Jste zde


Horoskop na květen 2017
Esoterika.cz

horoskop, květen 2017

Tento horoskop pro Vás připravuje věštírna Měsíční kočka

 

Horoskop na květen 2017 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – na začátku května vás čekají nové pracovní povinnosti. Opřete se do nich pořádně a nebudete litovat. Ke konci měsíce můžete mít pár dní trochu hlouběji do kapsy, ale měli byste to zvládnout bez zbytečných dluhů. První polovina máje je tradičně jedním z nejzamilovanějších období v roce a nejinak tomu bude i letos. Vychutnejte si to a nic důležitého v tomto období neřešte. Nepříjemnější rozhovory raději odložte na poslední třetinu května.

Horoskop na květen 2017 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – na začátku měsíce si dávejte pozor na rodinné spory a zbytečné hádky. I v zaměstnání se raději vyhýbejte konfliktům, protože se může stát, že si uděláte velmi silného a vytrvalého nepřítele. Pro pracovní změny nastane nejlepší čas po dvacátém, nebojte se radikálních kroků, které mohou výrazně změnit vaši budoucnost. Věřte, že k lepšímu. Kolem patnáctého vás dostihne nějaká záležitost z minulosti, kterou jste už považovali za uzavřenou.

Horoskop na květen 2017 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – pokud se těšíte na vášnivý květen, tak bohužel budete asi trochu zklamáni. Ne že by byl úplně bez lásky, ale všechno to bude trošku fádnější. Na druhou stranu máte podle horoskopu velkou šanci si v máji vychutnat teplo domácího krbu a celkově příjemnou rodinnou pohodu. V zaměstnání si dávejte pozor, co říkáte a komu něco říkáte. Některá slova jsou zbytečná a mohou vám přivolat nemilé potíže. V druhé polovině měsíce by se měl objevit nějaký extra příjem.

Horoskop na květen 2017 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – zamilovaní Raci se mohou těšit. Celý měsíc vás čeká spousta lásky a případné drobné spory se vám podaří rychle vyřešit. I udobřování bude mít velmi zamilovaný nádech a spíše než jako důsledek hádky to budete brát jako další milostnou výzvu. Single mají velkou šanci se zamilovat, zvláště o víkendech. V druhé třetině měsíce vám to v práci půjde krásně od ruky. Máte šanci dodělat věci, které jste už delší dobu nemohli dokončit.

Horoskop na květen 2017 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – pokuste se během máje trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Váš organismus nyní hodně potřebuje pohyb a také každý paprsek sluníčka. Důležitou roli budou hrát společenské události. Budete pozváni na nějaké zajímavé akce, na kterých může váš profesní život rozkvést. A navíc poznáte někoho velmi zajímavého. Možná to bude láska a možná přátelství na celý život, uvidíte. Kolem poloviny měsíce vyřiďte úřední záležitosti.

Horoskop na květen 2017 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – na začátku měsíce uslyšíte více komplimentů než obvykle. Potěší to a navíc budou téměř všechny myšlené upřímně. Mezi osmým a patnáctým se vyhýbejte sporům v rodině. Budete mít méně argumentů než protistrana a byl by to zbytečný boj, který by způsobil příliš moc špatné krve. Některým hádkám je lepší se vyhnout a někdy je nejrozumnější ustoupit. Pečujte o svůj žaludek. Dopřejte mu dostatek vlákniny a přírodních kultur.

Horoskop na květen 2017 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – v květnu podle horoskopu budete mít spoustu nových a originálních nápadů. Budete schopni vytvořit něco nečekaného, co oslní celé vaše okolí. Nebojte se netradičních i mírně radikálních přístupů, nemůžete stále jen přešlapovat v místě a opakovat jedno a to samé do kolečka. Mezi dvanáctým a dvacátým budete mít skvělou šanci si užít různé společenské radovánky. Hledáte lásku? To je ten pravý čas. Pokud máte partnera, tak v těchto dnech váš vztah se rozbouří vášní.

Horoskop na květen 2017 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – celý měsíc by měl být v zaměstnání nadprůměrně úspěšný. Sice práce budete mít celkem dost a zvláště u konce každého týdne se budete trochu obávat, jestli vše stihnete v termínu, ale nakonec uvidíte, kolik jste toho udělali a jak dobře jste za svůj výkon odměněni. Kolem půlky května se více věnujte rodině. Navštivte příbuzné, které už jste dávno neviděli. Celý měsíc si dávejte velký pozor při řízení auta, motorky či kola a také na přechodech.

Horoskop na květen 2017 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – během celého měsíce byste podle horoskopu měli mít velmi dobrou fyzickou i psychickou kondici. Věnujte se více sportům a procházkám, vaše tělo by se mělo před létem dostat do skvělé formy. Máte také šanci realizovat své tajné plány. Nezapomínejte, že nejtěžší bývá ten první krok, pak už to většinou jde úplně samo. Zvláště pokud se na vše dobře připravíte a budete počítat i s nečekaným. V zaměstnání můžete uslyšet dobrou radu i od mladšího člověka nebo od někoho, kdo je ve vaší práci kratší dobu než vy.

Horoskop na květen 2017 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – měsíc začnete s dobrou náladou. Čekají vás romantické chvilky i příjemné a klidné společné večery. Očekávejte nějaký úřední dopis, na který budete muset rychle zareagovat. Nikam nespěchejte, důležitější je pečlivost než termíny. Nebojte se nových zadání, ale také nepřeceňujte své síly. Na konci května začněte pomalinku plánovat, co budete dělat během letních měsíců. Také by stálo za to odložit pár korun. Pozor na zranění ostrými předměty.

Horoskop na květen 2017 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – budete mít hodně pozitivní energie. Zvláště v první půlce května. Tak toho využijte a věnujte se i činnostem, které musíte dělat, ale nejsou vám až tak příjemné. Tentokrát vám podle horoskopu opravdu půjdou od ruky a dokonce na nich najdete i nějaká pozitiva. Zamilované čeká kolem dvacátého nějaké velmi příjemné překvapení. V posledním týdnu počítejte s tím, že se vám trochu zhorší fyzická forma. Nezapomínejte na dostatek spánku a odpočinku.

Horoskop na květen 2017 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – budete mít dobrý start května. Zvláště co se týká finanční stránky věci. jednak vás čeká nějaký příjem navíc a ještě k tomu budete mít velmi šťastnou ruku při nákupech a investování. V prvních dvou třetinách měsíce budete mít dost dobrou náladu, ale na konci se vám trochu zhorší. Budou s tím spojené nějaké rodinné záležitosti, které nebude úplně snadné vyřešit. Alergiky a lidi trpící migrénami čeká bohužel dost krušný měsíc. Ale jiné zdravotní problémy by se vám měly vyhnout.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno