - jste v těch nejlepších rukou! Prioritně vy, zrozenci 2. dekády (3.10. - 12.10.) a 3. dekády (13.10. - 23.10.), se můžete těšit na období vášně a lákavých dobrodružství.

Některý z členů rodiny, nejspíše otec, vám bude chtít pravděpodobně klást nějaká omezení a například projevovat nesouhlas nad vašimi četnými výlety a cestami do neznáma, váš akademický jazýček si však dokáže poradit a nastolit klid. Ono totiž nakonec vůbec nemusí jít o neznámo, svou lásku máte šanci potkat ve svém nejbližším okolí, ať už na bowlingu, v tělocvičně, na úřadě nebo například v parčíku za rohem.

Dobrou zprávu mají hvězdy i pro manželské páry a to od měsíce března. Pokud jste doposud vedli žabomyší války a vaše manželství procházelo různými zkraty, spolehněte se, že je tomuto odzvoněno. S jarem přichází svěží vánek do vašeho vztahu!

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Váhy v roce 2019 : březen, červen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Váhy v roce 2019 : únor, červenec

Váhy 2019 - Práce a finance

Z hlediska profesních záležitostí začínáte rok 2019 s obdivuhodnou vervou a originálním přístupem k řešení pracovních postupů. Inteligentní Merkur vám hned v únoru obnovuje a startuje mentální sféru a proudění silného podnikatelského ducha, po intelektuální stránce se můžete doslova vyřádit! Perfektní vyřídilku a úspěch v jednání, uzavírání smluv i prospěšných kontaktech přináší především také Jupiter.

Pokud navíc patříte ke 2. nebo 3. dekádě znamení (3.10. - 12.10. nebo 13.10. - 23.10.), máte přednostní právo hřát se v jeho textilových paprscích - ze znamení Střelce jsou obzvláště sálavé! Silným obdobím pro tyto dva astrální dobroděje je měsíc září, kdy se Jupiter vzájemně podporuje s Merkurem umístěným ve vašem znamení. A co je jejich největší doménou

Každopádně cestování, tudíž čím více pracovních cest podniknete, tím lépe. Faktem však milé Váhy je, že tím více může utrpět rodinná sféra. Ať jste reklamní nebo pojišťovací agenti, nakladatelé, účetní či burzovní makléři, holt je zapotřebí stanovit na toto období priority.

Hvězdy napovídají, že pokud náležíte 3. dekádě Vah (13.10. - 23.10.), jste z toho venku, rodina vás tolik svazovat nebude. Březnem totiž končí nepříjemné období, ve kterém roztáčel Uran své vzdušné mlýny krizí a nechtěných jobovek. Bude vám vát příznivý vítr vzdušňáci!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Váhy v roce 2019 : únor, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Váhy v roce 2019 : leden, přelom duben/květen

Váhy 2019 - Domov a rodina

Nejdůležitější planetární vlivy v tomto roce úzce souvisí s vaším domovem a nejbližšími členy rodiny. Máte vrozenou touhu po harmonických vztazích se všemi kolem sebe, po prožívání bezstarostných chvil a nekonečných akademických debatách. V období roku 2019 pokračuje ve svém vlivu na vaše znamení Saturn, který způsobuje, že si důležitost rodiny velmi silně uvědomujete.

Jeho zátěžová kvadratura mířící zejména na vás, Váhy 2. dekády (3.10. - 12.10.), si však vůbec nemusí brát žádné servítky. Cílem houževnatého Saturna je vaše určitá zkouška zdatnosti, jako kouč je sice přísný, ale jeho lekce vám budou v budoucnu nakonec k dobru!

Nicméně teď je teď a vy jeho působení cítíte spíše jako kouli na noze, ať už jde o rekonstrukci domu, záležitosti ohledně pozemku, problémy se starším členem rodiny či sladění domácí sféry se sférou profesní. V takových chvílích však naštěstí přichází jako na zavolanou Jupiter - bůh optimismu! Svým hřejivým sextilem dokáže do vaší blízkosti přivát lidi, kteří jsou ochotni vám pomoci.

Prim hrají sourozenci, sousedé a známí, přičemž je nejplodnějším obdobím leden a listopad, kdy se do Jupiterova rámě zaklesává přející Venuše. V této době je vhodné udělat si více volného času, vyjeďte na víkendový wellness pobyt, kontaktujte příbuzné a celkově s rodinou hodně komunikujte.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Váhy v roce 2019 : leden, listopad
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Váhy v roce 2019 : únor, prosinec

Váhy 2019 - Zdraví

Co se týče zdravotního stavu, platí pro vás v roce 2019 jednoduché heslo: odpočívejte a odpočívejte. Váš vzdušný potenciál vás totiž nutí být v neustálém letu a podnikat honbu za novými podněty - jste jako motýlkové zvěrokruhu, ale i ti musí občas sednout na květ a nabrat energii! Právě energetická hladina je u vás v tomto roce alfou omegou.

Jupiter, jako známý expandér, vás sice podněcuje k nadšení do všemožných činností, ovšem Saturn vládne železnou rukou a neváhá vám to pak spočítat i s úroky. Navíc je už velmi dlouhou dobu záškodníkem i Pluto, jehož tajná mise má za cíl umístit někde v organismu časovanou bombu.

Patříte ke 2. dekádě (3.10. - 12.10.) nebo 3. dekádě (13.10. - 23.10.) znamení? V tom případě nad touto zprávou z hůry zbystřete, je určena speciálně vám! Vesmírní ambasadoři radí, abyste chránili pokud možno celý svůj kosterní systém a extrémně ho nepřetěžovali. Neznamená to, že máte přestat pracovat, žádná prominentní neschopenka vydána nebesy není, buďte činní, ale více chytře!

Co tak pokusit se vykonávat stejné množství práce, ale s menší fyzickou námahou? Nejslabšími měsíci jsou v tomto směru leden, únor a přelom května a června. Ve zmíněném období se jeví také vyšší tendence k problémům s pokožkou, hned při případných prvních příznacích neváhejte a navštivte dermatologa, můžete se pak vyhnout pozdějším vleklým nepříjemnostem.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Váhy v roce 2019 : duben, červenec
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Váhy v roce 2019 : leden, přelom květen/červen

Přínosem štěstí je v tomto roce váš optimistický přístup k věcem a mnoho šťastných kontaktů, které v průběhu roku 2019 navážete. Hlavní titulek je VZÁJEMNÉ POROZUMĚNÍ S OSTATNÍMI.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: CHALCEDON - posiluje organismus, eliminuje přetížení

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Vavřín, Symbol Srdce

Panna - horoskop na rok 2019

Milé Panny, také pro vás spouští v roce 2019 velká nebeská symfonie své zajímavé sonáty. Působivost tohoto díla tkví v pestrosti témat, strhující rytmice, hloubce a vzájemné vyváženosti všech těchto atributů. Virtuózní pasáže různých planetárních dobrodějů dávají na vědomí, že v tomto roce rozhodně není ticho!

Čeká vás mnoho dění, nicméně přímočarý Jupiter netají, že nejde o bezstarostný rozlet, ale spíše naopak. V jeho kvadratuře zní tóny náročnosti. Pro řadu věcí, které budete chtít, musíte překonat určité překážky. Naštěstí je zde perfektní dirigent, jímž je Saturn, a ten se stará o vaši vytrvalost a dostatečné rezervy energie, jeho oblíbený rytmus je důrazný a hluboký!

Neobyčejně plodným komponistou je Uran, který převléká svůj smoking a na rozdíl od minulého roku volí svěžejší a překvapivější střih. Svým trigonem směřuje k proměně vašeho JÁ a dává vám velký úkol - hledat nové, svobodnější cesty, jak procházet životem bez neustálých starostí. Najděte pro sebe tu nejlepší cestu: do vlastního nitra, cestu k vlastní duši!

Vaším poznávacím znakem je inteligence a rácio, stejně jako smysl pro pravidla a přesnost, což z vás dělá profesionály ve všem, na co se zaměříte. Pro váš perfekcionismus a klidné vystupování s tichou nonšalancí vám ostatní důvěřují a váží si vás. Faktem však je, že máte obzvlášť vyvinutý i smysl pro kritiku, což vám může být mnohdy na obtíž.

Nevidíte svět ani tak v černém a bílém odstínu, ale v odstínech čistých a špinavých. Co tak s tím něco udělat? Rok 2019 vám v tomto směru nabízí neskonalé možnosti! Již od ledna očekávejte, milé Panny, velký nárůst vnitřní síly, větší pohyblivost a hbitost myšlení.

Díky příznivému vlivu vašeho vládce Merkura, vystupujete s rychlejšími reakcemi, rozhodností a celkově silnějším potenciálem pro mentální posun. Působíte zajímavě a jste chytří jako lišky! Ukazuje se, že vaší silnou doménou je kreativita, vymezení nejdůležitějších zájmů a oblast podnikání.

Vesmír napovídá, že hlavními iniciátory jsou Saturn a Pluto, jejichž vstřícné trigony míří prioritně k vám, kteří spadáte do 2. a 3. dekády znamení (2.9. - 11.9. a 12.9. - 22.9.). Pokud náležíte k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.), v žádném případě nemusíte smutnit, neznamená to, že jste z hvězdného seznamu vyškrtnuti červenou tužkou - vše ve finále roku doženete!

Do té doby je vám navíc excelentní cenou útěchy Uran, který vám od března nabízí zcela novou dimenzi bytí. Můžete kápnout na skvělou šanci, která vám rázem dokáže otočit život o 180 stupňů. V kurzu tohoto vesmírného mága jsou změny a příjemná překvapení, je to doslova hvězdný ajťák s oblibou přepínající na fantasy level!

Lze počítat s šancemi týkajícími se vyššího studia, navázání vztahu s cizincem, nových filozofických směrů nebo například náhlý obchod s realitami v zahraničí. Apropó, nemusí jít zrovna o Penthouse v One Hyde Parku, chatička v přímořské oblasti vás zcela jistě uspokojí.

Co se však týče celkově největší změny, je to proměna vašeho nitra, milé Panny. Jupiter vám sice hodlá házet svou kvadraturou klacky pod nohy, nutí vás k přehánění zejména ve svých nárocích na ostatní, takže často pro stromy nevidíte les, máte však možnost to změnit.

Přestaňte se nimrat v tabulkách a detailech, neporovnávejte neporovnatelné a uvolněte se. Proč občas neposlechnout tichý hlas své duše a nenechat si jen tak pro radost narůst motýlí křídla? Naučte se s nadhledem přijímat, co život přináší!

Panna 2019 - Láska a partnerské vztahy

Láska je pro vás v roce 2019 jednou z nejdůležitějších oblastí a jak signalizují astrální informátoři, máte se na co těšit! Pokud jste měli v minulosti často pocit, že váš srdcový kalich je spíše poloprázdný než poloplný, nyní je vám přáno uhasit žízeň. Milostná amplituda rozhodně není nevýrazná! Láskyplná Venuše začíná hrát na svou vábničku již v 1. polovině ledna a je v dokonalém souzvuku s mocnými esy vesmíru - Saturnem a Plutem. Co to pro vás, milé Panny, znamená?

Počítejte s tím, že se na vaší cestě může zjevit osůbka, která nakonec zakoření ve vašem životě. V dubnu Afrodité pokračuje ve svých milostných vzletech a třešničku na dortu chystá v červenci a začátkem srpna. Líbivý zevnějšek, střízlivost a vybraný vkus, důvěryhodné oči a možný věkový rozdíl - to jsou atributy vašeho potenciálního životního partnera. Přičteme-li ještě dominující smyslnost, můžete si prioritně vy, zrozenci 1. dekády (23.8. - 1.9.), připadat jako na jiné planetě. Královnou dění je až magnetická přitažlivost!

Naopak mírný chaos číhá na vás, kteří náležíte ke 2. dekádě (2.9. - 11.9.) a tím spíše, jde-li o manželství. Nicméně ať se jedná o tajnůstky, nedorozumění či iracionální obavy, vše je řešitelné. Nenakládejte však s problémy, jako by to byla nějaká infekce a neutíkejte před nimi. Daleko byste stejně neuprchli.

Jako zemské znamení neoplýváte ohnivou vášní, ale zato pozorností a upřímnou láskou. Rozhodně tedy nejste žádní přelétaví ptáčci a pokud je vám to umožněno, dokážete být zároveň partnery, poradci, přáteli, ba i léčiteli.

Ve vztahu vyznáváte dokonalost a stálost, což je v roce 2019 silně podtrženo. Lásce a milostným vztahům je enormně přáno! Je o vás známo, že pokud se zamilujete, milujete dlouho platonicky, dokud si objekt vašeho zájmu nevšimne, že o něho máte zájem.

Nyní však dokážete být o moc víc pevnější v kramflecích a důrazněji se prosazovat. Prioritně vás, Panny 2. dekády (2.9. -11.9.), naviguje vytrvalý Saturn a připravuje vám půdu pro trvalé pouto. Zejména v období srpna, září a prosince se neostýchejte promluvit s vysněným protějškem, máte totiž největší šanci uspět, byla by škoda nechat štěstí proklouznout mezi prsty!

Velké šance jsou signalizovány od března také u vás, zrozenci 1. dekády (23.8. - 1.9.). Uran plánuje nastražit do vaší cesty fascinujícího protějška, aby pak mohl bleskurychle utáhnout svou magnetickou smyčku lásky. Bohyně lásky, Venuše, vám pomáhá na tuto cestu svítit, přičemž jsou nejvíce favorizovány měsíce květen, červen a srpen.

Čeká vás seznámení pravděpodobně za velmi neobvyklých okolností nebo s nezvyklým typem a navíc máte být překvapeni, že se jedná o vzplanutí doslova ze dne na den. Pokud žijete v manželském vztahu, buďte opatrní, nějaká magneticky přitažlivá osůbka by vám mohla pořádně zamotat život.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Pannu v roce 2019: květen, srpen, prosinec
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Pannu v roce 2019: duben, listopad

Panna 2019 - Práce a finance

Rok 2019 je pro vás časem, ve kterém můžete prosadit své vrozené kvality a společně s nabytými vědomostmi je promítnout do své profese. Merkur se svým intelektuálním umem je vám k dispozici již v lednu a přizvukuje tak zákulisnímu Saturnu a Plutu.

Jejich energie vás zaměřuje jak na myšlenkovou a komunikativní sféru, tak na praktické či manuální dovednosti - neexistuje nadřízený, který by neocenil takového pracanta! Menší háček představuje rozmachující se Jupiter, což zejména pro vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.9. - 11.9. a 12.9. - 22.9.) značí, abyste se pokusili oddělit práci od osobního života, teprve pak dosáhnete harmonického stavu.

Celkově je po pracovní stránce největší doménou tohoto roku podnikatelská sféra a super šance čekají zvláště na vás, kteří náležíte k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.). Zčistajasna můžete úplně změnit svůj profesní směr a začít podnikat v oblasti, která vás předtím ani nenapadla nebo byla znemožňována různými nejistotami.

Mezi vhodné oblasti patří farmářství, obchod s ovocem a zeleninou, stravovací zóna, tesařství, zahradnictví nebo například kosmetika a kadeřnictví. Odraz ve finanční sféře přichází pomaleji, neboť ze začátku může jít spíše o investice, nicméně ve finále roku je vidět kýžené zadostiučinění. Chce to vytrvalost a trpělivost!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Pannu v roce 2019: září, prosinec
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Pannu v roce 2019: duben, listopad

Panna 2019 - Domov a rodina

Domov je pro vás jistotou, kde toužíte mít řád a fungující pravidla. Na oplátku jste schopni poskytovat nezměrnou péči o své nejbližší a blaho každičkého metru čtverečního své domácnosti. Bohužel, jak naznačuje Jupiter, vaše nároky na domácí chod a členy rodiny mohou být v tomto roce poněkud vyšší, což se samozřejmě na atmosféře u domácího krbu znatelně podepisuje.

Pokud patříte ke 2. dekádě znamení (2.9. - 11.9.), můžete být také zklamáni z reakcí vašeho partnerského protějšku na vaši vehementní snahu o opravy obydlí. Postrádáte větší vděk a cítíte se nedoceněni?

Inu, je dobré nepřipouštět si to tolik k srdci a to obzvláště v měsíci dubnu - Venuše s Neptunem kují pikle, nenechte se stáhnout do vod sentimentu! Hvězdy prozrazují, že vše vám vynahradí vaše drahé ratolesti, které vám užitečný smysl vašeho konání dávají n vědomí po celý rok. Náležíte-li k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.), můžete v tomto roce počítat s horou přátelských gest od ostatních.

Mnozí se můžete cítit jako Alenka v říši divů, jak se například najednou vyznamená váš soused! Může vám prodat část pozemku pro rozšíření vaší zahrady nebo k zaparkování auta, apropó pokud chcete rozšiřovat i svůj obytný prostor, počkejte raději až na příští rok. Planetární rádci sdělují, že byste se mohli zahltit aktivitou víc, než je zdrávo. Jak se říká, všeho s mírou!

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Pannu v roce 2019: srpen, prosinec
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Pannu v roce 2019: duben, červen

Panna 2019 - Zdraví

Z hlediska zájmu o zdraví a udržování fyzické kondice se rok 2019 jeví pro vaše znamení jako velmi aktuální. Ve větší míře se teď soustředíte na všechny faktory, které vedou k prevenci a posílení zdraví, mnozí se pouštíte do vytrvalostních sportů, jiní zase do hlubšího studia zdravotní problematiky.

Vesmír šeptá, že v tom má zřejmě prsty Neptun a jeho již delší dobu trvající opozice. Tento pokoutník zasévá semínka obav, že by vzrůstající nároky, které jsou na vás kladeny, nemusel váš organismus dobře zvládat.

Faktem je, že pro 2. dekádu znamení (2.9. - 11.9.) Neptun určité neblahé tendence přece jen předesílá. A na co má nejvíce políčeno? Jde především o zvýšenou tendenci k oslabení psychiky a citlivější reakci organismu na různá infekční onemocnění. Snažte se zvyšovat svou obranyschopnost zdravým způsobem života a vhodnými potravinovými doplňky.

Echinaceou, jakožto královnou bylin na imunitu, určitě nic nezkazíte, stejně tak jako dárečkem typu elektrický odšťavňovač, neváhejte se obdarovat! Důležitý je taktéž pohyb a pokud se vám zrovna nechce ven, dobrým tipem je pro vás stepper nebo rotoped. Co se týče nejslabšího období, je jím přelom dubna a května, mějte ho tedy pod kontrolou.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Pannu v roce 2019: únor, září
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Pannu v roce 2019: duben, květen

Štěstí a naplnění naleznete v objevení svého svobodnějšího JÁ, nově získaný obzor nebo nová filozofie života vám může změnit budoucnost k lepšímu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: SODALIT - velmi výrazně posiluje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol Čtverce, Zelený cvrček

Lev - horoskop na rok 2019

Milí Lvíčci, z nebeského billboardu roku 2019 na vás září důležitá poselství a hvězdy vás žádají, abyste pozorně četli, dokud se nenaučíte interpretovat jejich skutečné významy. Využijte zajímavé příležitosti naučit se komunikovat s vesmírem! Hlavní mentor, Jupiter, kreslí na oblohu své třpytivé neonové glyfy, ve kterých je zakódována touha prožít co nejvíce hezkého a posunout se o kousek výš. Jeho blahodárný trigon přináší expanzi, příležitosti, růst a naději, odstraňování veškeré škváry - toť úkol tohoto roku! Poněkud nečitelně však mění svůj rukopis nevyzpytatelný Uran, který je super mistrem v tom, jak zasáhnout do života něčím náhlým a nepředvídatelným. Svou kvadraturou se stává trubadúrem náhlých změn a občas může silně zatřást současným stavem věcí. Rada hvězd zní - čerpejte z ochranné záře Jupitera a nikdy se nevzdávejte, pomáhejte druhým a neztraťte svou tvář. Jste emisary nesoucími zapečetěný dopis sobě samým a za pochopení jeho obsahu dostáváte z hůry velký LIKE!

Vaše šlechetná aura vám přináší velkou oblíbenost a vaše neotřesitelné sebevědomí vzbuzuje úžas a úctu těch, kteří se chtějí vyhřívat ve vašem odraženém světle. Tak jak dokáže zazářit vaše ohnivé znamení ve společnosti, nedokáže žádné jiné, jste jako elegantní sofa v nádherném pokoji v prvotřídním domě, nelze vás přehlédnout!

Expanzivní Jupiter v roce 2019 navíc ještě tyto atributy násobí, přičemž svými zářivými prstenci dbá na to, aby vaše cesta k úspěchu a štěstí byla dostatečně osvětlena. Favorizováni jste především vy, zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.), takže se můžete těšit na dostatek odvahy a energie na nové akce, dokonce i na takové, na které byste si dříve netroufali.

Faktem je, že začátek roku nemusí být zrovna hitparádou a lze očekávat spíše pokles vašich ambicí, jde však o přechodné období. Jako vyslanci samotného Slunce jste schopni nakonec využít svých vlastností, abyste dosáhli toho, co chcete, ať se jedná o kariéru, vztahy či například finance.

Dobře víte, že energie jin-jang se k vám vrátí, ale nepřijde sama o sobě, musíte ji nejprve poslat do vesmíru! Celkově jsou doménou roku tzv. činnost na volné noze a šťastná spojení vedoucí k lásce, přičemž prim hraje letní období. Zejména v červenci a srpnu se připravte na milostné flamenco! Důležitou roli hrají v tomto roce rovněž záležitosti ohledně vašich dětí, studia a větší rozmach ve spojitosti s cizinou.

Příchod nového člena rodiny nebo přihláška na vysněný institut není tedy ničím neobvyklým. Nicméně určité neobvyklosti se přece jen pro tento rok chystají a tím, kdo je má ve svém repertoáru, je Uran. Tento uhrančivý mág, který byl v posledních letech vaším velkým přívržencem, najednou začíná metat zmatené pablesky. Svou kvadraturou magnetizuje nebe zejména vám, kteří náležíte k 1. dekádě Lvů (23.7. - 2.8.), a co má za lubem?

Může jít o eskapádu zkřížených plánů a nečekaných změn vlivem touhy po zázracích, které přicházejí jako blesk z čistého nebe a mohou mít vliv na vaše postavení ve společnosti. Pozor na zneužití internetu, sociálních sítí a hlavně střemhlavé akce!

Nelze však všechno svést na Urana, není žádným ďáblem, který předává finální účet, záleží, milí Lvíčci, hlavně na vás. Chce to větší skromnost, pamatujte, že velké věci někdy přicházejí v malých balíčcích!

Lev 2019 - Láska a partnerské vztahy

V tomto roce máte v lásce požehnáno od toho nejpovolanějšího dobroděje, kterým je hřejivý a velkorysý Jupiter. Mimochodem je označován jako král bohů, počítejte tedy s královskou nadílkou! Hned v lednu pěje duet s Jupiterem patronka lásky, Venuše, a korunuje vstup do nového roku ohňostrojem milostných příležitostí.

Jakožto excelentní baviči a společníci byste neměli vynechávat plesy a zábavné večírky, jelikož právě tam na vás číhá zamilování. Jste navíc zrozenci 2. (3.8. - 12.8.) nebo 3. dekády (13.8. - 22.8.)?

Bravo, milí ohniváci, leden je váš! Markantní příliv milostné energie je vidět rovněž v letních měsících, kdy se Venuše a navíc ještě roztoužený Mars ubytovávají přímo na vašem území. Očekávejte spoustu legrace, romantiky, dlouhé letní noci plné flirtování a také vášně.

Že byste rádi i něco trvalejšího? Žádný strach, pro mnohé z vás je na obzoru spřízněná duše - jakmile blízko vás začne kroužit osůbka sportovní postavy, tmavších vlasů a hravého výrazu v očích, zbystřete! Pokud žijete v manželství, lze od března počítat s občasnými výkyvy. Je známo, že pokud máte obdiv svého protějšku, je všechno perfektní. V opačném případě se však hlavně u vás, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), blíží tsunami.

Uvědomte si však, že mezi rubíny a smaragdy vašich zářivých kladných rysů se občas najde i obyčejné sklíčko. Naučte se přiznat chybu nebo velkoryse přijmout kritiku, vaše manželství bude o moc spokojenější.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Lvy v roce 2019 : červenec, srpen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Lvy v roce 2019 : říjen, prosinec

Býk | Panna | Vodnář | Kozoroh | Ryby | Štír | Rak | Blíženci | Váhy | Střelec | Lev | Beran

Lev 2019 - Práce a finance

Jste nezávislí a temperamentní, přičemž svou práci zvládáte levou rukou, každopádně však na všem, co vytvoříte, chcete mít svůj punc. Faktem je, že existuje tisíce zaměstnání, ve kterých můžete uspět - už při pohovorech dokážete nadchnout svou nezáludností a nápaditostí! Pokud náležíte 3. dekádě Lvů (13.8. - 22.8.), může mít pro vás začátek roku, respektive leden a únor, velmi originální průběh.

Hvězdy napovídají, že prospěšné se mohou stát delší cesty, zejména do zahraničí, kde je zvýšená tendence k prosazení vaší kreativity. Celkově se pro celé vaše znamení začnou od jara pohybovat události plnou rychlostí. Inteligentní Merkur monitoruje vaše profesní kroky a pod taktovkou Jupitera dodává všemu potřebnou šťávu.

Vaše schopnost argumentovat je přímo bravurní a dokážete přesvědčit každého, s kým jednáte - prostě jak se říká, prodali byste Eskymákům mrazák. Zlaté příležitosti čekají na vás, kteří se podílíte na cestovním ruchu nebo sportu, zvláště jste-li navíc zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.).

Určitá salta mortale však čekají na 1. dekádu znamení ( 23.7. - 2.8. ), co tak zpomalit, zvýšit soustředění a kolektivní práci nahradit spíše vlastní iniciativou? Ruku v ruce jde i uspokojivý zisk, který se jeví rovněž z pracovních cest, zahraničních investicí nebo například trhu s akciemi. Hodně štěstí!

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Lvy v roce 2019 : červenec, srpen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Lvy v roce 2019 : listopad, prosinec

Lev 2019 - Domov a rodina

V rodinné zóně a domácím zázemí vás po většinu roku čeká příjemná atmosféra a je zřetelné, že tzv. hrajete první housle. Jako poslové Slunce dokážete vyzařovat neskutečné teplo, takže hřejivost od ostatních členů rodiny se vám na oplátku vrací jako bumerang.

Toto teplo navíc zesiluje ohnivý Jupiter, který svým blahodárným trigonem na vaše znamení zapaluje vatru společných radovánek a zábavy. Štěstí se chce protlačit i do toho nejzazšího koutku vašeho domova!

Hvězdy prozrazují, že mnohé z vás, kteří náležíte zejména ke 3. dekádě znamení (13.8. - 22.8.), čeká hned v úvodu roku nějaká fantastická zpráva. Neobyčejný úspěch některého člena rodiny, oznámení o zasnoubení či nový přírůstek do rodiny, to všechno je předpřipraveno v Jupiterově menu.

Zkrátka však nepřicházíte ani vy, zrozenci 2. dekády (3.8. - 12.8.), ovšem s tím rozdílem, že o možných šťastných událostech už déle víte, že přijdou, tudíž žádné náhlé jobovky! Tento rok je mimořádně vhodný také pro obohacení se o nějakou společnou filozofii. Ať je to Feng Shui, náboženství či návštěvy veletrhů Biostyl, výsledkem je naplnění a prohloubení vzájemného pouta. A na co si naopak dát pozor?

Patříte-li do 1. dekády Lvů (23.7. - 2.8.), osnuje narušitel Uran možné nepříjemnosti. Na obzoru jsou zmatky, třenice s rodiči, respektive s otcem a například i rozrušení vlivem případné nemoci v rodině. Radou je klid a nadhled, což platí prioritně pro měsíce listopad a prosinec.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Lvy v roce 2019 : leden, přelom duben-květen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Lvy v roce 2019 : listopad, prosinec

Lev 2019 - Zdraví

Z hlediska zdravotní stránky se dá říct, že v tomto roce máte situaci ve svých rukou. Vaším trendem je o sebe dbát a líbit se - máte doslova certifikát na to, abyste se všem stavěli na odiv! Velkorysý Jupiter vám nyní výrazně přeje, nicméně v jeho nadmíře se může skrývat dvousečná zbraň.

Mezi požitky, kterými vás zasypává, patří samozřejmě i dobré jídlo a pití, takže sklon k přibývání na váze a s tím související handicap je zde jako na zavolanou. Pamatujte však, milí Lvíčci, respektive zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.), že drastická dieta pak není řešením.

Velké výkyvy váhy jsou naopak pro vaše tělo velmi náročné a postupem času dietní režimy fungují stále méně a méně. Netučná strava a dobrý fitness klub - to je ten pravý šálek kávy pro vás! Co se týče zdravotních problémů, jsou počínaje březnem signalizovány výkyvy v oblasti krční páteře, které se mohou v průběhu roku tu a tam opakovat.

Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), ovšem ani vy ostatní neusněte na vavřínech, neboť citlivé partie jakožto páteř a záda, jsou přiřazeny celému znamení. Jídla bohatá na vápník, chůze nebo například jogging, jsou vhodnou prevencí - uznáváte, že je to milejší nežli ústřel nebo ischias? Důležité je neudělat první kroky příliš pozdě - udělejte je nejlépe hned teď!

 • Nejlepší měsíce na zdraví  pro Lvy v roce 2019 : leden, duben
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Lvy v roce 2019 : březen, prosinec

Máte přirozený dar pomáhat druhým, což v tomto roce pocítíte jako největší naplnění. Dávejte, pečujte a chraňte ty duše, které jste přijali do svého života. Pokud jste nezadaní, čeká vás šťastné seznámení.

Oblast štěstí v roce 2019: Naplnění a hřejivého pocitu dosáhnete v milostném vztahu s mimořádně optimistickým protějškem. Lze také očekávat šťastnou zprávu týkající se vašich dětí.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: MALACHIT - chrání proti pohybovým neduhům a křečím, dodává energii

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Přívěsek Slunce, Symbol slona.

Rak - horoskop na rok 2019

Milí Raci, v roce 2019 vám vesmír ve svém nebeském šejkru míchá mnoho různorodých chutí. K degustaci tedy podává jak nápoje sladké a podmanivé, tak i ty nahořklejší - vesmírná rovnováha funguje neomylně! K Saturnovi a Plutu, kteří již dlouhodobě propagují svůj absint, se v tomto roce přidává svou opozicí i Jupiter, což může způsobovat více přepětí. I když se jedná až o konec roku, jde o markantní rozdíl ve srovnání s rokem minulým, kdy Jupiter působil svým trigonem jako velká Fortuna. Nyní je třeba trochu zpomalit, apropó, pro klidnější tempo jste stvořeni, milí Ráčci, tak proč se tím neřídit?

Potřebu větší disciplinovanosti naznačuje i střemhlavý Uran, jehož působení prochází v tomto roce očividnou změnou. Z výbušňáka se stává váš příznivec! Na scéně jsou nové šance a plnící se sny, přičemž vám ze stejného poháru dává ochutnat i blazeovaný Neptun. Vaším úkolem tohoto roku je však rozeznat realitu od vzdušných zámků. Takže natahujete nohy, jen pokud stačí přikrývka!

Jakožto lidé úzce spojení s Měsícem jste velmi citliví, ne-li nejcitlivější ze všech znamení zvěrokruhu. Co se týče emocí, máte tendenci prožívat ty nejvyšší z nejvyšších a nejnižší z nejnižších, a to někdy ve stejný den - jste přímo emocionálním vulkánem! Není prohřeškem, že byste chtěli vědět, co se děje v životě každičké bytosti galaxie, nicméně problémem je, že někdy nevíte, co se děje ve vašem vlastním. V roce 2019 vám hvězdy signalizují, že je správný čas na kýžené objasnění!

Velká planetární esa jako jsou Saturn, Pluto a do finále i přidávající se Jupiter, však mohou přinášet řadu tenzí. Po nekonečné době nejasností si uvědomujete, že jste extrémně unavení z těch, které zajímá převážně označení jednosměrky nebo zákazu vjezdu a nikdy se nedostanou dál.

Vlivem saturnské opozice jste s tímto nejhlouběji konfrontováni především vy, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.), nicméně to neznamená, že musí být ze Saturna nutně prevít. Naopak, i když dělá cestu obtížnější, může se zachovat jako gentleman. Nemá za lubem vás děsit, ale má sílu a schopnost spojit vás s velmi důležitými lidmi, kteří vám pomohou v dalším růstu. Tento ač trochu mrzutý mentor chce dát do pořádku vaše vztahy a chránit vás před přeháněním a také například před přepracováním.

Zejména před nástupem jara a v poslední části léta, kdy se vrátíte z dovolené a kdy se do toho vkládá í Mars, buďte opatrnější - buďte si jisti, že kabát ušitý po poradě se Saturnem, nebude krátký! Z hlediska zmíněného přehánění jste ovšem největšími kandidáty vy, kteří náležíte 1. dekádě Raků (22.6. - 1.7.). Od března se totiž stává vaším spojencem Uran, který je specialistou na různá lákadla a úžasné šance, tudíž žádný jednosměrný lístek do stanice NUDA.

Najednou se rodí nové možnosti k zajímavým cestám, vzdělávání se či náhlým finančním výhodám. A na které měsíce se nejvíce soustředit? Za podmínky, že toho na sebe nebudete nabírat příliš, se jedná o květen až červenec, v případě, že tuto podmínku podceníte, je Jupiter připraven v prosinci provést své nepříjemné vyúčtování. Je to ve vašich rukou!

Rak 2019 - Láska a partnerské vztahy

Rok začíná velmi příjemně a to především díky láskyplné Venuši, která hrotem svého paprsku vyrývá na oblohu nápisy touha a vášeň. Její trigonový vliv se projevuje hned začátkem ledna a to z vod intenzivního znamení Štíra, rozhodně tedy není žádná troškařka! Toužíte objevovat všechno tajemné a neznámé a faktem je i to, že vás přitahuje zakázané ovoce - často můžete mít i pocit, že nelze odolat. Patříte navíc ke 3. dekádě znamení (13.7. - 22.7.)?

Tak tedy buďte opatrnější, protože v extrémních případech může dojít dokonce i k nevěře, apropó, stejná výstraha platí i pro říjen. Velmi hezké dění vám bohyně lásky přináší v dubnu a květnu, můžete se setkat s protějškem svých snů! Především pro vás, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.), existuje možnost, že byste se mohli seznámit prostřednictvím sociálních sítí, během chatování je však vhodné nepovolovat příliš uzdu.

Co se týče situace v lásce u manželských párů, je v tomto roce zapotřebí kompromis a neustálá komunikace. Výhru pak máte v kapse! Vaše zlatíčko by vám mělo dát dostatek volnosti a vy se zase na oplátku zbavte tendence k emocionálnímu vydírání, zejména v únoru nebo prosinci. Nesoutěžte o autoritu ve vztahu, stanovte si základní pravidla a hlavně přijměte vzájemné odlišnosti.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Raky v roce 2019 : duben, květen
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Raky v roce 2019 : únor, prosinec

Rak 2019 - Práce a finance

V oblasti kariérních záležitostí má pro vás rok 2019 připraveny příjemné změny. Nevyzpytatelný Uran končí se svými výkyvy a oblíbeným křížením plánů - s příchodem jara nastává, milí Ráčci, obrat k lepšímu! Vaše usilovná práce začíná být po čase zase právem obdivována a vaši nadřízení či společnost zjišťují, že jste v mnohých věcech nepostradatelní.

Prioritně vy, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.), máte šanci získat nečekanou podporu a můžete se posunout na příčku, po které už dlouho toužíte. Vesmírní trubadúři Merkur a Mars prozrazují, že naprosto excelentní dobou se jeví měsíc září, touto dobou jejich přítelíčkování s Uranem zavání super překvápkem!

Prim hraje sociální sektor, nicméně i pokud působíte v technologické nebo strojírenské oblasti, čeká vás mnoho zlatých příležitostí pro formování své kariéry. Pro inženýry je například nastíněna možnost spolupráce se zahraničím a následný úspěch. Zelenou má podnikání se surovinami jako je železo, ropa nebo například cement.

Celkově je, milí Ráčci, velmi důležitá spolupráce, je známo, že jednou rukou nezatleskáte, být sólo se vám vskutku nemusí vyplatit! Co se týče v tomto roce financí, může vám spadnout do klína vynikající příležitost a také se jeví možnost zisku prostřednictvím vašeho otce. A jaké je případné varování? Nepůjčujte své peníze ostatním, a to zejména v prosinci, protože byste mohli utrpět ztrátu.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Raky v roce 2019 : březen, září
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Raky v roce 2019 : 1. polovina února, prosinec

Rak 2019 - Domov a rodina

Domácí zázemí je pro vás svatým grálem, je to něco jako váš vlastní bodům, kde si dokážete vytvořit perfektní podmínky k tomu, abyste tam mohli klidně zůstat a nevycházet po celé měsíce. Rovněž v tomto roce se domácí sféra jeví jako potřebná ulita, do které se můžete schoulit před případnou nepřízní okolního světa. Zajímá vás všechno, co má do činění s domácností, ať jde o vaření, zahradnictví nebo nakupování domácích potřeb.

Zatímco mnozí vidí svůj domov jako místo, kde žijí, vy ho vidíte jako základ existence. Nicméně co se týče větších rekonstrukcí nebo větších zásahů do vašeho obydlí, není pro toto rok 2019 zrovna tím nejšťastnějším. Zejména vy, kteří náležíte 2. dekádě Raků (2.7. - 12.7.), zařaďte raději zpátečku. A tím spíše, pokud byste se chtěli do něčeho vrhnout na přelomu ledna a února, v červnu nebo například v říjnu.

Ale žádné obavy, milí Ráčci, svět se tím nehroutí, jak se říká, protože netopýr nemá rád slunce, slunce svítit nepřestane - vše si vynahradíte později! Soustřeďte se teď raději na společné prožitky se svými nejbližšími, a to prioritně vy, zrozenci 2. (2.7. - 12.7.) a 3. (13.7. - 22.7.) dekády, prospěje to vzájemným vztahům. I když může být některý z nich tvrdým oříškem, nepoužívejte výčitky, ale řiďte se láskou.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Raky v roce 2019 : duben, květen
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Raky v roce 2019 :únor, říjen

Rak 2019 - Zdraví

Po stránce zdraví máte být konfrontováni se střídavou jízdou po vrcholech a údolích, vaše výkyvy jin-jang jsou letos markantní! Máte tendenci se zvýšeně zabývat některými věcmi, které vám vadí a důsledkem toho se ocitáte v napětí, což má nepříznivý vliv na váš zdravotní stav.

Problémy se žaludkem pak nejsou ničím mimořádným, přiznáváte? Zdravý způsob života a vyvážená strava jsou zde alfou omegou stejně tak jako dostatečný spánek a zákaz stresu. Proteiny s nízkým obsahem tuku, včetně tofu, zeleniny, celozrnné stravy a citrusových plodů - to je tip astrálních dobrodějů! Určitým škodíkem se může stát v tomto roce omezující Saturn, jehož opozice na vaše znamení byla zažehnuta už vloni.

Jeho působením se zvyšuje sklon k pohybovým potížím, což se týká prioritně měsíců ledna, února, října a listopadu. Co třeba ohýbat a formovat nohy, abyste předešli možné artróze? Nebo posilovat kosti, abyste nezakládali na pozdější osteoporózu? Nemusíte přitom hned po práci uhánět do fitness centra nebo na hodinu tance, stačí, když si zacvičíte doma.

Pokud patříte ke zrozencům 1. dekády (22.6. - 1.7.), vybruslíte z toho celkem snadno, pokud však náležíte 2. nebo 3. dekádě (2.7. - 12.7. a 13.7. - 22.7.), musíte být usilovnější. V létě si vše zpříjemněte a spojte cvičení s koníčky. Surfování, plachetnice nebo aqua-cvičení - to je pro vás, jakožto vodní znamení, přesně šité na míru!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Raky v roce 2019 : srpen, září
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Raky v roce 2019 : leden, listopad

Během letošního roku se můžete přihlásit do nějakého prestižního institutu. Má to být dobrý krok, který vám pomůže v dlouhodobém horizontu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: CHRYSOPRAS - mírní bolesti pohybového aparátu a je prevencí proti revmatickým bolestem

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Moudré oko, ČTYŘLÍSTEK

 

Blíženci - horoskop na rok 2019

V roce 2019 se velký vesmírný sněm shoduje na tom, že jako zrozenci pod vládou moudrého Merkura, dokážete díky svému mentálnímu umu zdolat lecjakou zkoušku či překážku. Uran je při rozjezdu roku vaším věrným mentorem a jeho sextil vás vybavuje notnou dávkou inspirativních nápadů. V případě střetu s určitými astrálními renegáty vám tyto nápady přinášejí užitek - rázem jste jako Orfeové vítězící nad peklem! Mezi zmíněné astrální renegáty patří především pokoutný Neptun a jeho zákulisní intriky. Svou kvadraturou signalizuje na projekty staveb z písku a láká vás hledat zázemí v uměle vytvořených rájích, uznáváte, že obezřetnost se více než vyplatí? Důkazem toho je i Jupiterova opozice, která ve srovnání s minulým rokem nabývá na mnohem větší intenzitě a varuje před přílišnou lehkomyslností. Co se týče hlavního úkolu tohoto roku, heslo zní: NEPŘEHÁNĚT! Pamatujte milí Blíženci na to, že aby byl váš úspěch uspokojivý a viditelný, nemusíte být zrovna v síni slávy!

Období tohoto roku se pro vás, vzdušné cestovatele zvěrokruhu, jeví jako poněkud náročnější a to zejména z hlediska nutnosti držet svůj vzletný potenciál více pod kontrolou. Jste jako motýlové, jež chvíli neposedí na jednom místě, nuda je pro vás science-fiction, magnetizuje vás vše, co žije a má patřičnou pulsaci.

V tomto směru je nyní vaším velkým spiklencem expanzivní Jupiter, jehož působení vás zahlcuje touhou po zdolání maximálních výšin. S jeho opozicí nabýváte ohnivého přesvědčení, že vaše názory jsou ty nejsprávnější, ovšem je velmi nutné, abyste se zamysleli, jestli je tomu opravdu tak.

Zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.6. - 11.6.) a 3. dekády (12.6. - 21.6), neberte na lehkou váhu svůj vztah k ostatním a nevystupujte jako páni nebes! Jen touto cestou zlepšíte atmosféru ve svém partnerském životě, profesních spojeních, ale také například v materiální oblasti. I když jsou vaší životní potravou informace, jednejte pomalu a s rozvahou.

Žádný skok na tobogán, kterým sviští poznání nebo reakce jako když střelí z pistole, máte na to, abyste se posouvali vpřed inteligentním způsobem. Váš vládce Merkur vám v tomto směru fandí nejvíce v únoru a ve druhé polovině září, v této době tedy začínejte se vším, co vás přitahuje a inspiruje. Cestujte, podepisujte smlouvy, obchodujte na burze či spřádejte nové kontakty, hlavně využijte naplno svého konverzačního talentu!

Co se týče zmíněného února, je vaším příznivcem i Uran, jehož sextilové piruety signalizují možnost splnění nějakého většího přání. Podmínkou však je, a to platí především pro vás, Blíženci 2. dekády (1.6. - 11.6.), abyste se zbavili špatných rádců, i kdyby to mělo být hodně nepříjemné. Je to jako odstranění zničeného zubu, bolí to, ale je to nutné, jinak se to jen zhorší. V opačném případě by vám mohl zejména duben zatopit po stránce kariéry.

Z vašich plánů by nakonec mohla začít vyvstávat prázdná iluze, jako když se trochu opře vítr a všechno se rozletí kdovíkam, proč tomu tedy nepředejít? Pozor také na přecitlivělé jedince a pochybnou společnost, jejich intriky jsou nebezpečné jako týden hladový dobrman, buďte ve střehu!

Blíženci 2019 - Láska a partnerské vztahy

Jste zvídaví a vaše mysl je v neustálém pohybu, přičemž se váš zájem stáčí samozřejmě hlavně na lásku. Mezi vaše hlavní fetiše patří objevování a okouzlení ze všeho, co stojí na druhém břehu - hned s příchodem jara je vám v tomto maximálně přáno! Vesmírná lady Venuše svými zvonivými podpatky signalizuje, že v lásce můžete očekávat příjemná překvapeníčka a originální navazování známostí. Je libo nevšední objekt lásky?

Ať už jde o magnetický pohled, exotické vyzařování či atypické vystupování, určitě ho především vy, zrozenci 3. dekády (12.6. - 21.6.), máte na dosah! Výborným obdobím pro vztahové a milostné záležitosti je rovněž většina června, druhá polovina září nebo například začátek října. Pokud žijete v manželském vztahu, může být pro vás tento rok poněkud svízelnější, přičemž jedním z důvodů se jeví vaše chameleonské charisma.

Ruku na srdce, milí Blíženci, v proměně nálad jste přímo mistři - jako když kouzlí Copperfied! Snažte se být stabilnější, vašemu vztahu to velmi prospěje. Náležíte-li k 2. dekádě znamení (1.6. - 11.6.), máte zvýšenou tendenci k problémům skrze nedůvěru. Neptunova kvadratura rozevírá nůžky pochybností a může vás konfrontovat s něčím, co jste až doposud ignorovali a čehož varovné signály jste podceňovali. Holt, přichází čas, který vás má postavit tváří v tvář realitě.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Blížence v roce 2019 : březen, 2. polovina září
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Blížence v roce 2019 : duben, listopad

Blíženci 2019 - Práce a finance

Z hlediska profese a dosažení úspěchu ve své kariéře, máte v období roku 2019 nalajnovány určité testíky a zkoušky. Prim hraje větší pečlivost a soustředěnost, což může být kámen úrazu, neboť Jupiter svou opozicí tyto kýžené vlastnosti tak trochu sabotuje. Jeho nadšená přebujelost vás nutí k expanzi, ovšem vznikající - hrrr systém - pro vás může být malými Pompejemi a později zákonitě značí škody.

Není vhodné se pouštět ani do žádných soudních pří, pokud vyčkáte, můžete na tom jedině vydělat! Vesmírní trubadúři také prozrazují, že opatrnost je vhodná zvláště v případě, že působíte v mezinárodních společnostech nebo se pokoušíte o spolupráci s novým zahraničním obchodním partnerem.

A která oblast může naopak zažívat úspěšné boom? Jde o sektor informačních technologií a softwaru, inženýrské hlavičky zbystřete, mnohé z vás čekají pravé žně! Patříte-li navíc ke 3. dekádě Blíženců (12.6. - 21.6.), je startující čtvrtletí roku 2019 vaše. Co se týče financí, aplaus nezaznamenávají krátkodobé investice.

Hned leden vás může směrovat na to, že je vhodnější zaměřit se spíše na plán do budoucna, tedy neřešit týdny a měsíce, nýbrž roky. Konzervativní přístup se pro vás v tomto roce ukazuje jako největší dobrodiní. Pojištění, návratnost investic, dluhy, dědictví nebo například podílové fondy, to vše vás časem přesvědčí o své důležitosti.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Blížence v roce 2019 : únor, říjen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Blížence v roce 2019 : duben, září

Blíženci 2019 - Domov a rodina

Rodinný rozvrh roku 2019 lze označit jako poměrně hektický, takže vaším hlavním úkolem je udržovat rovnováhu mezi profesním a osobním životem. Jupiter s Neptunem zapříčiňují, že vás to táhne na všechny strany, jakoby vše, co vás interesuje a naplňuje, bylo roztroušeno po všech koutech. Vy to toužíte objevovat, jít tomu vstříc, ale není na to kdy.

Milí Blíženci, i když umíte zvládat více věcí najednou a děláte to dobře, nic se nemá přehánět! Pro blaho rodiny potřebujete jako sůl zdokonalit se v dosud vám neznámém studijním předmětu a tím je ekonomika času. Co tak začít zrovna teď? Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 2. a 3. dekády (1.6. - 11.6. a 12.6. - 21.6.), vaši nejbližší to velmi ocení.

Najednou zde může být čas na plovárny, kina nebo sportovní aktivity. Ať je to výšlap na Vysokou Holi, jazz dance nebo jen tak projíždění se na kolečkových bruslích se svými ratolestmi, vše se počítá! Astrální guruové napovídají, že super období je v tomto směru konec léta, ale co se týče zimních radovánek, nelze opomenout ani prosinec.

Právě v prosinci totiž můžete zaznamenat obrovské uvolnění, protože z vaší cesty mizí Jupiter se svou zatěžující opozicí a tím svítá na lepší časy. Touto dobou také aktivujte otázky dlouhodobých investic do vašeho bydlení, takže pokud chcete zapřemýšlet například nad projektem domu svých snů, s chutí do toho!

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Blížence v roce 2019 : 2. polovina září, prosinec
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Blížence v roce 2019 : leden, duben

Blíženci 2019 - Zdraví

Co se týče zdravotního stavu, můžete jeho posílení ovlivnit v tomto roce značnou měrou vy sami. Alfou omegou je pro vás udržování tělesní kondice, nepřeceňujte tedy domněnku, že jste dokonale fit.

S vaším myšlením rychlostí blesku děláte pro sebe dobrodiní, pokud studujete články o dobré fyzičce, výživě a o tom, co to vlastně obnáší být tělesně cajk. Vnímáte tak rychle, že vám stačí prohlédnout část textu a sjet očima pár fotografií, abyste získali potřebnou informaci.

Ovšem pozor, letošní opozice Jupitera signalizuje, že je lepší studovat pozorněji, abyste něco nepřehnali v přesvědčení, že - čím víc, tím líp, je správné. Planetární aktéři naznačují, že nejvyšší tendence k tomuto přehánění se ukazuje na jaře anebo například na přelomu srpna a září.

Máte v plánu nějaký nový cvičební program? Buďte tedy obezřetní, abyste příliš nepřetěžovali kyčelní oblast a místo skvělého pocitu pak nebyli nadmíru zmoženi - Jupiter si už dělá laskominy! Speciálně vy, Blíženci 2. dekády (1.6. - 11.6.), máte v tomto roce sklon ke zvýšené únavě organismu a mimo to ještě navíc oslabení imunitního systému.

Neptun jako číhající záškodník kuje své pikle a svou kvadraturou na vaše znamení signalizuje možnost viróz, nachlazení, infekcí, zánětů nebo alergií. Snažte se nevystavovat své tělo škodlivým zárodkům a nečistotám, aby to tento astrální intrikán neměl tak jednoduché v zakládání svých mikrobiálních ložisek. Vitamíny, hygienou a detoxikací jeho nastražené sítě přetrháte!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Blížence v roce 2019 : říjen
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Blížence v roce 2019 : duben, září

Nejvyšší užitek vám v tomto roce přináší vaše myšlenková sféra a potažmo spojenectví s některým z vašich nejlepších přátel. Společně můžete uvést do chodu originální nápad, který vaše Blíženecké nitro naplní radostí a štěstím.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: SODALIT - patří mezi nejúčinnější, co se týče podporování správné činnosti imunitního systému

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol Mince, Symbol Kříže v kruhu

Býk - horoskop na rok 2019

Ampliony nebes svítí v roce 2019 i pro vás, milí Býci, zajímavými poselstvími. Každopádně se můžete těšit na úžasné období, protože všichni planetární vládci táhnou za jeden provaz a jejich cílem je pomoci vám dosáhnout kýžených cílů. Žádné mrakodrapy stojící na čtyřech párátkách, můžete své sny proměnit ve skutečnost!

Významný světlodárce Jupiter se sice blýskne svým trigonem jen krátce, nicméně je to podstatná a příjemná změna. Ve srovnání s minulým rokem, kdy se oháněl svou opozicí, jde nyní o čas velké úlevy. Největší dominantou roku je však vstup vzrušujícího Urana na vaše území, kde se hodlá zabydlet až do jara roku 2026!

Je pro vás kaskádou skvělých šancí a jeho prosincový trigon s Jupiterem je něčím jedinečným, nebude se tedy dlouho opakovat! Nové možnosti vám otevírají také Saturn, Neptun a Pluto. Milí Býci, vaším úkolem tohoto roku je umět se těchto šancí včas chopit.

Rok 2019 je vstupem do období plného různých překvapení a pro většinu z vás rovněž nečekaně příjemných životních proměn. Byť by se však jednalo o samé superlativy, je o vás známo, že nemáte rádi změny a muselo by přijít snad zemětřesení, aby vás to donutilo je provést. Vaše stálost milující nátura nezbledne ani před takovou stabilitou, jako je helvétská víra, v ničem si spolu nezadají!

Nicméně zmíněným zemětřesením se stává od března fascinující Uran a pod jeho kouzelnými výboji jste najednou ochotni - odlepit se od země. Speciálně vy, Býčci 1. dekády (21.4. - 1.5.), máte servírovány úžasné možnosti jako na stříbrném podnose, tak nebyla by škoda otálet s ochutnávkou?

Můžete velmi originálně proměnit svou image, oživit či obnovit partnerský vztah, nalézt svůj nový smysl života nebo například změnit své profesní zaměření. Nejúspěšnější břink může přinést styk s cizinou, IT oblast, vysokoškolské studium a také obklopování se lidmi, kteří jsou s vámi jedna ruka v rozšiřování obzorů spojených s budoucností. Březen a květen se v tomto směru tváří velmi mistrně, Merkur, Venuše i Mars pomáhají Uranovi rozhýbat vaše ztuhlé údy!

Pokud jste zrozenci 2. dekády (2.5. - 11.5.) nebo 3. dekády (12.5. - 21.5.), ani vy nepřicházíte zkrátka. Jestliže jste byli v uplynulém roce pevní ve svých názorech a rozhodli se pro důležitou věc, nyní vaše úsilí konečně přináší výsledky. Navíc jste ještě mnohonásobněji schopni soustředit se na vše podstatné a tím udáváte pokračující dráhu k úspěchu.

Hvězdy šeptají, že vás v tomto roce může významně podpořit nějaká starší osoba nebo člověk ve vedoucím postavení, pozorně signálům shůry naslouchejte! Apropó, bdí nad tím sám vytrvalý Saturn a ten si rozhodně šprťouchlata nedělá. Do zad vás hřeje také přívětivý Neptun, který svým sextilem rozsévá optimismus a možnost splnění četných přání, podtrženo a sečteno - je to váš rok s velkým R!

Býk 2019 - Láska a partnerské vztahy

Vaše příchylnost a mazlivost je přímo pověstná - jako svěřenci samotné bohyně lásky, Venuše, plně a s grácií respektujete její poselství. Ať jste si toho milí Býci vědomi nebo ne, jste pro lásku přímo stvořeni! V tomto roce se můžete kochat nádherným děním v srdcových záležitostech a lebedit si v měkkých obláčcích náklonnosti, neexistuje totiž žádný astrální škodík, který by vám to chtěl překazit.

S přízní Saturna a Neptuna se stáváte dokonalou kombinací houževnatosti a citlivosti, navenek rozhodní a realističtí, uvnitř beznadějní romantici neustále prahnoucí po lásce. Hned v únoru vám Afrodita otevírá bránu do ráje citů a slastných romantických pastiček, kterým váš gurmánský duch nedokáže odolat, rovněž druhá polovina května a začátek června jsou s konjunkcí Venuše přímo excelentní.

S Uranovým vlivem je nevyvratitelné okouzlení na první pohled, výjimečný vzájemný magnetizmus a hlavně nezvyklé situace či místa pro seznámení. Semináře v zahraničí, exotické restaurace, rozdíl věku či společenského postavení, co tak nechat se překvapit? Nicméně milí Býčci, zejména vám, náležícím k 2. a 3. dekádě (2.5. - 11.5., 12.5. - 21.5.), trvá dlouho, než někomu dáte své srdce.

U svého protějšku žádáte stabilitu, věrnost, láskyplnost a eleganci - přežívají jen ti nejsilnější! Co se týče konce roku, je zajímavý především pro 1. dekádu znamení (21.4. - 1.5.), přičemž prim hrají náklonnost a sympatie s vysoce vzdělanými osobami, užívejte všeho plnými doušky.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Býky v roce 2019 : přelom května/června
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Býky v roce 2019 : březen

Býk 2019 - Práce a finance

Planetární Guruové se shodují, že rok 2019 má tendenci být po profesní stránce nadprůměrný. Moudrý Merkur nelení a hýčká si vás hned od ledna, s jeho trigonem na vaše znamení se kupí skvělé nápady a plány jako houby po dešti! Rozhodně nezahálí ani akceschopný Mars, který se ve 2. polovině února a v březnu usídluje na vašem území, aby dal vašim záměrům start.

Patříte-li ke 2. nebo 3. dekádě znamení (2.5. - 11.5., 12.5. - 21.5.), je vám v tomto roce přáno sklízet ovoce za vaši tvrdou práci a úsilí vynaložené v posledním období, tudíž očekávejte zasloužené uznání a zvýšení příjmů. Co se týče vašich kolegů, máte jejich obdiv a podporu, stejně tak jako většiny seniorů na vašem pracovišti. Velká přízeň vám kyne rovněž od vyšších úřadů a to není k zahození!

Od března nastává nesmírně důležité období pro vás, zrozenci 1. dekády (21.4. - 1.5.) a to vlivem Urana, který si vás bere pod patronát. Jeho specialitou jsou nečekané šance a mimořádné nabídky, takže vaše profesní dráha může zaznamenat úspěšnou změnu směru.

Nové projekty a podnikání mají zelenou a favorizováni jste hlavně vy, kteří působíte jako manažeři nebo například v oblasti pohostinství. Z hlediska financí jde o přínosnou dobu, která přeje zvýšení příjmů, vrácení peněz a cestám spojených s obchodem.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Býky v roce 2019 : leden
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Býky v roce 2019 : červenec

Býk 2019 - Domov a rodina

Pro svou laskavost a vlídnou auru jste svými nejbližšími zbožňováni, snažíte se ze svého rodinného zázemí vytvořit oázu harmonie a máte zájem na tom, aby měl každý člen rodiny pohodlíčko. Samozřejmě vznikají i chvíle, kdy něco hýbne vaší žlučí, tak jako u každého, ovšem váš hněv pak není žádný slabý odvar - je to rudý šátek v aréně!

V tomto roce však nehrozí, že by se to těmito rudými šátky hemžilo, naopak, jde o mimořádně pohodové období. Saturnův harmonický trigon zesiluje svůj vlivu a způsobuje, že vaše vzájemné vztahy s nejbližšími jsou ještě více prohlubovány, přičemž prim hraje 2. a 3. dekáda znamení (2.5. - 11.5. a 12.5. - 21.5.).

A na co se prstence mocného Chronose nejsilněji zaměřují? Je to zájem o hlubší poznatky a vyšší vědění, které získáváte od starších členů rodiny, v naslouchání jste nadmíru trpěliví! Zásadní význam má v tomto směru i péče o děti, postarejte se, aby investovaly dostatek času do studia, vyplatí se to.

Co se týče prázdnin, zejména srpna, jsou pro ně vhodné outdoorové aktivity a letní tábory. A co zahřeje ve volném čase vás? Stravte co nejvíce času ve své zahradě, tvořte s hlínou nebo dejte na stůl čerstvě řezané květiny a jen tak relaxujte, krása přírody je pro vás v tomto roce nejsilnějším regenerátorem.

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Býky v roce 2019 : přelom  srpna a září
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Býky v roce 2019 : říjen

Býk 2019 - Zdraví

Vaše Býčí konstituce je natolik skvělá, že dokáže odolávat většině nemocí a četným zdravotním nepříjemnostem. Rok 2019 je toho zářným příkladem, po fyzické stránce jste miláčky hvězd! Saturn, Uran, Neptun a Pluto drží nad vámi ochrannou ruku a v prosinci se přidává do finále ještě i Jupiter, lze si přát lepší strážce?

Nehrozí žádné chátrání organismu, naopak jste pevní jako skála a pozlobit vás mohou snad jen drobné sezonní neduhy. Abyste se jim vyhnuli, je například vhodné nepřehánět to v červenci a srpnu se sluníčkem, Mars se bude totiž vyžívat v opékání a mohl by vaši pokožku připálit víc než je zdrávo.

Svou kvadraturou si rád smlsne i na různých kožních alergiích, jedná se však o přechodnou záležitost. V listopadu a prosinci se zase může objevovat vyšší tendence k nachlazení a jak je známo, vašim slabým místem je krk, šálu tedy nenechávat dlít ve skříni! Jupiter vám sice koncem roku znásobuje energii, nicméně je přece jen lepší neusnout na vavřínech.

Celkově vám, milí Býci, neobyčejně prospívá pohyb a cvičení. Je vhodné se věnovat sportům jako je tenis, volejbal, jízda na kole nebo například horolezectví. Co se týče především vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.5. - 11.5.a 11.4. - 20.4.), doporučuje Saturn aikido nebo tai-či. Jako milovníci gurmánské kuchyně se vyhněte mastným jídlům. V opačném případě pak nesvádějte malé kalhoty na pračku a sušičku!

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Býky v roce 2019 : březen, září
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Býky v roce 2019 : srpen, prosinec

Velmi naplňujícím atributem se pro vás v tomto roce stávají aktivity spojené s půdou a stavbami. Pro mnohé se jeví aktuální postavit dům svých snů, holt jistota je alfou omegou vašeho života.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: ACHÁT - působí proti alergii

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol LILIE, Symbol VENUŠE

 

Beran - horoskop na rok 2019

Pro rok 2019 vám vesmírná aréna připravuje velmi zajímavý turnaj, ve kterém se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak. Jste akční a soutěživí, tudíž se v tomto období cítíte jako ryba ve vodě, tento nebeský match vám garantuje skvělé skóre! Dominantou roku je odchod významného hráče, Urana, z vašeho hracího pole, což pro mnohé z vás značí velkou úlevu.

Jeho problematická konjunkce totiž byla, a ještě do února je, semeništěm nestability a neočekávanosti. Lze se tedy divit, že mu s radostí zamáváte na rozloučenou? Za to velkorysý Jupiter se hodlá svým trigonem na vaše znamení přímo zaskvět!

Přihrává vám, kde může a otevírá dveře k úspěchu, lepšímu společenskému postavení a celkovému nadšení. Faktem však je, milí ohniváci, že si vše musíte tvrdě zasloužit. Saturn, jakožto přísný rozhodčí, lelkování netoleruje, nicméně na druhou stranu jsou jeho lekce velkým přínosem - vaší vůli vybrousí do dokonalosti jako diamant!

Pro vás, zapálené bojovníky za svá přesvědčení, se jeví tento rok již od samého počátku jako velmi aktivní. Jupiter, signifikátor rozmachu a optimismu, vás má hezky - na mušce a podporuje vás v cestě za štěstím. Jedná se o nejlepšího mecenáše, jakého si jen můžete přát!

Především vás, zrozenci 2. dekády (1.4. - 10.4.) a 3. dekády (11.4. - 20.4), čekají nové obzory objevované především delšími poznávacími cestami a studiem. Mnohem snáze teď získáváte sympatie ostatních, s jejichž pomocí se vám otevírají cesty k dalšímu rozvoji. Apropó, silný vliv vašeho vládce Marse k tomuto výrazně přispívá, jak by vás také mohl nechat na holičkách?

Jeho snahou je dopovat vás dostatkem fyzických i duševních sil, abyste mohli žít spokojený život - máte od něho požehnání k vytvoření své vlastní zahrady Eden! V lednu a únoru rovněž kulminuje vliv Urana, který se po své dlouhé návštěvě loučí s vaším znamením a u mnohých z vás nastává průlom v dosavadním myšlení.

Pokud jste ještě neprovedli důležité změny vedoucí k vaší větší svobodě, cítíte, že je nejvyšší čas. Vesmír napovídá, že v tomto směru jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 3. dekádě Beranů (11.4. - 20.4), a můžete si být jisti, že následující úleva je nepopsatelná. Jarní měsíce jsou pak mnohem klidnější a oddechovější, přičemž navíc dostáváte hvězdný bonus - přízeň láskyplné Venuše.

Toto období, stejně tak jako to letní, slibuje mnoho radosti, dobrodružství a požitků - Afroditin nápoj nebes je velmi lahodný! Nicméně jak signalizuje kvadratura tvořená Saturnem, není nutné s ochutnávkou přehánět a mnohem prospěšnější je zůstat nohama na zemi.

Tento mocný mentor uznává železnou disciplínu a střídmost, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Berani 2. dekády (1.4. -10.4.), zbystřili jste nad těmito řádky? Pokud ano, je to OK, protože náročnější profesní oblast má být prioritně vaší parketou. Máte však dostatečně tvrdé rohy, abyste vše zvládli!

Beran 2019 - Láska a partnerské vztahy

Jako k většině věcí ve svém životě, přistupujete i k lásce svým ohnivým způsobem - s vášní a intenzitou. Neradi chodíte tzv. kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte to zakrývat maskou uhlazenosti, koneckonců proč byste to měli dělat? Jste přece zrozenci živlu ohně, lidé činu, a ne typ Toma Jonese s jeho zjemnělostí, saténovými župany a salonky - z toho vám naskakuje spíše husí kůže! Váš úžasný láskyplný drive v tomto roce silně podporuje Jupiter a pokud navíc náležíte 2. (1.4. - 10.4.) a 3.dekádě (11.4. - 20.4.), těšte se na gejzíry spontánnosti, super prožitků a milostných dobrodružství.

Vesmírná lady Venuše zažehnává hned v lednu svou pochodeň lásky a dává znamení, že vaše srdce má zaplanout především na delších cestách nebo při situacích spojených s vyšším vzděláváním. Nelekejte se, milí Berani, nemusí jít zrovna o Oxford univerzity, mnozí si vystačíte s klasickou místní knihovnou nebo studijním zájezdem. V kurzu mohou být rovněž cizinci - je vám přáno objevit své vlastní Eldorádo!

Vůbec nejkouzelnějším obdobím je pro vás v tomto roce poslední dekáda dubna a květen, respektive jeho první polovina. Není nouze o romantiku a krásné večery spojené s květinami, lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Nicméně co se týče negativ, hvězdy varují před přílišnou lehkomyslností, seznamkami či například chatováním. Láska by se pak mohla rovnat prchavému teplu trysek hořáků, a to by byla škoda.

 • Nejlepší měsíce na lásku pro Berany v roce 2019 : leden
 • Nejhorší měsíce na lásku pro Berany v roce 2019 : červenec, prosinec

Beran 2019 - Práce a finance

Rok 2019 představuje zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu, nicméně nedá se říct, že půjde zrovna o jednoduchou cestu. Tato expanze může způsobit, že se nadměrně přeceňujete, a přitom vám mnohým schází konkrétní cíl. Jupiter v trigonu na vaše znamení sice znatelně zvyšuje váš optimismus, ovšem může nezdravě nafouknout váš pocit vlastní důležitosti.

Zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.4. - 10.4.), dávejte pozor, abyste se tzv. nenaparovali v tmách, a přitom se domnívali, že váš dům je bohatě osvětlen! Měsíce leden a červen patří mezi nejvíce zkouškový čas, přičemž jste nuceni mnohé přehodnotit. Zřejmě se nevyhnete vyzkoušení některých inovativních postupů, což platí hlavně pro leden a pro 3. dekádu znamení (11.4. - 20.4.).

 

V této době můžete být obzvláště neklidní a rozpolcení, eliminovat nadměrné zatížení je pro vás naprosto nezbytné - jinak zasáhne jako blesk Uran, přinášející nečekané zkraty. Kdo by o to stál? Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí.

Zejména na vás, kteří podnikáte, mají políčeno větší zisky, můžete spolupracovat se zahraničím, a dokonce nabídnout vysoce placenou práci, Jupiter není ve finále žádná držgrešle! Celkově planetární vládci vzkazují, že úspěch může sice přijít později, ale jeho příchod je jistý.

 • Nejlepší měsíce na práci a finance pro Berany v roce 2019 : přelom duben/květen
 • Nejhorší měsíce na práci a finance pro Berany v roce 2019 : červenec, říjen

Beran 2019 - Domov a rodina

V oblasti rodinných vztahů panuje skvělá atmosféra, jejíž start udává hned od ledna láskyplná Venuše. Tato hvězdná dáma je přímo kouzelnice na soulad a harmonii, buďte si jisti, že z vašeho domácího zázemí vytvoří blahodárnou oázu!

Favorizováni jste hlavně vy, kteří patříte do 2. a 3. dekády Beranů (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.), přičemž optimistický Jupiter, Guru radosti a užívání si života, slibuje nesčetné rodinné aktivity. Vaše rodina, příbuzní i přátelé oplývají vstřícností a snahou podílet se s vámi na různých druzích zábavy, byť by někdy vyznívala i trochu výstředně.

Důležitou roli může v tomto roce sehrát váš strýček nebo tetička, zvláště jsou-li v zahraničí, mohou být zdrojem nějakého štěstíčka nebo vás obdařit dárkem, kterého byste si měli nesmírně vážit, nechte se překvapit! Přirozeně jsou signalizována i období, kdy se objeví mráček a jedním z takových období je červenec.

Bručoun Saturn se zaměřuje zejména na vás, zrozenci 2. dekády (1.4. - 20.4.), a naznačuje možné problémy či bloky ve spojitosti s matkou nebo situací ohledně jejího zdravotního stavu. Merkur s Venuší moc aplausu nepřidávají, nicméně žádné obavy, jste stavěni na to, abyste vše nakonec zvládli!

 • Nejlepší měsíce na domov a rodinu pro Berany v roce 2019 : leden, duben
 • Nejhorší měsíce na domov a rodinu pro Berany v roce 2019 : červenec, prosinec

Beran 2019 - Zdraví

Vaší prioritou je bodovat a pracovat na fyzičce tak, abyste vždy mohli stanout na tom nejvyšším stupínku - ve své fyzické zdatnosti zbožňujete prvenství, uznáváte? Hvězdy naznačují, že v tomto směru máte v roce 2019 vcelku dost práce.

Při sebemenší zahálce se totiž chystá Saturn každou chvíli trousit potíže, přičemž jeho doménou jsou problémy pohybového aparátu a bloky v trávícím traktu. A jak ho nejlépe klepnout přes prsty? Super prevencí je pravidelný cvičební režim a nutričně vyvážená strava, žádná velká věda, milí Berani!

Vyvarujete se potravinám, které mohou škodit vašemu organismu, jako například příliš kořeněná jídla. Pokud patříte k těm, co trpí cukrovkou, je nutné mít přísnější kontrolu nad dietou - jakýkoli odklon od předepsané stravy může mít nepříjemné následky. Co se týče nejslabších měsíců, patří k nim 2. polovina května a červen, tudíž jde o lákadla léta, buďte obezřetní.

Přílišné přehánění v požitcích se nevyplatí ani na konci roku, zde zbystřete především vy, zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.)! Favorizován je hlavně prosinec, kdy Jupiter svou kvadraturou varuje i před zbytečným riskováním. Adrenalin tedy hoďte touto dobou stranou, úrazy totiž čekají mlsně na svou příležitost. Malou nápovědou je, že nejvíce ohrožena je hlava a kolena.

 • Nejlepší měsíce na zdraví pro Berany v roce 2019 : 1.polovina července
 • Nejhorší měsíce na zdraví pro Berany v roce 2019 : červen, říjen

Sférou, která vás má v tomto roce naplňovat, se jeví cestování do větších dálek. Exotika a nové obzory, které objevíte, vás dokáží zaplavit nečekaným pocitem štěstí. Navíc budete ve finále bohatější o novou filozofii.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019: JANTAR - pomáhá při trávících potížích, mírní revmatismus a také například horečky následkem úrazů

Amulet pro štěstí pro rok 2019: Symbol želvy, Symboly spojené s tibetskou kulturou

Býk | Panna | Vodnář | Kozoroh | Ryby | Štír | Rak | Blíženci | Váhy | Střelec | Lev | Beran

převzato ze stránek https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-rok-2019/

Chcete znát vlastní budoucnost, kterou vám spolehlivá kartářka vyvěští na míru? Tak si nechte zpracovat výklad na www.vyklady.cz.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno