Jste zde


Horoskop na srpen 2016
Esoterika.cz

horoskop, srpen 2016

Tento horoskop pro Vás připravuje věštírna Měsíční kočka

 

Horoskop na srpen 2016 pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – první tři týdny srpna budou ve znamení harmonie a klidu. V zaměstnání by to mělo být velmi příjemné, rodina a přátelé vám v těchto dnech přinesou hodně radosti. Trochu problematičtější bude podle horoskopu konec měsíce, kdy se začnou vkrádat různé zmatky spojené s příchodem podzimu a ukončením tzv. prázdninového nasazení. Čeká vás něco nového a velmi důležitá bude vaše schopnost adaptace.

Horoskop na srpen 2016 pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – dovolená nebo nějaký hezký prodloužený víkend by vám v srpnu opravdu prospěla. Pro relaxaci na vzduchu využívejte slunečné dny, které vašemu organismu dodají tolik potřebný vitamín D. V druhé polovině měsíce budete trochu nervóznější, zmítat vámi mohou menší obavy o budoucnost a stabilitu. Ale nemusíte mít strach, vše se vysvětlí a vy uvidíte, že nic se nejí tak horké, jako se to uvaří. Hledáte lásku? První krok musí být váš…

Horoskop na srpen 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – pracovně si moc neulevíte, jedinou šanci na trochu klidu vám může přinést buď dovolená nebo nějaká služební cesta, kde se přenesete z mírně zmatené a uspěchané atmosféry v zaměstnání do klasického letního klidu. Podle horoskopu bude srpen ideální pro Blížence s nějakým uměleckým zaměřením, ale výhody ze zvýšené kreativity pocítí úplně všichni narození v tomto znamení zvěrokruhu. Pozor, někdo se vás pokusí ošidit, nevěřte prázdným slibům, které nepodporují činy a fakta.

Horoskop na srpen 2016 pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – budete mít hodně přemýšlivou náladu, ale… tentokrát to nebude mít moc pozitivní efekt. Spíše vás to bude zpomalovat a také mírně komplikovat život, protože začnete rozebírat na drobné kousky i věci, které naprosto bez problémů fungují. Snažte se, kdykoliv to jen jde, řídit heslem, že lepší je nepřítelem dobrého. Od dvacátého třetího až do dvacátého sedmého očekávejte mírný chaos v záležitostí citů. Může dojít k zajímavým změnám.

Horoskop na srpen 2016 pro Lva

Horoskop - znamení Lva Lev – dostanete několik velmi zajímavých nápadů, které mohou výrazně zlepšit vaší pracovní pozici. Jen je představujte postupně, aby okolí nezískalo mylný dojem, že se jen předvádíte a hrajete nějaké divadlo. Mezi desátým a dvacátým můžete mít trochu melancholičtější náladu a začnete přemýšlet, čeho jste v životě dosáhli. Všímejte si i maličkostí, protože v souhrnu je jejich výsledek opravdu zajímavý a rozhodně se nemáte za co stydět. Pozor při flirtování, někdy nemá smysl tlačit na pilu.

Horoskop na srpen 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – úspěch je na dosah ruky a v srpnu se výrazně zrychlí některé věci, které jsou důležité pro jeho dosažení. Nepolevujte v úsilí, jste opravdu na velmi dobré cestě. Podle horoskopu začnete srpen s mírným průvanem v peněžence, který by vás měl vést k trochu větší spořivosti. Ale úplné utahování opasků není nutné, stačí se jen řídit rozumem a nechtít vše najednou. Pro vztah a lásku bude nejnáročnější třetí týden, jinak zbytek měsíce bude probíhat příjemně.

Horoskop na srpen 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – nebojte se podávat lidem pomocnou ruku. V srpnu budete mít nepřeberné množství ukázat světu svou vstřícnou tvář a dokázat, že na lidský přístup není čas jen o Vánocích. Nečekejte za to nic, nezištnost je nyní v módě. Po čtrnáctém budete moci využít mnohem lepší komunikační schopnosti, pokud potřebujete vyjednat lepší podmínky nebo něco výrazněji změnit, využijte tuto situaci. Překvapivě se mohou u vás několikrát objevit problémy s rýmou.

Horoskop na srpen 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – uvidíte před sebou novou a velmi zajímavou cestu. Bude to chtít trochu odvahy a příprav, ale rozhodnutí by mělo být jasné. Kupředu a bez ohlížení se zpět. Radikální změna ve vašem životě vám odkryje úplně nový a hlavně mnohem hezčí horizont. Při prvním klopýtnutí se rozhodně nevzdávejte, mělo by vás spíš posílit. K událostem a životu obecně přistupujte s racionalitou, nenechte se ošidit iluzemi. Partner nebo nějaký dobrý přítel může být pro vás velkou oporou.

Horoskop na srpen 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – čekejte, že větší část měsíce bude na vás zaměřená hodně velká pozornost. Pokuste se ustát jistý tlak, se kterým to bude spojené, a příjemná odměna vás nemine. Nebojte se jasně říkat své názory, pokuste se pracovní život usměrnit tak, aby vám co nejvíc vyhovoval. Posledních dvanáct dní se na vás hvězdy budou hodně usmívat. V některých věcech budete mít podle horoskopu velké štěstí a podaří se vám získat bez námahy i to, co by za jiných okolností hraničilo s nemožným.

Horoskop na srpen 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – bude vás ovládat touha nějakým způsobem potěšit své blízké a známé. Je to hezké, ale na druhou stranu nesmíte zapomínat ani na sebe a na to, že radost můžete udělat i sobě. Nejlepší bude nějaká zlatá střední cesta. V pracovním životě se držte zásady, že nejlepší je postupovat malými ale bezpečnými krůčky vpřed. Pokud se poženete kupředu naslepo a bez ohlížení na strany, tak riskujete velké problémy. Na přelomu měsíce září a srpna dojde k rodinné stabilizaci.

Horoskop na srpen 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – v srpnu dostanete od osudu darem spoustu energie. Využijte ji jak při práci tak pro zlepšení svého zdraví. Zvláště v té druhé záležitosti nyní budete moci opravdu hodně změnit. Bude to podle horoskopu dobrý měsíc pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou kondici, posílit imunitu nebo shodit nějaká nadbytečná kila. Ve vztahu očekávejte mezi patnáctým a dvacátým, že bude trochu dusno. Bylo by rozumné případné neshody vyřešit co nejrychleji, aby se negativně neodrážely na vašem domácím životě.

Horoskop na srpen 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – během prvních dvou týdnů budete musit řešit nějaké větší výdaje, které budou spojené s vaší domácností a pracovním rozvojem. Berte to jako investici, díky které se výrazně zlepší kvalita vašeho života a díky které dlouhodobě získáte další příjmy. Jestliže jste stále single, vaše akci jdou nyní nahoru a letošní srpen nemusí být jen měsícem různých nezávazných vztahů, ale i začátkem něčeho velkého a krásného. V jídelníčku byste měli mít dostatek vlákniny a pokud možno redukovat sacharidy.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.

Nechte si levně zaslat Váš vlastní horoskop na míru pomocí SMS.

Horoskop SMS

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno