Jste zde


Horoskop na únor 2017
Esoterika.cz

horoskop, únor 2017

Tento horoskop pro Vás připravuje věštírna Měsíční kočka

 

Horoskop na únor 2017 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – ačkoliv je únor nejkratším měsícem v roce, podle horoskopu v něm budete mít spoustu času nejen na udělání svých pravidelných povinností, ale také i na ukončení některých záležitostí z minulých měsíců. Nejlépe vám to v práci půjde od ruky v prvním a posledním týdnu, ale ani ty dva mezitím nebudou k zahození. Jediné co vám může trochu dělat problémy je přílišné sebevědomí hraničící s arogancí. Dávejte si pozor na to co a jak říkáte a vše by mělo být v pořádku.

Horoskop na únor 2017 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – vaše pracovní i rodinné okolí od vás bude v únoru vyžadovat více samostatnosti. Jejich požadavky můžete bez problémů splnit, stačí si jen věřit a přestat před sebou samým hledat různé výmluvy. Nehledejte novinky, sázejte spíše na ověřené staré postupy a pečlivost. V první polovině měsíce můžete mít menší potíže s vyrovnaným domácím rozpočtem, ale nemělo by to být nic neřešitelného. Sportovní aktivity mohou hrozit úrazem, dávejte si raději větší pozor než obvykle.

Horoskop na únor 2017 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – v únoru roku 2017  by měla podle horoskopu překvapivě výraznou roli odehrávat u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu Blíženci láska. Možná vás čeká nějaký nový vztah, možná váš život s partnerem se dostane do nové mnohem hlubší fáze a možná prostě si budete vychutnávat každodenní zamilovanost a romantiku více než dosud. Situace v zaměstnání bude stabilní, nikdo se nechce odhodlat k nějakým větším krokům před příchodem jara. Peněz byste měli mít dost, takže není důvod vyhledávat půjčky.

Horoskop na únor 2017 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – v polovině druhého měsíce roku 2017 vás čeká několik velmi důležitých profesních rozhodnutí, které budou mít přinejmenším do léta významný vliv na váš život. Než se pro něco rozhodnete, požádejte o trochu času na rozmyšlenou a s partnerem nebo dobrým kamarádem proberte všechna pro a proti vybraného řešení. Nenechte se nikým tlačit ke zdi. Navážete také také zajímavý vztah s úplně novými lidmi. Láska z toho nebude, ale i dlouhodobé pevné přátelství má v dnešní době obrovskou cenu.

Horoskop na únor 2017 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – v některých dnech měsíce února můžete mít dojem, že jste se dostali do patové situace. Zvláště pokud se to bude týkat lásky. Ať uděláte, co uděláte, vše bude zůstávat při starém. Někomu to může do jisté míry vyhovovat, ale občas to bude dost únavné. Několikrát také můžete zakopnout, ale nezapomínejte, že každá chyba vám dává možnost se poučit a získat nové zkušenosti. Obecně možná nebudete řadit únor k nejlepším měsícům roku 2017, ale na druhou stranu z něj vyjdete mnohem silnější, než jste do něj vstoupili. Pokud budete mít občas horší náladu, hledejte příčiny hlavně v únavě.

Horoskop na únor 2017 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – lidé narození ve znamení zvěrokruhu Panna budou mít v únoru hodně práce, která se ale nijak výrazně neodrazí na lepší pracovní pozici či stabilnější finanční situaci. Budete se muset přeci jen trochu obrnit trpělivostí a počkat ještě pár týdnů. Ve vztahu se snažte posilovat to pozitivní, co vás spojuje. Vůbec nemá smysl řešit minulost nebo rozebírat nějaké drobnosti, protože teď si budete moci vztah opravdu vychutnat. Single budou mít mnohem větší šance, než tomu bylo v předchozích měsících. Kujte železo, dokud je žhavé.

Horoskop na únor 2017 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – podle horoskopu se mohou objevit nějaké problémy v zaměstnání. Nemusí se přímo dotýkat vás, ale přeci jen jistý vliv na vás mít budou. Přinejmenším jako nepříjemný tlak okolí, který atmosféru v zaměstnání příliš nezlepší. Nejlepší obranou bude píle a schopnost prodat své výsledky za co nejvyšší cenu. Nebojte se občas překážející lidi odstrčit stranou, jen se to snažte udělat co nejelegantněji. Jde o vaší budoucnost. V druhém měsíci roku 2017 se snažte otužovat a posilovat svou imunitu, bacily a viry na vás budou mít podle horoskopu obzvlášť spadeno.

Horoskop na únor 2017 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – v práci si dávejte větší pozor na lidi… kteří vám najednou začnou chtít pomáhat. Raději je s úsměvem a plnou slušností odmítněte, abyste pak nemuseli zjišťovat, že za tím vším byl nějaký nekalý záměr. Nejbezpečněji se budete cítit s rodinou. Pokud vás trápily v posledních měsících a letech spory s nějakým příbuzným, podle horoskopu nyní budete mít hodně velkou šanci vše vyřešit k oboustranné spokojenosti. Po dvacátém dostanete nějaký velmi zajímavý nápad, ale nevrhejte se do ničeho po hlavě. Bylo by rozumné všechno ještě takové dva tři týdny promyslet.

Horoskop na únor 2017 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – vaše optimistická nálada a pozitivní přístup k lidem vám získá spoustu příznivců. Když k tomu přidáte mnohem lepší komunikační schopnosti a cit pro diplomatická řešení, únor roku 2017 může být pro vás jedním z nejlepších měsíců. A to jak v práci, kdy oslníte kolegy i nadřízené, tak i v osobním životě, kde se vám podaří nastavit dlouhodobě vytoužený směr. A pokud partnera nemáte, tak v únoru, díky vaší schopnosti lidi “ukecat”, to můžete velmi snadno napravit. A to, jestli vztah bude na delší dobu nebo jen pár týdnů, se už rozhodnete později.

Horoskop na únor 2017 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – pokud jde o důležitá rozhodnutí, raději se jim v únoru vyhýbejte a nebo požádejte někoho důvěryhodného (pokud možno by měl být z rodiny) o pečlivou konzultaci. Získáte dobrou radu nezkreslenou vašimi názory a dosavadními zkušenostmi. Hlídejte si termíny, dochvilnost a dodržování slibů bude podle horoskopu hrát v tomto měsíci opravdu významnou roli. Společenský život může rozkvést, stačí když se ozvete známým, které jste již delší dobu neviděli. Drobné zdravotní problémy řešte hned v zárodku.

Horoskop na únor 2017 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – očekávejte, že to ve vašem zaměstnání bude hodně žít. A vy toho můžete velmi snadno využít. Stačí jen chtít a popadnout každou příležitost pořádně za pačesy. V únoru můžete pro svou kariéru a budoucnost udělat opravdu hodně. Měli byste se připravit na to, že vám v prvním týdnu budou peníze trochu protékat mezi prsty. Kdykoliv si uvědomíte touhu více utrácet, zastavte se a popřemýšlejte, jestli je to opravdu nutné. Ke konci měsíce se může objevit zajímavá finanční nabídka.

Horoskop na únor 2017 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – pracujte co nejpilněji bez ohledu na komentáře kolegů a nadřízených. Vaše budoucnost je nyní pevně ve vašich rukou a ať slyšíte cokoliv nebo naopak se k vašim uším zatím nic nedoneslo, vše je na nejlepší cestě. Jen musíte dokázat, že na to máte. Podle horoskopu bude únor v roce 2017 z pracovního hlediska velmi pozitivní pro umělečtěji založené lidi a také pro všechny, jejichž práce se opírá o pravidelný kontakt s lidmi. Na začátku měsíce a ve třetím týdnu byste si měli dát větší pozor na zdraví. Pokud možno se v těchto dnech vyhýbejte nemocným lidem.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno