Jste zde


Horoskop na říjen 2016
Esoterika.cz

horoskop, říjen 2016

Tento horoskop pro Vás připravuje věštírna Měsíční kočka

 

Horoskop na říjen 2016 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – vaše finanční situace se bude v průběhu měsíce října postupně zlepšovat. Budete mít pár zajímavých investičních příležitostí, pokuste se myslet hlavně v dlouhodobém horizontu. V zaměstnání se až do úplňku držte spíše vzadu. Dělejte si své povinnosti a snažte se tak zvaně nevyčnívat. Později přijde vaše chvilka, kdy budete mít možnost všechny ohromit svými nápady a aktivitou. Pro rande a romantické schůzky bude nejlepší třetí týden, jinak vás ve zbytku měsíce ovládne taková trochu ponurá podzimní nálada, která moc lásce nepřeje.

Horoskop na říjen 2016 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – připravte se na náročnější pracovní zadání. Vaši nadřízení či kolegové vám budou hodně věřit, ale tím pádem vám také na záda naloží mnohem náročnější záležitosti, než obvykle. Nebojte se, všechno se dá zvládnout a navíc by vám to mělo výrazně vylepšit rodinný rozpočet – finanční injekci očekávejte ke konci měsíce. V říjnu by podle horoskopu bylo dobré obnovit nějaké rodinné vazby. Bude skvělá příležitost normalizovat pokažené vztahy, také zjistíte, že nejbližší jsou vaši největší oporou.

Horoskop na říjen 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – budete hodně ambiciózní. Když k tomu přidáte kompetentnost, pečlivost a dochvilnost, tak se dá říci, že v následujících čtyřech týdnech pro vás nic nebude nemožné. Překážky prorazíte silou a nebo odstraníte chytrým trikem. Lidé vám budou ustupovat s cesty a vy máte šanci opravdu vyniknout. S penězi zacházejte opatrně, zvláště v prvním týdnu a pak po pětadvacátém dni měsíce. Využívejte každý slunečný den k procházkám, pomůže vám to zlepšit imunitu, se kterou budete mít nyní menší problémy.

Horoskop na říjen 2016 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – v říjnu vás podle horoskopu bude hodně lákat investování a obecně zvelebování majetku. Jen si dávejte pozor, aby výdaje do budoucích zisků nepřekročily vaše aktuální finanční možnosti. Stále si snažte držet nějakou rezervu, zvláště v druhé polovině měsíce vám hrozí trochu vyšší výdaje, než jste byli zvyklí. V zaměstnání bude až do desátého vládnout hodně velká nervozita. I na podzim by se mělo hodně sportovat, jen část aktivit bude při horším počasí nutno přesunout pod střechu.

Horoskop na říjen 2016 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – člověk nemůže být neustále úspěšný, ale není důvod si kvůli některým porážkám trhat rovnou vlasy. Po patnáctém očekávejte, že je před vámi několik náročnějších a problematičtějších dní, ale vše byste měli zvládnout. K potížím se postavte čelem a vyjdete z celé té nepříjemné situace posíleni. Získáte i nové spojence a to se vám určitě hodí. V lásce se vám ozve nějaká záležitost z minulosti, můžete ji ignorovat, ale možná by bylo zajímavější využít novou příležitost.

Horoskop na říjen 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – začátek měsíce byste měli věnovat spíše odkládání peněz než jejich utrácení. Po desátém by se vše mělo uklidnit, ale bylo by rozumné celý říjen ukončit s vyšší částkou na účtě, než jste tam měli na začátku. První tři týdny by měly být v zaměstnání relativně klidné, přesněji budete dělat to co obvykle a nic zvláštního by vás nemělo čekat. Na konci října budete podle horoskopu muset trochu přidat, mohou se už objevit i nějaké záležitosti spojené s předvánočními zmatky. Vrací se období migrén, budete hodně citliví na hluk.

Horoskop na říjen 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – nikam nepospíchejte, na vše budete mít v říjnu dostatek času. Sice na vás někdy budou v zaměstnání tlačit, ale můžete je vždy odkázat do patřičných mezí připomenutím, že pro vás je klíčový co nejkvalitnější výsledek. Všechny stresující situace či zárodky nějakého konfliktu dokážete vyřešit s úsměvem a nadhledem. Lidé ze znamení zvěrokruhu Váhy, kteří hledají nové zaměstnání, budou mít mnohem lepší šance ve třetím a čtvrtém týdnu. Snažte se vyhýbat aktivitám, při kterých hrozí zranění, také buďte opatrnější při práci s ostrými či špičatými předměty. Zranění se nyní budou hojit mnohem pomaleji.

Horoskop na říjen 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – v polovině měsíce října dostanete nějakou zajímavou nabídku, která vám umožní se mnohem více osamostatnit. Na druhou stranu cenou za to bude ztráta klidu na několik měsíců a také nové stresující situace. Rozhodněte se rozvážně, protože na velmi příjemné výsledky budete muset celkem dlouho počkat. Na konci měsíce se na vás usměje štěstí a získáte nějaké finance či majetek, se kterými jste rozhodně nepočítali. Ve vztahu se objeví trochu zamračených dní, kdy si vzájemně s partnerem budete dělat menší naschvály, ale celkově by to měl být docela příjemný měsíc. Single, hurá mezi lidi, doma lásku určitě nenajdete.

Horoskop na říjen 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – případné finanční problémy, které vás podle horoskopu mohou na začátku října čekat mají své kořeny v minulosti. Popřemýšlejte o tom, jak a na co pravidelně vydáváte peníze, úspory se dá najít mnohem snadněji, než se vám na první pohled zdá. Budoucnost máte ve svých rukách, mnoho bude záležet od toho, jak se postavíte ke svým povinnostem. Nedbalost přináší mizerné výsledky, pečlivost je odměněna zlatem. Léky berte jen pokud to bude opravdu nutné, pozor si dávejte i na různé, na první pohled naprosto neškodné, potravinové doplňky.

Horoskop na říjen 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – v práci bude trochu zmatku a také docela tlak na dodržování termínů. Snažte si je hlídat, protože jinak vám podle horoskopu hrozí zbytečné hádky a konflikty. Vykasejte rukávy a dokončete rozdělanou práci z minulých měsíců, už to nemá smysl odkládat a navíc finance, které vám to přinese, určitě potřebujete. Možná uslyšíte trochu zlomyslných připomínek, ale ty by vás měly motivovat, nejsou myšlené ve zlém. Váš organismus bude mít mnohem lepší schopnost regenerace. Lásce bude přát cestování a výpravy za neznámem.

Horoskop na říjen 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – dejte do pořádku rodinné finance. Máte v nich docela chaos a bylo by rozumné s tím konečně něco udělat. Díky tomu si budete moci naplánovat i nějaké větší výdaje, které vám výrazně pomohou ke zvýšení domácího komfortu a pohody. Pokud možno se vyhýbejte záležitostem spojeným s právem a zákony, podle horoskopu si na to budete muset nejvíc dávat pozor mezi třináctým a devatenáctým. Podívejte se na váš vztah objektivním okem nějakého známého. Možná si všimne věcí, které sami nechcete vidět. Lidé bez partnera by si neměli vybírat jen podle podobných zájmů, potřebujete i něco, co vás obohatí.

Horoskop na říjen 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – šetřit je rozumné, ale lakota štěstí nepřináší. Není žádným hříchem si jednou za čas něco hezkého koupit. Ne všechny věci v práci budete moci ovlivnit, některé záležitosti budou mnohem více usměrňovat vaši nadřízení a některé věci jsou nyní opravdu jen v rukách náhody a osudu. Část věcí v práci se dá výrazně usnadnit, zvláště pokud změníte některé ustálené postupy. Podle horoskopu se objeví kolem poloviny října trochu konfliktních situací, ale pokud k nim přistoupíte v klidu, tak váš vztah z nich vyjde posílený.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.

Nechte si levně zaslat Váš vlastní horoskop na míru pomocí SMS.

Horoskop SMS

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno